Přenos nainstalovaných aplikací z jednoho Androidu do druhého

Začátek a v polovině roku 2000 byly rozkvětem mobilních telefonů. Školáci se pak klidně předali Java hry. Pamatuji si, jak jsem mezi lekcemi poslal přátele z jeho Siemens C75 různých her prostřednictvím infračerveného přístavu. Nyní se situace dramaticky změnila. Míč ovládá chytré telefony. Samozřejmě je téměř nemožné přenášet hry s trojrozměrnou grafikou kvůli přítomnosti mezipaměti v nich, ale to se netýká běžných programů a her bez mezipaměti (najednou z nějakého důvodu neexistuje způsob, jak neexistuje způsob, jak není možné Stáhněte si i takovou hračku).

Chcete sdělit svému příteli vynikající grafický editor? To není problém, jak se zdá na první pohled. Samozřejmě je nemožné přímo přenést nainstalovanou aplikaci, takovou položku nenajdete v žádné nabídce Android. Existuje však řešení, proto musíte pouze nainstalovat správce souborů s vysokou kvalitou. Pro tyto účely doporučujeme použít aplikaci ES. Toto je nejjednodušší správce souborů s ruským integrálním a kompletním bezplatným. ES Explorer si můžete stáhnout na Google Play. na tomto odkazu.

Jak poslat aplikaci do jiného telefonu

Odesílání aplikací pro sdílení v okolí vám může ušetřit provoz

K předání aplikace není zapotřebí žádný internet. Přesto je spojení mezi zařízeními nainstalováno najednou na dva protokoly: Wi-Fi a Bluetooth. Google je kombinoval, aby se zvýšila rychlost přenosu dat. Díky tomu jsou malé aplikace přenášeny téměř okamžitě a hlavní čas v postupu se věnuje potvrzení konjugace a přijetí souboru.

Existují omezení přenosu aplikací, ale dosud nebyla nikde uvedena a uživatelé je musí experimentálně identifikovat. Například je známo, že není možné přenést aplikaci stadia ze zařízení do zařízení. Stejně jako je nemožné sdělit jakékoli placené programy a hry, ty, které jsou ve fázi testování beta, pokud příjemce není zaregistrován v programu Early Access, a aplikace, k nimž je přístup pouze odkazem.

READ  Jak zjistit IP adresu směrovače z telefonu. Zkontrolujte IP adresu na samotném směrovači (na krabici)

Navzdory skutečnosti, že jsem aktualizoval svůj Google Play na aktuální sestavu, ještě jsem neměl funkci přenosu. Google zřejmě zahrnuje na svých serverech inovace a nějak to dělá selektivně. Pokyny pro přenos aplikací prostřednictvím sdílení v okolí však nejsou tajemstvím sedmi pečetí:

Můžete odeslat prostřednictvím nedalekého sdílení jakékoli aplikace

Jak přenést hru z telefonu do telefonu pomocí zálohy Google

Další skvělou metodou přenosu je použití zálohování Google. Pro Google je však zavedení zálohy jednoduchou záležitostí, protože tato funkce pomáhá v naléhavých situacích. Uživatel může v této metodě čelit některým problémům:

 • Bude obtížné přenést jednu hru touto metodou, budete muset házet několik programů najednou;
 • Uživatel musí mít připojený internet, aby vše probíhalo hladce a jasně.

Jakékoli zařízení Android je nejčastěji nainstalováno z Google. Tato metoda je proto relevantní. Pro provedení přenosu je nutné vytvořit následující:

Nyní uživatel uvidí, že nejen hry byly přeneseny, ale všechna data. Pokud si uživatel uvědomil, že některé programy nebo hry chybí, pak je na trhu Play poměrně jednoduchá a snadno instalovatelná požadovaná sekce.

Metoda, i když je časově náročná, je docela pohodlná, protože můžete hodit všechna potřebná data z jednoho zařízení na druhé najednou, můžete okamžitě použít záložní kopii. Další programy, jak již bylo zmíněno, nemusí stahovat.

Jak povolit synchronizaci hesla na Androidu

Vzhledem k tomu, že aktualizace byla právě zveřejněna, je vysoce pravděpodobné, že nástroj pro synchronizaci účetních dat nemusí být k dispozici na všech zařízeních. Proto, pokud to nevidíte ve svých nastaveních, jen počkejte-jako pravidlo, do 3-5 dnů se aktualizace dostane ke všem.

Pokud neexistují žádné funkce synchronizace, musíte počkat na aktualizaci

Synchronizace účetních údajů mezi dvěma nebo více zařízeními dochází v důsledku obecného účtu. Proto. myslím, že je to logické. že na obou gadgetech musíte použít stejný účet Google. Ale to není všechno. Aby všechno fungovalo tak, jak má, je nezbytná aktivace funkce synchronizace na všech zařízeních, která používáte. Je pravda, že to může být takové, že již bude existovat aktualizace s nástrojem, ale na druhém není žádný jiný. Pak jen počkejte. Neexistuje žádná jiná cesta ven ze situace.

READ  Restart Samsung s8

Použití aplikací třetích stran

Nejlepší a nejspolehlivější metodou pro většinu uživatelů je použití vytvořené metody zálohování Google k přenosu vašich aplikací a dalšího obsahu. Pokud pro vás tato možnost nefunguje, jsou k dispozici aplikace třetích stran.

Stejně jako metoda zálohování Google vám umožní přenášet aplikace z jednoho zařízení Android do jiného. Většina z těchto aplikací je k dispozici v obchodě Google Play a někdy předinstalovaná.

hodit, aplikaci, jiného, telefonu

Nejlepší a nejspolehlivější jsou zařízení nabízená výrobci zařízení, jako je LG Mobile Switch, Huawei Backup a Samsung Smart Switch. Existují i ​​další aplikace třetí strany, jako je helium, ale mají nejednoznačnou pověst: Uživatelé uvádějí, že na určitých zařízeních nepracují.

Například Smart Switch Samsung vám umožní přenášet aplikace a další obsah z jednoho zařízení Samsung do jiného. To můžete provést bezdrátovou komunikací nebo připojit zařízení dohromady pomocí správného kabelu USB.

Jak klonovat aplikace na Huawei

Je jednoduše klonovat aplikace z paměti jednoho zařízení do druhého. Pro někoho se tato metoda zdá být protichůdná z hlediska pohodlí, ale pokud se přesunete ze starého smartphonu do smartphonu Huawei, nemůže to být lepší způsob.

Aplikace můžete klonovat pomocí aplikace Clone Phone Clone

hodit, aplikaci, jiného, telefonu

Můžete přenášet nejen aplikace, ale také jakékoli jiné údaje

 • Prohledejte nový kód QR, který se objevil na starém;
 • Vyberte aplikace, které chcete přenést, a počkat na dokončení procesu.

Klonovací aplikace je docela oficiální funkce, kterou je podporována většinou smartphonů nejen na Androidu, ale také na iOS. Proto se nemůžete obávat, že nastavíte nějakou vadnou verzi programu. Další věc je, že spolu se samotnou aplikací bude provedeno přenos všech jeho dat, která byla uložena na dárcovském zařízení. To znamená, že pro bezpečnostní účely je nejlepší použít k klonování buď smartphone, který patří k vám osobně, nebo osobě, které bezpodmínečně důvěřujete.

Přenos aplikací mezi zařízeními Android přes Bluetooth

Stačí vzít a přenést aplikaci přes Bluetooth, nemůžete pracovat! Ale vždy existují cesty obtoku!

A také nainstalujte aplikaci souborů Google

READ  Oprava obrazovky na telefonu Samsung s8

Zapněte dvě zařízení Bluetooth

Na telefonu, ze kterého přenášíte aplikaci, spusťte dirigent ES, vyberte ikonu aplikací z hlavního okna, označte aplikaci pro přenos na druhý Android a klikněte na tlačítko „Odeslat“, kde vyberte soubory Google

Spusťte soubory Google na přijímajícím telefonu, přepněte na kartu „Exchange“ a poté stiskněte tlačítko „Získat“

Přenos přes Wi-Fi

Chcete.li to takto odeslat jakékoli údaje, budete muset použít program třetí strany „Cloneit“. To se provádí následovně:

hodit, aplikaci, jiného, telefonu
 • Nejprve musíte nainstalovat aplikaci na dva mobilní telefony z Google Play;
 • Dále budete muset zapnout funkci Wi-Fi a otevřít nainstalovaný program na telefonech;
 • Nyní na jednom z telefonů je nutné zaznamenat stav „příjemce“ a druhého „odesílatele;
 • Nyní musíte počkat, až se telefony najdou. A pak musíte stisknout druhé zařízení na akceptoru na ikoně. Kromě toho může uživatel povolit možnost automatického načítání programu;
 • Dále je nutné potvrdit připojení druhého gadgetu po obdržení žádosti o konjugaci. Chcete.li nainstalovat připojení, stačí stisknout tlačítko OK;
 • Poté by se na odesílacím zařízení mělo objevit okno synchronizace okna. Kromě toho se telefon také objeví v telefonu, ve kterém si uživatel může vybrat data pro odesílání. V tomto případě je nutné si uvědomit program pro odesílání. Pokud potřebujete importovat určité programy, musíte kliknout na tlačítko „Stisknutím zde vyberte data“ “. Dále musíte vybrat typ souborů „programu“. Na konci musíte kliknout na tlačítko „Start“;
 • V této fázi je nutné potvrdit odeslání k zahájení procesu. Poté bude proces importu souboru zobrazen na telefonním obrazovkách.
 • Na konci procesu obdrží uživatel oznámení.

Během procesu přenosu souborů se doporučuje dát telefony k nabíjení, protože to může trvat hodně času.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS