Zámek obrazovky na iPadu. Jak zablokovat obrazovku iPadu v stisknutí pro děti

Mounty iPad jsou nainstalovány na hlavně hlavy mého auta. Koupil jsem to konkrétně pro svého syna, který se nedávno otočil rok. Ipad opravdu šetří na silnici, pokud je v autě dítě.

Bohužel moje auto není tak velké, jak bych chtěl. Když se dítě sedí na dětské židli, neustále se dotýká obrazovky iPadu a vypne karikatury, dělá to hlasitější nebo tišší a někdy dokonce dokáže odstranit aplikace (OO).

 • Jdeme do systému nastavení.
 • Přecházíme na „omezení“.
 • Klikněte na „Aktivovat omezení“ a zadáme náš restrikční kód.
 • Jdeme dolů do nabídky, dokud „Povolený obsah“.

Dalším důležitým aspektem je nejen přístup k aplikacím, ale také jeho instalaci, jeho přemotávská a otázka, která přináší hlavu více než rodičům nebo dědečkům, získání výhod ve hře. Děti obvykle nechápou, že mnoho z jejich akcí má vážné důsledky pro peněženky svých rodičů, takže velmi pohodlným řešením je zabránit nákupu pod omezením. Konfigurace toho všeho jsou kroky jednoduché.

Hlavní tlačítka iPadu nedovolují zablokovat obrazovku z dotyku. K dispozici je pouze jedna funkce. blokování rotace obrazovky. Jak zablokovat obrazovku iPadu z dítěte?

Nastavit heslo

 • Na iPhone X a pozdějších verzích přejděte na ID nastavení a heslo. Na dřívějších modelech iPhone přejděte na dotykové ID a heslo. Na zařízeních bez smyslového ID přejděte na heslo Nastavení.
 • Klikněte na heslo na.
 • Zadejte šestimístné heslo. Nebo stisknutím možností hesla přepněte na čtyřmístný numerický kód, numerický kód uživatele nebo libovolný kód alfanumeru.
 • Znovu zadejte heslo a potvrďte jej a aktivujte.

Resetování hesla iPad přes iTunes

Je možné resetovat heslo na iPadu a pomocí nástroje iTunes nenáviděného mnoha. Chcete.li to provést, musíte zadat iPad do režimu obnovy a poté obnovit iPad pomocí nástroje Apple. Je důležité zdůraznit, že obnova povede k odstranění všech údajů na iPadu. Můžete je vrátit do tabletu pouze pod podmínkou, že jste dříve vytvořili záložní iPad.

READ  Jak nahrávat video z obrazovky iPhonu 11

Ujistěte se, že je počítač nainstalován na nejnovější verzi iTunes. Dostupnost aktualizací iTunes můžete zkontrolovat v nabídce „Nápověda“ → „Aktualizace“. Pokud iTunes není nainstalován do vašeho počítače, můžete si stáhnout nejnovější verzi programu na oficiálních webových stránkách.

Stiskněte tlačítko „Domů“ na iPadu a přidržte jej připojit tablet k počítači pomocí kabelu USB.

Ipad bude připojen k počítači v režimu obnovy. logo iTunes se zobrazí na obrazovce tabletu.

Spusťte iTunes. Program okamžitě upozorní detekci iPadu v režimu obnovy.

V okně, které se otevírá, vyberte „Obnovit“ a potvrďte začátek postupu obnovy. Důležité! Během zotavení neodpojte iPad od počítače.

Po dokončení obnovy na iPadu nebude žádné heslo. tablet můžete použít jako obvykle. Ipad požádá o implementaci počátečního nastavení, na kterém bude možné nakonfigurovat tablet jako nový nebo vybrat možnost obnovy iPadu ze zálohy iTunes nebo iCloud.

Mohu vám pomoci

Sledujte akce popsané v této části, pomozte s věcmi jako nastavení hesla, oznámení a zapomenutá hesla.

Pokud je varování napsáno pro změnu hesla nebo nemůžete nakonfigurovat nastavení pomocí hesla

Konfigurace profilů a e.mailových účtů založených na Microsoft Exchange (pro generál s obchodními nebo vzdělávacími zařízeními) někdy v politicích hesel, které způsobují takové problémy:

 • Heslo nemůžete vypnout.
 • Nastavení hesla nemůžete změnit, protože jsou nepřístupné, šedé nebo šedé.
 • Uvidíte oznámení o potřebě zadat heslo. Například můžete vidět zprávu, že musíte změnit iPhone a odemknout heslo do 60 minut.

Pomocí se obraťte na administrátora. Pokud nepoužíváte konfigurační profil nebo účet Microsoft Exchange, nebo pokud je zařízení ve vašem osobním vlastnictví, ujistěte se, že své zařízení aktualizujete na nejnovější verzi iOS.

Pokud jste zapomněli heslo

Pokud vy nebo někdo vstoupíte do špatného hesla příliš mnohokrát, vaše zařízení se dočasně vypne. Pokud ano, získejte pomoc s zapomenutým heslem nebo vypněte zařízení. Nebo, pokud jste zapomněli na heslo omezení, co dělat.

zámek, obrazovky, ipadu

Situace 1 Vypněte heslo na iPhone, když máte heslo

Odpojení uzamčené obrazovky na vašem iPhone je velmi snadné, pokud máte po ruce heslo, můžete to udělat na svém iPhone během několika sekund.

Krok 1 Zadejte ID dotyku nebo ID obličeje a heslo

Přejděte do nastavení svého iPhone.

 • Pokud váš iPhone iPhone 8/8 plus nebo dřívější modely, utraťte je kliknutím na dotykové ID a heslo.
 • Nebo používáte iPhone X / XR / XS nebo iPhone 11/11pro, klikněte na nejlepší obličej a heslo.
READ  Jak nainstalovat Whatsapp do iPad tabletu

Zadejte své heslo a dostanete se na stránku.

Zvolte na stránce a klikněte na vypnutí hesla, zadejte své heslo a potvrďte.

Pak bude heslo odpojeno na vašem iPhone.

Když je odpojen, uvidíte vypnutí hesla možnosti zmizelo a nahrazeno heslem na heslo.

Pomocí dvou kroků již váš iPhone není blokován heslem, ID obličeje nebo ID dotyku, můžete jej kdykoli použít pomocí jednoduchého snímání.

zámek, obrazovky, ipadu

Jak resetovat iPad na nastavení továrny bez hesla pomocí najít můj iPhone

Kromě obnovy systému iOS můžete zvážit další alternativy. Například oficiální Apple zjistí, že můj iPhone je dobrou volbou pro resetování vašeho iPadu.

Dostupná metoda vzdáleného vypouštění nastavení iPadu bez hesla. Postupujte podle následujících akcí a zjistěte, jak resetovat nastavení iPadu bez hesla:

Krok 1: Přejděte na oficiální web iCloud a vyberte sekci „Najít iPhone“. Klikněte na všechny možnosti zařízení a najděte iPad, který chcete resetovat.

Krok 2: Zde jsou uvedeny různé možnosti související s vaším iPadem. Vyberte si umýt iPad a potvrdit svůj výběr. Pak můžete iPad zrušit bez hesla.

Vložte heslo na iPad tablet

Uvedení hesla na iPad je velmi jednoduché, zahrnutí se provádí do nastavení.

Spusťte aplikaci „Nastavení“, vyberte část „Heslo“ a klikněte na tlačítko. „Zapněte heslo“. Po dokončení těchto akcí iPadu vás vyzvete, abyste zadali čtyřmístné digitální heslo, které jste vynalezli, a znovu jej potvrďte.

Nyní, když se pokoušíte odemknout tablet, iPad požádá o zadání vašeho hesla. Zařízení nemůžete používat bez zadání hesla, kromě toho, že je spuštěna aplikací „kamera“, která vytáhne ikonu fotoaparátu nahoru. Také v blokovaném režimu, bez zadání hesla, v iPadu s firmwarem iOS 7 a výše, můžete použít kontrolní bod, pokud to samozřejmě v nastavení není zakázáno.

Pokud se po zapnutí hesla pokusíte vstoupit do usazení nastavení, budete také požádáni o zadání zámkového kódu, takže nezapomeňte své heslo nebo jej někde zapište, pokud zapomenete, Spy.

Jak opravit nepracovní automatické blokování iPhone

Automatické.lock iPhone čas od času nefunguje? Musíte opravit chyby iOS, které často způsobují problémy s iPhone.

Opravte iPhone pro automatizaci, který nefunguje s obnovou systému iOS

Už vás unavuje předávání různých tipů? Obnova iOS vám pomůže rychle opravit většinu chyb iOS, například nepracovní automatické blokování. Kromě toho budou chyby iOS odstraněny několika kliknutími myši a software pro iPhone je aktualizován na nejnovější verzi.

READ  Jak pořídit snímek obrazovky v tabletu Samsung. Jak zjistit, zda byl snímek obrazovky pořízen

Krok 1: Nejprve připojte iPhone k PC. Poté otevřete program obnovy iOS, stiskněte start ⟶ Opravené ⟶ Potvrďte ⟶ Stáhnout, načítání firmwaru pro váš iPhone bude trvat několik minut.

Krok 2: Poté, když to skončí, stiskněte tlačítko OK a vypněte iPhone. Automatické blokování by mělo na vašem iPhonu fungovat právě teď.

Opravte iPhone, který nepracuje auto.lock pomocí 4 tipů

Vzhledem k tomu, že uživatelé používají svůj iPhone, mezi mezipaměti se zvětšují a přetrvávají v telefonu, který nebude vyčištěn před vypnutím zařízení. Když se Kesha stane příliš mnoho, snadno to způsobí chyby iOS, což může být důvodem, proč automatický blok nefunguje.

Proto opětovné načtení iPhone může tento problém vyřešit: Klepněte na Nastavení ⟶ Obecné ⟶ Dokončení práce, pak můžete stisknout tlačítko napájení a povolit iPhone iPhone.

Odpojte funkce varování o iPhone pomocí ID obličeje.

Pokud používáte modely iPhone X nebo novější, ID Face automaticky zkontroluje, zda se podíváte na obrazovku. Obrazovka není ztmavena a není blokována, dokud nepřestanete sledovat. Pokud tedy zjistíte, že automatické blokování nefunguje, můžete vám pomoci vypnout vaši pozornost.

Dotkněte se nastavení ⟶ Universal Access ⟶ Identifikace obličeje a pozornosti, zapněte funkci účasti.

Někteří uživatelé, jejichž automatická lock nefungovala na jejich iPhone, zjistili, že vypnutí hesla a jeho zahrnutí znovu nutí auto.blocking, takže byste měli vyzkoušet:

Stiskněte nastavení ID ⟶ Touch ID a heslo/ identifikátor obličeje a hesla, zadejte heslo, napište heslo a poté kliknutím na zapnutí hesla nainstalujte nové heslo.

Změnili jste nastavení na vašem iPhone? Nesprávné nastavení také povede k automatickému blokování, takže resetování všech nastavení může pomoci opravit nepracovní automatické blokování na iPhone.

zámek, obrazovky, ipadu

Nastavení zasáhlo ⟶ Obecné ⟶ Přenos nebo vybíjení iPhone ⟶ Resetování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS