Jak překrýt hudbu na video v iPhonu

Vývojáři pokračují v přeměně zařízení Apple, zejména iPhonu, na skutečné multimediální sklízeče. Chytré telefony budou brzy schopny konkurovat stolním počítačům. Tentokrát mluvíme o možnostech krátkých videí. Nestačí jen zachytit dobrý moment ve videu, je třeba ho krásně zpracovat, aby film přitáhl pozornost například návštěvníků sociálních sítí. Pomocí softwaru pro úpravu videa můžete oříznout zvýrazněné části, přidat text nebo fotografie a dokonce překrýt video na iPhonu hudbou.

S vydáním nové verze operačního systému z března 2017 získaly iPhony vestavěnou aplikaci pro střih videa s příznačným názvem iClips. Editor videa obsahuje rozsáhlé nástroje pro úpravu videa a podporuje vkládání fotografií a efektů. A překrývání videa hudbou.

Chcete-li otevřít aplikaci iClips, klepněte na jejího zástupce nebo zadejte její název do vyhledávacího řádku iPhonu. předinstalovaný, není třeba jej stahovat z AppStore.

První věc, která se zobrazí po spuštění aplikace, je červené tlačítko „Podržet pro nahrávání“. Umožňuje vytvářet krátká videa přímo z editoru. Jejich doba trvání je rovna době, po kterou je tlačítko stisknuté. Již ze „sady“ klipů je namontováno hotové video s efekty a dalšími „triky“. V dolní části okna se nachází oblast, kde jsou umístěny všechny materiály pro finální film. Odtud je můžete odstranit nebo přidat další.

iClips je jednoduše nabitý doplňky, které z videa udělají skutečné autorské dílo. Program „ví“, co má dělat:

 • Překrývání titulků. Aplikace zachycuje řeč, a to i v ruštině. Při nahrávání převede zvuk na text. Existují drobné problémy s mezerami mezi čárkami, ale interpunkční znaménka není obtížné vkládat ručně.
 • Zpracování pomocí filtrů. Existuje celý seznam fotografických filtrů, které dodají videozáznamu ten správný tón.
 • Nálepky a emotikony. Klepnutím na ikonu hvězdičky v horní části aplikace otevřete složku s různými tvary, samolepkami, úsměvy a vloženými přímo do rámečku záznamu.
 • Obrázky na pozadí. Slouží k překlenutí řady nebo k poskytnutí informací.

Jak přidat hudbu do videa v aplikaci iClips

Hudba se přidává po dokončení videa. Melodie se totiž automaticky přizpůsobí délce videa. Vyberte si ze seznamu bezplatných zvukových stop. Je také možné překrýt skladbu z hudební knihovny.

nemůžete použít AppleMusic, ale pokud chcete, můžete si požadovanou skladbu stáhnout z iTunes.

Podle pokynů vložte k videozáznamu zvukovou stopu:

 • V knihovně médií vyberte požadovaný soubor videa, na který chcete překrýt zvuk.
 • Vpravo klepněte na ikonu poznámky.
 • Podle toho, kde se požadované melodie nacházejí, vyberte možnost „Soundtrack“ (standardní hudba). Také „Hudba“ (skladby z knihovny médií iPhone). Hudbu můžete úplně vypnout.
 • Po výběru skladby je třeba rozhodnout, od jakého bodu se bude ve videu přehrávat. To provedete jednoduše tak, že jej prstem přetáhnete na požadované místo na časové ose.
 • Kliknutím na tlačítko „Použít“ vpravo dokončíte překrytí zvukové stopy.
READ  Odemknutí iPhone 4s Apple ID

Jak oříznout video (změnit délku) na iPhonu nebo iPadu

Otevřete video v aplikaci Fotky a klikněte na tlačítko Upravit v pravém horním rohu.

Jak oříznout video na iPhonu a iPadu pomocí funkce

V dolní části obrazovky klikněte na ikonu kamery (tento nástroj se nazývá Movie). Přetažením posuvníků vlevo a vpravo upravte délku videa. Klepněte na možnost Hotovo.

Zvolte Uložit jako nové video, pokud chcete zachovat původní verzi souboru a upravené nové video, nebo Uložit video, pokud chcete provést změny v původním videu.

Více informací o tom, jak to udělat, najdete zde.

Jak umístit ikony na plochu iPhonu a iPadu kamkoli na obrazovku: 2 způsoby.

Jak přidat text do videa v zařízení iPhone

Aplikace pro úpravu videa slouží také k přidávání textu do videa. Chcete-li přidat textové informace, použijte vestavěný nástroj Clips nebo jiný program třetí strany, který má odpovídající funkce. Chcete-li do videa umístit text pomocí klipů, postupujte takto

 • Otevření aplikace.
 • Klikněte na tlačítko „Knihovna médií“ a vyberte požadovaný klip.
 • Po návratu na domovskou obrazovku vyhledejte a stiskněte ikonu „T“.
 • Zadejte požadovaný text.
 • Stiskněte tlačítko „Použít“ a uložte změny nebo pokračujte v úpravách.

Pomocí klipů můžete přidávat textová data v různých stylistických formátech. Změna písma, přidání rámečku a textu jako titulků, které se zobrazí ve správný okamžik videa. Mezi aplikace, které jsou vhodné i pro přidávání textu do videí, patří Magisto, Adobe Premiere Clip, Inshot Video, iMovie. Algoritmus pro přidávání textu do videa je v nich téměř stejný.

Po kompletní úpravě je video zveřejněno na Instagramu, TikToku nebo YouTube, odesláno jako osobní soubor prostřednictvím sociálních sítí nebo uloženo do paměti zařízení. Některé editory umožňují sdílet video ihned po úpravě pomocí algoritmů zabudovaných v softwaru.

Jak nahrávat video při přehrávání hudby

Nahrávání videí bez zastavení hudby v telefonu lze snadno provádět pomocí aplikací Instagram, Snapchat a dalších aplikací třetích stran dostupných pro zařízení se systémem Android a iOS.

V obchodě s aplikacemi najdete několik dalších aplikací, které vám pomohou udělat totéž. Než se k nim dostaneme, podívejme se, jak toho můžeme dosáhnout pomocí Instagramu/Snapchatu.

Přehrávání hudby při nahrávání videa pomocí aplikace Snapchat

Během nahrávání videa nepřetržitě stiskněte tlačítko „zachytit“. Video se nahrává s hudbou v pozadí. Pokud nemůžete tlačítko dlouho podržet, pokud je video delší, existuje způsob, jak jej nahrát.

Bez neustálého mačkání tlačítka „zachytit“ lze videa Snapchat nahrávat pouze v systému iOS pomocí funkce „Touch Assist“. Stejnou metodu lze použít i na Instagramu, když odstraníte ruku z tlačítka „chytit“.

READ  iPhone 7 zapomněl Apple ID

Zde je postup krok za krokem pro nahrávání videa při přehrávání hudby na Snapchatu.

 • Nejprve otevřete Nastavení Snapchatu, přejděte na „Základní“ „Speciální funkce“ a vyberte možnost „Touch Assist“.
 • Změňte pomocné klepnutí a na stejné obrazovce stiskněte tlačítko „Vytvořit nové gesto“.
 • Klepněte na obrazovku a pohybujte rukou krouživým pohybem nebo jiným způsobem.
 • Toto gesto lze vyvolat stisknutím tlačítka Uložit v pravém horním rohu stránky.
 • Nyní na obrazovce nahrávání Snapchatu klepněte na „Touch Assistant“. Vyberte možnost „personalizované“ a poté název nového vytvořeného gesta videa.
 • Krátce po výběru názvu nového gesta videa se zobrazí kulatá ikona. Podržte jej stisknutý a přetáhněte jej na tlačítko zachycení v dolní části obrazovky.
 • Brzy po provedení výše uvedeného kroku se video začne nahrávat pouze s hudbou na pozadí přehrávanou na iPhonu.
 • Video se bude nahrávat, dokud nevyprší časové období vytvořeného gesta. Pokud chcete nahrát delší video, musíte vytvořit gesto, které přesahuje dobu trvání videa.
 • Po nahrání videa stiskněte tlačítko „Uložit dostupné“ v dolní části obrazovky.

Přehrávání hudby při nahrávání videa pomocí Instagramu

Podobnou metodu lze použít k nahrávání videa na Instagramu, můžete nahrát vlastní video z Instagramu Nebo můžete nahrát a zveřejnit vlastní video, které lze použít k přehrávání hudby na pozadí.

Přečtěte si také: Dostupnost uživatelského jména Instagram: zkontrolujte, zda již existuje jméno Instagram

Tato nahraná videa z Instagramu/Snapchatu budou uložena v seznamu Galerie nebo Fotoaparát. Ty lze také sdílet na sociálních sítích.

Snapchat a Instagram jsou aplikace, které vám nebrání v přehrávání hudby v telefonu. Tento trik můžete použít k nahrávání videí s hudbou na pozadí podle vlastního výběru při přehrávání.

K nahrávání videa během přehrávání hudby na zařízeních se systémem Android a iPhone můžete použít také aplikaci třetí strany.

Doufáme, že se vám tento snadný trik pro nahrávání videa při přehrávání hudby bude líbit. Nezapomeňte se podělit se svými přáteli, abyste pomohli i jim.

Jak nahrávat video při přehrávání hudby

Otevřít společně. nahrávání videa během přehrávání hudby Aplikace v telefonu. Spusťte přehrávání skladby, kterou chcete při nahrávání poslouchat. Skladbu můžete pozastavit nebo pokračovat v jejím přehrávání. Nahrávání vzácných okamžiků zahájíte klepnutím na ikonu závěrky.

 • Otevřete Obchod Play a stáhněte aplikaci Společně.
 • Otevřete hudební aplikaci a přehrajte skladbu.
 • Pak otevřete aplikaci Společně.
 • Klepnutím na ikonu videokamery spustíte nahrávání.
 • Po dokončení stiskněte tlačítko Stop.

Nahrané video se uloží do paměti telefonu do složky Together. Hudbu můžete spouštět, pozastavovat a měnit také prostřednictvím Ovládacího centra.

Pokud používáte iPhone, stáhněte si aplikaci zde: Together: create videos and music.

Níže se můžete podívat na video, jak nahrávat video při přehrávání hudby

Extrakce zvuku v počítači Mac

V počítači Mac to lze snadno provést v aplikaci QuickTime Player.

1) Otevřete video v programu QuickTime Player.

2) V nabídce vyberte možnost Soubor.

3) Vyberte možnost Exportovat, po které následuje možnost Pouze zvuk.

READ  Jak resetovat iPhone přes iTunes. Jak odemknout iPhone pomocí iTunes?

4) Pojmenujte soubor, vyberte jeho umístění a stiskněte tlačítko Uložit.

Aplikace Slide Show

Pro více možností vytváření videa z fotografií s hudbou doporučujeme stáhnout si speciální aplikaci z AppStore. Například editor videa Perfect Video.

K dispozici jsou verze pro i prosté. První z nich obsahuje široký seznam funkcí, ale je „za poplatek“. Mnoha lidem stačí k vytvoření prezentace bezplatný účet.

Od aplikace Memories se liší tím, že nabízí následující funkce:

 • Vkládání textu, titulků.
 • Výběr formátu vytvořeného videa.
 • Ořezávání obrázků.
 • Přidání vodoznaku.
 • Sami si vyberte správný „kus“ melodie.
 • Zvukové efekty, přechody.

Stažitelná aplikace vám pomůže vytvořit vyladěnější videoklip.

Pracovní algoritmus

Po spuštění se v dolní části obrazovky zobrazí mini menu se třemi položkami:

Při úpravách jsou k dispozici následující funkce

 • ořezávání;
 • změna velikosti;
 • přidat titulky;
 • změnit velikost souboru,
 • upravit rychlost přehrávání skladby;
 • výběr efektů pro záběry a přechody.

Chcete-li překrýt video zvukem, vyberte v příslušné části jednu ze dvou možností: „Vyberte si vlastní skladbu ze seznamu skladeb“ nebo „Nahrát zvuk“.

Po provedení všech úprav lze výsledek zkontrolovat a poté exportovat a uložit jako video. Film se snadno spouští z „Galerie“;. Můžete ji sdílet se svými přáteli.

Jak nahrávat video současně s hudbou?

Je pravděpodobné, že mnoho uživatelů nahrává 3 snadné způsoby, jak vytvářet videa pro své sociální sítě. Proto doporučujeme použít standardní editor, který aplikace Instagram nabízí. Pro tento typ natáčení je třeba:

 • Povolte přehrávač v jakémkoli hudebním softwaru nainstalovaném v telefonu.
 • Přejít na Instagram.
 • Přejeďte prstem po obrazovce doprava.
 • Stisknutím tlačítka Start pořídíte fotografie.
 • Když chcete snímání ukončit, uvolněte jej.

Na kterých chytrých telefonech lze tuto možnost nahrávání videa provádět. vývojář neuvádí. Z internetu, kde uživatelé sdílejí své zkušenosti na různých fórech, však vyplynulo, že je možné fotografovat i na iPhonu 7 Plus.

Jak nahrávat video při přehrávání hudby?

Pokud Instagram nepoužíváte, může vám vyhovovat způsob nahrávání přes WhatsApp:

 • Přehrávač byste měli zapnout v jakémkoli hudebním programu nainstalovaném ve smartphonu.
 • Poté musíte spustit aplikaci WhatsApp.
 • Pak otevřete jakoukoli konverzaci.
 • V levém rohu je znaménko plus, klepnutím na něj se otevře kontextová nabídka, kde je třeba vybrat možnost „Fotoaparát“.
 • Zde je třeba stisknout a chvíli podržet tlačítko nahrávání videa.
 • Chcete-li ji ukončit, musíte vyjmout prst z tlačítka.

Díky této možnosti můžete klip odeslat přímo partnerovi v konverzaci nebo jej uložit do paměti zařízení. Tuto možnost záznamu lze provést na všech zařízeních s kamerou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS