nahrávat, video, obrazovky, iphonu

Jak nahrávat obrazovku na iPhone 11 Pro Max, 11 Pro a iPhone 11

Nahrávání obrazovky se hodí, když potřebujete nahrát obrazovku iPhonu nebo iPadu. Proč ale nahrávat obrazovku zařízení iOS? Mohou existovat situace a okolnosti, kdy na důkazu záleží. Nejnovější řada Apple iPhone 11 je vybavena pokročilejšími funkcemi a uživatelé by tyto funkce jistě rádi zaznamenali, aby je ukázali ostatním. Nahrávání obrazovky iPhonu má tedy významnou hodnotu. Pokud je to vaše první zkušenost s chytrými telefony Apple, zde se dozvíte, jak můžete nahrávat obrazovku iPhonu 11 Pro Max, 11 Pro a iPhonu 11.

Postup je na iPhonu poměrně jednoduchý. Než budete moci začít nahrávat obrazovku iOS, musíte tuto funkci povolit v Ovládacím centru zařízení a poté zapnout mikrofon. Vše je vysvětleno v této příručce. Stačí číst dál.

Nahrávání videa z obrazovky iPadu a iPhonu ve Windows 10

Aby bylo možné metodu použít, musí být miniaplikace a počítač připojeny ke stejné síti pomocí kabelového připojení nebo připojení Wi-Fi. Je možné nahrávat videoklipy z obrazovky iOS na notebooku nebo počítači, ale vyžaduje to software třetí strany, který umožňuje streamování videa přes AirPlay.

Jak nahrávat obrazovku iPhonu na ois 11

K tomuto účelu je vhodná aplikace LonelyScreen AirPlay Receiver, která je k dispozici ke stažení na adrese https://www.osamělá obrazovka.com/download.html. Po dokončení instalace softwaru budete vyzváni k povolení přístupu k soukromým a veřejným sítím, které by měly být povoleny.

  Spuštění nástroje LonelyScreen AirPlay Receiver.

Poté budete moci nahrávat video z obrazovky pomocí integrovaných nástrojů systému Windows nebo softwaru třetích stran. Výchozí panel záznamů se vyvolá stisknutím klávesy WinG.

Jak nahrávat video na obrazovku iPhonu a iPadu bez útěku z vězení nebo počítače

Každý majitel iPhonu nebo iPadu měl alespoň jednou potřebu nahrát video z obrazovky svého zařízení. Před iOS 11 byl celý proces časově náročný, protože vyžadoval instalaci dalšího softwaru nebo připojení ke stolnímu počítači. V tomto článku vysvětlíme stávající způsob nahrávání videa na obrazovce iPhonu a iPadu bez útěku z vězení a počítače.

Jak nahrávat video z obrazovky iPhonu a iPadu

Nahrávání obrazovky v systému iOS není nová funkce. Již dlouho existují oficiální i neoficiální způsoby, jak to udělat. Rozdíl dnes spočívá v tom, že iOS 11 je prvním mobilním operačním systémem společnosti Apple, který jako vestavěnou funkci zavádí nahrávání obrazovky.

Systém iOS 11 je v současné době ve fázi beta testování, takže se tato funkce může před konečným vydáním změnit nebo dokonce zrušit, ale je to skvělá funkce, která je již k dispozici všem, kdo se chtějí zúčastnit beta programu.

READ  Jak vložit heslo na iPhone WhatsApp

Dříve museli uživatelé iOS, kteří chtěli nahrávat obrazovku svého zařízení, připojit zařízení k Macu. V systému iOS 11 je proces mnohem jednodušší a nevyžaduje žádná další zařízení. V ovládacím panelu je dokonce přepínač pro tuto novou funkci. Díky nahrávání obrazovky v iOS 11 můžete pomáhat členům rodiny s problémy s aplikacemi, nahrávat chyby a posílat je vývojářům nebo dokonce vytvářet videa pomocí aplikací. Podívejme se, jak můžete povolit nahrávání obrazovky v systému iOS 11.

Jak nahrávat video na obrazovku iPhonu se zvukem?

Proč nahrávat video na obrazovku iPhonu a kdo ho potřebuje? Ukázalo se, že taková potřeba existuje a podle obrovského počtu žádostí je po ní značná poptávka. To se nejvíce týká blogerů, lidí, kteří chtějí názorně ukázat, jak nakonfigurovat chytrý telefon, zobrazit chybu, sdílet videohru, pracovat se softwarem a další. V každém případě může mnoho z nás potřebovat alespoň jednou nahrát videozáznam displeje iPhonu, takže zjistíme, jak to udělat.

V roce 2017 nebyla v systému iOS 10 žádná standardní funkce, která by umožňovala nahrávat videa z obrazovky iPhonu. Lidé by museli buď hledat řešení třetích stran, provést útěk z vězení, nebo použít online službu, jako je emu4ios.net. Netřeba říkat, že celý ten zmatek kvůli nahrávání několika vteřin videa nestál za to. Ale co se dá dělat? Jiná možnost nebyla. Dokud nepřišel iOS 11, který již měl implementovanou možnost nahrávání obrazovky. Proto je použití této možnosti u dnešních smartphonů Apple tak snadné. zde je návod krok za krokem.

nahrávat, video, obrazovky, iphonu

Pokyny k nahrávání obrazovky iPhonu

K aktivaci vestavěné funkce nahrávání stačí několik jednoduchých kroků:

  Odemkněte iPhone, přejděte do „Nastavení systému“. „Ovládací prvky“. „Konfigurace ovládacích prvků“. Otevře se okno se seznamem aktivovaných a neaktivních možností. Najděte položku „Nahrávání obrazovky“ a kliknutím na zelené znaménko plus ji zapněte;

Takto snadno a bez velkých potíží můžete nahrávat obrazovku iPhonu se zvukem nebo bez něj. Doufáme, že pro vás byl tento materiál užitečný! A ještě připomínáme. pokud se vám porouchal iPhone, potřebujete ho opravit nebo nastavit, jsme tu pro vás v našem servisním středisku Apple Pro.

Jak nahrávat video z obrazovky iPhonu 11

Ať už máte jakýkoli iPhone, existují dva způsoby, jak nahrávat video z obrazovky, ať už si chcete uchovat vzpomínku, nebo pro někoho vytvořit výukový program.

Někdy se vás někdo zeptal, jak něco udělat na iPhonu 11, a pokud byl ve vaší blízkosti, udělali jste to přímo před ním nebo za něj na jeho iPhonu. Ukážete jim, jak na to, a oni se to naučí.

Ale nejsou s vámi. Mohou se nacházet na odlehlém místě, kam není možné cestovat, například na druhém konci země nebo v situaci, kdy vláda nařídila uzamčení. Což znamená, že s nimi pravděpodobně budete muset mluvit.

Popisování toho, jak něco udělat na telefonu, může vést ke zranění. Nebo vzhledem k tomu, že zatřesením iPhonem se vše ruší, může dojít k velkému počtu zrušených akcí, než konečně pochopí, co máte na mysli, že mají stisknout malé tlačítko i.

iPhone nahrávání obrazovky iOS 11 tipy

Místo toho můžete nahrávat obrazovku iPhonu. Udělejte to, co jim popíšete, proveďte jednotlivé kroky a nechte iPhone, ať pořídí videozáznam, jak to děláte. Pak jim můžete poslat toto video s vysvětlením.

READ  iOS jak přenést z Androidu do iPhonu. Software feem

Koneckonců jste oba vyřešeni. Mají záznam o tom, co mají udělat pro konkrétní úkol, a vy jste ušetřeni toho, abyste jim to v budoucnu znovu vysvětlovali.

Existují dva způsoby: jeden je vhodný pro rychlé vytváření krátkých videí a druhý pro vytváření delších nebo složitějších filmů. Rychlá metoda však vyžaduje určitou přípravu, protože je třeba nastavit Ovládací centrum tak, aby bylo povoleno tlačítko pro nahrávání obrazovky.

Jak pořídit HD video záznam obrazovky na iPhonu?

I když zmíněné metody fungují, je lepší nahrávat video v HD rozlišení, pokud přehráváte video nahrané pro obchodní účely. Všichni víme, že rozlišení telefonu je nižší než rozlišení počítače. Pokud tedy chcete nahrávat video ze hry pro YouTube nebo jiné video služby používané pro vzdělávací účely, měli byste raději použít vhodný nahrávací nástroj, který má správné funkce.

Zde bude představen a popsán nejlepší nahrávací nástroj roku 2021. iTop Screen Recorder, který je navržen tak, aby vám pomohl s nahráváním videa se zvukem na vašem iPhonu. Zde jsou důvody, proč byste jej měli použít k dokončení záznamu:

Pomocí aplikace iTop Screen Recorder můžete nahrávat HD video, které pokryje celou plochu obrazovky. Samozřejmě si můžete vybrat cílovou oblast pro nahrávání. Záznamník obrazovky iTop také nemá žádné vodoznaky. Nemusíte se obávat vodoznaků, které mohou při nahrávání ovlivnit kvalitu videa. iTop Screen Recorder může být vaší nejlepší volbou, pokud se zaměřujete na vysokou kvalitu videa.

Volné použití

iTop Screen Recorder je nyní k dispozici zdarma. Na rozdíl od jiných nahrávacích nástrojů, které si musíte koupit, jej nyní můžete používat zcela zdarma. K vytváření videí v rozlišení HD můžete používat všechny funkce.

nahrávat, video, obrazovky, iphonu

iTop Screen Recorder je vhodný pro tvůrce videa. Umožňuje uživatelům nahrávat HD video se zvukem. To znamená, že tento nástroj můžete použít k vytváření vlastních videí na YouTube, herních videí, obchodních návodů. Jedná se o velmi užitečnou funkci.

Více formátů ukládání

Potřebujeme znát limit videa, které lze přehrát na iPhonu. MP4. Jedná se o běžné formáty videa. Pro vaše pohodlí nabízí iTop Screen Recorder funkci ukládání videa v mnoha formátech. Mezitím můžete převádět video do jiných formátů podle svých potřeb.

Úprava videa po nahrávání

Dokonalý software pro nahrávání obrazovky. Nejde jen o dokonalý záznam toho, co je na obrazovce. je to víc než to. iTop Screen Recorder vám nabízí základní editační funkce pro provádění změn v nahraném videu, což není překážkou pro jeho používání. Bez ohledu na video nebo zvuk máte každý snímek pod kontrolou.

Nahrávání zvukového videa na obrazovce zdarma

 • Nahrávejte vysoce kvalitní video z obrazovky počítače a zvuk ze systému nebo vstupního zařízení synchronně s videem.
 • Zjednodušení kroků a kliknutí myší. Řízení celého procesu nahrávání bez námahy.
 • Podporuje výstup ve více formátech a převádí pomocí nejnovější kompresní technologie. Lepší kvalita a menší velikost.

Jak nahrávat obrazovku vašeho Apple iPhone?

Nahrávání videa se zvukem na obrazovce iPhonu je ve skutečnosti snadné, ale tato funkce není zjevně implementována, takže vyžaduje pokyny.

Stiskněte zelené znaménko plus vedle možnosti „Nahrávání obrazovky“.

 • V zařízení iPhone X nebo novějším přejeďte od pravého horního okraje libovolné obrazovky směrem dolů. U dřívějších modelů od spodního okraje obrazovky nahoru.
 • Dlouze stiskněte šedou ikonu „nahrávání“ a stiskněte tlačítko „Mikrofon“.
 • Stiskněte tlačítko „Spustit nahrávání“ a počkejte na dokončení třísekundového odpočítávání. Stavový řádek nebo oblast hodin zčervená.
 • Chcete-li nahrávání zastavit, klepněte znovu na tlačítko nahrávání nebo klepněte na červený stavový řádek v horní části obrazovky a vyberte možnost „Stop“.
READ  Jak sloučit videa na iPhonu. Část 2. Jak sloučit fotografie pomocí mřížky fotografií v systému Android

Zkontrolujte, zda je povolena funkce nahrávání obrazovky

Otevřete Nastavení. Ovládací prvky. Konfigurace ovládacích prvků.2. V seznamu Nastavení přidejte pomocí tlačítka “ “ do Ovládacího panelu funkci „Nahrávání obrazovky“. Nyní jej zkuste aktivovat pomocí widgetu Ovládací panely a nahrajte video obrazovky.

Vynucení restartu

Tato metoda řeší většinu problémů. Chcete-li vynutit restart miniaplikace, postupujte podle následujícího postupu.Pro verze iPhone nižší než iPhone X/8/8 Plus:

Podržte prst na tlačítku napájení a poté, aniž byste jej uvolnili, podržte současně druhý prst na tlačítku HOME (u iPhonu 7/7 Plus na tlačítku snížení hlasitosti).2. Jakmile se rozsvítí obrazovka, uvolněte nejprve tlačítko napájení a po několika sekundách další tlačítko. Zařízení je restartováno a připraveno k použití.

Rychle stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a uvolněte je. Poté proveďte totéž s tlačítkem snížení hlasitosti.2.Podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple. Poté se zařízení restartuje.

Oprava iPhonu pomocí aplikace Tenorshare ReiBoot

Pokud žádná z metod nevyřešila váš problém a iPhone stále nefunguje s nahráváním obrazovky, bez nahrávání videa nebo zvuku v systému iOS 15, proveďte obnovení. Nejlepším způsobem, jak to provést, je použít software Tenorshare ReiBoot. Většinu problémů lze vyřešit vstupem do režimu obnovení a jeho ukončením. Problém „nahrávání obrazovky iPhone nefunguje“ vyřešíte několika kliknutími.

Stáhněte si a spusťte program Tenorshare ReiBoot v počítači a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.V okně programu klikněte na tlačítko „Fix all iOS hiccups“. Pak klikněte na tlačítko „Opravit nyní“ a postupujte podle pokynů. Bude nahrán nový firmware.

Po dokončení procesu klepněte na tlačítko pro zahájení obnovy. Po několika minutách se zařízení restartuje a bude připraveno k použití.

Tenorshare ReiBoot je univerzální nástroj, který dokáže opravit další běžné chyby v systému iOS 11/12: černá obrazovka nebo zamrznutí loga jablka, displej nereaguje na dotyk, iPhone neukončí režim obnovení nebo zamrzne na modré obrazovce smrti atd.д. Můžete ji používat v systémech Mac i Windows a je ke stažení zdarma.

Obnovení továrního nastavení iPhonu

Pokud na iPhonu nefunguje funkce nahrávání obrazovky, z obrazovky se neozývá video ani zvuk, můžete zkusit obnovit všechna nastavení do továrního nastavení. Všechna data v zařízení budou uložena.

Otevřete aplikaci Nastavení. Obecné. Obnovit. Obnovit všechna nastavení.2. Počkejte, až bude zařízení připraveno.

Oprava černé obrazovky pomocí tvrdého resetu iPhone

Ukázalo se, že mnoho uživatelů nemůže nahrávat video se zvukem nebo funkce nahrávání obrazovky v systému iOS 15 vůbec nefunguje. V tomto článku vysvětlíme několik způsobů, jak tuto chybu vyřešit.Pokud je obrazovka iPhonu černá, ale funguje, může problém vyřešit také tvrdý reset iPhonu nebo restartování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS