způsobů: jak prodloužit výdrž baterie iPhonu X/8/8 Plus

Přestože společnost Apple svá zařízení neustále aktualizuje, spotřeba energie je stále jednou z překážek. Pokud na iPhonu rádi hrajete hry nebo sledujete filmy, budete se stále potýkat s problémem vybití baterie. Naštěstí jsme pro vás připravili 10 způsobů, jak prodloužit výdrž baterie iPhonu X/8.

Pokud spustíte příliš mnoho aplikací najednou, baterie iPhonu se rychle vybije. Nejdříve je tedy třeba ukončit některé aplikace běžící na pozadí. Dvakrát rychle stiskněte tlačítko Domů pro přístup k přepínači aplikací, přejetím po obrazovce v aplikaci ji zavřete.

zakázat spouštění aplikací

Jak zkontrolovat výdrž baterie iPhonu 12

Než vám začneme radit, jak zlepšit výdrž baterie iPhonu 12, musíte se seznámit s tím, jak dlouho vaše zařízení vydrží bez dobíjení.

Tak dlouho můžete podle Applu iPhone 12 používat, aniž byste ho museli dobíjet:

Měli byste také mít na paměti, že pokud posloucháte hudbu v některé ze služeb (Spotify, YouTube nebo Apple Music) a hrajete hru nebo pracujete s obrázky v některé z aplikací. výdrž baterie iPhonu 12 bude mnohem kratší než výše uvedené údaje.

Která aplikace nejvíce vybíjí kapacitu baterie, můžete zjistit tak, že otevřete Nastavení a přejdete na kartu Baterie. Zobrazí se úplný seznam všech aplikací, které ve vašem zařízení spotřebovávají nejvíce energie.

Zabránit aktualizaci aplikace na pozadí

Existuje několik funkcí, díky kterým je iPhone chytřejší a připravenější, když ho potřebujete. Jednou z takových funkcí je obnovení aplikace na pozadí. Tato funkce se zabývá nejčastěji používanými aplikacemi a denní dobou, kdy je používáte. Poté tyto aplikace aktualizuje, takže při příštím otevření některé z nich budete mít k dispozici nejaktuálnější informace. Pokud například zkontrolujete sociální sítě v 7:30 ráno, iOS to rozpozná a automaticky aktualizuje sociální aplikace před touto dobou. Tato užitečná funkce vybíjí baterii.

READ  Aplikace z videa pro pořizování fotografií pro iPhone. Aplikace pro Android

Chcete-li na iPhonu zakázat obnovování aplikací na pozadí, otevřete aplikaci Nastavení. vybrat “ Základní“ “ Aktualizace aplikace na pozadí“. pak vyberte „Aktualizovat aplikaci na pozadí“ “ Vypnuto.“. Nebo tuto možnost zakažte pouze pro určité aplikace.

Kdy je nejlepší povolit na iPhonu úsporu baterie

Pokud se chystáte na cestu a zapomněli jste si přenosnou nabíječku, zapněte úsporný režim co nejdříve. tento režim je nejúčinnější, když je aktivován na 100 %. Čím více vybíjíte iPhone, tím méně má úsporný režim smysl. Mimochodem, „poslední“ šance na úsporu baterie se objeví právě při 20 %. zobrazí se oznámení a je nejlepší ho využít. Při aktivaci na 20 % vydrží baterie v průměru o hodinu déle než bez úspory energie.

Úsporu energie můžete mimochodem snadno automatizovat pomocí funkce „Rychlé příkazy“ tak, aby se funkce úspory energie automaticky aktivovala při určité úrovni nabití baterie:

  • otevřete „Rychlé příkazy“ a stiskněte „Vytvořit automatizaci pro sebe“;
  • vyberte možnost „Úroveň nabití baterie“ a nastavte posuvník na číslo, které vám vyhovuje (např. 30 %);
  • vyberte možnost „Lower 30%“ a stiskněte tlačítko „Next“;
  • stiskněte tlačítko „přidat akci“;
  • Vyberte možnost „Power Saving Mode On“./vypnuto. Úsporný režim“ a stiskněte tlačítko „Další“;
  • Vypněte funkci „Dotaz před spuštěním“ a stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Funkce úspory energie se nyní automaticky zapne při poklesu úrovně nabití iPhonu. O dalších zajímavých rychlých příkazech se dočtete v článku mého kolegy Artema Rakhmatullina.

Zvednutím aktivujete. deaktivujete

Když je iPhone v pohotovostním režimu a vy ho zvednete. rozsvítí se displej. Tato funkce plýtvá velkým množstvím energie baterie a často způsobuje, že se obrazovka rozsvítí „vypnutá“ (např. když nosím smartphone v ruce).

Chcete-li funkci vypnout, přejděte do Nastavení. Obrazovka a jas. Zvyšte pro aktivaci (vypnuto).

Zde můžete také zkrátit dobu automatického zamykání zařízení. Т.е. je čas, kdy se obrazovka iPhonu zhasne a zamkne. Šetří to energii baterie a snižuje možnost, že si telefon dáte do kapsy odemčený a začne vyzvánět.

Funkce baterie iPhonu

Nejprve je třeba vědět, že lithium-iontová baterie je spotřební baterie, která podléhá chemickému stárnutí. A to je v pořádku. Je jen otázkou času, kdy dojde k selhání baterie v telefonu. A samotná výměna stojí 3 až 4 tisíce. služba.

READ  Jak zmenšit videa na iPhonu.

Za druhé, neuvažujte o výměně baterie, dokud vám zbývá méně než 80 % kapacity. Podle webových stránek společnosti Apple je to 500 dobíjecích cyklů.

Za třetí: Nezáleží ani tak na zbývající kapacitě baterie, ale na počtu dobíjecích cyklů. Toto číslo můžete zjistit prostřednictvím nástroje iBackupBot (řádek Cycle Count).

Jeden úplný nabíjecí cyklus se počítá, když se smartphone 1× vybije na 100 %. Т.е. pokud jste iPhone nabili na 100 %. Neúplné nabití smartphonu, např. na 50 nebo 60 %, se nepočítá jako 1 cyklus dobíjení. Několik dobití, která se sečtou do 100 %, se rovná 1 dobíjecímu cyklu (103060 nebo 501535).

Proč se iPhone rychle vybíjí

Snapchat je jednou z aplikací, která je náročná na zdroje a vůbec se tak nejeví

Nikdy byste si neměli stahovat Snapchat, protože jen ničí baterii iPhonu. Tato aplikace výrazně ovlivňuje výdrž baterie smartphonu, protože neustále aktualizuje informace o vaší aktuální poloze, udržuje jej v bdělém stavu a neustále se připojuje k internetu, aby přijímala oznámení. To znamená, že ať už používáte Wi-Fi nebo mobilní data, poplatek se vám doslova rozplyne před očima,“ vysvětlil Chen.

Kromě pasivních funkcí, které vybíjejí baterii, však existují i aktivní funkce, připomíná Chen. Používání kamery a speciálních efektů v rozšířené realitě značně zatěžuje baterii. Zatímco tuto funkci můžete ovládat sami, pasivní aktualizace je obtížnější. Nejvíce, co můžete udělat, je zakázat zjišťování polohy Snapchatu na pozadí v nastavení iOS. Tím se ušetří baterie, protože aplikace nebude přistupovat ke geolokačním službám v době, kdy ji nepoužíváte. Případně můžete oznámení úplně vypnout, aby na ně služba neustále nečekala a neposílala je každou minutu, čímž aktivuje obrazovku a plýtvá energií baterie.

Vypnutí analytických a reklamních dat iPhonu a služby iCloud.

Data iPhonu a iCloud Analytics. je funkce iPhonu, která automaticky odesílá denní diagnostické údaje a údaje o používání do společnosti Apple pro zlepšení aktivity. Podrobné informace zahrnují specifikace hardwaru, operačního systému, statistiky výkonu, způsob používání zařízení a aplikací, Siri a další chytré funkce z vašeho účtu iCloud. Do jisté míry můžete společnosti Apple poskytnout své osobní údaje.

READ  Jak se přihlásit do telefonu bez účtu Google. Jak se přihlásit k účtu Google v systému Android

Reklama. jsou reklamy poskytované reklamní platformou společnosti Apple, které se zobrazují v Apple News a App Storu. Zobrazování reklam rozsvítí obrazovku iPhonu a vybíjí baterii.

Chcete-li šetřit energii baterie v iPhonu, musíte provést nastavení výše uvedených položek.

Vyberte „Nastavení“ „Soukromí“ „Analýza“ a zakažte „sdílení analytiky iPhonu“ a „sdílení analytiky iCloudu“.

Otevřete „Nastavení“ „Soukromí“ „Reklamy“ a povolte „Omezit sledování reklam“.

Spořič baterie od Lin Tongtong

Pokud znáte stav baterie, můžete odhadnout, jak dlouho váš iPhone vydrží. Spořič baterie od lin tongtong. je aplikace pro úsporu baterie pro iPhone, která okamžitě zobrazí aktuální stav baterie vašeho zařízení a zabrání jeho vybití. To také poskytuje statistiky o paměti zařízení a umožňuje sledovat dostupné místo v zařízení. To je považováno za dobrou aplikaci pro úsporu baterie iPhonu.

Pokud vám žádná z těchto možností nefunguje, znamená to jediné. existuje softwarový problém, který bleskově vybíjí baterii iPhonu. Za tímto účelem můžete jednoduše přejít na Tenorshare ReiBoot. Je to velmi spolehlivý nástroj, který vám jistě pomůže vyřešit problémy s baterií. Tento nástroj vám pomůže vyřešit všechny problémy související se zařízeními se systémem iOS a také zlepšit výkon baterie.

Ve výše uvedeném článku jsme probrali 10 nejlepších aplikací pro iPhone. Doufejme, že některá z aplikací pro úsporu baterie vyřeší vaše problémy a ušetří baterii. Těšíme se na vaše připomínky a návrhy!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS