Nahrávání videa z obrazovky systému Android: nejlepší aplikace

Myslím, že mnoho lidí si alespoň jednou chtělo nahrát video všeho, co se děje na displeji jejich telefonu. Představte si, že můžete nahrát videohovor s příbuznými (a pak ho ukázat ostatním členům rodiny, kteří je dlouho neviděli), můžete uložit hru (nebo natočit video s nejzábavnějšími momenty), nahrát živé vysílání atd.д.

Ale v takových chvílích, jako obvykle, není nikdy po ruce ten správný nástroj (aplikace). Což podle mého názoru není dobře, protože takové video vám může dát stejně emocí jako stará oduševnělá fotka (jak se říká „jednou vidět lépe“). než slyšet 100krát!“).

V tomto článku chci vlastně představit několik velmi zajímavých aplikací, které tento problém vyřeší (materiál bude relevantní pro telefony a tablety se systémem Android 4.0).4 ).

Poznámka

Pokud chcete nahrávat video z obrazovky počítače. Doporučuji přečíst si tento článek: https://ocomp.info/programmi-dlya-zapisi-video-s-ekrana.html

nahrávat, video, obrazovky, tabletu

tajných programů pro nahrávání obrazovky pro uživatele stolních počítačů a mobilních zařízení

Uživatelům iPhonu, Androidu, Windows a Macu doporučujeme skrýt nahrávací zařízení takto. Můžete snadno nahrávat akce na obrazovce a získat tajné videozáznamy. Stačí si přečíst a zkontrolovat.

Top 1: skrytý záznamník obrazovky

Skrytý záznamník obrazovky dokáže zaznamenat vše, co se děje v telefonu, do digitálního videa. I když je sledovaný telefon zamčený, můžete aplikaci Skrytý záznam obrazovky spustit jako záznamník obrazovky na pozadí. Může pokračovat v nahrávání videa a zvuku v systému Android zdarma.

Top 2: Záznamník obrazovky Spy

Záznamník obrazovky špionážního monitoru dokáže sledovat a zaznamenávat činnost na pracovní ploše. Jakmile se uživatel přihlásí, software pro tajný záznam obrazovky začne nahrávat video a zvuk. Spy Monitor Screen Recorder není detekován. Takže můžete volně používat tento skrytý nahrávač obrazovky pro Windows software. Nahraný tajný soubor se uloží ve formátu WMA nebo AVI.

Top 3: Tajný záznamník obrazovky

Secret Screen Recorder APK kompatibilní s Android 4 zařízení.1 a novější verze. Na pozadí můžete tajně nahrávat téměř cokoli. Uživatel nezaznamená žádný rozdíl. Žádný zvuk závěrky ani jiné podivné reakce. Ke sledování v tomto telefonu můžete použít aplikaci Secret Screen Recorder pro Android.

Top 4: iKeyMonitor

iKeyMonitor. Je tajná aplikace pro nahrávání obrazovky pro uživatele iPhonu a Androidu. Pokud jde o uživatele systému iOS, musíte před vzdáleným nahráváním videa z obrazovky pomocí iKeyMonitoru provést útěk z vězení na iPhonu nebo iPadu. Skrytý záznamník automaticky pořizuje snímky obrazovky všech mobilních akcí. Nejen vyhledávací stránky, ale také videa, online hovory a další.

Top 5: BlurSPY

Pomocí BlurSPY můžete sledovat veškerou aktivitu na většině telefonů se systémem Android, aniž by o tom kdokoli jiný věděl. BlurSPY se umí chytře skrýt. Ve výchozí složce aplikací ji nenajdete. Je tedy bezpečné používat BlurSPY jako skrytý záznamník obrazovky pro aplikaci WhatsApp a další nainstalované aplikace pro Android.

READ  Snímek obrazovky v telefonu Samsung note 10

Top 6: TheOneSpy

TheOneSpy. Dobrý tajný záznamník obrazovky pro uživatele Macu a Androidu. Můžete zaznamenávat nejen příchozí, ale i odchozí akce. Přesněji řečeno, když TheOneSpy zaznamenává konverzi, může zaznamenávat jak příjem, tak odesílání zpráv. Navíc můžete pomocí tajného videorekordéru blokovat určitá telefonní čísla.

Top 7: Fotoaparát SP

Kamera SP. Je tajná aplikace pro snímání obrazovky pro uživatele iPhonu, iPadu a Apple Watch. Není třeba otevírat výchozí aplikaci fotoaparátu. Můžete tajně nahrávat video a pořizovat fotografie. V zájmech telefonu se zobrazuje jen falešné pozadí. I když někdo zkontroluje váš telefon, nemůže vědět. Nahrané a zachycené soubory se ukládají přímo do telefonu.

8 Nejlepší: TapeAcall Pro

Toto je tajná aplikace pro nahrávání hovorů pro iPhone. Příchozí a odchozí hovory na iPhonu můžete nahrávat bez jakéhokoli upozornění. TapeAcall Pro. Oblíbená volba mezi rodiči. Protože je to dobrý způsob, jak tajně nahrávat hovory dětí.

FoneLab Screen Recorder umožňuje zachytit video, zvuk, online streamování atd. Д. V systému Windows / Mac můžete snadno upravovat velikost, upravovat video nebo zvuk a další funkce.

 • Nahrávání videa, zvuku, webové kamery a pořizování snímků obrazovky v systému Windows / Mac.
 • Náhled dat před uložením.
 • Je bezpečný a snadno se používá.

Doporučený záznamník obrazovky pro Windows a Mac.

Pokud chcete nahrávat video a zvuk na obrazovce počítače, je FoneLab Screen Recorder dobrou volbou. Můžete nahrávat online hovory, videa, hraní her a všechny akce bez ztráty kvality.

Můžete také použít mnoho nástrojů pro kreslení na obrazovce. Mnohem jednodušší bude vytvářet instruktážní videa přidáváním poznámek přímo při nahrávání.

 • Snímání videa, zvuku a webové kamery bez zpoždění a časových omezení.
 • Přidejte anotaci, aby vaše video vyniklo.
 • Ořezávání a odstraňování nežádoucích videoklipů nebo zvukových klipů.
 • Jedním kliknutím nebo pomocí klávesových zkratek.
 • Konfigurace nastavení výstupu a dalších předvoleb.
nahrávat, video, obrazovky, tabletu

Používání funkce nahrávání obrazovky v aplikaci Hry Play

Chcete-li nahrát video obrazovky systému Android v aplikaci Hry Play, postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

 • Spusťte aplikaci Hry Play a vyberte libovolnou hru, neklikejte na tlačítko Přehrát, ale klikněte na ikonu hry. Pokud chcete místo her, které se dlouho načítají, nahrát video obrazovky (domovské obrazovky a dalších aplikací), doporučuji vybrat si něco z miniher vložených do aplikace Hry Play.
 • Klikněte na ikonu kamery v horní liště, vyberte kvalitu záznamu a stiskněte tlačítko „Start“.
 • Hra se automaticky spustí a může se také zobrazit oznámení ze systému Android s žádostí o povolení nahrávání obrazovky.
 • Zobrazí se herní obrazovka s tlačítky pro ovládání nahrávání a „kolečkem“ s obrazem z přední kamery. Přední kameru lze vypnout kliknutím na ikonu kamery, mikrofon lze vypnout kliknutím na ikonu mikrofonu.
 • Pokud hru minimalizujete (přejdete na domovskou obrazovku), ovládací prvky nahrávání nezmizí a stále můžete kliknout na ikonu „Nahrávání“ a nahrávat video z obrazovky. Chcete-li ukončit nahrávání, stiskněte tlačítko ovládání nahrávání a stiskněte tlačítko stop (čtverec).
 • Pokud stisknete a podržíte kruh s videem z přední kamery (nebo gamepadu, pokud jsme vypnuli nahrávání přední kamerou), můžete jej přesunout na libovolné vhodné místo na obrazovce. Pokud jej přesunete do středu obrazovky, ovládací prvky nahrávání zmizí.
 • Soubory se záznamem obrazovky se ukládají do složky Movies\Screencasts ve vnitřní paměti zařízení.
READ  Jak zakázat dětský režim v tabletu Huawei. Jak odebrat dětský režim z Google?

Používání nahrávání obrazovky v této aplikaci je velmi snadné a neměli byste s ním mít žádné problémy ani jako začínající uživatelé. Zajímavá by mohla být možnost nahrávat video z přední kamery systému Android současně s nahráváním videa.

Jak jste si ale možná všimli, kvalita videa, které můžete nahrávat, je omezená. pouze 720p, a to bez ohledu na skutečné rozlišení obrazovky nebo výkon vašeho zařízení. Pro mnoho účelů je to dostačující, ale pokud potřebujete nahrávat v původním rozlišení, měli byste použít jiné metody, odkaz na návod je uveden na začátku tohoto článku.

Bezplatné aplikace pro nahrávání obrazovky systému Android

Pokud vám výše popsané metody nevyhovují, můžete použít bezplatné aplikace pro nahrávání obrazovky pro Android, kterých je na Play Marketu k dispozici velké množství. Patří mezi ně:

 • Screen Recorder No Ads je skvělá aplikace pro nahrávání obrazovky (můj výběr), přidává vlastní tlačítko do oznamovací oblasti, má spoustu nastavení (např. můžete přidat překryvné video z fotoaparátu) a je zcela bez reklam. Na telefonech se systémem Android 10 a novějším lze nahrávat systémové zvuky, na starších verzích pouze z mikrofonu. Výchozím jazykem aplikace je angličtina, ale v nastavení můžete povolit ruštinu. Oficiální stránka aplikace na Play Marketu. https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.kimcy929.screenrecorder
 • Screenrecorder Xrecorder je velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace pro nahrávání obrazovky pro Android s nejlepšími uživatelskými recenzemi v Obchodě Play: https://play.Google.com/store/apps/details?ID=videoeditor.videorekordér.screenrecorder
 • Záznamník obrazovky AZ a následující aplikace jsou funkčně a provozně velmi podobné předchozí aplikaci.
 • Super Screen Recorder
 • Mobizen. velmi populární aplikace, dobré recenze, ale podle mého názoru příliš mnoho reklam v bezplatné verzi aplikace.

Ve skutečnosti je takových aplikací v oficiálním obchodě mnohem více: uvedl jsem pouze ty nejoblíbenější, nejjednodušší na používání a v ruštině.

Psaní nefunguje. příčiny a řešení

Uživatelé se často potýkají s potížemi při pokusech o nahrávání videa na obrazovce chytrého telefonu nebo tabletu. Obvyklé problémy a jejich řešení naleznete v tabulce.

Problém Příčina Řešení
Při instalaci/spuštění aplikace se na obrazovce zobrazí zpráva o chybě syntaxe Žádná práva roota Zakořenění zařízení
Starší verze systému Android Instalace aplikace, která podporuje starší verze systému Android
Video nebylo uloženo Nedostatek paměti Vymazání paměti smartphonu
Neukládání videa na kartu SD Nedostatek paměti na kartě Vymazání paměti karty
Žádný přístup root Získání práv roota pro přístup aplikace ke kartě
Video se uloží, ale nepřehraje se Smartphone nebo tablet nepodporuje formát souboru Odeslat soubor do počítače a zkusit otevřít pomocí přehrávače médií

S rozvojem mobilních zařízení se rozšiřují možnosti screencastingu. Vyberte si nejlepší program pro zachycení a nahrávání videa obrazovky zařízení se systémem Android s potěšením!

Nahrávání obrazovky systému Android s vestavěnou funkcí nahrávání

Nový Android 11 má funkci nahrávání obrazovky, která vám pomůže zachytit akce na obrazovce.

Krok 1 Stačí přejet prstem po obrazovce dolů, klepnout na ikonu úprav a přetáhnout záznam obrazovky do rychlého nastavení. Pokud jste to již udělali, stačí na ni klepnout.

Krok 2 Poté můžete spustit nahrávání a po odpočítávání udělat to, co chcete nahrávat v systému Android.

Krok 3 Nakonec zastavte nahrávání a uložte jej do telefonu se systémem Android.

Nyní si společně přečtěme výhody a nevýhody jednotlivých aplikací pro nahrávání a zachycování obrazovky systému Android.

Možná jste již slyšeli o některých aplikacích pro nahrávání obrazovky pro Android. Ale věděli jste, že záznamník obrazovky systému Android? Pokud chcete získat více informací, můžete si je přečíst a získat uspokojivý výsledek zde.

READ  Jak vrátit vzdálené video z telefonu

Top 1: DU Recorder

Pomocí aplikace DU Recorder můžete na systému Android nahrávat video v rozlišení až 1080p zdarma. Žádné časové omezení ani omezení kořenů. Můžete tak bezpečně a plynule nahrávat video v systému Android. Vestavěný editor videa, editor v reálném čase a funkce pro úpravu obrázků také přitahují mnoho uživatelů.

Top 2: Hry Google Play

Nahrávat hraní na Androidu můžete samozřejmě pomocí aplikace Hry Google Play. S účtem Google Play Games můžete snadno pokračovat v práci na jakémkoli zařízení. K dispozici je také profil hráče, který můžete získat.

Top 3: Mobizen Screen Recorder

Můžete nahrávat video pro Android s BGM a úvodním a závěrečným videem do nahrávacího souboru. Podporuje také nahrávání zvuku ze hry a vašeho hlasu při použití kamery Facecam.

Top 4: AZ Screen Recorder

Aplikace pro nahrávání obrazovky pro systém Android umožňuje nahrávat video v rozlišení HD a FullHD. Záznamník AZ Screen Recorder dokáže automaticky přimíchat zvuk z mikrofonu do videa na obrazovce.

Top 5: Záznamník obrazovky Lollipop

Záznamník obrazovky Lollipop je k dispozici pro Android Lollipop 5.0 a novější verze. Před nahráváním videa v systému Android můžete upravit rozlišení, orientaci a přenosovou rychlost.

Jak obnovit videa pro Android, pokud jste je ztratili

Pokud jste ztratili nebo smazali důležitá videa pro Android, neměli byste si nechat ujít FoneLab Android Data Recovery, můžete obnovit jakékoli video z telefonu Android nebo SD karty bez zálohy. Někdy telefon se systémem Android přestane fungovat kvůli selhání systému, útoku viru, chybě při zakořenění nebo jiným problémům. Nedělejte si s tím starosti. Ztracená nebo smazaná videa můžete bezpečně a snadno obnovit z většiny modelů a verzí telefonů se systémem Android.

Hlavní funkce programu Android Data Recovery

  Z telefonu se systémem Android, karty SD nebo karty SIM bez zálohování.

 • Obnovte nejen videa pro Android, ale také fotografie, hudbu, dokumenty, kontakty, zprávy, historii hovorů a aplikaci WhatsApp.
 • Rozsáhlá podpora scénářů obnovy.
 • Obnovení videí z telefonů a tabletů Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Huawei a dalších telefonů a tabletů se systémem Android.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

 • Snadné obnovení fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších souborů.
 • Náhled dat před obnovou.
 • Dostupná data z telefonu se systémem Android a karty SD.

Jak obnovit videa pro Android během několika minut

Krok 1 Stáhněte, nainstalujte a spusťte software pro obnovu dat systému Android.

Krok 2 Připojení systému Android k počítači pomocí kabelu USB.

nahrávat, video, obrazovky, tabletu

Krok 3 Povolení ladicího režimu USB pomocí pokynů na obrazovce.

Krok 4 Vyberte videa a další typy souborů, které chcete obnovit.

Krok 5 Vyberte a zobrazte libovolné video pro systém Android.

Krok 6 Kliknutím na tlačítko Obnovit vrátíte vybrané video ze systému Android do počítače.

To je vše o nahrávání a obnovování videí v systému Android.

Pokud máte nějaký jiný dobrý způsob, jak nahrávat video pro Android, můžete se podělit v komentářích níže. Děkujeme za váš čas.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS