nový tvOS 14 pro Apple TV. Úplná recenze tvOS 14 beta 1 pro Apple TV

Dobrý den, milí přátelé, tvOS 14 se stal posledním operačním systémem v našem maratonu softwarových novinek společnosti Apple předvedených na konferenci WWDC 2020. Recenze iOS 14, ipados 14, watchos 7 a macos big sur lze již vidět na kanálu. Nenechte si ji ujít.

TvOS 14 můžete nainstalovat na stejná zařízení jako verzi 13 operačního systému, tedy na Apple TV 4. generace a Apple TV 4K, což je pátá generace.

K instalaci potřebujete pouze Apple TV a aktivní připojení k internetu. Je třeba aktivovat možnost sdílení analytiky, zadat adresu pro stažení vývojářského profilu, nainstalovat jej a zahájit spouštění operačního systému.

V každém případě je nejlepší instalovat pouze finální verze operačních systémů. Jeden pro Apple TV vyjde letos na podzim. A nejúplnější recenzi samotného set-top boxu Apple TV 4K najdete zde.

Dva páry sluchátek najednou

Za prvé a hlavně, k Apple TV nyní můžete připojit dva páry sluchátek současně a sledovat filmy společně bez jakýchkoli berliček. Chcete-li to provést, přejděte do ovládacích prvků a klikněte na ikonu AirPlay.

Poté je spárujte nejprve s prvním párem a poté s druhým párem. Výběrem jednoho ze sluchátek stisknutím tlačítek na dálkovém ovladači nebo tlačítka. U vybraného páru budete moci upravit zvuk.

Chcete-li ztlumit některá sluchátka, jednoduše na ně klikněte, čímž se zruší jejich zaškrtnutí a zvuk se vypne. Pokud přejdete do nastavení. Dálkové ovladače a zařízení. Bluetooth. Uvidíte dva páry sluchátek a budete moci zobrazit sériová čísla a verze firmwaru každého z nich.

Párování se dvěma páry sluchátek je možné, pokud jsou vybaveny čipy W1 nebo H1, což jsou všechny modely Airpods a některá sluchátka Beats.

Obraz v obraze

Stejně jako iOS 14 přináší i tvOS 14 funkci PIP (obraz v obraze) a funguje. Chcete-li spustit video v tomto režimu během sledování, aniž byste video pozastavili, musíte nejprve přejet prstem nahoru na dálkovém ovladači, abyste se dostali na řádek přehrávání, kde můžete přetáčet, a dalším posunutím nahoru vybrat tlačítko režimu PIP.

Po kliknutí můžete procházet systémem a zároveň sledovat video. Pokud jej pozastavíte, nezobrazí se tlačítko obraz v obraze.

V režimu PIP můžete nejen surfovat po internetu, ale také spouštět aplikace třetích stran. Okno hráče po spuštění hry zmizí. Režim není kompatibilní s hraním her.

Chcete-li přejít do režimu obrazu, stiskněte jednou tlačítko TV na dálkovém ovladači. Z dostupných možností je možné přepnout do režimu celé obrazovky, zavřít přehrávání nebo přesunout miniaturu do rohů.

Skvělé je, že okno s obrázkem v obrázku se při najetí na prvky rozhraní odrazí a nepřekáží zvýrazněnému objektu.

How to connect AirPods to your iPhone or Android device. Apple Support

Fotografie a videa přes AirPlay

Při streamování fotografií a videí z iPhonu nebo iPadu přes AirPlay do Apple TV, které lze provést například v aplikaci Fotky přes nabídku Sdílet. AirPlay, tvOS 14 nyní podporuje streamování ve 4K. maximální kvalita vzduchu bývala FHD.

Obnovení rozhraní kontrolního bodu

Nyní je trochu zapařený a prosím nezaměňujte ho s pAritem, pAritovými mladíky se zkrácenými ponožkami a modrými kotníky a má stejné zaoblené hrany jako ovládací bod macos big sur a dokovací stanice iOS nebo iPados.

Přidána možnost ukládat postup ve hře na různé účty pro různé uživatele. Škoda, že něco takového není na iPadu, který je také částečně rodinným zařízením. Pokrok se bohužel ukládá pouze ve hrách z Apple Arcade.

Při pokusu o provedení tohoto úkonu ve hrách třetích stran se zobrazí okno s hlášením, že přepínání uživatelů není k dispozici.

Hráče potěší také podpora herního ovladače Microsoft Xbox Elite 2. generace a ovladače Xbox Adaptive.

V ovládacím centru je nová ikona pro aplikaci Domů. Chybí však plná podpora ovládání chytré domácnosti. Můžete spravovat pouze předkonfigurované scénáře nebo získat výstup z kamery. Všechny.

Plnohodnotné ovládání světel a dalších chytrých domácích spotřebičů se zřejmě objeví až v příští generaci operačního systému. Je čas pořídit si chytrou kočku.

Chybějící podpora videa 4K v běžných aplikacích YouTube na všech platformách byla způsobena chybějící podporou kodeku VP9. Není jasné, jestli se jeho podpora objevila, nebo je to způsobeno přechodem YouTube na nový kodek AV1, ale 4K se pomalu dostává do aplikace YouTube.

READ  Jak přenést informace z iPhonu do počítače. Používání služby iCloud

V současné době lze na iPhonu přehrávat videa ve 4K pouze na YouTube, a to pouze v případě, že podporuje HDR. Systém tvOS 14 ani iPad OS 14 v současné době neumí přehrávat video ve 4K. Zřejmě bude opraveno v budoucích aktualizacích.

Univerzální přístup je nyní okamžitě viditelný v nastavení. Byla přesunuta z hlavní nabídky. Ruská Siri bohužel ještě nedorazila. Spořiče obrazovky Apple TV mají nyní sekci Motivy. Kategorie tapet, které se vám nelíbí, můžete vypnout.

V nastavení soukromí je nyní možnost Sledování, která umožňuje zakázat aplikacím přenášet zeměpisné údaje.

Operační systém je stabilní. Na některých místech jsou mikromrazy. Některé aplikace, například Hit Tennis 3 nebo Infuse, se nespustí. To je problém v nedostatečném přizpůsobení aplikací pro tvOS 14 a musí počkat na vydání aktualizací od vývojářů softwaru třetích stran.

To je vše. Změn, jak vidíte, není mnoho, ale některé z nich, jako je duální připojení sluchátek a 4K v YouTube, které ještě nebylo oznámeno, jsou opravdu zásadní. Je škoda, že společnost Apple tuto platformu vyvíjí velmi pomalu.

Napište své změny do komentářů? která mi vypadla ze zorného pole, a to je vše.

Povolení duálního zvuku Chcete-li povolit duální zvuk, přejděte do hlavní nabídky nastavení zařízení Galaxy, vyberte možnost „Připojení“ a poté vyberte možnost „Bluetooth“. V pravém horním rohu vyberte možnost „Advanced“ a zapněte přepínač vedle položky „Dual Audio“.

Klepněte na ikonu AirPlay na iPhonu nebo iPadu, na zamykací obrazovce nebo v aplikaci, kterou používáte k přehrávání obsahu. Klepněte na možnost „Sdílet zvuk“. Pokud má váš přítel sluchátka Airpods nebo Airpods Pro, přineste je v pouzdře k zařízení a otevřete kryt pouzdra.

Klepněte na možnost „Sdílet zvuk“ (pod názvem sluchátek). Přilož svůj iPhone k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch svého kamaráda. Klepněte na „Sdílet zvuk“ na iPhonu. Požádejte přítele, aby klepnul na možnost „Připojit“.“Ve vašem zařízení.

Povolení duálního zvuku. Chcete-li povolit duální zvuk, přejděte do hlavní nabídky nastavení zařízení Galaxy, vyberte možnost „Připojení“ a poté vyberte možnost „Bluetooth“. V pravém horním rohu vyberte možnost „Advanced“ a přepněte přepínač vedle položky „Dual Audio“.

Jak připojit Airpods k Androidu a stojí to za to?? Recenze sluchátek Apple

Apple Airpods jsou zdaleka nejznámější a nejoblíbenější Bluetooth sluchátka na světě. Ve skutečnosti změnily trh a uživatelské zkušenosti s bezdrátovým zvukem.

Druhá verze sluchátek Airpods, která byla vydána koncem března 2019, sice neobsahuje žádná zásadní vylepšení, ale přesto je něčím, po čem touží mnoho lidí po celém světě, včetně uživatelů smartphonů se systémem Android. Zde je přehled novinek od společnosti Apple.

Jsou tato sluchátka pohodlná bez iPhonu? Existují nějaká omezení funkčnosti? A nakonec, stojí za to vlastnit smartphone se systémem Android, abyste přeplatili za tento jablečný produkt?

Recenze Apple Airpods 2. Vzhled a kvalita zařízení

Sluchátka a pouzdro se dodávají v malé krabičce, která obsahuje také kabel Lightning pro nabíjení. Vše je úhledně sestaveno v obvyklém minimalistickém stylu společnosti Arrle:

Prvním nepříjemným překvapením byla kvalita provedení pouzdra. Po předchozím používání sluchátek od jiných výrobců (Huawei, Samsung, Xiaomi) byste neočekávali tak špatnou kvalitu konstrukce od tak drahého produktu značky.

Kryt při zavírání vrzá a cvaká a má mírnou vůli. V otevřené poloze není držena magnety a jednoduše visí. Kvalita pouzdra Honor FlyPods je mnohem lepší.

Samotné pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního lesklého plastu s praktickou prohlubní pro otevírání víka jednou rukou:

Uvnitř pouzdra se nachází jeden indikátor LED, který ukazuje přibližný stav nabití sluchátek nebo pouzdra, pokud byla sluchátka vyjmuta. Velmi nepříjemné a neinformativní.

Indikátor svítí zeleně, když je plně nabitý, nebo oranžově, když není plně nabitý. Jak málo. výrobce neuvádí. V případě bezdrátového klíče je kontrolka na přední straně.

Kvalita sestavy sluchátek není sporná. Jsou vyrobeny ze stejného lesklého plastu.

Sluchátka Airpods jsou velmi lehká (jen 4 g) a pohodlná, takže v uších dobře drží. Míra spolehlivosti však závisí na anatomii boltce. Uši se neunaví ani nebolí, ani když je nosíte dlouho.

Kromě dvou mikrofonů je v každém sluchátku optický snímač, který automaticky zastaví přehrávání hudby, když sluchátka sundáte z uší. Tato funkce však funguje pouze ve spojení s iPhonem. Pokud je připojíte k jinému zařízení, hudba se bude přehrávat bez ohledu na to, zda máte sluchátka v uších, nebo ne.

Zvenčí a kvalitou zvuku se sluchátka Apple Airpods a Airpods 2 ani trochu neliší. Jedná se o naprosto stejná sluchátka. Je zvláštní, že Apple nepřidal ani nové barvy, jako to udělal u iPhonu. Lidé kolem vás by měli vidět a pochopit, že máte nejnovější a nejdražší model. To by byl styl společnosti Apple.

Společnost se však zřejmě rozhodla, že si lidé budou kupovat nový model bez jakýchkoli změn, a to i čistě kosmetických.

Kvalita zvuku sluchátek Apple Airpods

Airpods jsou sluchátka do uší (tzv. špunty) se všemi výhodami i nevýhodami tohoto typu sluchátek. V tomto ohledu by vakuové protějšky (Samsung Galaxy Buds nebo Xiaomi AirDots) přinesly mnohem větší požitek z poslechu hudby.

Nejde jen o lepší odhlučnění, ale také o množství basů. Když posloucháte hudbu na sluchátkách Airpods, slyšíte vše, co se děje kolem vás, a všichni kolem vás slyší vaši hudbu. Mějte na paměti následující. Někdy ani nastavení vysoké hlasitosti nestačí na hluk ve městě nebo v dopravě.

Kvalita zvuku není špatná. Při poslechu v interiéru jsou přítomny nízké frekvence a střední a vysoké frekvence jsou poměrně dobře prokreslené. V hlučném prostředí jsou basy velmi nedostatečné, zvuk trochu ztrácí na hlasitosti a detailech. Ale je možné poslouchat hudbu. Pro srovnání, kabelová sluchátka Apple EarPods na jakémkoli iPhonu znějí hůř než bezdrátová sluchátka Airpods.

READ  Chyby v iPhonu 11

Při výběru sluchátek pro smartphone se systémem Android pouze na základě poměru cena/výkon jsou však Apple Airpods spíše předražené. Můžete si pořídit levnější ekvivalenty s lepší kvalitou zvuku.

Podporován je pouze kodek AAC. Zvuk Hi-Res (aptX HD nebo LDAC) nepřichází v úvahu. Nemá smysl poslouchat hudbu s datovým tokem vyšším než 320 kb/s.

Zvuk ve hrách značně zaostává (dochází k desynchronizaci). Žádné zpoždění zvuku při sledování videí na YouTube nebo v jiných aplikacích.

To, v čem jsou Airpods opravdu dobrá, je pohodlné používání sluchátek jako náhlavní soupravy. Přídavné mikrofony pro aktivní potlačení šumu při hovorech (při poslechu hudby není potlačení šumu k dispozici) zajišťují, že vás bude dobře slyšet i v hlučném provozu.

Jak připojit Apple Airpods k systému Android?

Před prvním připojením sluchátek Airpods ke smartphonu se systémem Android je třeba provést následující kroky:

 • Otevření pouzdra bez vyjmutí sluchátek
 • Stiskněte kulaté tlačítko na zadní straně pouzdra na 2-3 sekundy
 • Uvolněte tlačítko, jakmile kontrolka LED mezi sluchátky začne bíle blikat

Sluchátka jsou nyní v režimu párování a lze je připojit k libovolnému zařízení. Dále ve smartphonu se systémem Android přejděte do nastavení Bluetooth. Ikonu Bluetooth v oznamovací liště stiskněte na několik sekund nebo ji můžete stisknout tak, že v nastavení smartphonu přejdete na možnost Bluetooth:

Během několika sekund budou sluchátka rozpoznána. Vyberte je ze seznamu nalezených zařízení a připojte je ke smartphonu.

Celý postup by měl být proveden pouze jednou. Od této chvíle se sluchátka automaticky připojí k vašemu smartphonu, jakmile otevřete víko pouzdra.

Hlavní vlastnosti a funkce sluchátek Apple Airpods 2

Sluchátka mají ve spojení s iPhonem poměrně dobrou funkčnost. Při použití se smartphonem se systémem Android však máte k dispozici pouze následující možnosti:

 • Dvojitým klepnutím na libovolné sluchátko přehrajete/pozastavíte hudbu
 • Během příjmu hovoru můžete hovor přijmout dvojitým klepnutím na sluchátko

Pokud chcete přepnout skladbu, změnit hlasitost nebo zavolat hlasového asistenta, musíte vytáhnout smartphone. Z hlediska funkčnosti systému Android jsou horší než Apple Airpods snad jen Airpods 2. Pro první generaci existuje alespoň aplikace, která zobrazuje nabití.

Při používání Airpodů s iPhonem můžete nejen pohodlně sledovat pouzdro a napájení sluchátek, ale také používat přehrávač (přepínání skladeb, pauza/přehrávání). A k zavolání Siri stačí vyslovit příkaz.

Při testování Airpods 2 s Galaxy S10 se sluchátka často chovala podivně. Při připojování k telefonu nebo přepínání skladeb se někdy hlasitost zvuku automaticky nastavila na maximum, což způsobovalo značné nepohodlí.

Někdy se zvuk bezdůvodně velmi zkreslí, objeví se ECHO. A jednou se při sledování YouTube obě sluchátka nesynchronizovala a hrála s mírným zpožděním vůči sobě. Opětovné navázání spojení pomohlo.

iphonu, připojit, sluchátka, airpods

Některé problémy byly zaznamenány i u jiných smartphonů se systémem Android 9.

Recenze sluchátek Apple Airpods. Autonomie

Sluchátka vydrží na jedno nabití v průměru až 5 hodin. Pouzdro má dostatečnou kapacitu baterie pro 4 plná nabití. Pokud tedy cestuješ jen s Airpods a pouzdrem, můžeš přehrávat hudbu až 20 hodin.

Se sluchátky v pouzdře trvá nabíjení zhruba 25 minut. Samotné pouzdro se po připojení k notebooku nebo 5V zdroji napájení nabije přibližně za hodinu a půl.

Pracovní doba sluchátek je 5 hodin

Nebo 20 hodin nabíjení v pouzdře

Jedinou vážnou nevýhodou je proprietární konektor Lightning. Uživatelé smartphonů se systémem Android pravděpodobně nemají náhradní kabel. V případě cestování je nutné doplnit kabel USB pro nabíjení smartphonu samostatným kabelem pro sluchátka.

Jedním z řešení tohoto problému je zakoupení verze Airpods 2 s bezdrátovým nabíjením. Pak se ale cena sluchátek ještě zvýší, takže takový nákup je zcela iracionální.

Často kladené otázky o Apple Airpods

Na závěr recenze bychom rádi zodpověděli nejčastější otázky týkající se sluchátek Apple Airpods:

Dokážou se sluchátka Apple Airpods sprchovat?? Jsou voděodolné??

Tato sluchátka nemají certifikaci IP a nejsou vodotěsná. Druhá generace Airpodů má na mikročipech vodoodpudivou vrstvu, ale to neznamená, že se ve sluchátkách můžete sprchovat. Pravděpodobně snesou lehký déšť nebo pot bez následků. Ne víc než to.

Lze sluchátka Airpods připojit k notebooku nebo televizoru??

Pokud chcete Airpods připojit k více zařízením (např. ke smartphonu a notebooku), musíte sluchátka před připojením přepnout do režimu párování nebo vyhledávání. Je to velmi snadné:

 • Vložte sluchátka do pouzdra
 • Stiskněte kulaté tlačítko na zadní straně pouzdra na 2-3 sekundy
 • Uvolněte tlačítko, jakmile začne blikat bílá kontrolka LED uvnitř pouzdra
 • Připraveno! Sluchátka v režimu párování

Chcete-li sluchátka AriPods připojit k notebooku se systémem Windows 10, musíte v počítači provést následující kroky (sluchátka musí být v režimu párování):

 • Otevřete nabídku Start
 • Vyberte možnost Nastavení
 • V otevřeném okně přejděte do části Zařízení
 • Poté stiskněte tlačítko Přidat Bluetooth nebo jiné zařízení
 • V novém okně vyberte možnost Bluetooth (myši, klávesnice, zvuková a jiná zařízení)
 • Jakmile systém Windows zjistí sluchátka, kliknutím je vyberte

Sluchátka Airpods můžete používat po jednom?

Ano, každé sluchátko se ke smartphonu připojuje samostatně a lze je používat nezávisle na sobě. To je velmi užitečné, pokud je plánujete používat jako náhlavní soupravu. Jakmile se jedno sluchátko vybije, můžete druhé sluchátko vyjmout z pouzdra a zůstat připojené až 10 hodin.

READ  Jak provést procento nabití na zařízení iPhone 11

Jak můžete obnovit výchozí tovární nastavení zařízení Airpods?

Chcete-li zcela obnovit tovární nastavení (Hard Reset), musíte provést následující kroky:

 • Vložte obě sluchátka do pouzdra
 • Aniž byste zavírali kryt pouzdra, stiskněte kulaté tlačítko na zadní straně pouzdra
 • Podržte tlačítko po dobu asi 15 sekund, dokud se uvnitř pouzdra nerozsvítí žluté světlo
 • Povolení tlačítka. Všechna nastavení se resetují, můžete zkusit sluchátka znovu připojit k jinému zařízení

How to setup AirPods on iPhone & Mac!

Jak zjistit přesné procento baterie pouzdra a sluchátek v systému Android?

V obchodě Google Play je k dispozici neoficiální aplikace AirBattery pro sledování stavu baterie první generace sluchátek Apple Airpods. Tato aplikace však nepodporuje sluchátka Airpods 2. Pomocí smartphonu se systémem Android tedy není možné zjistit přesné procento baterie sluchátek.

Recenze sluchátek Apple Airpods 2. Závěr

Jediný důvod, proč si majitel smartphonu se systémem Android může koupit Airpods, je ten, že chce vlastnit sluchátka Apple. Tato sluchátka prostě nemají žádnou jinou výhodu oproti konkurenci.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds mají lepší zvuk díky konstrukci v kanálu a mnohem více funkcí (můžete ovládat přehrávač, nastavit hlasitost, zapnout režim zesílení okolního zvuku a další).

Kvalita provedení sluchátek Honor FlyPods je vyšší než u Apple. Odklopte kryt pouzdra a uvidíte praktický indikátor nabití.

Xiaomi AirDots zní lépe než Apple Airpods díky hlubším basům a vynikající izolaci hluku.

Pokud je pro tebe značka důležitější než cokoli jiného, kup si Apple Airpods. Jsou zcela kompatibilní s chytrými telefony se systémem Android, i když nejsou tak uživatelsky přívětivé.

U uživatelů iPhonu je situace zcela odlišná. Sluchátka Apple Airpods jsou skvělým doplňkem ke smartphonu a pravděpodobně jsou tou nejlepší volbou.

iphonu, připojit, sluchátka, airpods

Nastavení přehrávání zvuku můžete ovládat na obrazovce telefonu, ke kterému jsou připojeny oba páry sluchátek. Můžete to udělat na zamykací obrazovce nebo v samotném přehrávači.

Jednoduchým tažením velkého posuvníku upravíte hlasitost přehrávání. V dolní části obrazovky můžete pomocí jednotlivých posuvníků nastavit pro každý pár jinou hlasitost. Hlasitost jednoho sluchátka můžete měnit pomocí ovládacích prvků na něm. Skladbu lze přepínat buď v přehrávači v telefonu, nebo samostatně ve sluchátkách.

Mohu k jednomu iPhonu připojit dva páry sluchátek Airpods??

S příchodem systému iOS 13 se objevilo několik nových funkcí, které v předchozích verzích výrazně chyběly.

Jednou z takových funkcí je možnost používat dva páry Airpodů s jedním iPhonem nebo iPadem.

DODATEK. Funkce začne fungovat v systému iOS 13.1.

 • Přes NFC (v obou zařízeních se systémem iOS 13). Představte si, že posloucháte hudbu a najednou ji chcete sdílet s kamarádem, který má také Airpods. Na telefonu vám hraje skvělá skladba, přiložíte iPhone k iPhonu svého kamaráda a objeví se obrazovka, na které stačí klepnout na tlačítko Sdílet zvuk. (zatím není k dispozici v beta verzích iOS 13)
 • Standardní způsob. Pokud první možnost nefunguje, uděláme to postaru. Jeden pár je připojen, nyní je třeba to udělat s druhým párem. Chcete-li to provést, přejděte do okna Bluetooth, otevřete pouzdro druhého sluchátka Airpods a stiskněte tlačítko na zadní straně. V seznamu se objeví nové zařízení, na které kliknete.

HOW TO SETUP APPLE AIRPODS! Best Wireless Headphones for iPhone!

Nyní můžeš poslouchat hudbu, sledovat filmy a další věci pomocí dvou párů sluchátek Airpods. Skvělá volba pro páry a přátele, kteří si chtějí poslechnout něco společně.

Připojení sluchátek Airpods k různým zařízením

Bezdrátová sluchátka Airpods byla zákazníky přijata kladně. Velkou zásluhu na tomto úspěchu mají inženýři společnosti Apple.

Poprvé mezi konkurencí se podařilo dosáhnout konzistentního přenosu zvuku v malé kůře bez výrazné ztráty kvality zvuku. Největší zásluhu na tom však má dokonalá použitelnost, která nám každý den přináší pozitivní zkušenosti.

Připojení dvou sluchátek k Apple TV: Požadavky a akce

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi sledují obsah společně, ať už s kamarádem, rodinným příslušníkem nebo romantickým partnerem, možná vás zaujme možnost připojit k Apple TV dvě sluchátka současně. Právě o tom budeme hovořit v tomto článku. Možnost připojit k Apple TV dva páry sluchátek má zajímavé výhody. Za prvé, pokud jsou vaše sluchátka kvalitní, můžete si vychutnat lepší zvuk, aniž byste přišli o detaily, které mohou být rozmazány okolním hlukem. To je také velmi užitečné, pokud nechcete rušit ostatní lidi v domě. Bude také sloužit k poslechu hudby nebo podcastů, stejně jako ke sledování televizních seriálů, filmů nebo jiného audiovizuálního obsahu.

Jak nastavit akci pro dvojité poklepání na sluchátka Airpods?

Jak asi každý uživatel Airpods ví, dvojí poklepání na sluchátka pozastaví a znovu spustí poslech zvuku. Ne každý však ví, že pro tuto akci lze nastavit jinou funkci. Zařízení navíc umožňuje nastavit různé funkce pro každé sluchátko.

 • Otevřete nabídku Nastavení na iPhonu.
 • Přejít na Bluetooth.
 • Klikněte na ikonu i vedle Airpods.
 • Vyberte možnost „Double tap on AirPod“.
 • Existují dvě možnosti: „Vlevo“ nebo „vpravo“. Pomocí jednoho z nich můžete nastavit akci pro jedno ze sluchátek.
 • Nastavení akce dvojitého klepnutí. Například zavolat Siri, změnit skladbu, pozastavit. Funkce OFF zakáže dvojité poklepání.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS