Jak nainstalovat hovor do telefonu ZTE

Moderní telefony, včetně ZTE, vám umožní nastavit melodii na volání jak pro všechna čísla, tak pro každý kontakt samostatně. Níže naleznete podrobné pokyny, jak dát melodii na hovor a kontakt.

Pokud navazujete svou hudbu pro kontakt, pak s příchozím hovorem z tohoto čísla již budete vědět, kdo vás volá, aniž by se podíval na obrazovku telefonu. Například ukážeme, jak to udělat na ZTE s Androidem 10, doufám, že Infa a další verze jsou vhodné.

1) První způsob, jak navázat melodii na kontaktu na ZTE:. Otevřete se na telefonu „Kontakty“ Vyberte kontakt, na který chceme vytvořit melodii Jdeme do nabídky „Kontakt“, tlačítko ve formě tří bodů V nabídce musíme „nastavit vyzvánění“, jak je uvedeno níže na připojeném snímku obrazovky.

Nyní bude nám nabídnuto, abychom si vybrali melodii pro kontakt z telefonu, ale pokud v tomto seznamu není nutná hudba, klikněte na „Přidat rington“. Dále najdeme požadovanou melodii nebo hudbu z paměťové karty nebo paměti telefonu. Klikněte na tuto „nabídku“. Tlačítko ve formě tří proužků a tam vyberte místo, kde nastavit melodii na kontakt ZE.

2) Druhý způsob, jak dát melodii na zvonek ke zvonu:. Otevřete na telefonu „Nastavení“ V nastavení jdeme do bodu „zvuk“ Vyberte první nebo druhou SIM kartu, na kterou musíte nainstalovat melodii, jak je uvedeno níže na připojeném obrázku.

Nyní můžeme melodii položit na zvonek z nabízeného telefonem. Pokud chcete nainstalovat svou melodii nebo hudbu, klikněte na „“, po kterém najdete melodii jak z paměti telefonu, tak z paměťové karty.

Pokud se metody uvedené v článku nepřiblížily k vašemu telefonu, můžete sledovat tento odkaz na jinou stránku, kde najdete více možností pro různé verze Android.

Doufám, že pokyny, jak navázat vaši melodii na kontaktu, byly užitečné. Nezapomeňte opustit kontrolu a specifikovat model zařízení a metodu, ve které jste byli schopni dát melodii volání na chatu, aby ostatní zůstali užitečnými informacemi od vás. Díky za citlivost!

Operační systém „Android“: Jak dát melodii na kontaktní hovor

Takže v zvukovém katalogu bychom měli vytvořit několik dalších složek: Alarmy. pro zvuky vystavené na budících, vyzváněcích tónech. pro hlasové hovory, oznámení. Melodie událostí a UI. zvuky systému operačního systému Integer System. Ve skutečnosti budou melodie nutné načíst do těchto katalogů. Můžete to udělat pomocí standardního kabelu microUSB a také bezdrátově.

Poté, co jsou všechny melodie stanoveny podle jejich ředitelů, bude muset jít pouze do kontaktní nabídky a vybrat potřebnou osobu. V kontextové nabídce bude možné najít pododstavec „Set rington“. Po kliknutí na to se otevře seznam melodií. Tam již vybíráte skladbu, kterou potřebujete.

READ  Jak připojit kabelový internet k počítači

Zdůrazněte svou originalitu. To platí také pro volání signálů a videí na vašem smartphonu Android. Video s příchozím hovorem je známkou individuality majitele smartphonu, která vypráví ostatním o jeho vkusu v hudbě a kině, skladba nebo vyzvánění z reality show nebo oblíbeného filmu jako melodie volání nebo SMS. Podle našich pokynů můžete samostatně upevnit melodii na jakémkoli zařízení Android.

Změna melodie kontaktu

Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějí rozlišovat mezi zvukovými signály v závislosti na tom, kdo zavolá. Standardní aplikace „Telefon“ umožňuje vybrat melodii nebo píseň pro konkrétního předplatitele. Chcete.li provést operaci, budete potřebovat:

V případě změny v Ringtonu je třeba pro konkrétní osobu učinit důležité objasnění. Možnost výměny zvukového signálu je k dispozici pouze pro ty předplatitele, kteří jsou uvedeni v seznamu kontaktů. To znamená, že nastavení melodie pro neznámé číslo nebude fungovat

Instalace různých vyzvánění na různých Sims.Karty

Pokud váš smartphone Android podporuje provoz dvou nebo více Simcarts současně, můžete rozlišovat mezi jejich používáním pomocí různých signálů volání. To je velmi pohodlné, pokud používáte pracovní a osobní symparts v jednom smartphonu. V tomto případě vám řekneme, jak dát hudbu do telefonu:

  • Použijte aplikaci Dualsim vyzvánění. Pomůže nakonfigurovat hlasitost pro každou SIM kartu, vybrat samostatnou melodii a oznámení. Zároveň nemusíte přidávat melodie do složky se standardními vyzváněními, můžete si je vybrat přímo z paměťové karty.
  • Pokud vyřešíte problém, jak umístit hudbu do telefonu Samsung, pak na některých modelech existuje standardní způsob instalace pro různé simy.Karty samostatné vyzvánění. Chcete.li to provést, musíte jít do nastavení používání Simcarts a nastavit si vlastní parametry pro každého.

Po kopání Samsungu byla standardní možnost změnit vyzváněcí tóny pro každou SIM kartu jinými výrobci. Změna melodie hovoru v nich se také vyskytuje prostřednictvím nabídky „SIM použijte parametry“.

Jak vložit individuální signál volání pro kontakt?

V telefonech knoflíků bylo velmi pohodlnou možností nainstalovat melodie pro každý kontakt. Moderní chytré telefony tuto funkci neztratili. Hudbu můžete uvést na hovor od konkrétního předplatitele pomocí standardní aplikace „Kontaktní“.

  • Najděte předplatitele, kterého chcete přidělit se speciálním vyzváněním, otevřený kontakt pro úpravy.
  • Kliknutím na tři body v pravém horním rohu přejděte do kontextové nabídky Klikněte na to. Ve starých verzích operačních systémů jsou speciální možnosti nabídky umístěny na kontaktní kartě, stačí ji přejděte dolů.
  • Určete smartphone do souboru s požadovanou melodií a vyberte si jej. Klikněte na tlačítko „Přidat nebo„ OK “. Telefon by měl být nainstalován do telefonu nebo aplikace, která provádí podobné funkce. Pokud takový program nevložíte, cesta k nezbytné melodii nebude fungovat. Bude nutné nejprve použít PC k přidání nového souboru vyzvánění do složky Standard Melodies.

Kontaktní kartu nelze upravit, pokud je uložena na SIM. V tomto případě přeneste data do paměti smartphonu a poté je synchronizujte pomocí účtu Google.

Jak vytvořit vlastní melodii na kontaktní skupině?

Většina modelů moderních smartphonů ztratila funkci instalace speciálního vyzvánění na kontaktní skupinu. Pokud chcete nastavit speciální melodie hovoru pro každou skupinu, stáhněte si aplikaci skupiny vyzváněcí tóny.

READ  Jak připojit multifunkční tiskárnu k počítači přes Wi-Fi. Konfigurace tisku v počítači

Jedinou nevýhodou tohoto programu je, že nevidí všechny složky v paměti vašeho smartphonu. Melodie bude muset být vybrána ze standardu nebo ze „načítání adresáře“. Soubory na paměťové kartě nezobrazují aplikaci.

Nejlepší aplikace pro personalizaci vyzvánění mění vyzvánění na telefonu

Nejjednodušší způsob, jak změnit melodii hovoru pomocí speciálních aplikací. Pomáhají nainstalovat nové melodie, načíst je, nakonfigurovat reprodukci určitého fragmentu. Ve většině aplikací také najdete další nástroje pro přizpůsobení smartphonu. Všechny níže uvedené programy spojují jednu věc. za jejich použití nebudete muset platit.

Tapety ZEDGE vyzvánění

Jednou z nejpopulárnějších aplikací je ZEDGE. To bylo alespoň jednou použity všemi majiteli chytrých telefonů a tablet na Android. S tím najdete:

Katalog této aplikace je téměř nekonečný. Je pravidelně doplňován novými obrázky a melodiemi. Každý může najít možnost vhodné pro chuť. Jedním z nejužitečnějších „čipů“ této aplikace je „gesto vázaného obsahu“. Při poslechu melodie stačí se odřezat stranou a najít podobné vyzváněcí tóny. Instalace vaší oblíbené melodie je jednoduchá. pouze několik pohybů a bude použita na vašem smartphonu. Nedostatek aplikace. nedostatek rudsfication.

Audiko vyzvánění

melodii

Vývojář této aplikace tvrdí, že v jeho katalogu se shromažďuje více než 2 miliony vyzvánění a téměř 15 tisíc obrázků pro tapetu. Chcete.li nastavit smartphone, najdete každý den něco nového, protože základna je pravidelně doplněna.

Aplikace je připojena k účtu hudebního účtu Google Play. Což vám umožní používat vaše melodie jako vyzváněcí tóny. Najdete také editor v nástrojích, které vám umožní upravovat soubory:

Vývojáři také vytvořili nejlepší seznamy v aplikaci, což vám pomůže udržet krok s hudebními inovacemi. Pokud jste často zvyklí měnit melodie, můžete vydat předplatné pro aktualizace. Importovat hudební soubory a nainstalovat je jako hovory pomocí tohoto nástroje během několika minut.

Legrační zvuky telefonu

Tato aplikace se mírně liší od ostatních. Jeho integrace je rozdělena do dvou částí:

  • Legrační vyzváněcí tóny shromáždily citace z filmů, vtipné zvuky, hudbu z filmů a série Tato část je vhodná pro ty, kteří mají smysl pro humor.
  • Telefonní vyzvánění. sekce pro ty, kteří nostalgie za starých časů. Zde najdete zvuky analogových telefonů minulého století. Jednoduché, ale příjemné. Tato část vám pomůže cítit se jako doma.

Tato aplikace je vhodná pro ty, kteří nechtějí na volání hudbu. Nabízí poměrně širokou sadu různých zvuků. Jeho výhodou je, že můžete tyto melodie použít a pro varování. Vyčnívá z davu, určitě uspějete.

Mobilní 9 vyzvánění

Pokud chcete nakonfigurovat telefon a na jednu aplikaci, musíte si stáhnout Mobile 9. Ve svém katalogu si budete muset dlouho vybrat. Kromě toho získáte přístup k katalogu tapety, tematických balíčků a různých písem. V IT najdete také nálepky pro textové zprávy a další jedinečné materiály vytvořené speciálně pro tento nástroj.

Všechny tyto balíčky a nové příležitosti umožní nejvíce přizpůsobit váš telefon. Kromě toho najdete obsah zábavy: GIF.Animace, memy, neobvyklé fotografie, videa. Tyto prvky můžete zobrazit zdarma v každém výhodném čase a také stáhnout si na památku smartphonu, abyste je sdíleli prostřednictvím okamžitých poslů nebo sociálních sítí.

Jak nainstalovat melodii na Android (příklad)

Zvažte instalaci melodie při kontaktu s příkladem smartphonu ZP 500 ZP 500 (tento proces bude podobný ostatním chytrým telefonům na Androidu).

READ  Jak najít další sluchátka Airpods, když je ztratíš. A ještě jedna věc..

Pojďme navázat Ringtonův kontakt „Milovaný“.

Najdeme a vybereme vhodnou melodii v síti, nyní si musíme stáhnout hudbu pro Rington ve složce vyzváněcích tónů (/sdcard/media/audio/vyzváněcí tóny/).

Vyberte aplikaci kontaktů v smartphonu a poté se pokuste vytvořit hudbu na kontaktu „Milovaný“.

.

V seznamu, který se otevírá, vyberte položku „Set rington“.

Takže můžete dát samostatnou melodii na volání pro každého člověka z vašeho telefonního knihu.

Tyto metody vás přesvědčí, že instalace melodie na kontakt v Androidu je k dispozici všem.

Pro každý kontakt na Androidu si můžete vybrat samostatný vyzváněcí tón, který bude použit při volání pouze tohoto předplatitele. To lze provést pomocí standardních systémových nástrojů nebo aplikací třetích stran.

S pomocí hráče

Pokud si chcete dát telefon jako hovor, nikoli standardní melodie, ale načtenou skladbu, pak nejlepší způsob, jak provést operaci. Totéž lze provést prostřednictvím nastavení, ale v tomto případě bude hledání požadovaného složení obtížné. Chcete.li vyměnit zvukový signál, viz pokyny:

    Otevřete standardní aplikaci „Hudba“.

Hráči třetích stran vám také umožňují nakonfigurovat melodii hovoru podle jejich uvážení. Pak se však budete muset ujistit, že jste předem dali všechna potřebná povolení. Například bez přístupu k kontaktům nebo souborům bude hráč od třetího vývojáře zablokovat možnost instalace vašeho oblíbeného zvukového signálu.

Jak nainstalovat hudbu na ZTE v kontaktech „Kontakty“.

Někdy je třeba zdůraznit určitý kontakt proti pozadí zbytku prostřednictvím zvláštního hovoru, takže je okamžitě jasné, od koho hovor pochází. Vyladění vyzvánění pro určitý kontakt je možné prostřednictvím nabídky Nastavení kontaktu:

Instalace vyzvánění přes hráč.

Metoda je jednoduchá, ale daleko od veškerého firmwaru vám umožní připojit melodii k určitému kontaktu. Rozšířené stisknutí zvukového souboru prostřednictvím nabídky přehrávače Inte prodáme zvuk hovoru.

Někdy chci zavolat pouze část trati a odstranit zbytečné hudební úvod. K tomu není vůbec nutné kontaktovat servisní středisko ZTE, můžete udělat vše, co potřebujete k použití svobodného softwaru.

melodii

Na trhu na trhu najdete více než sto programů, které vám mohou pomoci při instalaci, nastavení a dokonce úpravách zvukových souborů (útlum zvuku, doba trvání a podobné).

Na základě osobní zkušenosti mohu doporučit RingDroid. malý program, ale s podporou všeho, co může být vyžadováno ke zpracování zvukového souboru na mobilním zařízení: editor sledování se škálovatelným integrátem, schopnost použít mikrofon k záznamu a Melody pro volání budíku. Jsem si jist, že po instalaci, abyste hledali něco jiného, ​​se nestanete.

V důsledku toho chci informovat. v žádném případě nepoužívejte placené služby k instalaci melodií, ve většině případů to končí podvodem a nejenže nedostanete svůj vyzváněcí tón, ale s největší pravděpodobností budete čelit skutečnosti, že váš účet bude být přesídlen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS