iphonu, přes, počítač, přesunout, vyzváněcí, vytvořený

Obliba chytrých telefonů Apple stále roste a takových situací je stále více. Je čas na personalizaci! V tomto obsahu podrobně popíšeme, jak vytvořit a nainstalovat vlastní vyzváněcí tón na příchozí hovor iPhonu pomocí počítače.

iphonu, přes, počítač, přesunout, vyzváněcí, vytvořený

Vzhledem k tomu, že se Apple s vydáním systému macOS Catalina v roce 2019 rozhodl aplikaci iTunes zrušit a její funkce přesunout do standardních programů Finder a Hudba, podrobně vám popíšeme všechny možnosti, které jsou k dispozici pro staré i nové počítače Mac a také pro počítače se systémem Windows.

Krok 2. Vytvoření vyzváněcího tónu

Tip ! Vyzváněcí tón pro telefon můžete vytvořit snadněji podle následujících pokynů:

 • Akce 1. Otevřete online servisní portál https://www.mp3cut.Nastavením modrých posuvníků je třeba nastavit časové limity vyzvánění.
 • Akce 2. Stiskněte tlačítko „Otevřít soubor“ a vyberte vyzváněcí tón, který chcete použít. Skladbu můžete přidat také přímým odkazem ze služby Dropbox nebo Disk Google.
 • Akce 3. Nastavením modrých posuvníků určete časové limity zvonku. Přesnější nastavení intervalu pomocí ikon šipek na klávesnici. Tip: Pokud chcete, aby zvonek zvonil plynuleji a s postupem času se zvyšovala jeho hlasitost, aktivujte možnost „Měkký start“. Efekt „Soft Fade Out“ funguje stejně, ale pouze na konci skladby.
 • Akce 4. Najděte formát vyzvánění pro iPhone a stiskněte tlačítko Oříznout.
 • Akce 5. Po vytvoření melodie stiskněte tlačítko „Stáhnout“.

Zásadní výhodou této služby je to, že si vystřiženou skladbu můžete stáhnout přímo, aniž byste museli zobrazovat reklamní objekt. Pokud použijete zjednodušenou metodu, přejděte rovnou ke kroku 8.

Bonus: Jak vypnout blesk u vyzvánění

Přidávám to, protože to všechny kolem mě štve. Zejména v kině:

READ  Jak stahovat hudbu do iPhonu bez iTunes. Ruční přenos mp3 do iPhone

Tato funkce je určena pro osoby se zrakovým postižením, které vidí blesk. To je jediná chvíle, kdy se vyplatí ji použít.

Metoda pro vytvoření a instalaci vyzváněcího tónu do iPhonu, jak je popsána v tomto obsahu, však umožňuje použít jakýkoli soubor ve formátu MP3. Díky tomu je vytváření vyzváněcích tónů nebo souborů zvukových upozornění pro smartphony Apple mnohem snazší.

Jak vytvořit a nainstalovat vyzváněcí tón přímo do iPhonu bez použití iTunes

Stáhněte si a nainstalujte software pro tvorbu hudby GarageBand od společnosti Apple.

Otevřít GarageBand.

Vyberte jeden z nástrojů, například Bicí.

V levém horním rohu klikněte na tlačítko „Náhled“.

iphonu, přes, počítač, přesunout, vyzváněcí, vytvořený

V pravém horním rohu klepnutím na tlačítko se smyčkou otevřete prohlížeč pro vyhledávání hudby v zařízení nebo v části Apple Loops.

Klikněte na kartu „Hudba“.

Vyhledejte a importujte skladbu, kterou chcete použít jako vyzváněcí tón. To provedete tak, že dlouze klepnete na vybranou skladbu a podržíte prst, dokud se nezobrazí ikona hudebního souboru, kterou můžete umístit do sekce „Procházet“. Skladba musí být uložena v iPhonu pro poslech offline.

Přetažením levého nebo pravého okraje skladby (který se změní na žlutý) můžete vybrat část skladby, kterou chcete použít jako vyzváněcí tón, a zkrátit vyzváněcí tón (nemá smysl, aby byl vyzváněcí tón delší než 30 sekund, ale nechte to tak, protože GarageBand poté automaticky zkrátí délku vyzvánění).

V levém horním rohu klepněte na ikonu zaškrtnutí a poté vyberte možnost „Moje skladby“. Vyzváněcí tón se automaticky uloží do hudební knihovny.

Klikněte na název vyzváněcího tónu pod obalem a přejmenujte jej. Poté stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Stiskněte prst na vytvořené skladbě, dokud se nedostaneme do režimu úprav (vše se zatřese). Stiskněte tlačítko ostření.

V zobrazené nabídce vyberte možnost „Vyzváněcí tón“.

Stiskněte tlačítko „Exportovat“.

V zobrazeném okně stiskněte tlačítko „Použít zvuk jako“

nebo přejděte do Nastavení → Zvuky → Vyzváněcí tóny (vlastní vyzváněcí tóny se zobrazí v horní části seznamu).

READ  TV Samsung se nepřipojuje k internetu

Jak stáhnout a nainstalovat vlastní vyzváněcí tón do iPhonu?

Nativní skladby iPhonu nejsou nijak zvlášť originální, takže mnoho lidí si přeje během příchozích hovorů slyšet originální soundtrack od oblíbeného interpreta nebo populární hit.

Nejjednodušší způsob, jak do iPhonu nainstalovat nové vyzvánění, je stáhnout ho pomocí počítače a iTunes.

Po připojení telefonu k počítači stačí přetáhnout potřebný soubor v příslušném formátu do sekce Zvuky.

Příprava před instalací vyzvánění do iPhonu pomocí iTunes

Pro začátek potřebujete počítač Mac nebo Windows. V počítači byste měli mít nainstalované iTunes a stažený zvukový soubor v přijatelném formátu (určitě bude fungovat).mp3) s vaší oblíbenou skladbou.

 • Spuštění iTunes. „Menu“ „Soubor“ „Přidat do knihovny médií“. Otevře se okno Průzkumníka. Najděte požadovanou skladbu a dvakrát na ni klikněte.
 • Po stažení zvukového souboru do iTunes na něj najeďte a klikněte pravým tlačítkem myši. Klikněte na „Podrobnosti“ „Nastavení“.
 • Označte začátek a konec požadované stopy. Ve výchozím nastavení je vyzváněcí tón iPhonu omezen na 30 sekund. Klikněte na tlačítko „Ok“.
 • Znovu najeďte na stopu a klikněte na pravé tlačítko myši. Klikněte na „Vytvořit verzi AAC“. Pokud jste vše provedli správně, objeví se kopie skladby v hudební knihovně.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na nově vytvořený zvukový soubor a přejděte na možnost „Zobrazit ve Finderu“ (Mac) nebo „Zobrazit v Průzkumníku“ (Windows). Zobrazí se složka s umístěním zvuku v souborovém systému počítače.
 • Ve výchozím nastavení je soubor uložen do.formát m4a. Přejmenujte soubor změnou přípony na.m4r. Požadovanou příponu můžete vybrat z rozbalovací nabídky v dolní části okna nebo ji zadat ručně.
 • Vraťte se do iTunes a odstraňte vyzváněcí tón z hudební knihovny. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a klikněte na možnost „Odstranit“. V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost „Zachovat soubor“.
 • Vraťte se do Průzkumníka a dvakrát klikněte na přejmenovaný soubor. Vyzváněcí tón bude automaticky importován do vaší hudební knihovny, ale na kartě vyzváněcích tónů. Pokud se tak nestane, zkuste vyzváněcí tón přidat do iTunes podle popisu v části 1.
 • Připojení iPhonu k počítači a synchronizace s iTunes. může být plný, může být pouze pro volání. Všechny vyzváněcí tóny uložené v knihovně médií iTunes se nahrají do iPhonu.
 • Přejděte do Nastavení iPhone Zvuky Vyzváněcí tóny. Pokud byly všechny předchozí kroky úspěšně dokončeny, objeví se nové vyzvánění mezi dostupnými standardními vyzváněcími tóny. Nastavení našeho vyzváněcího tónu jako vyzvánění.
READ  Jak připojit sluchátka Airpods k iPadu

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, manažer.ru. Konzultant Appleiwatch.autor, spoluautor článků. S produkty Apple pracujete více než 10 let.

Nastavení vyzvánění na iPhonu

Po přidání vyzváněcího tónu do iPhonu jej stačí nastavit jako vyzvánění. Můžete to udělat dvěma způsoby.

Sdílené vyzvánění

Pokud chcete, aby se pro všechny příchozí hovory použil stejný vyzváněcí tón, musíte provést následující kroky.

  Otevřete nastavení zařízení a přejděte do části „Zvuky“.

Některé kontakty

Zjistěte, kdo vám volá, aniž byste se museli podívat na telefon. stačí nastavit vyzvánění na oblíbený kontakt.

  Otevřete aplikaci Telefon a přejděte na Kontakty. Najděte v seznamu potřebného předplatitele.

To je vše. Pokud máte ještě nějaké otázky, napište je do komentářů.

Jsme rádi, že jsme vám pomohli problém vyřešit.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12750 dalších užitečných pokynů. Přidat webové stránky Lumpics.Určitě vám budeme opět k užitku.

Poděkujte autorovi sdílením tohoto článku na sociálních sítích.

Popište, co vám nefunguje. Náš tým se bude snažit reagovat co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS