Jak přenášet data z počítače do iPhone

Iphone je moderní mobilní telefon, který vám umožní používat různé typy multimediálních souborů, volat, číst knihy a provádět další různé úkoly. Po získání gadgetu okamžitě vyvstává otázka, jak přenášet data z PC do telefonu. K tomu existuje několik možností pro resetování jakýchkoli souborů, ale musíte znát funkce každé metody.

Smartphone má možnost „obecné soubory“, která pomůže zkopírovat potřebné dokumenty, převést je z počítače do systému iOS pomocí iTunes. Program lze použít pro technologickou verzi iOS 4 a nových

Proces přenosu je následující:

 • Připojte gadget pomocí kabelu k počítači.
 • Nainstalujte a přejděte do programu iTunes na PC a stiskněte klávesu zařízení vlevo nahoře.
 • Vyberte „Obecné soubory“
 • V nabídce vlevo aktivujte nástroje, které budou použity k přenosu dat.
 • Dokončete přenos dokumentů z PC do smartphonu aktivací tlačítka „Přidat“. Ze seznamu vyberte dokumenty, které budou přesunuty. Je.li postup zpětného postupu naplánován z gadgetu do PC, musíte kliknout na „Uložit B“, najít potřebnou složku a potvrdit akce.
 • Vybrané materiály jsou automaticky tolerují.

Popsaná metoda může použít k resetování souborů z PC do smartphonu nebo naopak. Pokud potřebujete smazat soubory médií, na kartě „Obecné soubory“ vyberte dokumenty a klikněte na „Odstranit“. Video zobrazuje aplikaci, která vám umožní přenášet informace bez použití iTunes:

Jak přenášet WhatsApp z iPhone do iPhone pomocí zálohy iCloud

Existuje několik optimálních způsobů přenosu dat z jednoho iPhone do druhého. Nejběžnější způsoby jsou:

informace, nového, iphone
 • Použijte iCloud;
 • Pomocí zálohování iOS;
 • Kopie Vatsap Reserve;
 • Pomocí e.mailu;
 • Prostřednictvím dalších aplikací.

Každá metoda má své výhody a nevýhody, ale každá z nich je malý airbag ze ztráty všech dat. Stojí za zmínku, že existuje mnoho způsobů, ale opravdu není mnoho pracovníků a přesných

Stojí za to zvážit první metodu. pomocí iCloud. Je založen na uživateli s pomocí funkcí plného času může data snadno přenést. To je dobrý způsob, protože uživatel si nemusí navíc stáhnout nic, ale metoda má významnou mínus. je zapotřebí trvalá síť, která funguje bez přestávek a přerušení. Tato metoda se nejčastěji používá doma.

informace, nového, iphone

Přes všechny jemnosti je algoritmus jednoduchý:

 • Připojujeme jeden iPhone k síti a zkontrolujeme připojení k internetu. Měl by být stabilní a přesný. Dále spusťte nastavení na stejném telefonu. Nastavení je nejčastěji umístěna na hlavní obrazovce ve formě matice na šedém pozadí;
 • . Samotný účet se nachází v horním rohu. Dále stojí za to uklouznout na položku „iclod“;
 • Nyní jdeme do systému samotného systému nebo spíše k jeho kontrole. Najdeme název zařízení a přesvědčíme, že naproti telefonu „ukazuje všechny aplikace“. Rovněž stojí za to se ujistit, že zaškrtnutí je naproti posuvníku v jednáním stavu;
 • Poté se vrátíme do hlavního bodu nastavení a klepneme na „Zálohování“. Všechna data jsou přenášena tím. Klikněte na tlačítko „Vytvořit zálohu“;
 • Dále nové zařízení nasměruje uživatele na nastavení, aby vše správně dokončilo.
 • Zadejte heslo a přihlaste se z připojeného Aylaud na starém zařízení. Poté, na novém telefonu při vstupu do Aylaud, uživatel obdrží, že všechna data jsou automaticky zachována.

Jak vidíte, je to však poněkud komplikovaný způsob, je to pravidelný a není třeba stahovat další programy.

Jak přenášet všechna data z iPhone do iTunes

Připojte iPhone k počítači a spusťte iTunes. V případě, že iTunes není nainstalován do vašeho počítače, stáhněte si aktuální verzi nástroje z oficiálních webových stránek Apple.

READ  Jak obnovit kontakty v telefonu Samsung. Používání softwaru easeus mobisaver

Vyberte zařízení v okně iTunes.

Na kartě „Review“, která se ve výchozím nastavení otevírá, umístěte položku „tento počítač“ s příznakem a klikněte na „Vytvořit kopii Now“.

Rada!.

Itunes začne provádět proces vytváření zálohy na počítači. Následující obsah je uložen v kopii:

 • Nastavení zařízení.
 • Data o nainstalovaných aplikacích a jejich nastavení.
 • Historie textových zpráv, včetně iMessage. Důležité! Pro úspěšné zprávy IMessage, SMS a MMS je vyžadována přítomnost SIM karty, kterou lze použít při vytváření záložní kopie.
 • .
 • Aplikace dat „Zdraví“.
 • Mediathe (fotografie a video).
 • Nakupování historie z App Store, iTunes Store a iBooks Store.
 • Nastavení zařízení HomeKit.
 • Vyzváněci.

Vyberte položku nabídky „Soubor“ → „Zařízení“ → „Přesunout nákupy z [name_time]“. Počkejte na konec synchronizace. Jeho doba trvání závisí na počtu nákupů provedených na mobilním zařízení.

Připraven! Úspěšný přenos dat z iPhone na iTunes můžete zkontrolovat v nabídce „Upravit“ → „Nastavení →„ Zařízení “. „Rezervní kopie zařízení“ by měly zobrazit záložní kopii s aktuálním datem.

Jak přenášet data do nového iPhone pomocí iCloud

Pokud používáte cloudové úložiště iCloud, můžete odtamtud provést zálohu a přenést všechna data v bezdrátové síti. Nejprve je lepší začít ručně vytvářet zálohu na starém zařízení před instalací na nový iPhone. Bude to ručitel, že všechny poslední informace byly archivovány a odloženy.

1: Vezměte svůj starý iPhone.

2: Ujistěte se, že váš iPhone nebo iPad je připojen k Wi-Fi. (Pokud je propuštěn, připojte jej k nabíjení.)

3: Přejděte do starého iPhone do nastavení

5: Najděte a přejděte do bodu zálohování

6: Kliknutím vytvoříte záložní kopii

7: Až bude záloha ukončena, vypněte starý iPhone

8: Vytáhněte SIM kartu ze starého iPhone

Než budete pokračovat, nezapomeňte čekat na dokončení zálohy.

1: Nainstalujte svou SIM kartu do nového iPhone a zapněte ji.

2: Začněte to nastavovat, vyberte si jazyk, připojte se k síti Wi-Fi.

3: Na stránce Nastavení iPhone vyberte položku obnovit iCloud

4: Zadejte svůj účet iCloud. (Zadejte Apple ID a heslo.) a klikněte na

5: Ze seznamu vyberte poslední zálohu a zadejte heslo ICLOD (v případě potřeby)

V závislosti na tom, kolik údajů bude načteno, včetně hudby a aplikací, bude to nějakou dobu trvat. Být co nejvíce v akční zóně Wi-Fi pro zrychlení procesu.

Váš iPhone může být v procesu velmi teplý, baterie také sedí během obnovy. Nebojte se, po zotavení se teplota stane normální.

Nyní, když je záložní kopie připravena, můžete přistoupit k jeho obnově na novém iPhone. A zde je nutné zvolit metodu odpovídající způsobu vytvoření zálohy. To znamená, že pokud byla kopie vytvořena prostřednictvím iCloud, musí být obnovena prostřednictvím cloudového úložiště a pokud prostřednictvím iTunes, pak prostřednictvím podobného programu.

Kromě toho se můžete obejít bez záložní kopie. Tato metoda se nazývá „rychlý začátek“. Je velmi oblíbený u uživatelů Apple, protože nevyžaduje uvolnění dostatečného množství volného prostoru pro uložení zálohy.

Použití funkce rychlého začátku

Tato metoda je nejlepší volbou pro ty, kterým se dosud nepodařilo prodat starý iPhone, a obě zařízení jsou vedle sebe. Rychlá výrobní funkce je vázána na výměnu dat mezi zařízeními přes internet, takže před provedením operace se doporučuje zkontrolovat stav sítě Wi-Fi.

Funkce rychlého začátku je k dispozici pro iPhone na iOS 11 a vyšší.

Jakmile existuje jistota, že jsou pozorovány všechny požadavky, měli byste zahájit další algoritmus:

 • Zapněte starý iPhone, připojte se k Wi-Fi a vložte jej vedle nového.
 • Spusťte nový iPhone.
 • Předejte autorizaci pod vaším Apple ID, připojte jej ke stejné síti Wi-Fi a také nakonfigurujte metodu odemknutí.
 • Vyberte přímo přenos informací.
 • Počkejte na konec.
READ  Jak vytisknout dokument z telefonu na tiskárně?. Jak připojit telefon k tiskárně přes Wi-Fi?

Nakonec budou všechna data ze starého zařízení přenesena do nového iPhone a bude to trvat 1-30 minut v závislosti na objemu informací a rychlosti internetu pro provedení operace.

Přenos informací pomocí iCloud

Možnost pro ty, kteří dříve vytvořili zálohu prostřednictvím cloudového úložiště iCloud. Data mohou být obnovena jak při prvním zapnutí zařízení, a po jeho spuštění.

Po předání autorizace a připojení k síti Wi-Fi začne stahování a obnovení dat.

Pokud se vám již podařilo zapnout nové zařízení bez obnovení zálohy, musíte nejprve resetovat parametry v telefonu. To se provádí prostřednictvím odpovídající části nastavení Apple iPhone.

Poté restartujte zařízení a když znovu.vyhledejte, vyberte položku „Obnovit iCloud“.

Dále musíte počkat několik minut, zatímco všechny soubory budou obnoveny. Proces skončí rychleji, pokud omezíte spojení na Wi-Fi pro další zařízení v domě.

Přenos dat přes iTunes

Tato možnost je užitečná pro ty, kteří vytvořili zálohu iPhone na počítači pomocí váhy iTunes Inte. V tomto případě budete samozřejmě muset připojit mobilní zařízení k PC, protože přenos souborů bude prováděn kabelem USB. Ale jako alternativa můžete použít Wi-Fi, výhoda iTunes podporuje podobnou metodu konjugace.

Nejprve tedy připojte iPhone k PC jakýmkoli pohodlným způsobem. Dále spusťte iTunes a předejte autorizaci pomocí Apple ID, který byl použit k vytvoření záložní kopie.

Zapněte nový iPhone a v první fázi vyberte obnovení prostřednictvím iTunes.

informace, nového, iphone

Dále musíte odkazovat na část „Přehled“ aplikace iTunes v počítači, kde jsou uvedeny podrobné informace týkající se zálohy. Zde stiskneme tlačítko „Obnovit“.

Pokud jste nový iPhone již nějakou dobu použili a nechcete upustit, aby nastavení obnovilo zálohu, bude možnost s iTunes velmi užitečná. Nejprve však deaktivujte funkci „Najít iPhone“.

Dále připojte mobilní zařízení k PC a spusťte program iTunes. Poté v části „Recenze“ klikněte na tlačítko „Obnovit“ z kopie “.

Počkejte nějakou dobu, zatímco všechny dříve uložené soubory budou obnoveny. Během operace neodpojte iPhone od počítače, jinak se bude muset celý algoritmus opakovat od samého začátku.

Jak přenést všechna data ze starého iPhone do nového

Uložená záloha musí být správně převedena na nový model. Aby neztratili informace, používají produkty společnosti Apple Company. Existují tři metody, které pomohou rychle přenést data ze zálohování do iPhone. Budeme analyzovat silné a slabé stránky technologie.

Použití funkce rychlého začátku

Možnost je navržena pro přenos informací ze starého iPhone do nového. Funkce eliminuje uživatele z dalších manipulací, usnadňuje přechod při ukládání dat. „Rychlý začátek“ je k dispozici pro gadgety ve 12 verzích iOS a výše.

Pokud se vám před postupem podařilo aktivovat nový model, musíte zařízení vyčistit. Nabídka „Základní“ konfigurace vyberte režim „Vymazat obsah a nastavení“ a postupujte podle pokynů asistenta. Smartphony s Via Blutus a VIFAM jsou umístěny poblíž. Akce provádějí podle algoritmu:

 • Vyjměte SIM kartu. Karta je odstraněna ze slotu starého přístroje a vložena do nového. Klip pomůže usnadnit otevření zásobníku ze sady.
 • Na zastaralé gadget se objeví nabídka rychlého startu. Pokud jsou zařízení připojena, zobrazí se klíč „Pokračovat“.
 • Animace vazby se objeví na obrazovce nového modelu. Pomocí hledáčku na starém aparátu vytvářejí spojení. Pokud fotoaparát nefunguje, vyberte ruční ověřování a sledujte pokyny asistenta.
 • Zadejte heslo na obrazovce předchozího iPhone.
 • Nová nastavení bezpečnosti jsou nastavena na nové. Zadejte přístupový kód v okně úvodní.
 • Z cloudu zvolte geolokaci a prvky důvěrnosti.
 • Čekání na dokončení procesu.

Data mezi zařízeními se přenáší pomocí bezdrátové komunikace. Pro zkrácení doby postupu jsou telefony iPhone připojeny přes kabel adaptéru blesky. Při přenosu informací, konfigurace a komunikace s „inteligentními hodinami“ jsou zachovány.

Přenos informací pomocí iCloud

Osobní údaje uživatele jsou přenášeny do nového zařízení pomocí cloudového úložiště. Pokud je nastaven poslední iPhone, musíte informace vymazat. Přejděte do hlavní sekce, vyberte možnost odstranění obsahu a konfigurací.

READ  Žádný zvuk na iPhonu při sledování videa. Zvuk je v nastavení ztlumený nebo ztlumený

Sekvence přenosových akcí přes iCloud:

 • Zapněte smartphone. Bude pozdravem a návrhem na konfiguraci gadgetu na displeji.
 • V okně s bezdrátovými konfiguracemi si vyberou domácí síť, zadejte heslo.
 • Po sekci v sekci s programy a údaji přecházejí do nabídky „Obnovení z iCloud“. V poli otevření je řízen přihlášení a přístupový kód účtu.
 • Zařízení skenuje obsah cloudu. Uživateli je zobrazen seznam dostupných záloh. V blízkosti souborů označují datum stvoření a velikosti. Vyberte požadovaný archiv.
 • Aktualizace. Pokud má iPhone zastaralou verzi operačního systému, otevře se okno s nabídkou pro nainstalování nové možnosti. Postupujte podle pokynů postaveného asistenta.
 • Čekání na dokončení procesu. Po odložení informací bude iPhone restartován.

Po obnovení dat spojují smartphone se službami synchronizace hudby, videa a aplikací. Automaticky nainstalovat software do gadgetu, otevřený přístup k mediálním souborům. Aby zařízení nebyla během procedury vypouštěna, musíte obou iPhone na nabíjení.

Přenos dat přes iTunes

Aplikace iTunes Brandd Application pomůže předat informace ze záložní kopie do nového telefonu. Před postupem se nastavení čerstvého modelu vyhodí do továrních parametrů. Přenos dat přes iTunes prochází algoritmem:

Přenos dat z Androidu do iPhone 13 pomocí AnyTrans

Tato aplikace má dost plusů. Zde jsou hlavní:

 • Absolutně všechna data jsou přenášena.
 • Nezáleží na tom, že už používáte iPhone 13 nebo jej jen koupíte a spustili ho.
 • Přenáší data ze všech chytrých telefonů Android.
 • Data na iPhone 13 program nevymažou.
 • Obsah není duplikát, což je také důležité.
 • Všechna alba zůstanou ve stejné podobě, ve které byla na posledním smartphonu.

4 komentáře

Omlouvám se, prosím, za hloupou otázku, možná se zeptám na všechno: je možné na iPhone, na kterém existuje nějaká hudba a co je nejdůležitější, vyzvánění, vytáhnout hudbu z počítače, do kterého tento iPhone dosud nebyl připojeno bez ztráty hudebních informací? Je to jen to, že celá věc je, že notebook, skrze který byly všechny mé telefony iPhone po mnoho let synchronizovány, byl ukraden. Ukazuje se, že nyní zůstává pouze „navázat přátele“ telefonu s novým počítačem, ale opravdu bych nechtěl ztratit všechno, co se tam nahromadilo tolik let Jinými slovy: je třeba potřebovat Přidejte novou hudbu do stávající hudby prostřednictvím nového počítače. Předem děkuji za odpověď. Doufám, že jsem více či méně nastínil podstatu mé obtížné otázky)

Dobré odpoledne. Nejlepší cestou v této situaci bude použití Itools. S tím můžete buď: a) jen házet hudbu a vyzváněcí tóny na iPhone z počítače; b) Zpočátku zkopírujte hudbu a vyzváněcí tóny přes itoly na počítači a poté synchronizujte starý obsah nových písní/vyzváněcích tónů přes iTunes. V tomto případě nebudou ztraceny ani hudba ani vyzvánění.

Více o tom, jak stahovat/házet hudbu na iPhone prostřednictvím Itools. Existuje také mnoho informací a další metody načítání hudby na iPhone mohou být užitečné.

Velice vám děkuji za tak rychlou a podrobnou odpověď. Nemůžeš mi říct, kde přesně číst o Itools) prostě zde nemohu navigovat. Promiňte. A díky předem.

Ano a další otázka: Chcete.li používat ITOOLS, není nutné nainstalovat útěk z vězení? Opravdu bych nechtěl

| Denial of responsibility | Contacts |RSS