Fáze instalace melodie na příchozí hovory na telefonech Samsung v roce 2021

Každé zařízení působící v konkrétním operačním systému nabízí standardní sadu melodií a vyzváněcích tónů, které lze použít k instalaci nebo oznámení. Uživatelé často chtějí překročit prezentované možnosti a naštěstí to Android OS umožňuje mnoha způsoby. Tato funkce je obzvláště jednoduchá v zařízeních Samsung z horního segmentu.

Bez ohledu na to, zda uživatel ví, jakou konkrétní melodii chce slyšet nebo prostě chce rozšířit volbu, lze tento úkol realizovat a velmi jednoduchým způsobem, o kterém bude diskutováno níže.

S pomocí hráče

Pokud si chcete dát telefon jako hovor, nikoli standardní melodie, ale načtenou skladbu, pak nejlepším způsobem, jak tuto operaci provést. Totéž lze provést prostřednictvím nastavení, ale v tomto případě bude hledání požadovaného složení obtížné. Chcete.li vyměnit zvukový signál, viz pokyny:

 • Otevřete standardní aplikaci „Hudba“.
 • Najděte složení zájmu a otevřete jej.
 • Klikněte na tlačítko ve formě tří bodů.
 • Vyberte možnost „Nainstalujte hovor“.
hudbu, volání, meizu

Hráči třetích stran vám také umožňují nakonfigurovat melodii hovoru podle jejich uvážení. Pak se však budete muset ujistit, že jste předem dali všechna potřebná povolení. Například bez přístupu k kontaktům nebo souborům bude hráč od třetího vývojáře zablokovat možnost instalace vašeho oblíbeného zvukového signálu.

Změna melodie kontaktu

Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějí rozlišovat mezi zvukovými signály v závislosti na tom, kdo zavolá. Standardní aplikace „Telefon“ umožňuje vybrat melodii nebo píseň pro konkrétního předplatitele. Chcete.li provést operaci, budete potřebovat:

 • Spusťte dodatek „telefon“.
 • Přejděte na seznam kontaktů.
 • Otevřete kartu předplatitele, jejíž číslo je zaznamenáno v telefonním seznamu.
 • Na kartě „Výchozí melodie“ vyberte zájem o kompozici.
READ  Jak povolit volání na iPhone XR

V případě změny v Ringtonu je třeba pro konkrétní osobu učinit důležité objasnění. Možnost výměny zvukového signálu je k dispozici pouze pro ty předplatitele, kteří jsou uvedeni v seznamu kontaktů. To znamená, že nastavení melodie pro neznámé číslo nebude fungovat. Dříve to bude muset být přidáno do notebooku.

Jak vytvořit melodii na určitém kontaktu v Meizu

Zvažte metody instalace melodie pro samostatný kontakt na zařízeních Meizu.

hudbu, volání, meizu

Prostřednictvím seznamu kontaktů

 • Přeneste požadovaný zvukový soubor do složky vyzváněcího tónu (také zkopírujte hudbu).
 • Poté přejděte na „Kontakty“, vyberte požadovaný kontakt, vyklouzněte na „Změnit“. „Přidat pole“ a vyberte pole „Melody“.
 • Zde nám budou k dispozici všechny vyzvánění z hudební složky.
 • Vyberte ten pravý a nainstalujte jej jako výzvu k požadovanému kontaktu.

Nainstalujeme prostřednictvím úpravy

 • Zkopírujte melodii ve složce vyzváněcích tónů (také kopírujte hudbu).
 • Poté přejděte na kartu potřebného kontaktu, klikněte na „Upravit“. „Přidat pole“. „vyzvánění“.
 • Vyberte hudbu, kterou potřebujeme, a nainstalujte ji jako výzvu pro tento kontakt.
 • V některých případech bude namísto položky „Rington“ nutné kliknout na „Melodii volání“ a vybrat požadovanou kompozici ze seznamu dostupné.

Jak nainstalovat hudbu na Huawei v aplikaci kontaktů.

Někdy je třeba zdůraznit určitý kontakt proti pozadí zbytku prostřednictvím zvláštního hovoru, takže je okamžitě jasné, od koho hovor pochází. Vyladění vyzvánění pro určitý kontakt je možné prostřednictvím nabídky Nastavení kontaktu:

  Spusťte aplikaci „Kontakty“ a otevřete stránku s informacemi o kontaktu;

Instalace hlavní (globální) melodie

Jdeme do nastavení smartphonu a v části „Zvuky a vibrace“ klikneme na položku „Rington“.

Zde si můžete vybrat jeden z předem nainstalovaných melodií nebo kliknout na tlačítko „Místní hudba“ a tam je již melodie, která byla načtena na smartphone ručně.

Co je „místní hudba“ a kde by to mělo být?

Místní hudba je speciální složka, která obsahuje všechny hudební soubory, které budou k dispozici pro instalaci jako melodie. Aby se melodie objevily v seznamu dostupných, je nutné je zkopírovat do složky vnitřní paměti vyzvánění.

READ  Najít Samsung Galaxy

Zvolená melodie bude hrát během příchozího hovoru od jakýchkoli kontaktů, které nemají osobní melodii, a také když volání z neznámých a skrytých čísel.

Vstup do nabídky Meizu Engineering

Téměř všechny smartphony z Meizu pracují na základě procesorů z MediaTek, což znamená, že gadgety s takovou čipovou sadou mají vždy inženýrskou menu Meizu. Dnes vám řekneme, jak tam jít, za to, co je to nutné a jak jej může kterýkoli majitel meizu gadgetu využít s výhodou pro sebe.

Pravděpodobně z názvu jste si již uvědomili, že tato nabídka byla vytvořena za účelem konfigurace, testování a ladění různých telefonních modulů. Protože se používá hlavně pro poslední cíl, nebude mít průměrný uživatel zájem kopat alespoň polovinu těchto funkcí.

Kromě toho vás žádáme, abyste byli elegantní: pokud nevíte, co přesně dělá, pak je lepší se do tohoto nastavení dostat, protože existuje riziko vypnutí důležitých parametrů zařízení nebo jej dokonce promění „cihla“.

Změníme melodii prostřednictvím postaveného vodiče

Téměř každý gadget na Androidu má dirigent (často se tato aplikace nazývá „soubory“), pokud jej nemáte, můžete si jej stáhnout z Google Play, například „X-Plore“ nebo „ES Director“. S jejich pomocí můžete také nainstalovat melodii jako hovor. Jít:

hudbu, volání, meizu

Jdeme do dirigenta, najdeme složku s hudbou ve vnitřní paměti nebo na mapě microSD;

Také držíme prst na jedné ze skladeb, dokud se neobjeví kontextová nabídka;

Jak vidíte, v našem případě neexistuje žádná položka „Nastavte melodii na volání“, měli byste však proklouznout přes trocheness (tlačítko „více“), jak se objeví. Klikněte na nápis a sadu skladby!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS