Jak poslat dopis e.MAIL

V této lekci se naučíme posílat dopisy pomocí e.nařízeného. Zvažte, jak odesílat textové zprávy a soubory. fotografie, dokumenty, video.

E.mail nebo e.mail. Toto je adresa na internetu, na kterou dopisy přijímají. Dopisy jsou z toho také odesílány, navíc nejen text, ale také přílohy. soubor nebo několik souborů.

Uživatel obdrží takovou adresu po registraci na webu. Pro přístup k němu se používá prohlížeč: Google Chrome, prohlížeč Yandex, opera, Mozilla Firefox nebo jiný. A můžete také použít krabici prostřednictvím speciálního programu. poštovního klienta.

Každá elektronická krabice je jedinečná a patří pouze svému majiteli. Nejčastěji jsou adresy prováděny na následujících místech:

Existují i ​​jiné weby: Rambler.Ru, i.UA, ukr.Net, Yahoo.com, atd.D. Ale jsou méně populární a obvykle nejsou tak spolehliví.

Chcete.li pracovat s písmeny, musíte znát data pro vstup: pošta, přihlášení a heslo. Poštovní místo a přihlášení jsou uvedeny ve jménu samotného pole. Přihlášení. do značky @, web. poté.

Na osobním účtu je potvrzení a odesílání dopisů. Takto vypadají takové pokoje na populárních stránkách:

Na poznámku. Na počítači lidé obvykle pracují s dopisy v osobních kancelářích. Zadávají je prostřednictvím internetového programu: Google Chrome, Yandex.Prohlížeč, opera, Mozilla Firefox, Edge nebo jiný. Ale někteří dávají přednost použití poštovního klienta. Toto je samostatný program: Microsoft Outlook, Bat, Mozilla Thunderbird nebo druhý. Naopak na telefonu lidé častěji používají samostatnou aplikaci a ne mobilní prohlížeč.

Jak zadat poštu z telefonu

Zobrazit dopisy, které přišly k e.naříznutí, pošlete a třídějte je nejen pomocí počítače. Podobná služba je k dispozici při používání mobilního telefonu. Kvůli tomu můžete zadat elektronickou poštovní schránku z celulárního.

Mobilní verze webů a e.e.e.mail vám umožňují vždy držet krok s nejnovějšími událostmi a nové zprávy. Také pomocí telefonu si můžete vyměňovat e.maily, zobrazit fotografie, odesílat okamžité zprávy.

Můžete jít do pošty z telefonu různými způsoby. Například nainstalujte poštovního klienta vaší služby. Pokud je váš e.mail umístěn na Yandexu, připojte internet do telefonu a přejděte na adresu m.Jo.ru/ymail, který bude třeba nakreslit v adresním řádku telefonu. Počkejte, až služba určí model telefonu a nabídne odkaz ke stažení aplikace. Sledujte odkaz a stáhněte si program.

Pokud jste dosud nezvládli práci s internetem na telefonu a otevření internetových stránek, bude stačit provést přechod na adresu m.Jo.ru/ymm a stáhněte si program.

Vezměte následující kombinaci pošty v adresním řádku.Yandex.ru/, po kterém se v okně otevírá, vyberte položku „Mobilní verze“ umístěná na samém dolní části stránky. Sledujte odkaz a zadejte přihlašovací a heslo z pošty v odpovídajících polích. Zadejte poštu a uložte záložku na otevřené stránce.

Pokud máte vhodné pracovat s počítačem, přejděte na mobilní stránku.Yandex.ru/Mail/Download/, vyberte model telefonu, klikněte na tlačítko „Stáhnout aplikaci“ a uložte program do počítače. Poté stačí hodit aplikaci do telefonu.

Další možnost pro načtení aplikace je také možná pomocí PC. Připojte počítač s internetem a vytočte na adresáři mobilního zařízení.Yandex.ru/pošta/iPhone/. Poté postupujte podle následujících kroků. Nejprve budete muset zadat své telefonní číslo do speciálního pole. To je nutné, aby doručený odkaz ke stažení programu do mobilního telefonu. Pak to stačí projít z telefonu a stáhnout aplikaci. S dobrou rychlostí pro načtení a instalaci to nebude trvat déle než pět minut.

Podobné mobilní aplikace jsou k dispozici na jiných poštovních službách. Pokud je to žádoucí, mohou být nainstalovány podobným způsobem. Nebo přejděte z telefonu do mobilní verze poštovní služby, poté, co dříve vytočil písmeno M na začátku adresy. Pro Yandex. m.Jo.Ru, pro. m., Používání pošty do Gmail. typ m.Google.Ru, na Ramblerovi. m.Tramp.Ru. Bude tedy ještě snazší dokončit úkol.

READ  Jak odstranit grafické heslo z telefonu

Jak nastavit poštu na iPhone

V chytrých telefonech iPhone 6, 6s, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro Max, Etc.D. Existuje předběžný poštovní program a služba iCloud, Yahoo nebo Google je velmi rychle vyladěna. To bude muset provést určité manipulace:

 • Odemkněte zařízení pomocí ID obličeje, dotkněte se ID nebo zadáním hesla.
 • Zadejte část „Nastavení“ a klikněte na štítek ve formě zařízení.
 • Složte obrazovku do nabídky „Heslo a účty“.
 • V zobrazených dialogy zase uveďte svůj e.mail a heslo z elektronického pole. Nebo si vytvořte účet.
 • Klikněte na tlačítko „Next“: Automatická kontrola uživatelského účtu v aplikaci „Post“ začne, což bude trvat určitou dobu.
 • Po dokončení šeku můžete vybrat jakákoli data z profilu E.nařízení, jako je kalendář a kontakty.
 • Po provedení všech změn zůstane pouze kliknutím na možnost „Uložit“ a je připravena.

Konfigurace jakékoli jiné poštovní schránky ve standardní aplikaci, s výjimkou výše uvedené (například. Yandex, Rambler) musí jednat podle následujícího algoritmu:

 • Udělejte kroky 1-4 předchozí instrukce.
 • Jako poštovní klient vyberte „Ostatní“.
 • Displej zobrazí elektronický formulář pro plnění. Přejděte do nabídky „Nový účet“ a uveďte své jméno, e-mailovou adresu, heslo a popis zveřejněné pošty.
 • Po vyplnění všech polí klikněte na „Další“: Tlačítko je v pravém horním rohu displeje.
 • Proces automatického kontroly a stahování dat dat, na jejichž konci zůstává pouze sklouznout na tlačítku „Ready“ a můžete začít pracovat s elektronickou službou.

Pokud po všech provedených manipulacích „pošta“ nenalezla nastavení pro vázaný e.mail, můžete se pokusit zadat data ručně.

 • Po vyplnění dat na elektronické poštovní schránce klikněte na „Další“.
 • Určete typ účtu. pop nebo IMAP. Chcete.li zjistit svůj typ účtu, budete muset přímo kontaktovat poštovního klienta.
 • Vyplňte informace na polích serverů příchozí a odchozí pošty a poté nasuňte na „poté“.
 • Poté, co jsou všechna data vyplněna, zbývá pouze kliknout na „Uložit“. V případě nesprávné indikace nastavení program vydá oznamování chyby.

Pokud se vám nepodařilo nastavit poštu, pak je nejlepší stáhnout aplikaci třetí strany, například MyMail je proces přidávání nebo vytvoření účtu rychlého a jednoduchého.

Nastavení výhledu

Proces nastavení iOS je podobný přidání účtu v Microsoft Outlook na Android:

 • Stáhněte si program z obchodu s aplikacemi, nainstalujte a spusťte.
 • Uveďte e.mailovou adresu a vyklouzněte na možnost „Přidat účet“.
 • Uveďte heslo a klikněte na „Enter“.
 • Pokud uživatel již dříve připojil ověřování dvou.faktorů, poté před použitím aplikace pro odesílání a přijímání e.mailů na iPhone budete muset potvrdit svou identitu: Po obdržení příslušného oznámení v poštovním programu musíte postupovat podle výzev obrazovka.

Pokud je nutné nejprve přidat pracovní e.mail, stáhněte si firemní portál firemního portálu Intune Corporate Portal. Správce IT může také vyžadovat, aby uživatel splnil další požadavky.

Jak poslat zprávu z telefonu do pošty

Počítač není vždy po ruce v těchto chvílích, kdy je nutné poslat dopis na e.najevo. V tomto případě vám můžete pomoci mobilní telefon s přístupem k internetu.

Spusťte internetový prohlížeč ve svém mobilním telefonu. Chcete.li to provést, otevřete nabídku a vyberte položku „Internet“. Můžete také použít standardní webový prohlížeč, ale jednu z aplikací vyvinutých společnostmi třetích stran, například opera Mini. Zadejte adresu poštovní služby do adresního řádku, na kterém máte registrovaný e-mail. Mnoho z nich má speciální mobilní verzi, která poskytuje zjednodušené celé číslo pro práci s mobilním telefonem.

READ  Kde je košík v telefonu Samsung Galaxy

Klikněte na vstupní odkaz na E.MAIL. V příslušných polích zadejte přihlašovací a heslo svého účtu a poté klikněte na tlačítko „Enter“. Následující stránka otevře seznam složek a dopisů vašeho e.mailu. Klikněte na odkaz „Napište“, po kterém v poli „WHO“ zadejte e.mailovou adresu, na kterou musíte poslat dopis. V dalším poli zadejte text zprávy. Kromě toho můžete připojit soubor k dopisu (pokud podporuje váš mobilní telefon). Poté klikněte na tlačítko „Odeslat“. Počkejte na načtení další stránky, na které informace o úspěchu operace budou uvedeny.

Další možností pro odeslání zprávy je použít speciální aplikaci pro práci s e.e.mailem. Zpravidla je v mnoha mobilních telefonech postavena Chcete.li jej otevřít, vyberte v nabídce „Zprávy“. „E.mail“. Kromě něj můžete použít jednoho z poštovních zásilkových zákazníků.

Sledujte aplikaci. Nejprve vytvořte nový účet. Uveďte v odpovídajících polích adresu vaší poštovní schránky a název, který se zobrazí v poli „od kterého“. Poté označte adresu serverů příchozího a odchozího příspěvku. Dále zadejte přihlašovací a heslo. Můžete také určit další nastavení v závislosti na aplikaci. Vyberte „Napište dopis“, po kterém napište adresu a zprávu příjemce na příslušných polích a poté klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Gmail

Poštovní služba od společnosti Google, i když kompatibilní s jinými známými zdroji, má stále mnoho rozdílů. To platí zejména pro stahování, přidávání a používání souborů jako součást zpráv.

Gmail je univerzálnější, protože všechny služby od Google jsou propojeny.

Nejpohodlnější pro uživatele PC je způsob odesílání dat stahováním dokumentů do zprávy.

mail, telefonu

  Otevřete poštu Gmail a rozšířte formulář vytvoření dopisu pomocí prvku podpisu „Write“.

mail, telefonu

K objasnění podrobností doporučujeme použít certifikát zabudovaného.

Při odesílání velkých dat v objemu buďte opatrní. Služba má určitá omezení maximální velikosti připojení.

Druhá metoda je vhodnější pro ty lidi, kteří jsou již zvyklí používat služby Google, včetně cloudového úložiště Google Disk.

  Použijte tlačítko s textovým podpisem „Vložte odkazy na soubory na disku Google“.

Tato metoda je posledním způsobem, jak odesílat data prostřednictvím elektronického pole od Google. Proto může být práce s touto poštovní službou dokončena.

Jak poslat fotografii z telefonu do pošty

Přenos fotografií z mobilního telefonu do počítače trvá hodně času. Bylo by mnohem pohodlnější je předem poslat do své vlastní poštovní schránky. A moderní telefony mají takovou funkci.

Prvním způsobem odesílání fotografií z telefonu do počítače je použití webového prohlížeče. Pokud na vašem telefonu, virtuální stroj Java neumožňuje přístup k systému souborů, nebudou opera prohlížeče Mini, UCWEB, Bolt nebo podobné fungovat. Bude muset používat prohlížeč telefonu vytvořeného.v telefonu. Pokud existuje přístup k souborovým systému pro aplikace, použijte prohlížeč třetí strany.

Ujistěte se, že přístupový bod je správně nakonfigurován (APN). Pokud existuje taková příležitost, připojte nejlevnější z neomezených tarifů pro přístup k internetu. Přejděte na tzv. PDA verzi webového in-in-in-in-inkase poštovní služby, kterou používáte. Liší se od verze WAP s použitím jazyka HTML místo WML, od obvyklé verze. Nedostatek složitých skriptů a appletů. Začněte kreslit nový dopis. Zadejte adresu, téma a text zprávy jako obvykle. Pokud pošlete fotografii pro sebe, zadejte svou vlastní adresu. Připojte soubor s obrázkem (jak to udělat, závisí na prohlížeči a poštovní službě). Pokud je použit UCWeb, můžete při připojení souboru vybrat režim fotografií, vyfotit se a okamžitě jej připojte. V případě potřeby připojte několik souborů. Poslat zprávu.

Pokud váš telefon provozuje operační systém Symbian, Android nebo Windows Mobile, nainstalujte na něj poštovního klienta pomocí protokolu SMTP nebo POP3. Některé telefony již takové programy obsahují ve firmwaru. Postup pro odesílání fotografií e-mailem tímto způsobem závisí na použitém klientovi.

READ  Poslouchejte hudbu v režimu pozadí iPhone

Pokud nemáte neomezený přístup k internetu, ale jste připojeni k odesílání neomezených odesílání zpráv MMS, nejprve zjistěte konzultant referenční služby operátora, zda je tato služba neomezena pro odesílání zpráv na e.mailové adresy. Pokud ano, telefonní čísla vstoupí na adresu (včetně vlastních). Pokud je vstup písmen namísto čísel v odpovídajícím poli nemožný, podržte klíč „mříže“ asi dvě sekundy. Nezapomeňte, že s neomezeným neomezeným operátory snižují maximální možný objem zprávy z 300 na 150 kilobajtů. Vezměte také na vědomí, že taková služba obvykle zahrnuje tarify 301. A všech následných zpráv do konce dne a od 00:00 do 04:00 Neomezená nemusí vůbec jednat.

Registrace pošty Outlook

Registrace najdete na Outlook.Žít.com. Vyberte „Vytvořit účet zdarma“.

Automaticky se přesunete na Microsoft. Klient Outlook Mail zahrnuje dostupnost účtu Microsoft.

Pokud existuje účet Skype, můžete zadat jeho data a pošta bude k dispozici. Vytvoření účtu zahrnuje zavedení nového jména.

Jako adresa můžete použít platnou poštovní schránku nebo získat nová data. @Outlook je nabízen jako konec výchozí adresy.com, ale můžete si vybrat @hotmail.com.

Po zadání původního názvu systém navrhuje zadat heslo.

Je povoleno používat kapitálové a malé latinské písmena, čísla a symboly.

V dalším okně musí uživatel zadat jméno a jméno, zemi bydliště a datum narození pro identifikaci.

K získání potřebných kódů je zapotřebí zadání telefonního čísla, vázací karty.

Po uvedení kódu, který byl odeslán do mobilního telefonu, má uživatel přístup k zadaným datům do poštovní schránky.

E.mail je úložiště pro důležité informace, umožňuje vám připojit se k cloudovému úložišti a přijímat dopisy od organizací, soukromých jedinců a služeb.

Společnost se zabývá výrobou mnoha služeb, podporuje práci sociálních sítí a má také vlastní poštovní službu. Registrace v něm je k dispozici nejen prostřednictvím oficiálních webových stránek. Můžete to provést prostřednictvím speciální mobilní aplikace:

  Při hledání trhu Play najděte program a klikněte na „Instalace“.

Doporučujeme, abyste věnovali trochu času na nastavení zákazníka pošty, protože to pomůže s ním co nejvíce zjednodušit interakci. Přečtěte si podrobný průvodce k tomuto tématu na následujícím odkazu:

Pokud jste vlastníkem několika elektronických krabic z různých služeb, doporučujeme vám, abyste se blíže podívali na speciální poštovní zákazníky pro operační systém Android. Kombinují všechny účty a umožňují vám pohodlněji interagovat se všemi z nich. Popis populárních aplikací najdete v našem dalším materiálu z níže uvedeného odkazu.

mail, telefonu

Nahoře jsme se pokusili popsat proces vytváření e.mailu ve čtyřech populárních poštovních službách co nejvíce. Doufáme, že naše vedení vám pomohlo snadno zvládnout úkol. Pokud v tomto článku nebyla uvedena potřebná služba, najděte svou oficiální aplikaci na trhu Play, nainstalujte ji a proveďte standardní registrační postup pro jeden z výše uvedených příkladů.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS