Jak zvýšit historii hovorů v iPhonu

Zvýšení historie hovorů na iPhonu: Toto je komplexní návod, jak zvýšit historii posledních hovorů na jakémkoli zařízení iPhone.

Mnoho uživatelů iPhonu a iPadu se ptá, jak mohou zobrazit celou historii hovorů ve svém zařízení, a chtějí vědět, jak mohou zvětšit seznam posledních hovorů na iPhonu.

Pokud tedy chcete zvýšit historii hovorů iPhonu nebo najít starou historii hovorů v zařízení iPhone, pak se vám tento průvodce bude líbit.

Přepnutí na bezplatný hovor přes FaceTime

To provedete kliknutím na stejnojmennou ikonu historie hovorů v nabídce hovorů.

Přepněte na bezplatný hovor FaceTime, zatímco na iPhonu uskutečňujete běžný mobilní hovor

Poznámka: Lze ji použít pouze v případě, že osoba, které voláte, je také vlastníkem iPhonu.

Přechod na FaceTime má smysl z několika důvodů. můžete ušetřit peníze (hovory přes FaceTime probíhají přes internet, zatímco běžné hovory, jako jsou hlasové hovory k jinému operátorovi, meziměstské hovory apod.).д. Musíte za něj zaplatit), používat skvělé funkce, jako jsou Memoji, Live Photos a speciální upozornění na příchozí hovory.

Další nastavení režimu „Nerušit

Velmi často uživatelé tento režim aktivují, aniž by mysleli na to, že mohou zmeškat důležité hovory od svých příbuzných nebo přátel. Proto doporučujeme provést podrobnější nastavení a na tuto položku jednou provždy zapomenout. To znamená, že po pečlivém nastavení. a systém funguje jako hodinky.

V předchozím kroku jsme nastavili časový úsek, aktivovali možnost „Jít spát“. Kromě toho však můžete nastavit seznam kontaktů, u kterých se zobrazí oznámení o příchozím hovoru. Tato možnost se nastavuje v části „Příjem hovorů“. Zde můžete nastavit: Ze všech, z oblíbených, z nikoho a také vybrat konkrétní skupinu uživatelů, pokud jste ji předtím vytvořili v „Kontaktech“. Pokud například potřebujete přijímat hovory pouze od určitých uživatelů, zařaďte je do seznamu „Oblíbené“ a vyberte tuto položku v nastavení.

READ  Jak zkontrolovat odběry iPhonu. Co dělat, když se vám nezobrazuje předplatné na iPhonu??

Další důležitou možností je „Opakované volání“. Například jste povolili přijímat hovory od určitých uživatelů, ale z nějakého důvodu se vám nemohli dovolat. Pokud je možnost opakovaného vytáčení deaktivována, nebudete podruhé vyzváni, pokud se vám někdo pokusí opakovaně zavolat v posledních 3 minutách, takže ji doporučujeme aktivovat.

Jak zjistím, kdo mi volá, aniž bych musel vytáhnout telefon??

Předpokládejme, že jste majitelem iPhonu, ale tato systémová funkce vás otravuje, nebo se vám prostě nelíbí hlas Siri, protože je příliš vzdálený od výslovnosti ruských slov a frází? Nebo máte například starší model smartphonu, který nepodporuje iOS 10 nebo vyšší? V tomto případě doporučujeme použít jiné zajímavé řešení, které bylo představeno již dávno.

Můžete si vytvořit jedinečnou vibraci, která vás upozorní na konkrétní hovor. Nastavte například jedinečný vibrační vyzváněcí tón pro volání vaší ženy. Kdykoli zazvoní, iPhone zavibruje podle předem stanoveného algoritmu a vy můžete rychle zjistit, kdo to je, aniž byste museli telefon vytahovat z kapsy.

Tuto možnost můžete povolit i ve starších verzích systému než iOS 10.

  • Musíte přejít do telefonního seznamu, vybrat volajícího a stisknout tlačítko „Změnit“.
  • Poté klepněte dole na položku „Ringtone“ a vyberte možnost „Vibrate“.
  • Nyní klikněte na kartu „Vytvořit vibrace“.
  • Klepněte prstem na oblast, kterou vám systém zobrazí. Pokud na obrazovce podržíte prst, bude vibrovat nepřerušovaně, a pokud do ní jen šťouchnete, bude mírně vibrovat. Mohlo by vzniknout něco podobného SOS, jen delšího a jedinečnějšího.

Po vytvoření vlastní vibrace ji můžete uložit pod samostatným názvem. Uvědomte si, že doba nahrávání je omezená. Mimochodem, k dispozici je také hotový seznam různých kombinací, takže si můžete vybrat z dostupných.

Uživatelé iPhonu, kteří nainstalovali firmware s Jailbrake, mohou také nainstalovat různá vylepšení, která vám umožní vyslovit jméno volajícího. Praxe však ukazuje, že ne vždy fungují dobře a že nemá smysl provádět útěk z vězení na iPhonu jen kvůli tomu.

Mohu nahrávat konverzace na iPhonu?

Nahrávání hovorů v zařízení Apple je možné, ale mnohem obtížnější než v telefonu se systémem Android. K nahrávání hovoru je třeba použít druhý smartphone, náhlavní soupravu s funkcí nahrávání nebo speciální diktafon připojený k iPhonu. Můžete také vyzkoušet placené aplikace z App Storu.

READ  Co dělat, když se na iPhonu rozsvítí jablko. Metoda 2: Obnovení iPhonu bez ztráty dat pomocí reibootu

Uživatelé, kteří se nebojí experimentovat, jailbreakovat a instalovat bezplatné aplikace třetích stran. Tyto aplikace nahrávají konverzace, aby obešly omezení iOS.

Proč tedy společnost Apple v tomto ohledu způsobila uživatelům tolik problémů?? V některých zemích je tajné nahrávání rozhovorů zakázáno. To znamená, že volající musí být informován o tom, že jeho slova jsou nahrávána. Odtud pramení toto omezení.

Bohužel vedení společnosti Apple zatím nemá náladu měnit svou politiku zákazu nahrávání telefonních hovorů na svých zařízeních. To vlastně vybízí majitele iPhonů, aby porušili uživatelskou smlouvu a provedli jailbreak svého telefonu a následně instalovali neoficiální aplikace.

Proč je můj iPhone stále obsazený?

V zařízení volajícího je aktivována funkce „Nerušit“

Režim Nerušit znemožňuje přijímat hovory z libovolného čísla, ale lze jej automaticky aktivovat a deaktivovat v předem nastavených časech (např. v noci), podrobný návod k nastavení tohoto režimu najdete zde. V aktivním režimu Nerušit (ve stavovém řádku se zobrazí ikona měsíce) iPhone také odpovídá na příchozí hovory krátkými tóny „obsazeno“.

Samozřejmě vždy existuje možnost, že zmeškáte opravdu důležitý hovor, například od rodiny nebo přátel. Chcete-li se takovým situacím vyhnout, můžete pro některé volající udělat výjimku a povolit jim volat na iPhone, který je v režimu „Nerušit“. K tomu je třeba provést dvě operace:

Na stránce kontaktů požadovaného volajícího klikněte na tlačítko „Přidat k oblíbeným“;

Přejděte do Nastavení → Nerušit → Povolit hovory a zaškrtněte políčko „Z oblíbených“.

Proč je „obsazeno“ pouze při prvním hovoru na iPhonu??

Další možnost, která teoreticky umožňuje nezmeškat důležitý hovor v režimu Nerušit, se nazývá Opakované vytáčení hovorů, kterou můžete aktivovat ve stejné nabídce Nastavení → Nerušit (viz Nastavení → Nerušit. snímek obrazovky výše). V aktivním režimu funkce přeskočí volání na iPhone, pokud se jedná o druhý pokus o volání za poslední tři minuty.

Vaše číslo je blokováno (na černé listině)

Blokování účastníků pomocí černé listiny je rychlé a snadné (podrobné pokyny k této funkci najdete zde a zde), zatímco označené kontakty v adresáři se nemohou dovolat na iPhone uživatele, sluchátko bude ihned po volání vyzvánět tónem „obsazeno“. „Blacklist“ tak umožňuje vyřešit problém s konkrétními odběrateli, zprávami a hovory, které chcete zcela ignorovat.

Jak zakázat snížení hlasitosti vyzvánění na iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 12, 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone XR a iPhone X

Chcete-li vypnout zeslabení vyzvánění, musíte deaktivovat funkci skenování obličeje, která zjišťuje, zda se díváte na iPhone 12, 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone XR a iPhone X. Pokud je funkce vypnuta, zařízení nedokáže rozpoznat, zda se díváte na displej během přehrávání vyzvánění příchozího hovoru, a vyzvánění se neztiší. Za tímto účelem:

READ  Jak vypnout oznámení na iPhonu. Jak ztlumit oznámení v systému iOS 15 na hodinu nebo den

Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu;

Posuňte přepínač naproti „Attention Recognition“ do polohy „Off“;

Po provedení všech výše uvedených úkonů můžete otestovat hlasitost tak, že někoho požádáte, aby vám zavolal. Pokud zvuk zůstává po celou dobu stejně hlasitý, máte pravdu. Pokud máte stále pocit, že váš iPhone zvoní příliš tiše, můžete nastavit hlasitost vyzvánění na maximum. Za tímto účelem:

Otevřete aplikaci „Nastavení“ → „Zvuky, hmatové signály“ ve svém smartphonu;

V části „Vyzváněcí tón a zvuky zpráv“ posuňte posuvník doprava až na doraz, abyste aktivovali maximální hlasitost;

Pokud chcete nastavit hlasitost vyzvánění pomocí fyzických tlačítek, přesuňte posuvník na možnost „Change Button“.

Někteří uživatelé záměrně vypínají možnost nastavení hlasitosti pomocí fyzických tlačítek, protože vědí, že si jejich děti se zařízením hrají. V mnoha novějších iPhonech je však tato funkce ve výchozím nastavení deaktivována.

Pokud váš iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 12, 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone XR a iPhone X náhle ztratí zvuk, zkontrolujte, zda je aktivní tichý režim (přepínač Ztlumit na boku zařízení). Aktivace tichého režimu je indikována malým oranžovým světlem na spínači. Zkontrolujte také, zda je zapnutá funkce Nerušit a zda jsou příchozí hovory zcela ztlumené.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS