Table of Contents

Icloud

Zahrnutí parametru fotografií ICLOD vám pomůže uložit vaše obrázky a videa do služby a umožní vám je otevřít na různých zařízeních Apple, stejně jako na notebooku Windows.

Všechny obrázky umístěné ve vaší fotogalerii budou automaticky vyloženy do cloudu a na váš iPhone si vezmou méně paměti. V iCloud můžete také vidět obrázky podle let, měsíců, dnů.

Jak vykládat fotografie v iCloud:

 • Aktualizujte operační systém vašeho zařízení.
 • Nastavte službu na všechny své gadgety. Chcete.li to provést, měli byste zadat jeden účet Apple ID na všech zařízeních.
 • Při práci s PC na Windows si stáhněte cloud pro tento operační systém.
 • Chcete.li vyložit personál do služby, měli byste povolit funkci na všech vašich zařízeních.
 • Například na vašem iPhone přejděte na „Nastavení“ → „Vaše jméno“ → „iCloud“ → „Foto“. Zapněte vykládku „Fotografie“.

Při odstraňování fotografií na jednom zařízení budou odstraněny na ostatních. Všechny změny, které se vyskytují ve složce fotografií, se automaticky vyskytují v iCloud. Všechny nové obrázky budou automaticky načteny do cloudu a vždy je můžete zobrazit na iPhone a dalších gadgetech.

Můžete si také stáhnout soubory z iCloud na PC a uložit je do samostatného textu médií nebo do samotného zařízení.

nahrát, fotografii, icloud, iphone

V cloudu omezené množství paměti. Všechny obrázky, které budou přeneseny do ICLUD, zaujímá místo v cloudovém úložišti. V počáteční fázi vám bude automaticky poskytnuto 5 GB paměti. Chcete.li zvýšit objem úložiště, můžete si koupit další paměť. Můžete rozšířit objem až 2 TB, stačí si vybrat balíček vhodný pro vás.

Chcete.li vytvořit prostor na iPhone, při vykládání obrázků v iCloud byste měli povolit optimalizaci obrázků. V tomto případě budou na serveru uloženy původní verze obrázků a videí a komprimované obrázky na vašem zařízení. Kvůli tomu, co bude uvolněna vzpomínka na samotný iPhone.

Kolik fotografií a videí v paměti iPhone trvá

Obvyklá fotografie na mé iPhone 6s trvá 2,5-3 MB. Minunka videa je přibližně:

Na moderních smartphonech samozřejmě budou fotografie ve formátu JPEG a video souboru s rozšířením MOV mnohem více vážit mnohem více. Již jsme psali o tom, jak spolu s iPhone 7 a iOS 11 Apple představil nové formáty HeiF/HEVC pro komprimaci fotografií a videí, v tomto pořadí. Při výběru v nastavení fotoaparátu iPhone začne formát a videa s vysokou účinností “brát ​​výrazně méně prostoru bez ztráty kvality, ale to způsobí určité problémy s kompatibilitou na starých zařízeních Apple a na zařízeních pod Ovládání Androidu a Windows bez instalace zvláštních nástrojů nebo bez převodu na obvyklý formát.

Proto mnoho uživatelů, kteří neustále sdílejí fotografie a videa a nechtějí mít problémy s kompatibilitou, stále nadále používají tradiční JPEG pro fotografii a h.264 pro video. Výsledkem je, že paměť iPhone C 64 GB na palubě rychle končí volným prostorem. Proto je nutné buď házet pravidelně natočený materiál na pevný disk PC, na kterém prostor také postupně snižuje, nebo používat cloudové technologie.

nahrát, fotografii, icloud, iphone

Jak přenést fotografii na iCloud

Nyní stačí přenést všechna data do iCloud. Udělat to neméně jednoduché. V zásadě to můžete provést prostřednictvím aplikace „Photo“ na Mac, ale zdá se mi, že je to jednodušší metoda importu do webové verze cloudového úložiště.

Fotografie v iCloud lze jednoduše přenést z počítače

Jak vidíte, v export fotografií z fotografií Google v iCloud nic zásadně komplikovalo nic jiného. Další věcí je, že cloudové úložiště společnosti Apple nenabízí neomezený prostor, takže se budete muset postupně přepnout na dražší tarify s velkým objemem, jak se zvyšuje mediální nabídka. V zásadě se můžete pokusit převést na Yandex.Disk „, kde, stejně jako v“ Google Photo „existuje funkce automatického zatížení a neomezeného úložiště. Ale o tom, jak jej používat, jsme napsali samostatný článek.

Přidání fotografie do iCloud

Aby byly fotografie přidány do cloudového úložiště, musíte nejprve vybrat potřebné body v „Nastavení“. Pokud je iOS aktualizována na verzi ne nižší než 8.1, pak iCloud může pracovat na takovém firmwaru. Chcete.li tedy aktivovat cloud, potřebujete:

Nyní budou všechny fotografie automaticky nahrány do knihovny při připojení k síti Wi-Fi

Nahrajte fotografie z iCloud do iPhone

Fotografie na iPhone lze synchronizovat dvěma způsoby: optimalizace a ukládání originálů. Optimalizace fotografií znamená, že soubory jsou uloženy v „rozmazané“ kvalitě, ale když se objeví internet, jsou znovu načteny a v cloudu je zachován pouze originál. To se provádí tak, aby telefon zůstal co nejvíce místa.

Naopak, skladování originálů znamená, že iPhone ušetří pouze originální fotografie a videa v dobré kvalitě. Jak tedy přenést fotografii na iPhone z iCloud:

 • Uložte všechny potřebné fotografie a videa do cloudu. Jak to udělat, je napsáno výše.
 • Dále zadejte účet Aiklavada na jiném iPhone.
 • V „Nastavení“ vyberte tlačítko „Synchronizace“.
 • Všechny soubory jsou tedy přenášeny do jiného telefonu na pár minut.

Stáhněte si fotografie z iCloud do počítače

Jak nahrát fotografie z iCloud do iPhone, je již jasné, ale ještě snazší nahrát soubory do počítače. Aby se uložilo vše, co je na cloudovém úložišti, neměly by být do počítače stáhny žádné speciální aplikace.

I když má počítač operační systém Windows 10 atd., Není vůbec obtížné přenést všechny informace.

Důležité! Než nahrajete fotografie do počítače, ujistěte se, že jsou přeneseny do cloudu

Poznámka! Všechny fotografie nebudou fungovat najednou, každý ze souborů musí být vybrán nejprve před stažením.

Jedinou výjimkou je, jak stáhnout všechny fotografie, je najít fotografie a videa v samostatné složce. Takže si můžete stáhnout celou složku se všemi materiály.

Možné potíže s prací s iCloud

Pokud v tomto procesu vzniknou potíže, je nutné provést řadu následujících akcí:

 • Zavřete kartu s webem, poté znovu jděte a zadejte svůj účet;
 • Možná budete potřebovat restart počítače;
 • Zkontrolujte všechny body v nastavení;
 • Pokud výše uvedené akce nepomáhají, je nutné kontaktovat technickou podporu na webu.
nahrát, fotografii, icloud, iphone

Další tipy

Doporučuji vám udržet všechny aplikace z App Store na iPhone a iPad aktualizované (s výjimkou těch, kteří přestali pracovat), a rychle nainstalovat dostupné aktualizace systému.

Tento článek bude doplněn v blízké budoucnosti. Mezitím zmíním několik dalších materiálů podobného smyslu. řekněme: „Anti.Crisis“:

A co je nejdůležitější. nepropadejte paniku. Opakuji, nyní Apple v Rusku pracuje jako obvykle, s malou výjimkou.

Do záložek

Materiál byl aktualizován 11. Března. Okamžitě vás varuji. My a další média nevidíme přímé nebo nepřímé funkce, které by hlásily, že Apple může v následujících týdnech opravdu opustit Rusko. K dnešnímu dni všechny služby společnosti pracují v zemi a sama o sobě poskytuje Rusům téměř v plné výši služeb Rusům. Tento článek je psán pro ty, kteří.

Zobrazit obsah úložiště ICLOD

Chcete.li sledovat soubory, musíte nakonfigurovat nahrávání fotografií a videí do média iCloud, ke kterému budete mít přístup z jakéhokoli zařízení.

Chcete.li vidět fotografii iCloud s iPhone, musíte provést předběžnou aktivaci textu médií pomocí jednoduchých kroků.

Všechny mediální teletery se načítají do cloudového úložiště a budou otevřeny pro zobrazení z jakéhokoli zařízení.

Důležité! Při aktivaci v cloudovém úložišti nastaví možnost „My Photo Stream“ namísto „fotografie“ automatické zatížení do cloudu všech budoucích obrázků, obsah bude uložen na serveru po dobu 30 dnů

Jak stahovat data na Windows-PC

▷ Nainstalujte program a přihlaste se pod svůj účet Apple ID.

▷ Otevřete parametry aplikace v sekci fotografie.

▷ Aktivujte možnost fotografie iCloud, klikněte a použijte.

Počkejte na konec synchronizace dat mezi cloudem a počítačem. Dříve nezapomeňte se ujistit, že existuje dostatek místa pro PC, aby se uložilo všechny fotografie před iCloud.

Jak uložit fotografie na iCloud Drive s AnyTrans

Anytrans je profesionální nástroj pro kontrolu dat iOS s řízením iOS a přenosu dat iOS, iTunes, počítač a iCloud. Pro svou funkci řízení obsahu vám může ICLOD AnyTrans pomoci zkontrolovat, upravit, načíst a načíst několik typů obsahu iCloud, jako jsou kontakty, poznámky, připomenutí atd. D.

Pokud jde o jednotku iCloud, umožňuje vám nejen zkontrolovat nebo smazat soubory, které jsou v něm již umístěny, ale také vám umožňuje stahovat soubory přímo do jednotky iCloud.

Zatímco váš iCloud je stále k dispozici, můžete ukládat jakýkoli typ v iCloud Drive. To znamená, že můžete uložit všechny své dokumenty, prezentace a důležité fotografie atd. D. Nyní se podívejme, jak nahrát fotografie na iCloud Drive s AnyTrans.

Stáhněte si a nainstalujte AnyTrans na spuštění počítače a klikněte na obsah iCloud, přejděte do svého účtu iCloud.

Kliknutím na tlačítko „“ vyberte fotografie, které chcete udržovat kliknutím na „Otevřete“ a spusťte přenos fotografií na jednotce iCloud.

Poznámka. Můžete také přímo přetáhnout fotografie, které chcete uložit na iCloud Drive.

nahrát, fotografii, icloud, iphone
READ  Připojené zařízení pro chybu iPhone nefunguje
| Denial of responsibility | Contacts |RSS