Jak najít prohlížeč na Samsungu?

Není jediný. je jich mnoho. Mezi nejoblíbenější patří: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome a částečně prohlížeč Yandex. První v seznamu (Internet Explorer) je nainstalován s Windows a být vždy na stejném místě: na disku „C“ ve složce „Programové soubory“.

 • Stiskněte tlačítko Nastavení a správu Google Chrome (Přizpůsobte a ovládejte Google Chrome) v pravém horním rohu okna prohlížeče napravo od řádku adresy.
 • V zobrazeném nabídce vyberte Nastavení (Nastavení).

Co je prohlížeč na mobilním telefonu?

Mobilní prohlížeč (mobilní prohlížeč, také microbrower nebo minibrower)-Webový prohlížeč navržený pro používání mobilních zařízení, jako je mobilní telefon nebo mobilní telefon PDA. Mobilní prohlížeč by měl obsadit malou paměť a být navržen pro nízkou rychlost internetu v mobilním zařízení.

Prohlížeč je program, který pomáhá vstoupit na internet a sledovat stránky webu. Pomocí prohlížeče můžete zobrazit a nahrávat obrázky, zvukové a video soubory, různé texty. Včetně práce v ATI. Nejběžnější prohlížeče: Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera.

Jak jít do nastavení prohlížeče?

Stiskněte tlačítko Nastavení a správu Google Chrome (Přizpůsobte a ovládejte Google Chrome) v pravém horním rohu okna prohlížeče napravo od řádku adresy. V zobrazeném nabídce vyberte Nastavení (Nastavení).

Jak změnit nastavení pro všechny stránky

 • Otevřete aplikaci Chrome. Na telefonu nebo tabletu Android.
 • Napravo od řádku adresy klikněte na ikonu se třemi body nastavení.
 • V části „Další“ vyberte Nastavení stránek.
 • Klikněte na povolení, které chcete změnit.

Kde najít nastavení prohlížeče?

Kde najít nastavení? V pravém horním rohu klikněte na → Nastavení. Chcete.li se rychle přesunout do požadovaného nastavení, zadejte jeho název do pole vyhledávání v levém horním rohu stránky.

Jak nainstalovat výchozí prohlížeč na Android

Najděte ikonu nabídky v pravém horním rohu, vypadá to jako tři vertikální body. Pokud na obrazovce není taková ikona taková ikona, stisknou tlačítko nabídky umístěné na samotném smartphonu; Dále se zobrazí seznam, ve kterém musíte vybrat výchozí položku prohlížeče.

READ  Jak obnovit tovární nastavení telefonu Nokia Lumia. Jak provést tvrdý reset nokia 1 přes obnovení bez hesla

Chrome prohlížeč pro Android

Pokud nejste na vstupní obrazovce, napište nabídku → Nastavení → Vaše e.mailová adresa pro správu parametrů vstupu.

Nastavení parametrů synchronizace

Na obrazovce služby klikněte na synchronizaci. Chcete.li změnit nastavení.

 • Použijte modrý posuvník v horní části obrazovky, abyste tuto funkci povolili nebo vypnuli.
 • Pokud nemusíte všechno synchronizovat, odstraňte příznak vedle možnosti synchronizace všeho a vyberte data pro synchronizaci.

Chcete.li využít všechny výhody této funkce, ujistěte se, že jste také zadali Chrome na jiných zařízeních, například na počítači nebo tabletu PC.

prohlížeče, telefonu

Jak to udělat

Výběr nebo výměna standardního prohlížeče se provádí bez pomoci dalšího softwaru. Majitelům zařízení jsou k dispozici tři metody založené na operačním systému Android, což umožňuje přiřadit výchozí webový prohlížeč. Nabízíme zvážit všechny možnosti najednou a vybrat si nejvhodnější pro sebe.

Prostřednictvím nastavení Android

Výběr výchozích aplikací je jedním ze základních nastavení, které má operační systém Android. Pokud se proto rozhodnete předepsat webový prohlížeč, budete muset udělat několik kroků:

prohlížeče, telefonu

Názvy položek nabídky se mohou lišit v závislosti na výrobci zařízení, jakož i na verzi firmwaru. Ať už je to jakkoli, princip zůstane stejný.

V extrémních případech můžete použít vyhledávací řádek, který je v nastavení telefonu k nalezení zájmového parametru.

V okně výběru aplikace

Když otevřete odkazy, ale zároveň nemáte standardní webový obličej, můžete si ji vybrat přes vyskakovací okno. To bude potřeba:

 • Klepněte.
 • V okně, které se objeví, označte položku „vždy“.
 • Vyberte aplikaci z navrhovaného seznamu.

Nyní, bez ohledu na to, kde můžete získat odkaz, se vždy otevírá vybraným prohlížečem. Pokud si přejete, můžete vždy změnit svůj výběr, ale budeme mluvit o tom, jak to udělat později.

Prostřednictvím integrace prohlížeče

Nakonec můžete ve výchozím nastavení změnit prohlížeč prostřednictvím nastavení webové obličeje. Každá aplikace má svou vlastní integraci, takže nemůžete zdůraznit univerzální instrukci. Nabízíme akční plán pro příklad prohlížeče Yandex:

Na poznámku. Uživatelé prohlížeče Yandex mají příležitost učinit z něj standardní aplikaci prostřednictvím vyhledávací linky. Chcete.li to provést, stiskněte tlačítko ve formě tří bodů umístěných vpravo od řádku a poté vyberte odpovídající možnost.

Navzdory skutečnosti, že každá žádost o přístup k internetu má vlastní integraci, musí být akční plán jasný. Ano, jména některých položek nabídky se budou lišit, ale intuitivně najdete požadovanou položku. Je důležité pečlivě prostudovat nabídku webového prohlížeče a sadu jeho možností.

READ  jak nastavit MMS v telefonu. Zkuste jinou aplikaci

Jak nainstalovat prohlížeč?

Jako každá jiná aplikace, Yandex.Prohlížeč lze nainstalovat prostřednictvím jakéhokoli obchodu, jako je trh Google Play:

 • Spuštění trhu.
 • Do vyhledávacího řádku zadejte žádost o prohlížeč Yandex.
 • Přejděte na stránku programu.
 • Klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.

Po stisknutí tlačítka začne proces načtení webové obličeje a jeho automatické instalace. Použití obchodu, jako je Play Market nebo Gallery App Galery, je však zdaleka jediným způsobem, jak načíst prohlížeč.

Můžete si stáhnout aplikaci souboru APK na jakýkoli internetový zdroj a poté ji nainstalovat spuštěním staženého souboru. Je pravda, že ve výchozím nastavení je instalace neznámých zdrojů blokována. Chcete.li obejít omezení, proveďte následující:

 • Otevřete nastavení smartphonu.
 • Přejděte do části „Aplikace“.
 • Vyberte program, pomocí kterého chcete stáhnout soubor APK.
 • Aktivujte možnost „neznámé zdroje“.

Je také možné vydat nezbytná povolení po spuštění APK ve varovném okně. Ať už je to jakkoli, doporučuje se nainstalovat webový prohlížeč prostřednictvím oficiálního obchodu, aby nedošlo k problémům s aktualizacemi.

Hlavní nastavení webového obličeje

Funkčnost mobilní verze prohlížeče Yandex pro Android není nižší než stolní počítače. S pomocí základních nastavení můžete změnit hlavní prvky kontroly obličeje webového obličeje.

Různé parametry jsou rozděleny do bloků, což zjednodušuje navigaci v nástrojích prohlížeče.

Synchronizace dat z různých zařízení

Prohlížeč Yandex poskytuje možnost synchronizace dat pro správu a práci na síti z několika zařízení, což pomáhá zjednodušit přechod na nový smartphone nebo počítač.

Chcete.li povolit funkci na Androidu, najděte část „obecná“. „Synchronizace“. Umístěte osobní profil Yandex a poté nainstalujte zaškrtávací znak v bodech, které je třeba uložit:

V budoucnu můžete pokračovat v nastavení synchronizace prostřednictvím webové nabídky obličeje.

Na chytrých telefonech Android můžete také přenášet záložky a historii z jiných instalovaných prohlížečů, zejména s Google Chrome.

Spotřeba zdrojů

Sekce „Obecná“ představuje nástroje, které umožňují snižování spotřeby telefonních zdrojů a zdrojů internetového provozu. Chcete.li snížit zatížení zařízení, zapněte režim úspory energie. posunutím posuvníku doprava. Pro rychlejší načítání webových stránek aktivujte „turbo“-nainstalujte zaškrtnutí na položce „otočené“.

Postaveno.v rozšířeních

Jedinečnou příležitostí pro uživatele prohlížeče Yandex na Androidu je rozšíření funkčnosti služby pomocí rozšíření. Díky vytvořeným nástrojům můžete:

 • Načíst mediální obsah ze sociálních sítí;
 • Poskytovat ochranu osobních údajů;
 • Nakonfigurujte noční režim pro prohlížení stránek;
 • Získejte rychlý přístup k počasí a dopravním zácpě ve městě.
READ  iPhone se stal černou bílou, co dělat

Dostupný seznam rozšíření je umístěn v bloku „Addiy Catalog“, stačí posunout posuv.

Vyhledávací parametry

Pomocí sloupce „vyhledávání“ můžete nastavit hlavní vyhledávač, pomocí kterého se zobrazí požadavky, a v oblasti vyhledávání, na kterou jsou odpovědi přizpůsobeny při hledání zboží a služeb.

Můžete také vytvářet požadavky a ovládat prohlížeč Yandex pomocí hlasu. Přejděte na položku „Voice Opportunitive“ a vyberte příslušný parametr.

Věnujte pozornost hlasové asistentce Alice, kromě jednoduchého vyhledávání, může si přečíst stránky a chat na jakémkoli tématu.

Bezpečnost a důvěrnost

Pro ochranu informací o uživateli se doporučuje aktivovat správce osobních dat. Najděte příslušnou položku v nastavení a klikněte na ikonu Gear v pravém horním rohu-„Vytvořit Master Parol“. Postupujte podle zadaných pokynů. Po zapnutí funkce se přístup k hesle otevře pouze tehdy, když je zadána tajná kombinace.

Chcete.li zajistit úplnou důvěrnost, můžete také deaktivovat parametr „Auto.výkon formulářů“ a „udržovat historii“. Poté protřete všechny uložené informace přes bodové „čisté údaje“.

Další služby Yandex

V rámci základního nastavení prohlížeče Yandex na Androidu je možnost:

 • Blokování reklamních bannerů, zejména obsahu šokujícího a zasahování do práce;
 • Výběr zboží a služeb za příznivé ceny. Yandex.Poradce;
 • Vytváření osobních krmiv zpravodajských doporučení. Yandex.Zen;
 • Překlady stránky. Yandex.Tlumočník.

Chcete.li widgety s hlavními službami umístěny na hlavní obrazovce webového obličeje, nainstalujte si zaškrtnutí na položce „Zobrazit widgety“.

Změna integrace

Pomocí části „Navíc“ v mobilním prohlížeči Yandex můžete částečně aktualizovat Inteeis. Například skrýt nadbytečné ikony před obrazovkou nastavte parametry spuštění webového obličeje.

Pokud je to žádoucí, můžete diverzifikovat téma designu. nastavení externího vzhledu je umístěno v okně „Nabídka“ prohlížeče. Vyberte „Změnit pozadí“ a vyberte krásný obrázek pro počáteční stránku. Chcete.li nainstalovat černé barevné schéma, klikněte na „Temné téma“.

V prohlížeči Yandex na mobilních zařízeních s operačním systémem Android najdete celou řadu nástrojů, které pomohou přizpůsobit aplikaci potřebám každého uživatele.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS