V tomto videu zkontrolujeme, zda je možné získat iPhone zdarma pod polštářem.

Válka na Ukrajině. Rusko ztratilo Moskvu. Bombové útoky v Kyjevě | živě

Přímo Kakha. Příběhy z. 2 epizody. Red Hat.

Rozhovory o Ukrajině. 51. den. Živé vysílání

Padesátý den. Konverzace s @Alexey Arestovych

Sledujte nová a oblíbená videa online ve vysoké kvalitě. Rychlé vyhledávání libovolného videa.

Práce s textem

Zrušení poslední akce

Stačí zatřást smartphonem a iOS vás vyzve k vrácení poslední akce, ať už jde o psaní, vkládání nebo naopak mazání textu.

Rychlé zadání domény

Když vás klávesnice vyzve k zadání domény.com, podržte prst na tomto tlačítku. Před vámi se zobrazí seznam oblíbených domén a vy můžete rychle přepnout na požadovaný jazyk.

Odstranění ikony mikrofonu z klávesnice

Ikona mikrofonu mezi mezerníkem a tlačítkem pro změnu jazyka slouží k hlasovému zadávání. Ikonu můžete odstranit přesunutím posuvníku „Povolit diktování“ do neaktivní polohy v nastavení klávesnice.

Poslech textu

iOS podporuje funkci „Hlasitá obrazovka“. Chcete-li ji povolit, aktivujte posuvník v nastavení řeči: Nastavení → Základní → Univerzální přístup. Chcete-li iPhone přimět, aby na obrazovce mluvil text, přejeďte v libovolné aplikaci dvěma prsty shora dolů.

Co byste měli vědět o iPhonu 13 Pro

Právě odeslaný iPhone 13 je génius. A je přenosný. Byl představen 2021. září. Telefon doprovází 6.10-inch touchscreen show.

This is with a goal of 1170×2523 pixels at a pixel thickness of 460 pixels for each inch (ppi). iPhone 13 Genius is fueled by a Hexa-center Apple A15 Bionic processor.

READ  Jak vypnout iPhone 10 XR

Also, it runs a 3095mAh battery that controls iOS 15. Additionally, the iPhone 13 Professional backings remote charging, just as exclusive quick charging.

All things considered, the iPhone 13 Master on the backpacks a triple camera arrangement including a 12-megapixel essential camera with an f/1.5 opening; a 12-megapixel camera with an f/1.8 gap, and a 12-megapixel camera with an f/2.8 gap.

iPhone 13 Pro Max Giveaway 2022: Properties

It has a solitary front camera arrangement for selfies, highlighting a 12-megapixel sensor with an f/2.2 opening.

iPhone 13 Pro is based on iOS 15 and packs 128GB of inbuilt storage. iPhone 13 Pro je také mobilní telefon se dvěma SIM kartami (GSM a GSM), který přijímá karty Nano-SIM a eSIM.

Kromě toho iPhone 13 Pro měří 146.70 x 71.50 x 7.65 mm (výška x šířka x tloušťka) a váží 204 kg.00 gramů. Na trh byl uveden v barvách Graphite, Gold, Silver a Sierra Blue. Má stupeň krytí IP68 pro ochranu proti prachu a vodě.

Možnosti připojení iPhonu 13 Pro zahrnují Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ano, GPS, Bluetooth v5.00, NFC, Lightning, 3G a 4G (s podporou pásma 40 používaného některými sítěmi LTE v Indii).

Senzory telefonu zahrnují akcelerometr, snímač okolního světla, barometr, gyroskop, snímač přiblížení a kompas/magnetometr.

iPhone 13 Pro je rozdáván zdarma pro všechny

Společnost Apple vyrábí špičková mobilní zařízení, která si za velké peníze může pořídit kdokoli jiný. Protože však její gadgety nikdy nebyly a pravděpodobně ani nebudou levné, mnoho lidí si je nemůže dovolit. Nejnovějším výtvorem výrobce je iPhone 13 Pro, který je nejvyváženějším telefonem ze všech telefonů, které vydal v roce 2021. Právě o tomto modelu sní drtivá většina, protože má nejen nejvýkonnější procesor na trhu, ale také nejlepší fotoaparát. Tohle je smartphone snů, který by chtěl vlastnit každý.

Pokud ještě nedávno bylo třeba se zadlužit nebo se okamžitě rozloučit s velkou částkou peněz, nyní je již situace mnohem lepší. V Rusku je každému a všem nabízeno koupit iPhone 13 Pro za 99 990, což je cena účtovaná společností Apple. Oficiální prodej byl zahájen na konci září 2021, kdy se telefon začal prodávat v celé zemi, takže si ho mohl koupit každý. Každý, kdo se stane jeho majitelem, je zaručeno, že s ním bude plně spokojen více než to, protože toto mobilní zařízení je prostě elementární a ani zdaleka se nevyrovná v souhrnu vlastností, včetně atraktivního vzhledu a míry použitelnosti díky operačnímu systému iOS 15.

READ  Jak vypnout iPhone 11 pro

Je samozřejmé, že tento smartphone je nejlepším smartphonem, jaký kdy Apple vydal, takže zůstane nejžádanějším modelem v roce 2021 a první polovině roku 2022, minimálně do podzimu určitě. A nyní, díky takovému velkému a velmi známému na ruském území obchodu jako „Svyaznoy“, může každý získat podmíněně zdarma iPhone 13 Pro a stát se jeho majitelem za několik desítek minut. K tomu je třeba určit modifikaci smartphonu, tj. kapacitu paměti, a vybrat nejatraktivnější barvu. Poté už stačí jen uzavřít zvýhodněný splátkový kalendář na tento telefon, který je v současné době, až do konce prosince, dostupný pro všechny za speciálních podmínek.

Podle podmínek této splátky se nevyžaduje okamžité zaplacení peněz za smartphone, to znamená, že iPhone 13 Pro můžete formálně získat zdarma podpisem několika dokumentů. Po 30 dnech od zahájení používání mobilního zařízení budete muset provést platby a splácet za něj peníze po dobu deseti měsíců a platit měsíční poplatek ve výši 9 990 Kč. Každý, kdo si může dovolit rozloučit se s takovou částkou peněz, si ji může rozhodně přát. Nedojde k přeplacení celé částky, stejně jako není zaručeno, že vznikne nějaký dluh, což znamená, že se nemusíte obávat ani tohoto účtu.

Není to tak dávno, co bylo hlášeno, že útěk z vězení systému iOS 15 byl vydán pro iPhone 13 Pro a další smartphony Apple.

iPhone pod polštářem??// KONTROLA METODY Z INTERNETU!!//Polská cesta

Ano, ano, ano, kluci, jak jste zjistili, že mám iPhone a tato metoda funguje, takže si to můžete zkontrolovat sami láska ahoj PERSICK Pokud jste poprvé přišli na můj kanál, víte o mně hodně níže něco málo o mně Jméno je Pauline 11 let Narozený 11.03.2009 Natáčím na telefon Cíl 1000 ✌ KDE ŽIJU:✌ Instagram: VK: IF YOU READ THIS, LIKE IT AND SUBSCRIBE

READ  Snímek obrazovky na Samsung s9

iPhone pod polštářem??// KONTROLA METODY Z INTERNETU!!//Polská cesta

Ano, ano, ano, kluci, jak jste zjistili, že mám iPhone a Tato metoda funguje, takže se můžete podívat sami Láska ahoj PERSICK Pokud jste poprvé přešli na můj kanál, víte hodně o mně Něco málo o mně Jmenuji se Pauline 11 let Narozena 11.03.2009 Natáčím na telefon Cíl 1000 ✌ KDE ŽIJU:✌ Instagram: VK: POKUD TO ČTETE, MĚLI BYSTE SI TO LÍBIT A PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU

iPhone pro průzkum

Od roku 2018 je v runetu aktivní nový způsob podvodů souvisejících s iPhony. Na webu se začaly objevovat reklamy a bannery údajně od Googlu a dalších amerických společností na provádění placených průzkumů.

Reklamy uvádějí, že korporace potřebují znát názory Rusů na různé otázky, aby mohly zlepšit algoritmy kontextové reklamy. A další důvody v podobném duchu.

Jako odměnu za vyplnění průzkumu „korporace“ nabízejí drahé gadgety, včetně iPhonů.

Podvod spočívá v tom, že po vyplnění průzkumu je uživatel vyzván, aby zaplatil za dodání iPhonu, nebo ještě hůře, aby si do svého smartphonu nainstaloval speciální aplikaci. Ukáže se, že aplikace je škodlivá. Převádí peníze z bankovního účtu oběti.

Nebezpečí této metody spočívá v tom, že se zpráva o „placeném průzkumu“ často objevuje ve formě banneru na stránkách, kterým uživatelé důvěřují. Uživatele to vyvede z míry.

V tomto videu se podíváme, zda je možné získat iPhone zdarma pod polštářem.

Lidi, tohle není inscenace, opravdu jsem dostal to, co jsem chtěl, zkuste to.

Válka na Ukrajině. Rusko ztratilo Moskvu. Bombové útoky v Kyjevě | živě

Přímo Kaha. Příběhy z. Epizoda 2. Red Hat.

Ukrajina říká. Den 51. Živě

Padesátý den. Rozhovor s @Alexey Arestovych

Sledujte nová, populární videa online v dobré kvalitě. Rychlé vyhledání libovolného videa.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS