Jak nainstalovat druhý WhatsApp na Android

Existují situace, kdy potřebujete nainstalovat několik programů identických obvodů na jeden smartphone najednou. Například jedna karta SIM funguje a druhá je osobní a WhatsApp je potřeba ke komunikaci v obou oblastech. Jak se dostat z této obtížné situace a nekombinovat pracovní korespondenci a osobní? Jak nainstalovat druhý WhatsApp na Android a pro své potěšení použít dva samostatné komunikační kanály? Pojďme zjistit, zda lze 2 WhatsApp posly na Android a jak to udělat.

nainstalovat, druhý, whatsapp, telefonu

Oficiální verze WhatsApp zahrnuje instalaci jedné aplikace na jednom telefonu, která uživatelům aplikace poskytuje některé nepříjemnosti. Naštěstí je platforma Android velmi flexibilní, pokud jde o instalaci softwaru třetího partu, takže výroba dvou watsaps na stejném telefonu s Androidem nebude obtížné nebude obtížné.

Technické charakteristiky a metody instalace paralelního kanálu WhatsApp se mohou lišit v závislosti na verzi operačního systému a parametrech smartphonu.

Pokud smartphone s jednou SIM kartou

Whatsapp Messenger, stejně jako mnoho jiných podobných programů, je vázán na telefonní číslo: 1 SIM karta = 1 telefonní číslo = 1 účet WhatsApp.

Jedinou možností je použití aplikací třetích stran.

Pokud telefon se dvěma SIM kartami

Instalace dvou watsaps na jeden telefon Android se dvěma SIM kartami je docela realistická. Existuje několik osvědčených způsobů a programů, které používají miliony lidí po celém světě. Celkový počet uživatelů WhatsApp na Androidu přesahuje 1 miliardu., a asi 20-25% použije paralelní instalační program.

2 WhatsApp na jednom telefonu

Instalační pokyny pro Android

Chcete.li dát 2 Whatsapp na jedno zařízení, měl by být jeden účet vytvořen standardním způsobem. Dále na smartphonech běžících Android můžete jednat níže uvedenými způsoby.

Postaveno.ve schopnostech Androidu

V některých verzích Android a výplní je možné vytvořit druhou verzi programů. Někde se to nazývá „klonovací aplikace“, někde „klony softwaru“, někde tam může být „druhý prostor“. Princip práce je však všude stejný.

Pokyny pro 8 verzí Shells Android Miui:

 • Zadejte „Nastavení“.
 • Najděte oddíl „Aplikace“, kde je nezbytnou možností „klonovací aplikace“.
 • Po kliknutí na „klonování aplikací“ se otevře seznam programů, které jsou k dispozici pro kopírování. V něm musíte najít WhatsApp a přepnout přepínač přepínače. Proces vytváření klonu začne.
 • Na ploše se objeví druhá aplikace, v jejím rohu, jehož bude označení, že je klonována. Musíte jej zadat a zaregistrovat druhé číslo.
READ  Jak změnit heslo na telefonu Samsung

V jiných verzích operačního systému může být taková příležitost v „zvláštních možnostech“. V každém případě to musíte hledat v nastavení.

Prostřednictvím aplikace paralelního prostoru

Paralelní prostor je aplikace, která dokáže klonovat WhatsApp na jednom telefonu, ale pro 2 SIM karty. Lze jej stáhnout zdarma z Google Play na Samsung, LG, Sony a další chytré telefony. Mimochodem, paralelní prostor může vytvořit dvě verze nejen Watsap, ale téměř jakoukoli aplikaci.

Chcete.li vytvořit několik počtů na jednom zařízení, potřebujete:

 • Stáhněte si do svého smartphonu paralelního prostoru a spusťte.
 • Otevře se seznam programů, které lze zkopírovat. Zde si můžete vybrat WhatsApp.
 • Po skončení procesu klonování se na obrazovce začnou objevovat ikony vytvořených programů. Budou také náznaky, jak vytvořit ikonu zkopírované verze. Ale to je velmi jednoduché. stačí si vybrat software z uvedených možností.
 • Na ploše otevřete program Copium a zaregistrujte druhé číslo v WhatsApp standardním způsobem.

Toto je nejjednodušší způsob, jak vyrobit dva WhatsApp na jednom telefonu, aniž byste zapnuli zvláštní povolení.

Prostřednictvím aplikace OGWhatsApp

Ogwhatsapp odkazuje na programy Android třetího partu. Chcete.li to řečeno, nejprve vám musíte umožnit nainstalovat takové aplikace. K tomu potřebujete:

 • Zadejte nastavení smartphonu a otevřete položku „Bezpečnost“.
 • Zadejte „správu zařízení“ a uveďte šek z opačných „neznámých zdrojů“.

To se bude moci načíst pomocí třetích zdrojů. Poté si musíte vybrat stránky, z nichž jeden nebo druhý program se zvláštní péčí, protože je možné vyzvednout viry.

Po provedení této položky můžete jít do kroku, jak přidat druhé číslo v WhatsApp pomocí aplikace OGWhatsApp.

Pokyny k přidání budou vypadat následovně:

 • Prostřednictvím jakéhokoli vyhledávače je program a je nainstalován do telefonu.
 • Přímo v samotném WhatsApp musíte zadat „Nastavení“.
 • Vyberte si tam položku „chaty“, ze kterých je třeba zálohovat.
 • Přejděte na „Dirigent“ nebo „Správce souborů“ smartphonu (název se může lišit u různých modelů).
 • V seznamu složek najděte Whatsapp a přejmenujte adresář. Nové jméno by mělo být „WhatsApppold“.
 • Vraťte se do „Nastavení“ a najděte Whatsapp v aplikacích. Vyčistěte mezipaměť programu a poté z telefonu vyjměte posel.
 • Vraťte se k kroku s přejmenováním složky a opakujte ji, ale nyní musíte změnit „WhatsAppold“ na „OgWhatsApp“.
 • Nainstalujte stažený OgWhatsApp do telefonu. Zaregistrujte číslo, na kterém byl dříve připojen WhatsApp.

Poté oficiálně prostřednictvím playmarketu stáhněte oficiální verzi WhatsApp a přivádějte s ním druhé číslo. Nebude tedy obtížné nastavit druhý účet na jednom telefonu.

Prostřednictvím programu GBWhatsApp

Jeden účet WhatsApp obvykle pracuje na dvou SIM krav. Dalším způsobem, jak změnit situaci, je použít program GBWA. Bude snazší nainstalovat dva WhatsApp, než je v minulém případě, ale stále musíte dát povolení k propojení aplikací třetích stran.

 • Najděte aplikaci GBWhatsApp a nainstalujte ji.
 • Zadejte číslo vložené druhé karty. Na obrazovce se začnou objevovat tipy, které je třeba dodržovat.
READ  Jak zapnout telefon prostřednictvím jiného telefonu

Pokud jsou zveřejněny aktualizace oficiální verze WhatsApp, pak mohou programy třetích stran, které umožňují fungovat dvě čísla v Messenger. V tomto případě je druhá SIM karta znovu svázána.

Whatsapp problémy

Navzdory skutečnosti, že posel aktivně oznamuje inovace, uživatelé na to jasně čekají. Někteří tedy píšou, že místo spuštění WhatsApp na dvou zařízeních by vývojáři mohli přidat příležitost použít několik účtů na jednom smartphonu: Mimochodem, Telegram to může udělat po dlouhou dobu. To by mohla být důležitá a užitečná funkce, ale v WhatsApp každý dělá všechno velmi pomalu a velmi chaoticky. Dovolte mi, abych vám připomněl, že uživatelé iPadu stále neobdrželi aplikaci tabletu. Dokonce i WhatsApp pro Apple Watch funguje docela nesprávně a neotevírá fotografie.

Navzdory zdánlivě užitečným inovacím má posel stále dost problémů

Skutečnost, že WhatsApp dělá něco špatně, říká také nedávný únik: Z toho bylo známo, že tato funkce vám umožní skrýt čas návštěv před některými uživateli přidaný do seznamu. Obecně zde nemůže nabídnout nic nového WhatsApp: Aby bylo možné skrýt čas návštěvy uživatelů, stačí zahrnout do nastavení viditelnost poslední relace pouze pro ty, kteří mají kontakty, a poté uživatele odstranit pro a zatímco.

Je možné nainstalovat dva WhatsApp na duos zařízení?

Vývojáři WhatsApp poskytují systému pouze jedno číslo, dokonce i na zařízení Duos. Proto je používání dvou samostatných účtů na jednom smartphonu skutečně nemožné.

To je docela nepohodlné, zejména pro ty, kteří aktivně používají obě místnosti. Nápověda však přišla zvenčí, protože různí řemeslníci v oblasti programování vytvořili několik aplikací, které by toto omezení obcházely.

Jak vytvořit klon WhatsApp na Androidu

Mnoho chytrých telefonů vám umožňuje spustit WhatsApp dvakrát

 • V okně, které se otevírá, najděte aplikaci WhatsApp a zapněte funkci duplikace;
 • Poté se na ploše objeví druhý WhatsApp, kde se můžete přihlásit z jiného čísla a použít jej jako alternativu.

Huawei představil službu pro instalaci WhatsApp, Instagram a další zakázané aplikace

Pokud však váš smartphone nepodporuje duplicitu aplikací ve výchozím nastavení, můžete použít nástroj třetí strany, která slouží stejnému účelu. Ve skutečnosti programy, které vytvářejí kopii již nainstalovaných aplikací a umožňují vám je provozovat odděleně od hlavní, docela hodně. Vybral jsem však Dualspace kvůli jeho jednoduchosti a pohodlí. Je implementován ve formátu složky, do které lze přidat klony všech nainstalovaných aplikací. To znamená, že zařízení vytváří virtuální oblast, ze které jsou spuštěny kopie třetího nebo standardního softwaru.

nainstalovat, druhý, whatsapp, telefonu

Je bezpečné používat WhatsApp na počítači

Obzvláště příjemná je, že nová funkce, jako je běžná korespondence, má šifrování. To zaručuje stejnou úroveň zabezpečení jako výchozí aplikace. Zde je návod, jak začít pracovat s několika zařízeními WhatsApp a co můžete s touto funkcí dělat.

READ  Jak nakonfigurovat Whatsapp na telefonu Samsung

Testeři beta whatsapp dostávají některé římsy, které nejsou k dispozici jiným uživatelům. Chcete.li se k nim připojit, musíte provést následující:

   Přihlaste se do svého účtu Google. Je nutné, aby se na vašem smartphonu používal účet.
   Přejděte na stránku beta whatsapp v Google Play. https: // přehrávat.Google.com/aplikace/testování/com.Whatsapp
   Klikněte na „Staňte se testerem“. Pokud jste již zadali účet Google, vaše účast na testovacím programu bude potvrzena automaticky a pokud ne, budete nabídnuti přihlášení.

Malým problémem je, že někdy fond testerů přetéká a již nejsou přijímáni, ale o tom se dozvíte na stránce aplikace aplikace. Hlavní věc, pamatujte, že obdržíte nové funkce, ale budete muset zapomenout na stabilitu práce.

Výhody a nevýhody dvou WhatsApp na jednom telefonu

Druhý WhatsApp můžete nainstalovat za pár minut. Nabídka se nebude lišit od hlavní verze. Po obdržení SMS nebo volání se bude hrát vybraná melodie.

Jaké jsou výhody 2 účtu WhatsApp:

 • Můžete jasně rozdělit zprávy od různých simů;
 • Další posel je vhodný pro práci, propaguje své podnikání nebo pouze pro studium;
 • Dva WhatsApp na jednom telefonu nezabírají mnoho místa a nevyžadují komplexní nastavení;
 • Oba poslové pracují na sobě nezávisle a dostávají aktualizace.
nainstalovat, druhý, whatsapp, telefonu

S minusy se můžete setkat pouze se starými zařízeními s malým množstvím postavené paměti. S aktivní komunikací bude místo ucpané mnohem rychleji a budete muset vyčistit posly.

Funkce programu GBWA

V tomto softwaru se rozlišuje několik výrazných funkcí:

 • Schopnost vytvořit kopii jakékoli aplikace nainstalované na smartphonu;
 • Nedostatek reklamních vložek, které jsou přítomny v podobném softwaru;
 • Schopnost pracovat v autonomním režimu;
 • Postup pro instalaci druhého WATSAP prakticky nekonzumuje energii zařízení;
 • Program má postavený antivirus, který je automaticky spuštěn před začátkem zálohy. Uživatel má tedy další příležitost zkontrolovat svůj gadget pro škodlivý software;
 • Rychlý proces kopírování. Vytvoření druhého WhatsApp netrvá moc času. Během tohoto procesu může osoba používat smartphone jako obvykle;
 • Uživatel bude vždy schopen odmítnout restartování zařízení po dokončení kopírování. V tomto případě budou změny použity a klon WhatsApp se objeví na ploše.

Proces registrace ve druhém WhatsApp na smartphonu OC Android

Informace uvedené v tomto článku tedy umožňují odpovědět na otázku, zda je možné nainstalovat dva watsaps na jeden telefon Android. Pokud postupujete po instrukcích, pak vše bude fungovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS