Jak napsat telefonní rozhovor na Huawei na Huawei

Díky jim můžete automaticky nebo ručně uložit poznámky a poslouchat je. Majitelé cti mobilních telefonů se pravděpodobně zajímají o to, jak zaznamenat na svých zařízeních, a jaké aplikace třetí strany byly vyvinuty.

Vše záleží na tom, které informace jsou zaznamenány na zařízení a jaká je jeho hodnota. Uživatel telefonu zpravidla neučiní žádné sobecké cíle a zaznamenává jeho jednání. Možná to potřebuje k reprodukci informací obdržených dříve v paměti.

Nejčastěji jsou programy pro nahrávání konverzací používány manažery k přijímání online celních objednávek, protože to pomáhá neujít všechny podrobnosti o objednávce klienta. Kromě toho se přihlášky používají také v jiných oblastech obchodu, pokud jde o dodávku nebo prodej zboží nebo služeb. Velké společnosti ovládají interní práci zaměstnanců zaznamenáváním rozhovorů, sledováním jejich dialektu a schopnosti provádět obchodní jednání telefonicky.

Pokud jde o momenty domácnosti, je vhodné používat programy k zaznamenávání hovorů v případech, kdy obvinění nebo hrozby, uložení jakýchkoli služeb atd. Bohužel je třeba mít na paměti, že donucovací orgány nebo soudy nejsou vždy připraveny přijmout záznam konverzací jako důkaz. Za prvé, okolnosti případu budou studovány a teprve potom otázka, zda přiložit vstup do případu nebo ne

Kde najít záznamy hovoru?

Jakmile hovor skončí, na vaší obrazovce se objeví oznámení. Kliknutím na to spadnete na všechny své poznámky o konverzacích. Kromě toho mohou uživatelé také sledovat cestu telefonu další hovory, aby si prohlédli historii zaznamenaných hovorů. Kromě toho existuje také příležitost sdílet záznamy o hovorech s vašimi přáteli a příbuznými.

Chcete.li smazat záznam hovoru na smartphonu s OC EMUI, přejděte do složky „nahrávání hovorů“ pomocí výše popsaných kroků. Stiskněte a podržte soubor nahrávání konverzace a klikněte na „Odstranit“. Chcete.li odstranit všechny poznámky současně, musíte vybrat „Vyberte vše“ a kliknout na „Odstranit“.

READ  Při volání se obrazovka Android nerozsvítí

Máte.li jakékoli dotazy týkající se funkce zaznamenávání hovorů Huawei, řekněte nám o tom v komentářích níže. Vrátíme se s nejschopnějšími řešeními. Kromě toho se podívejte na sekci EMUI a získejte další tipy a pokyny pro Huawei.

S aplikacemi třetích stran

Pokud se nechcete pohrávat s načítáním a instalací HW CallRecorder, můžete si stáhnout některou z aplikací vydaných vyhledáváním „nahrávacích hovorů“ z Playmarket. Protože každá z nich má podobnou funkčnost a integraci, můžete jako příklad zvážit program „nahrávání“ od Appliqato.

Jeho integrace je velmi jednoduchá Stisknutím jakéhokoli z nich ji spustí ve stavěném hráči.

Ve výchozím nastavení je aplikace nakonfigurována pro automatické nahrávání

Pro pohodlné nahrávání konverzací je nejlepší nainstalovat Callreder.

Mnoho výrobců smartphonů původně přidalo příležitost nahrávat konverzace, nejsou vyžadovány žádné další programy ani služby. Například můžete zaznamenávat konverzace na Xiaomi (donedávna), Oppo, Realme a další. Tento okamžik můžete objasnit ve vlastnostech smartphonu.

Například Samsung věří, že nahrávání konverzací by nemělo být uživatelům k dispozici, a proto ve výchozím nastavení není taková možnost ve většině zemí světa. V Rusku je pro chytré telefony Samsung zakázáno nahrávání konverzací. U smartphonů můžete získat přístup ke kořenu, dát programy, které mohou psát všechny konverzace z řádku, ale také to nedoporučuji dělat-to je nadměrné riziko, které rozhodně nepotřebujete.

Na herním trhu najdete mnoho programů, které jsou podmíněně zdarma nebo placené a mohou automaticky nahrávat hovory na jakémkoli smartphonu Android. Zpravidla používají stejnou metodu jako Tinkoff MoBail, jedná se o přidání třetího řádku a následné odesílání souboru vám (nebo okamžitě nahrávání do vašeho zařízení).

Je důležité naznačovat, že většina programů neví, jak nahrávat konverzace pomocí VoLTE, VOWIFI, je třeba to vzít v úvahu a zjevně odpojit takové příležitosti, pokud potřebujete nahrávání konverzace v aplikaci. Také v aplikacích Android 10 až třetí strany nelze předat kolem hovorů, takže musíte ručně předepsat název volání, s nimiž se konverzace konala. To je nesmírně nepohodlné.

Jak zaznamenat telefonní rozhovor na smartphonu Huawei (Honor)

Na rozdíl od MIUI není systémová aplikace pro nahrávací hovory předinstalována v oficiálním firmwaru EMUI. Uživatelé to však mohou nezávisle nainstalovat, a poté se funkce stane cenově dostupnou (včetně Android 9)

READ  Jak nahrávat zvuk z obrazovky telefonu Samsung. Systemizer aplikace + interní zvukový plugin

Nejprve povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů a poté stáhněte.Soubor apk podle odkazu a nainstalujte jej. Poté restartujte smartphone.

Nyní přejděte na telefonní aplikaci, klikněte na tři body v pravém horním rohu a otevřete „Nastavení“. Uvidíte, že v části „obecná“ se objevila nová položka. „Automatický záznam hovoru“. Klikněte na to.

Ve výchozím nastavení bude funkce neaktivní. Chcete.li to zapnout, aktivujte horní přepínač. Poté začnou všechny telefonní rozhovory automaticky nahrávat. Pokud chcete nahrávat hovory pouze od některých předplatitelů, vyberte druhou možnost v řádku „Nastavení automobilů“. „Čísla na seznamu“. Nyní klikněte na bod, který se objeví, a označte nezbytná čísla, kontakty nebo skupiny. Chcete.li potvrdit výběr, klikněte na zaškrtávací známku v pravém horním rohu.

Pokud se chcete nezávisle rozhodnout, jaké volání k záznamu a které ne, neaktivujte funkci „automatické záznam hovorů“. Jen během rozhovoru se správným předplatitelem klikněte na první tlačítko. Chcete.li zastavit záznam, znovu klikněte na stejné tlačítko nebo dokončete konverzaci.

V „opony“ bude oznámení, že hovor je uložen Kliknutím na tlačítko přehrávání umístěného vpravo od nahrávání si ji poslechnout.

Zaznamenané hovory jsou zachovány podél cesty „zvuků/callredcord“ ve vnitřní paměti smartphonu. Název každého souboru obsahuje číslo předplatitele, jakož i datum a čas hovoru.

Jak zaznamenat konverzaci na cti pomocí programů a aplikací

Po zadání virtuálního obchodu se po žádosti zobrazí seznam programů. Jak zaznamenat telefonní rozhovor na Huawei:

nahrávat, konverzaci, huawei
  • Stáhnout, Open;
  • Souhlasíme se všemi bezpečnostními body. klikněte na „Pokračovat“;
  • Umožňujeme programu provádět požadované akce;
  • Otevřete hmotnost integ, vyberte kontakty, konverzaci, se kterou bude automaticky zaznamenáno při volání.

Nastavení mají příležitost automaticky poslat konverzaci do virtuálního cloudu, což vám umožní uložit všechny poznámky po ruce. Populární studio Green Apple také zahrnuje, na vyžádání na trhu je na 5. Místě v popularitě. Více než 10 milionů lidí již použilo software. Vysoké hodnocení práce, i když existují také malé chyby. Osvědčený program nepřinese virus do gadgetu. Intenzita je jednoduchá, stačí otevřít, dát souhlas s řízením nezbytných možností

READ  aplikace pro záznam videa z obrazovky počítače.

Laura Kalibekova (písemné články: 90)

Další editor. Autorovy texty obsahují užitečné informace o technice značek. Provádí podrobné recenze a akcie s návštěvníky stránky. Zobrazit všechny poznámky autora →

Kde jsou nahrávání konverzací, jak je poslouchat a smazat

Při použití standardní metody jsou soubory obvykle ve složce zvuku a rekordéru. Pro přesné vyhledávání můžete použít Ben’s Build.in Honor Phone. Pokud se rozhodnete zaznamenat telefonní konverzaci pomocí speciálního programu, obvykle vytvoří vlastní složku. Právě v něm najdete uložená data.

Informace jsou nejčastěji stanoveny ve formě numerického označení označujícího počet předplatitele, datum a čas komunikace. Tato funkce zjednodušuje hledání nezbytného dialogu. V případě potřeby lze informace poslouchat používání vybudovaného nebo staženého hráče a poté odstraněno. Některé programy poskytují funkci automatického vymazání po dosažení určitého počtu záznamů nebo po nějaké době.

S aktualizací na EMUI 10.1 a Magic UI 3.1 smartphony Huawei a čest ztrácí příležitost zaznamenávat telefonní rozhovory přímo z linky. Musíte se buď vzdát této možnosti, nebo použít aplikace, které zachycují zvuk prostřednictvím rekordéru (to znamená, že musíte komunikovat podle reproduktoru, jinak nebude hlas interlokutora zaznamenán).

.

Nainstalujte volání: Stáhněte si tento soubor APK, spusťte jej a restartujte smartphone.

Pokud máte starou verzi nahrávání hovorů (nebo „nahrávání konverzací“), smažte ji prostřednictvím nastavení systému.

Poté se ve standardním spuštění nahrávání objeví tlačítko. Klikněte na to během konverzace. vaše konverzace bude zaznamenána. Záznamy lze naslouchat přímo k nomeronabakeru nebo v aplikaci „Seeton“. Mohou je také upravit (například vystřihnout nezajímavé body).

.

Mějte na paměti, že nahrávání konverzace nebude k dispozici, pokud použijete výchozí aplikaci telefonu k nastavení čísla, a některé z nich nejsou v těchto aplikacích zabudovány, protože je součástí systémových funkcí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS