Instalace služby Google Play v systému Android. praktický průvodce

Naprostá většina chytrých telefonů a tabletů se systémem Android má integrovaný obchod s aplikacemi. Některé čínské značky však nemohou obchod Play do telefonu nainstalovat kvůli chybějící certifikaci společnosti Google. Často se tento problém týká zařízení z rozpočtového segmentu, kde se výrobce o zákazníky příliš nestará. Problém můžete vyřešit sami podle následujících pokynů.

Protože je systém Android ve výchozím nastavení chráněn proti instalaci aplikací ze zdrojů třetích stran, musíte tuto možnost před pokračováním zakázat. To se provádí následujícím způsobem:

Nyní můžete do svého zařízení instalovat aplikace stažené nikoli z Play Marketu.

Systémové požadavky pro váš smartphone

Funkce prohlížeče uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Jeho funkce by vám měly stačit. Aby však aplikace v telefonu správně fungovala, musí splňovat požadavky uvedené vývojářem aplikace Chrome pro Android.

 • Verze nainstalovaného operačního systému „Android“ alespoň sestavení 4.1.
 • Alespoň 100 MB volného místa v interní paměti nebo na jednotce flash.
 • Aktivní a stabilní připojení k internetu. Nejlépe přes Wi-Fi, ale i rychlé stahování přes mobilní data.

Všechny tyto údaje můžete zkontrolovat v nastavení telefonu. Verze operačního systému v části „O systému“, volné místo v části „Paměť“. Wi-Fi je aktivována i tam.

Aplikace se nenainstaluje správně nebo poté nefunguje správně.

Chrome pro iOS

Chcete-li si do iPhonu nebo jiného zařízení se systémem iOS zdarma stáhnout prohlížeč Chrome, musíte:

1.Přejděte do obchodu App Store klepnutím na zástupce na obrazovce.

v App Store

2.V seznamu aplikací vyberte Google Chrome a přejděte na oficiální stránku Chrome s popisem aplikace.

3.V zobrazeném okně stiskněte tlačítko „Free“ a poté „Install“.

4.V tomto okamžiku musíte zadat heslo Apple ID.

Po přihlášení se automaticky zahájí stahování a instalace.

5.Počkejte, až bude dokončena. Poté můžete začít používat internetový prohlížeč.

Pro snadné používání a rychlý přístup k aplikaci Chrome můžete přidat doku. Za tímto účelem:

 • Pokud není místo. uvolněte lištu od nepotřebné aplikace.
 • Stiskněte klávesovou zkratku prohlížeče a přetáhněte ji dolů na lištu.
 • Stiskněte tlačítko „Home“.

Podle popisu aplikace v iTunes můžete Chrome používat na iPadu, iPodu Touch a iPhonu. Tato funkce je k dispozici také pro operační systém verze 10 a vyšší. Pokud jde o jazykovou lokalizaci, jsou k dispozici všechny jazykové balíčky podporované obchodem App Store.

READ  Xiaomi Mi note 10 na rozdíl od pro

Jak stáhnout a nainstalovat služby Google Play do telefonu se systémem Android

V některých případech (například když smartphone běží na prostředí třetí strany) není řešením pouhá instalace služby Google Play. Zde se musíme uchýlit k alternativním sestavám služeb od společnosti Google. Otevřená aplikace GApps, která zahrnuje nejnovější verze služeb Google Play, byla nedávno zpřístupněna uživatelům. Je šířen zdarma a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Nejprve je třeba nainstalovat a spustit aplikaci Open GApps v zařízení. Další:

 • Software analyzuje zařízení a určí jeho hardwarovou architekturu a verzi operačního systému;
 • upravit, jaké služby budou nainstalovány (minimální sada zahrnuje pouze Google Play, s maximální sadou získáte další užitečné aplikace).

Všichni, služby jsou nainstalovány. Otevřená aplikace GApps také umožňuje aktualizovat software od společnosti Google, což může být užitečné pro mnoho uživatelů.

Existují i další aplikace, které mohou problém se službami také vyřešit. Je jich poměrně dost. Všechny mají názvy, které používají „Google Installer“. Nicméně Open GApps se ukázal jako nejlepší.

Jak nainstalovat služby Google Play prostřednictvím obnovy

Stává se také, že ani první, ani druhá metoda uživatelům nepomáhá. Zde již je třeba vynaložit trochu více úsilí a také se předem seznámit s tím, co je to zotavení.

Nejdůležitější je být pozorný. Věnujte pozornost verzi operačního systému, protože GApps jsou vydávány pro každou z nich jinak. Verzi operačního systému nainstalovaného v zařízení najdete v nastavení v části „Informace o telefonu“.

Nezapomeňte si zálohovat soubory a systém, abyste v případě problémů nepřišli o důležité informace.

 • Nejprve je třeba nainstalovat vlastní obnovení (co to je a jak to udělat, jsme již probrali, čtěte dále);
 • Poté si stáhněte archiv GApps pro vaši verzi operačního systému (to můžete provést na této zahraniční webové stránce, kde se pravidelně objevují aktualizované verze, nebo na některém z tematických fór věnovaných tomuto tématu nebo konkrétnímu zařízení);
 • Uložte archiv se službami do paměti zařízení;
 • restartujte smartphone nebo tablet stisknutím příslušné kombinace tlačítek (záleží na značce vašeho zařízení, obvykle se jedná o tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti /-; více informací najdete v našem článku);
 • Po vstupu do nabídky Recovery vyberte možnost „Install zip from SD Card“ s cestou k dříve staženému souboru GApps;
 • počkat na aplikaci záplaty.

Tato metoda je sice poněkud komplikovaná, ale v 99 % případů funguje. Pokud instalace služeb Google do systému Android nefunguje, je pravděpodobné, že jste něco udělali špatně nebo že verze aplikace GApps není vhodná.

READ  Jak nainstalovat prohlížeč na Xiaomi TV

Jak nainstalovat službu Google Pay v telefonu Huawei

Instalace služeb Google do smartphonů Huawei je opět možná. Ale jak dlouho?

 • Instalaci dokončete stisknutím aktivačního klíče;
 • Přihlaste se pomocí účtu Google;
 • Otevřete Google Play a nainstalujte požadované aplikace.

Huawei vydává nové smartphony, ale zapomíná aktualizovat ty staré a ne tak staré.

Proces instalace služeb Google pomocí nástroje Chat Repair je ve skutečnosti poměrně jednoduchý a nekomplikovaný. Jediné, co mě trochu přivádí do rozpaků, je nutnost přihlašovat se přímo v okně aplikace. Uvědomuji si, že to není phishingová stránka, ale nemusí to být každému jasné. Pokud se tedy pokusíte nainstalovat služby Google tímto způsobem, buďte opatrní a pamatujte, že všechny kroky, a zejména zadání uživatelského jména a hesla k účtu, provádíte na vlastní nebezpečí.

Řešení běžných problémů s Obchodem Google Play

Rámec služeb Google. klíčová služba, která poskytuje obchodu Play možnost interakce s nainstalovanými aplikacemi v telefonu a umožňuje jejich automatickou aktualizaci. Pokud tato funkce přestane fungovat, je příčina pravděpodobně ve službě a je třeba vymazat mezipaměť obchodu s aplikacemi Google Play a služeb:Podařilo se vám nainstalovat obchod s aplikacemi Google do smartphonu Samsung Galaxy?? Pokud máte ještě nějaké otázky, zanechte komentář a my vám pomůžeme. Všimněte si také, že průvodce je vhodný pro všechny ostatní telefony se systémem Android bez ohledu na značku. Přihlaste se také k odběru naší stránky na u nebo. abyste se jako první dozvěděli novinky ze světa Samsungu a Androidu. Nalezena chyba? Zvýrazněte ji a stiskněte klávesu CtrlEnter

Dnes se naučíme, jak nainstalovat Obchod Play do telefonu. Aplikace je zajímavá pro mnoho herních nadšenců. Pomáhá snadno instalovat různé programy a aplikace. Nebo je spíše používat. Co je potřeba k instalaci služby PlayMarket? Jakým funkcím je doporučeno věnovat pozornost všem uživatelům??

Aplikace VTB chybí. Jak nainstalovat

Instalace souborů aplikací APK je snadná

Pokud se aplikace nenainstaluje nebo se nepodaří stáhnout, zkontrolujte, zda je ve smartphonu aktivní funkce stahování softwaru z neznámých zdrojů. Systém Android ve výchozím nastavení blokuje instalaci souborů APK. Proto byste měli tuto funkci povolit násilně. Obvykle je příslušná položka skryta v nastavení v sekci Aplikace nebo v sekci Zabezpečení.

Tato aplikace bude fungovat úplně stejně jako ta, která byla dříve k dispozici na Google Play. Navíc je to. Banka se nyní rozhodla, že ji bude distribuovat sama prostřednictvím svých webových stránek, místo aby distribuci svěřila vyhledávacímu gigantu. Přesto jsou aplikace VTB Online i dalších bank stále dostupné v adresářích, jako je AppGallery a Galaxy Store společnosti Samsung.

READ  Jak aktualizovat kartu Samsung Galaxy tab 2

Je velmi důležité stahovat soubory APK ze stránek samotných bank, a ne odkudkoli jinde, protože nyní pravděpodobně existují podvodníci, kteří budou distribuovat falešné verze aplikací prostřednictvím alternativních stránek, přičemž do nich předem vloží škodlivé skripty. Abyste nebyli zmateni a neztratili se, dáme vám rovnou odkazy ke stažení. Neváhejte na ně kliknout:

Jak stáhnout

V telefonech se systémem Android je k dispozici integrovaný obchod s aplikacemi Play Market, odkud si můžete stáhnout jakoukoli dostupnou aplikaci, včetně prohlížeče Google Chrome. Zde jsou podrobné pokyny:

 • Vstup do služby Play Market z telefonu.
 • V horní části je vyhledávací pole, do kterého umístěte kurzor a zadejte „Chrome“.
 • Klikněte na tlačítko „Najít“ a ve výsledcích hledání vyberte Google Chrome.
 • Vedle něj bude aktivní zelené tlačítko „Instalovat“, stiskněte jej a potvrďte svou akci a přístup aplikace k systémovým souborům tlačítkem „Přijmout“.

Celý proces vám nezabere více než 3 minuty. Místo tlačítka „Instalovat“ se zobrazí aktivita stahování. Po dokončení se aplikace zobrazí v seznamu aplikací a na obrazovce telefonu. Podobným způsobem můžete aktualizovat i prohlížeč. Po vydání nové verze přejděte na Play Market, vyhledejte Google Chrome a místo tlačítka „Instalovat“ bude k dispozici tlačítko „Aktualizovat“.

Nastavení a zahájení používání aplikace

Po instalaci webové aplikace Google Chrome ji můžete spustit ze smartphonu. Při spuštění se otevře úvodní stránka s jednoduchým nevyplněným rozhraním. V pravém horním rohu můžete pomocí tří svislých teček přejít do „Nastavení“, zatímco vlevo dole na panelu je ikona s hvězdičkou pro přidání oblíbených webů a vpravo je ikona PC pro synchronizaci zařízení.

Noví uživatelé obvykle začínají přihlášením ke svému účtu Google a synchronizací s ostatními zařízeními. V nastavení můžete povolit režim úspory provozu, vyplnit osobní údaje, jako jsou hesla, poloha a další informace o účtu, a zakázat otravné reklamy. V nabídce nastavení můžete procházet dostupná rozšíření a instalovat je nebo změnit rozhraní prohlížeče. Zbytek můžete nakonfigurovat podle potřeby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS