Jak deaktivovat zvuk klávesnice na Androidu

Obrovské množství lidí dnes používá Androids, protože jsou velmi pohodlné a snadno použitelné. Ale ne všechny možnosti jsou lidem známy najednou, takže o tom jsou zapotřebí další informace. V tomto článku to dáme dnes.

Problém vypnutí zvukové stopy na klávesnici je pro mnohé velmi relevantní, protože zvuk není vždy pohodlný. Obvykle informuje uživatele o Androidu, že z požadovaného byla provedena určitá akce. Ale při psaní textu to není vždy nutné, protože někdy píšeme zprávy během práce, lekce, setkání a dalších událostí, když potřebujeme úplné ticho. To je také velmi rušivé od podstaty toho, co chceme dělat.

Proto doporučujeme vypnout zvukovou podporu klávesnice na Android a poté zadejte text ticho. K tomu není nutné vypnout zvuk v celém telefonu. Stačí to udělat pouze pro klávesnici. Zároveň bude oznámení, hovory a SMS fungovat ve stejném režimu.

Při nastavování čísla nebo zvuku zvuku zvuku zvuk

Přejděte do nastavení pomocí ikony stejné názvy na ploše.

Snižte stránku níže a podívejte se na zvuky systému. Chcete.li je odpojit, přeneste páku do polohy „off“, po které tyto zvuky nebudou více reprodukovány.

A dokonce nižší můžete vypnout i reprodukci zvuků z klávesnice.

Je pravda, že v tomto případě se to týká proprietární klávesnice Samsung. Pokud používáte jinou klávesnici, prostudujte níže uvedené informace.

Abyste vypnuli zvuk kliknutí na klávesnici Android, musíte jít do nastavení.

Všichni musíme tisknout, psát zprávy nebo zadat požadavky do prohlížeče pomocí klávesnice Android. Ve výchozím nastavení vydává při stisknutí poměrně hlasité zvuky, ale lze je snadno vypnout provedením několika jednoduchých akcí pro nastavení klávesnice.

Abyste vypnuli zvuk kliknutí na klávesnici Android, musíte jít do nastavení.

V části „Osobní údaje“ najdete položku „Jazyk a zadání“. Klikněte na to.

Vpravo naproti „klávesnice Android“ (lze nazvat „klávesnice Google“) klikněte na obrázek Nastavení.

READ  iOS jak přenést z Androidu do iPhonu. Software feem

Nyní stačí sundat zaškrtnutí naproti bodu „Cliva Sound“.

Nezapomeňte také vypnout zvuk stisknutí obrazovky. Chcete.li to provést, otevřete položku „zvuk“ v nastavení a odstraňte zaškrtávací znak naproti bodu „Zvuk stisknutí obrazovky“.

Na této ozbrojené síle. Pokud jsou nějaké dotazy, můžete kontaktovat v komentářích.

Domů / Pokyny / Jak deaktivovat zvuk klávesnic na klávesnici Android

Je třeba poznamenat, že výše popsaný popis se týká pouze klávesnice pro psaní textu. Pokud chcete vypnout zvuk, který se objeví při psaní, lze to provést prostřednictvím aplikace „Kontakty“. Otevřete tuto aplikaci a přejděte do nastavení.

Jak znovu zapnout zvuk a vibrace

Abychom znovu zapnuli vibrace, ve starých verzích je dostatek Androidu:

Na čerstvém Androidu je tato funkce umístěna na kartě „Ostatní nastavení zvuku“ a při stisknutí navigačních tlačítek a odemknutí zařízení řídí vibrace pouze při stisknutí navigačních tlačítek a odemknutí zařízení.

V tomto případě by zvuk a vibrace klávesnice měly být zahrnuty do nastavení samotné aplikace klávesnice. Chcete.li to provést, otevřete nastavení smartphonu, zadejte do pole „Enter“ do pole „vyhledávání“, vyberte „Jazyk a zadání“ v seznamu, který byl na stránce otevřen v poli „okamžik“ výchozí klávesnicí, ať už je to, zda Klávesnice Google, Swifty nebo AnysoftKeyboard nebo jiná. Když stisknete název aplikace, otevře se stránka jejího nastavení.

Na cestě popsané pro aplikace Gboard a SwiftKey v předchozím odstavci se dostaňte na kartu nastavení textu a nainstalujte příznaky naproti položkám „Vibration Klavic“ a „Key Sound“.

Jak odstranit vibrace na tlačítek systému Android

Výše popsané akce odstraňují vibrace při použití klávesnice Android, ale můžete mít vibrace při stisknutí tlačítek systému Android. Například při kliknutí na tlačítko „Domů“ nebo „Zpět“.

Pokud chcete tyto vibrace odstranit, musíte otevřít nastavení Android, přejděte do pododdílu „Sound“ a otevřete „jiné zvuky“.

V této části můžete odstranit vibrace při stisknutí na systémových tlačítek Android. Chcete.li to provést, musíte vypnout funkci „Vibriklik“.

Kromě vibrací můžete odstranit zvuky, které se objevují při psaní, blokování obrazovky nebo vypouštění baterie.

Každý uživatel Android musí nejen volat a hrát hry, ale také tisknout text pomocí klávesnice gadgetu. Klávesnice nejen vydává hlasitý zvuk, který lze snadno vypnout, ale také vytváří vibro.pattern.

Pro ty, kteří nevědí, jak vypnout zvuk klávesnice:

„Osobní údaje“. „jazyk“. „vstup“. klikněte na to. Vpravo, přímo naproti „klávesnici Android nebo klávesnice Google), musíte kliknout na obrázek Nastavení. Odstraňte zaškrtnutí v položce. „Zvuk klíčů“. Zde můžete odstranit zaškrtnutí a zvuk, stisknout na obrazovce.

READ  Jak změnit velikost písma na počítači

Žádný zvuk na tabletu

Pokud na tabletu prostě není žádný zvuk, pak je třeba nejprve stisknout hlasitost a určit aktuální úroveň hlasitosti. Pokud byl zvuk odpojen, musíte použít klávesu zvýšení klávesnice.

deaktivovat, zvuk, klávesnice, androidu

Kodeky letěly

Pokud zvuk není reprodukován pouze při sledování videa, je nutné nainstalovat balíček kodeků. Najdete je v obchodě Google Play App Store. Níže je odkaz na hráče VLC (kodeky již byly zabudovány do něj).

Reproduktor byl mimo provoz

Pokud jste kodeky aktualizovali, zvýšil objem, ale stále není žádný zvuk, pak se snad problém spočívá v tom, že se řečník zlomil. V tomto případě je nutné připsat gadget servisnímu centru.

Zvukový proces byl dokončen

Pokud jsou na zařízení nainstalovány jakékoli aplikace pro zrychlení, může se stát, že proces odpovědný za zvuk byl odpojen. Je nutné restartovat tablet, a pokud to nepomůže, budete muset tvrdě resetovat (nezapomeňte předem napsat všechna data na odnímatelném médiu).

Vypněte zvuk na tabletu Lenovo je docela jednoduchý. K tomu musíte strávit jen pár minut.

Zvukový signál je skvělý způsob, jak informovat uživatele, že byla provedena jakákoli akce. Ve výchozím nastavení však operační systém Android vytváří příliš mnoho zvukových signálů. K tomu dochází nejen s příchozím hovorem nebo zprávou SMS, ale také, když uživatel interaguje se zařízením. Například zvuk se objeví při psaní nebo telefonním čísle. Mnoho uživatelů se nelíbí takový neustále „tuk“ a snaží se vypnout zvuk klávesnice.

deaktivovat, zvuk, klávesnice, androidu

Pokud chcete vypínat zvuk při zadávání textu na klávesnici Android, musíte otevřít nastavení Android a přejít do části „Jazyk a vstup“, která je umístěna v bloku nastavení „osobních dat“.

Poté budete mít v zařízení Android nainstalovaný seznam klávesnic. Vyberte klávesnici, kterou používáte k získání textu.

A přejděte do nastavení vybrané klávesnice.

V nastavení klávesnice můžete změnit mnoho různých parametrů. Zde budou k dispozici mimo jiné možnosti pro vypnutí vibrací a zvuku klávesnice.

Chcete.li vypnout zvuk při psaní na klávesnici, přesuňte odpovídající přepínač do polohy „OFF“ a opustit nastavení Android. Poté otevřete jakoukoli aplikaci a zkontrolujte, zda se zvuk objeví při psaní.

Pokyny pro vypnutí zvuku pro klávesnici Google

Chcete.li vypnout zvuk na klávesnici Google, stiskněte a držte mírně udržovanou s obrazem mikrofonu. Za sekundu se zobrazí skryté tlačítko Nastavení.

READ  Jak povolit hlas vstup do Androidu

Bez roztržení prstu z obrazovky proveďte pohyb směrem k tlačítku, které se objeví. půjdete v nabídce Nastavení klávesnice Google.

Dále, práce této techniky, najdeme položku „Zvuk klíčů“ a odstranit krabici. Všechno! Nyní otravný zvuk stisknutím kláves na klávesnici Google není pro nás překážkou.

Mimochodem, přísloví „Nebylo by štěstí, ale neštěstí pomohlo„ bylo to velmi vhodné “. Nastavení, která jsme našli kvůli nepříjemnému zvuku, jsou schopny vytvořit sadu textu ještě pohodlnější a rychle. Ale toto je téma další konverzace.

Řekněte svým přátelům o tomto článku:

Klepnutím na vstupní pole HTC Sense zadejte parametry klávesnice. Přímo na obrazovce hlavního nastavení najdete dvě možnosti odpovědné za zvuk a vibrace. Zrušte volbu pro deaktivaci těchto parametrů.

Jak odstranit zvuk klíčů při nastavení čísla?

Najděte řádek „Zvuk při sadě čísel“ a přepněte přepínač do polohy „OFF“.

Další zvuky při psaní místnosti vás nebude obtěžovat.

Proces vypnutí zvuku klávesnice na Android během sady telefonního čísla.

Uživatel může také vypínat zvuk během hovoru na někoho. Chcete.li to provést, musíte jít do kontaktního deníku, najít jeho nastavení. V nastavení bude položka „zvuk a vibrace“. Tam musíte jít vypnout zvuk na klávesnici.

Mezi všemi možnostmi, které mají během hovoru souviset s klávesnicí, najdete vyzváněcí tón, který máte pro svůj příchozí hovor, video signál o hovoru je hořící obrazovka během příchozího hovoru, na které můžete vidět, kdo vám přesně volá vám a zvuk klávesnice při náboru čísel. Chcete.li to odpojit nebo připojit toto a jakoukoli z výše uvedených funkcí, stačí dát nebo odstranit modré místo pro jeho název. Zvuk se z vašich klíčů Androidu okamžitě objeví nebo zmizí. To lze zkontrolovat vytočením libovolného čísla z telefonního knihy vašeho zařízení. Všechno je docela snadné a cenově dostupné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS