Jak nahrávat fotografie na Instagram: z telefonu a počítače

Služba sdílení Instagram byla původně vynalezena pro mobilní zařízení, takže otázka, jak přidat fotografii na Instagram v telefonu, je elementárnější. Na druhou stranu se zdá, že z počítače není zpočátku jasné, co dělat, ale i k tomu existuje celá řada způsobů, z nichž se vždy upřednostňuje ten, který je v každém případě nejvhodnější. Uživatelé tak mají spoustu možností, jak sdílet své obrázky. Z chytrého telefonu můžete publikovat fotografii okamžitě, doslova ihned po jejím pořízení. Z počítače je však možné nahrát vysoce kvalitní soubory, získané například pomocí zrcadlovky a zpracované výkonnými editory nainstalovanými v počítači.

Můžete to udělat dvěma způsoby, buď přímo z insta, nebo z galerie obrázků v zařízení. Před nahráním obrázků do kanálu se ujistěte, že máte připojení k internetu. Jinak se vše uloží se všemi nastaveními, ale zveřejnit je bude možné až po připojení telefonu k internetu.

Jak přidat fotografii na Instagram v plné velikosti?

Jak nahrát fotografii na instagram v plné velikosti

Pokud nastane situace související s umístěním obsahu ve správné velikosti, měli byste postupovat podle pokynů. Předtím, než se podíváme na tento systém, je vhodné prozkoumat příčiny tohoto nedostatku.

Důvodem je to, že rámeček používaný k nahrávání obrázků je nastaven na standardní velikost 1080 × 1080. Dříve mělo nastavení rozměry 612 × 612. Standardní mobilní fotoaparát pořizuje snímky o velikosti 1100 nebo větší. Při nahrávání se odstraní vše nadbytečné. Tento faktor by měl být opraven.

Bez ořezu

Chcete-li získat plnohodnotný obsah ve svém kanálu, doporučujeme použít speciální aplikaci. Obsah lze stáhnout do chytrého telefonu a přenést pomocí softwaru. Řešení pro publikování fotek na Instagramu v plné velikosti bez ořezávání nebo bílého pozadí. Zde jsou oblíbené nástroje:

 • Je zdarma. Pokud chcete, můžete využít placené možnosti. K nahrávání obsahu stačí bezplatná funkce. Utility zahajuje, otevírá foto. Automaticky se zobrazí bílý rámeček. Povoleno ukládat obrázky tak, jak jsou. Na sociálních sítích si můžete nastavit vlastní rozměry. Po této manipulaci nezůstane na snímku nic cizího;
 • Nástroj mohou používat majitelé různých telefonů. Současně se standardními funkcemi můžete měnit barvu rámečků, měnit hlavní parametry;
 • Program navržený pro minimalismus. Kromě standardního oříznutí na správnou velikost nejsou k dispozici žádné další možnosti.

Všechny uvedené aplikace dobře plní své funkce. Kvalita obrazu je přitom zachována.

Na kolotoči

V dřívějších verzích sociální sítě bylo možné kompresi vypnout. Později byla odstraněna. To nezpůsobilo žádné problémy.

Uživatelé mohli publikovat fotografie s nastavením rozlišení podporovaným službou Insta. Snímky nebudou komprimovány a kvalita nebude snížena. Abyste dosáhli zamýšleného výsledku, budete muset použít některé nástroje pro zpracování snímku a poté se rozhodnout, jak nahrát fotografie na Instagram v plné velikosti. Můžete to udělat takto:

 • Na miniaplikaci není nainstalována žádná plodina.
 • Nástroj je spuštěn.
 • Přejít do nabídky.
 • Položka týkající se ukládání velikosti je aktivována.
 • V nabídce je vybrána první možnost pro instagram.
 • Přepnutí do hlavního okna aplikace.
 • Stiskněte tlačítko Upravit. Váš obrázek bude nahrán.
 • Rám se nastavuje podle potřeby. Potřeba používat gesta pro přiblížení.

Jakmile to provedete, obrázek se uloží. Může být zveřejněna na sociální síti.

Žádné bílé pozadí

Pokud chcete, aby fotografie neměla bílé pozadí, musíte ji zmenšit. Podobná operace je povolena pomocí výše uvedeného softwaru. Abyste dosáhli požadovaného výsledku, je třeba zadat do obchodu s aplikacemi. Software je nainstalován a spuštěn.

Uživatel pak musí přejít do nabídky. Vyberte obsah a uložte jej. Poté uživatel vybere požadovanou velikost. Zpracování obrazu se provádí. Po určitém škálování lze obrázek uložit a umístit do kanálu aplikace.

Publikovat z počítače

Oficiálně není možné přidávat publikace z počítačů a notebooků, a to ani prostřednictvím oficiální aplikace Windows 10 (funkce je k dispozici pouze v mobilní verzi). Toto omezení vývojářů sociálních sítí lze obejít mnoha způsoby:

Instalace virtuální kamery a přes Instagram je možné přidávat fotografie na sociální síť, funguje to nestabilně a nelze očekávat pozitivní výsledek.

Oficiální aplikace pro Android přes emulátor

Emulátor Androidu umí spustit Instagram z PlayMarketu. Bluestacks je bezplatná aplikace, která funguje v ruštině. Můžete použít jinou službu, je jich více než tucet.

 • Po instalaci emulátoru do počítače se přihlaste ke svému účtu Google, stáhněte si Instagram přes PlayMarket a přihlaste se do obchodu s aplikacemi.
 • Klikněte na ikonu plus v dolní části okna, vlevo nahoře. blok „Galerie“ a vyberte „Více“ pro import fotografií z počítače.
READ  Jak vrátit iPad do nastavení továrny

Někdy se místo fotografie zobrazí černé pozadí. Nemohu si pomoci, ale vyzkoušejte další emulátory: Nox App Player, Koplayer, MEmu.

V tuto chvíli můžete přidat příspěvek do dalších sociálních sítí.

Prohlížeč

Díky vestavěným možnostem dokáže většina prohlížečů napodobit mobilní prostředí.

  Instagram prostřednictvím libovolného webového prohlížeče a otevřete nástroje pro vývojáře prostřednictvím hlavní nabídky (v části Pokročilé), klávesové zkratky F12 nebo klávesové zkratky CtrlShiftI.

Klikněte na ikonu smartphonu na pozadí tabletu nebo stiskněte kombinaci kláves CtrlShiftM.

Vývojářské nástroje již nejsou potřeba. Panel lze odstranit křížkem vpravo od ikony adaptivního režimu.

Pokud v seznamu není, klikněte na „Změnit seznam“ a přidejte jej zaškrtnutím políček.

Karta „Upravit“ se používá zřídka, většinou je prázdná. Náklady na metodu. Úprava fotografie pomocí webové aplikace nebo editoru třetí strany.

Nevýhoda této metody. nelze přidat 2 nebo více fotografií a vytvořit tak „kolotoč“.

Rozšíření prohlížeče

„Aplikace Instagram pro stolní počítače“ pro Chrome napodobuje návštěvu sociální sítě z mobilního zařízení. Po instalaci klikněte na ikonu aplikace a přihlaste se do Instagramu.

další práce na přípravě výše uvedené publikace.

Služby odloženého účtování

Plansy.me je služba s bezplatným týdenním předplatným. Po registraci a propojení účtu Instagram můžete vyzkoušet jeho funkce.

Otevřete rozhraní pro přidání publikace, vyplňte základní pole (zadejte fotografii/video a datum zveřejnění) a v případě potřeby další pole: geometrické, popisné.

V levé části zdroje se nastavují šablony příspěvků, vybírají se fotografie a videa, datum jejich přidání a další účty.

OnlyPult je jednotný ovládací panel pro účty sociálních sítí a další podobné zdroje fungují na podobném principu. Liší se především dalšími funkcemi a cenou plánů.

Každý z uvažovaných způsobů publikování fotografií na Instagramu má své nevýhody: není možné přidat několik obrázků, vestavěný editor nefunguje. platforma je navržena pro práci s mobilními zařízeními. Za automatické přidávání publikací musíte zaplatit a tento způsob je vhodný pouze pro rozvinuté účty, které provozují podnik.

Jak přidat více fotografií na Instagram, stejně jako koláž nebo přejetí prstem

Aktivní uživatelé Instagramu rádi sdílejí své zážitky a fotografie se všemi. Natáčejí doslova každou událost svého života, od probuzení až po odchod do postele. A za den mohou vytvořit tucet, někdy i více, online publikací. V tomto případě je užitečné se naučit, jak přidat více fotografií na Instagram. Samotný web má nástroj, který vám umožňuje zveřejnit 10 snímků obrazovky nebo videí do kanálu. Zde je návod, jak to udělat:

Otevřete svůj účet, klepněte na znaménko plus a potom klepněte na slovo „Galerie“;

Klikněte na symbol „čtverečků“, vedle kterého je symbol „Vybrat více“;

Označte maximálně 10 fotografií nebo videí z paměti telefonu;

V případě potřeby upravte každou fotografii zvlášť, ale pamatujte, že orientace (čtverec, na výšku nebo na šířku) bude pro všechny fotografie stejná;

Po dokončení úprav stiskněte v pravém horním rohu obrazovky slovo „Další“;

Použijte filtr, můžete jej použít na všechny fotografie nebo jen na každou z nich;

V případě potřeby změňte pořadí fotografií kliknutím a přetažením a poté klepněte na „Další“ v pravém horním rohu;

Přidejte spot a titulek k celé publikaci a poté klikněte na slovo „Sdílet“.

první fotografie z vašeho výběru se zobrazí ve vašem kanálu s několika tečkami pod ní. přejetím prstem po tečkách zobrazíte další fotografie nebo videa. Pro ostatní uživatele se z toho všeho stane jeden příspěvek, který můžete komentovat a „Líbí se mi“. Všimněte si, že po přidání do kanálu nelze jednotlivé fotografie odstranit ani upravit. Můžete stáhnout pouze celou publikaci. Všimněte si také, že nahrávání většího počtu fotografií a zejména klipů trvá dlouho. Proces bude rychlejší, pokud máte dobré připojení k internetu.

Nákup lajků na Instagramu se zárukou kvalitního zpracování a ochrany vašich plateb. Kromě toho web nabízí stálé množstevní slevy a bonusový program. najděte si své vlastní podmínky pro získání lajků.

A nyní další způsob, jak můžete zveřejnit více fotografií najednou. Chcete-li ušetřit čas a akci, spojte své fotografie do koláže. Samotné funkce Instagramu však pro takovou operaci nestačí. Musíte si stáhnout speciální aplikaci Layout od Instagramu, která má samostatné verze pro iPhone a Android.

Pojďme se seznámit s postupem, jak přidat více fotografií na Instagram jako koláž pomocí Rozložení:

Otevřete aplikaci v mobilním zařízení, klepněte na slovo „Vše“ a zobrazí se celá fotogalerie v telefonu; možnost „Obličeje“ zobrazí pouze obrázky lidí a možnost „Poslední“ zobrazí 30 posledních snímků;

Vyberte až 9 fotografií pro vytvoření koláže, po klepnutí na ně se zobrazí ikona „zaškrtnutí“;

READ  Jak vložit simsung do tabletu

Poté v horní části obrazovky vyberte požadovanou možnost koláže;

V případě potřeby upravte fotografie klepnutím na fotografii a poté použijte vestavěné funkce pro otáčení, zvětšování a zmenšování;

Až budou všechny prvky koláže hotové, klepněte na tlačítko „Uložit“;

Chcete-li přidat vytvořenou koláž na Instagram, klepněte na symbol stránky „fotoaparát“;

Chcete-li získat přístup k dalším možnostem, klepněte na ikonu se svislou šipkou.

Aplikace Layout umožňuje rychle pořídit sérii fotografií na iPhonu a okamžitě je spojit do koláže. Použijte funkci „Photo Booth“, označenou symbolem „Lens“. Simuluje „snímek“. Vysvětleme si, jak tato možnost funguje:

Klepnutím na ikonu „Objektiv“ otevřete aplikaci „Photo Booth“;

Klepněte na modré kolečko s tečkou uvnitř a aplikace pořídí postupně čtyři snímky předním fotoaparátem iPhonu;

V šablonách v horní části obrazovky vyberte příslušnou možnost koláže;

Otevřením každé fotografie ji můžete upravit;

Uložte koláž pomocí speciálního tlačítka a sdílejte ji se svým publikem na Instagramu kliknutím na symbol sítě.

Další možnost rychlého přidávání fotografií na Instagram. je přejetí prstem. Jedná se o souvislý pohyb prstu po dotykovém povrchu, obvykle po obrazovce telefonu nebo tabletu. Tato gesta přejetí prstem se často používají k urychlení psaní a mohou vám také pomoci při vkládání obrázků a dalšího obsahu na Instagram. Základní pohyby prstem v této síti jsou následující:

Chcete-li vytvořit příběh, musíte přejet prstem zleva doprava, přejetím v opačném směru se tato funkce zavře;

Přejetím prstem nahoru otevřete galerii pro publikování fotografie a přejetím prstem dolů ji zavřete;

Pohybem v dolní nabídce doleva a doprava přepínáte režimy snímání, vybíráte filtry.

Posuvná správa účtů však nefunguje bezchybně na všech mobilních zařízeních. U starších modelů nemusí přejetí prstem fungovat vůbec nebo může být pomalé. Pokud tedy přemýšlíte o tom, jak rychle a bez větších problémů přidat fotografii na Instagram, je lepší použít výše uvedené osvědčené metody.

A doporučujeme, abyste se neomezovali pouze na zveřejňování obrázků. Přečtěte si, jak překrýt příspěvky hudbou, postupujte podle doporučení a získejte nadšené komentáře a lajky.

Panel pro vývojáře není aktivní. co dělat?

Stává se také, že po všech výše uvedených manipulacích nedojde k aktivaci vývojářského režimu.

Jak v tomto případě nahrát fotografie na Instagram?

Algoritmus činností, které přispívají k řešení tohoto problému, je následující:

Důležité! Po těchto operacích problém zmizí a vše funguje, jak má, ale nastavení prohlížeče se resetuje

Alternativní řešení

Neexistuje žádná oficiální aplikace nebo program, který by bylo možné použít k nahrávání fotografií na Instagram prostřednictvím notebooku nebo stolního počítače, ale některé zdroje si lámou hlavu nad otázkou, jak nahrávat fotografie na Instagram z počítače? Nápovědou je oficiální aplikace Grambler, napsaná pro Windows i Mac, a emulátor BlueStacks pro Android, který uživatelům umožňuje nahrávat fotografie i videa.

Nakonec mohou uživatelé využít řadu online služeb, které jim pomohou co nejsnadněji najít odpověď na otázku, jak nahrát fotografie na Instagram z počítače.

Pokud má uživatel nainstalovaný systém Windows 10, může k nahrávání fotografií na Instagram použít funkce standardní aplikace. S jeho pomocí však není možné vložit fotografii do kanálu, je k dispozici pouze pro tablety s touto verzí operačního systému. Z počítače můžete nahrávat fotografie pouze do Direct nebo History, nic jiného funkce aplikace neumožňuje.

Jak odstranit fotografie z počítače

Vzhledem k tomu, že služba byla původně vytvořena pro mobilní zařízení, vývojáři záměrně neimplementovali možnost mazání fotografií do její počítačové verze. Toto omezení můžete překonat několika relativně jednoduchými kroky.

Pokud nechcete stahovat a instalovat software třetích stran, pomůže vám rozšíření Download from Instagram pro Google Chrome. Po instalaci můžete využívat všechny funkce služby v její počítačové verzi, včetně řešení problému, jak odstranit nechtěné fotografie.

Problém lze vyřešit pomocí výše uvedeného emulátoru BlueStacks pro Android. S jeho pomocí může uživatel také odstranit fotografie z Instagramu prostřednictvím svého počítače.

Online služby takovou možnost uživatelům neposkytují. Lze je použít pouze k zobrazení fotografie ve službě, ale ne k jejímu odstranění

Kolik fotografií můžete nahrát najednou

Nejnovější verze Instagramu umožňují nahrát několik fotografií najednou a vytvořit jakési fotoalbum. Najednou můžete publikovat sérii až 10 fotografií. Je to snadné:

Tato funkce umožňuje vytvořit fotoreportáž o významné události v jednom příspěvku, přidání několika fotografií do příběhu najednou určitě přitáhne pozornost odběratelů k publikaci.

Jak dlouhé a jak velké by mělo být vaše video

Před nahráním videa na Instagram je třeba zjistit, jak dlouhé může být vaše video. V prvních verzích Instagramu nesmělo být nahrané video delší než 15 sekund, nyní byl tento limit prodloužen na 1 minutu.

Chcete-li zjistit, jak dlouhé je vaše video, otevřete ho v libovolném prohlížeči na smartphonu: v pravém dolním rohu obrazovky se dozvíte, kolik minut a sekund bude trvat.

READ  Co dělat, když v iPhonu není dostatek místa?. Co dalšího můžete z iPhonu a iPadu odstranit

z telefonu

Nahrávání videí z telefonu je snadné, protože Instagram je navržen speciálně pro chytré telefony. Upozorňujeme však, že pokud publikujete velký soubor videa, aplikace jej automaticky zkrátí na 60 sekund a odběratelé uvidí pouze začátek.

Z počítače

Nahrání videa z počítače je také velmi snadné: můžete to provést prostřednictvím svého osobního účtu, kde si vyberete požadované video.

Nahrávání z počítače má řadu výhod:

 • Najednou vidíte, kolik video zabírá, a v průzkumníku nasměrujete kurzor na požadovaný soubor, klip těžší než 128 MB se nenahraje.
 • Windows Player umožňuje snadno určit, jak dlouhé je nahrané video.
 • V Průzkumníku můžete zadat příponu souboru videa, Instagram nepodporuje všechny formáty, takže video musí být nahráno ve formátech mp4, wmv, asf a některých dalších.
 • Do počítače lze nainstalovat plnohodnotný editor videa, ve kterém můžete video oříznout na požadovanou velikost, přidat efekty, překrýt hudebním pozadím.

Před nahráním videa na Instagram z počítače je třeba klip připravit ke zveřejnění.

Z YouTube

Chcete-li publikovat video ze služby YouTube, je třeba je nejprve stáhnout do počítače. Za tímto účelem přidejte do adresního řádku prohlížeče před odkaz na klip 2 písmena S a vyberte formát, do kterého bude soubor převeden. Po stažení můžete video upravit a oříznout pomocí editoru videa a nahrát ho na Instagram.

Jak oříznout fotografii a přidat ji na Instagram

Pokud neplánujete zveřejnit celou fotografii, ale předem ji oříznout, podívejme se, jak to udělat. Existuje několik způsobů, jak se opět zbavit nepotřebných částí obrázku.

První (ve vestavěném editoru zařízení):

 • Spusťte software sociální sítě a pomocí tlačítka „plus“ vyberte vhodnou fotografii v galerii.
 • Roztažením dvou prstů na obrazovce vyberte oblast obrázku, která se má uložit. Vše, co není vybráno, bude oříznuto.
 • Kliknutím na tlačítko „Další“ můžete příspěvek sdílet.

Zajímavé. Pokud nechcete, aby lidé sdíleli váš příspěvek, přejděte do „Rozšířených nastavení“ a při přidávání textu a hashtagů zaškrtněte „Vypnout komentáře“.

 • Stažení a instalace aplikace PicsArt prostřednictvím služby Google Market.
 • Přeskočte fázi autorizace a reklamy prémiových filtrů. Zatím není užitečné.
 • Stiskněte tlačítko „plus“ v dolní nabídce.
 • Klikněte na „Všechny fotografie“ a vyberte vhodnou fotografii z galerie.
 • Klepněte na možnost „Nástroje“. „Oříznout“.
 • Přiřazení oříznuté oblasti.
 • Uložte změny pomocí šipky.
 • Vyberte možnost „Sdílet naZveřejnit na Instagramu“.
 • V případě potřeby přidejte vodoznak.
 • Příspěvek.

Jak nahrát fotografie z galerie na Instagram z telefonu?

Přesouvání obrázků a úpravy obsahu jsou jednoduché. Vytváření sociálních sítí je samozřejmé, ale někdy vyžaduje znalost přípravných postupů.

Je důležité vědět, jak funguje standardní rozhraní. Pokud si plánujete vytvořit profil na sociální síti a zapojit své sledující zajímavým obsahem, musíte postupovat podle pokynů v závislosti na vestavěném operačním systému.

Nejdříve potřebujete samotnou aplikaci sociální sítě. Musíte přejít do příslušného obchodu s aplikacemi, najít insta, stáhnout z odkazu a nainstalovat ji.

Co je Collab na Instagramu

Jak už jsem řekl vícekrát, Instagram je nyní více než jen aplikace pro zábavu. Mnoho lidí zde vydělává peníze, propaguje své firmy, pořádá různá společná setkání.

Od 19. října insta zavedla funkci Collabs, která umožňuje dvěma uživatelům publikovat společné příspěvky nebo videa v Reels se sdílenými komentáři a lajky. Je jasné, že druhý účet, pod kterým chcete publikovat, musí dát svolení.

Chcete-li vytvořit společný příspěvek na Instagramu, musíte:

 • Otevření aplikace Instagram.
 • Přejeďte prstem doprava a klikněte na tlačítko publikovat.
 • Vyberte obrázek, který vás zajímá.
 • Pak dvakrát klikněte na tlačítko Další.
 • V části, kde se k fotografii přidává popisek, klepněte na možnost Označit lidi.
 • Poté přejděte na možnost Pozvat přispěvatele.
 • Poté vyhledejte účet soudruha nebo kolegy a vyberte jej.
 • Druhý autor pak musí potvrdit svou účast na příspěvku nebo Reels.

To znamená, že nyní může být jakýkoli příspěvek zveřejněn ve dvojicích. Kdo by měl zájem o tento? Především odborníkům z různých oblastí. Příspěvek můžete uspořádat jako sezení s otázkami a odpověďmi nebo vše nastavit jako dialog. Navíc Collabs dává velkou moc, pokud jde o reklamu. Myslím, že brzy uvidíme všechny nové triky v akci od slavných blogerů.

Mezi další novinky patří možnost pořádat sbírky pro neziskové organizace a inovace v aplikaci Reels. Společnost přidala do videokanálu několik nových speciálních efektů a možnost přizpůsobit jej pomocí 3D textu.

Používáte Instagram často?? Zjistěte, zda jsou inovace užitečné? Určitě o tom řekněte v našem chatu na Telegramu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS