Ach Miracle! Fotografie s plným velikostí pro kontakty v telefonech iPhone s firmwarem iOS 8

Přátelé, dávno, majitelé telefonů iPhone měli možnost vytvořit fotografii na jakémkoli kontaktu a s příchozím (stejně jako odchozí) volání, aby viděli obličej předplatitele v plné velikosti. Jak připojit fotografii k kontaktu, šli jsme sem. „Zaveďte fotografii na hovor v iPhone“. Mnoho uživatelů se líbilo, jak kontaktní fotografie vyplnila celou obrazovku, když iPhone volá, ale po aktualizaci firmwaru na iOS 7.1, fotografie kontaktů se zastavily na celé obrazovce displeje. Fotografie se začaly zobrazovat v malém kruhu a během všech aktualizací 7-ki, telefonní aplikace pokračovala v zobrazování malých kruhů kontaktní fotografie.

fotografii, volání, iphone

Dnes by však mělo být vydáno oficiální vydání firmwaru iOS 8, ve kterém se znovu objeví příležitost nainstalovat fotografii na volání na celé obrazovce. Proto, pokud je vaše zařízení kompatibilní s iOS 8, pak plné fotografie zobrazující při iPhone volání znovu potěší vaše oko. Nyní zvážíme dva způsoby, jak nainstalovat fotografii celé obrazovky na kontakt iPhone s firmwarem iOS 8. Ale než to uděláme, ukážu tři pokyny, které vám pomohou pochopit, kde uživatelé obvykle získávají tyto fotografie a obrázky:

Jak fotografovat na celé obrazovce?

Současně stiskněte tlačítka napájení a snížení objemu. Pokud tímto způsobem nevypracujete snímek obrazovky, stiskněte tlačítko napájení a podržte několik sekund a poté vyberte snímek obrazovky.

Stiskněte tlačítko Fotografie a vyberte zajímavý výstřel z vašich alb na telefonu. Po stažení fotografií pro přístup k editačním nástrojům v programu nalijte obrazovku iPhone doprava. Aplikace vám nabídne změnu oprávnění obrázku jako procento nebo pixely.

Omezující dobu trvání melodie

Nyní musíte zkrátit délku hudebního fragmentu na 40 sekund, jinak to nebude fungovat, aby se na volání iPhone dalo hudbu.Můžete to udělat pomocí online služeb nebo speciálních programů na samotném smartphonu. Zde zvážíme, jak se to děje v iTunes.

Stiskněte pravé tlačítko myši na názvu hudebního souboru. V nabídce Drop.down vyberte položku „Informace“.

fotografii, volání, iphone

Otevře se okno vlastností souboru. Přejděte na kartu „Parametry“. Zde, na polích „začátek“ a „konec“, musíte naznačit fragment záznamu, který musí být vyříznut z celé hudební práce.

READ  Proč se baterie telefonu tak rychle vybíjí?. Kapacita se časem snížila

Doba trvání fragmentu by neměla překročit 40 sekund.

Po nastavení dočasného intervalu klikněte na „OK“.

Nyní musíte soubor upravit formátu vyzvánění a dát skladbu na hovor.

Jak vytvořit fotografii pro celou obrazovku při volání iPhone

Funkce displeje na celé obrazovce kontaktních fotografií se okamžitě zamilovala do majitelů smartphonů Apple. Proto otázka, jak pořídit fotografii na celé obrazovce, když iPhone volá neustále.

Mohou existovat tři důvody pro zobrazení malé fotografie:

V prvním případě je vše jasné. stačí použít fotografii vhodné velikosti. Synchronizace Google snižuje fotografii kontaktu, protože samotná služba.

Google automaticky snižuje velikost fotografie, nelze to opravit. Ale existuje cesta ven. Počínaje verzí iOS 5, majitelé iPhone mohli používat službu iCloud. Je vhodný pro ukládání souborů a synchronizaci s telefonní knihou.

Icloud umožňuje používat cloudové úložiště k zveřejnění všech záznamů telefonního knihy. Existují pouze dvě podmínky. správná synchronizace kontaktů se serverem a vhodné rozlišení fotografie. Pokud uděláte vše správně, pak fotka na volání po celé obrazovce iPhone znovu potěší pohled.

Poslední případ je nejtěžší a nerozpustný. Vývojáři Aplle, provádějící malý restyling operačního systému, z nějakého důvodu odstranil funkci, která vám umožní pořídit fotografii na volání na vrchol na iPhone. Zároveň zůstávají fotografie samotných předplatitelů. Stačí přejít do nastavení kontaktu a stiskněte tlačítko Upravit, abyste se ujistili. Na obrazovce bude velká fotografie, kterou lze upravit. Ale jeho velikost se z toho nezmění.

Výstup. Aktualizace na iOS 8, tento dohled může být opraven. Bylo bolestně mnoho uživatelů, které zůstalo nespokojeno se ztrátou atraktivní možnosti, takže vývojáři jednoduše nebudou moci ignorovat jejich požadavky.

Velká fotografie do iPhone volání s útěkem z vězení

Pokud váš iPhone prošel postupem útěku z vězení, nyní si můžete stáhnout aplikaci Kuaidial z Cydia, což vám umožní nastavit velkou fotografii iPhone při volání. Pro model 4/4S zabalte fotografii fotografie s velikostí 960×640 pixelů a pro modely 5. Generace 1136×640 pixelů. Zde je uvedena velikost obrazovky.

Jak vytvořit fotografii pro celou obrazovku při volání Xiaomi Redmi Note 4?

Aby byla fotografie zobrazena při volání smartphonu Xiaomi Redmi Note 4, musíte nejprve synchronizovat kontakty s účtem. Poté jdeme do „galerie“, vybereme si naše fotografie a uvedeme je jako „Fotografie kontaktu“ a pak si vybereme kontakt, který potřebujeme.

Aby byla fotografie zobrazena na celé obrazovce, když se hovoříme, musíme se podívat do profilu, pokud je tam správná fotografie. Předpokládejme, že tam trochu čekáme a je vyroben z malého avataru na celé obrazovce. Po takovém postupu to bude tak, když hovoří.

Instalace fotografie na kontaktu v Apple iPhone 13 přes galerii

Prohlížení fotografií na Apple iPhone 13 se provádí prostřednictvím aplikace Standard Gallery Application, která je na většině chytrých telefonů Android. Proto je logické použít jej k výběru fotografie kontaktu:

  • Spusťte „galerii“ jakýmkoli pohodlným způsobem.
  • Najděte vhodný obrázek a vyklouzněte na něj.
  • Na stránce prohlížení otevřete nabídku vyskakujte stisknutím tlačítka ve formě tří bodů.
  • Klikněte na tlačítko „Nainstalovat obrázek“.
  • Mezi navrhovanými možnostmi vyberte „Kontaktní fotografie“.
  • Uveďte, jaký kontakt ze seznamu by měl být přiřazen obrázek.
READ  Zobrazit iPhone x

Nastavení bude automaticky zachováno a od dalšího hovoru uvidíte novou fotografii předplatitele.

Fotografie pro kontakt v iPhone

Zejména pro čtenáře s přezdívkou Emma A další uživatelé nováčků, kteří nevědí, jak navázat fotografii na kontaktu iPhone, jsme připravili malou instrukci, se kterými budou všichni schopni odpovídat fotografii telefonního čísla nebo obrazu Apple iPhone nebo obrázek.

Během příchozího hovoru se tedy na obrazovce telefonu objeví fotografie volajícího předplatitele. Můžete nainstalovat fotografii na volání iPhone se standardními prostředky (aplikace „telefon“ nebo „kontakty“), t.E. Není třeba uvádět žádné další programy.

Pojďme tedy přiřadit fotografii, kontakt bude potřebovat kontakt sám, t.E. Číslo a název předplatitele uloženého v telefonní knize.

Spusťte standardní aplikaci „telefon“ nebo „kontakty“, vyberte předplatitele pro přiřazení fotografie a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko „Změnit“.

Po stisknutí tohoto tlačítka můžete upravit náš kontakt v iPhone a zde přidejte fotografii. Klikněte na čtvercové okno s nápisem „Místo fotografie“, vyskakovací nabídka, která nabízí obrázek, zobrazí se níže nebo vyberte fotografii. Kliknutím na „vyfotit“, ale můžete vyfotografovat osobu v reálném čase. Pokud je fotografie člověka k dispozici mezi fotografiemi archivu fotografií natočených dříve nebo nahranými fotografiemi, můžete kliknout na tlačítko „Vyberte fotku“.

Po vytvoření obrázku nebo vybrání obrázku z telefonu, iPhone nabídne upravit měřítko a velikost, přesunout obrázek prstem a použít gesto zvýšení/snížení. Pokud je vše v pořádku, klikněte na tlačítko „Vyberte“ 4. Pokud je vše provedeno správně v čtvercovém okně, objeví se fotografie. Kliknutím na tlačítko „Ready“ ukončíte režim úpravy.

To je vše, jakmile bude slyšet hovor od předplatitele s fotografií, fotografie se zobrazí na celé obrazovce telefonu. Pokud je fotografie chybně nebo unavená, lze výše uvedený postup opakovat a stanovit další, vhodnější obrázek.

fotografii, volání, iphone

Kromě přidání fotografie můžete zdůraznit kontakt pomocí individuálního ringtonu.

READ  Jak vypnout přírukový přístup k iPhone

Záznam je publikován v nadpisu pokynů se značkami iPhone, kontakty iPhone. Přidejte do záložek konstantní odkaz.

fotografii, volání, iphone

Nainstalujte obrázek prostřednictvím kontaktů na iPhone

Nejprve otevíráme aplikaci „Telefon“, na které existuje samostatná karta „Kontakty“, poté otevřete kontakt, který potřebujeme, a stiskněte tlačítko „Změnit“ v pravém horním rohu, abyste se přesunuli na úpravy fotografií. V levém horním rohu vidíme šedý kruh, který nahrazuje fotografii, musíme na ni kliknout, pak telefon nabídne pořídit novou fotografii nebo vybrat fotografii existujících obrázků. Poté, co se rozhodnete s fotografií, si můžete vybrat požadovanou oblast, která bude připojena k kontaktu. Poté, co potřebujete stisknutím tlačítka „Ready“ a dokončete proces instalace fotografie.

Dříve musíte synchronizovat kontakty v iCloud. Za tímto účelem jdeme do „Nastavení“ → iCloud v nabídce zařízení a zahrnujeme synchronizaci kontaktů a přesuneme páku „kontaktů“ doprava.

Chcete.li nainstalovat fotografii pomocí cloudového úložiště, musíte přejít na web https: // www.Icloud.com/. Zde musíte zadat data svého účtu Apple ID.

Vyberte požadovaný kontakt a stiskněte „Upravit“.

Poté klikněte na ikonu fotografie a přetáhněte fotografii, kterou potřebujeme zde. Poté klikněte na ikonu fotografie a přetáhněte fotografii, kterou potřebujeme zde.

Pokud jste provedli všechny potřebné akce a fotografie byla úspěšně připojena k kontaktu, v pravém dolním rohu stiskneme tlačítko „Ready“ Pokud kontaktní fotografie není na celé obrazovce, pravděpodobně máte verzi iOS 8 nebo níže. Pokud například na iPhone s nainstalovaným 9 iOS nebo novějším a fotografie předplatitele není zobrazena na celé obrazovce, pak s největší pravděpodobností, že fotografie, kterou jste použili, má příliš nízkou kvalitu, musíte ji smazat a Přidejte další velikost fotografií.

Fotografie může být také malá, pokud synchronizujete kontakty s účtem Google, protože tato služba ve výchozím nastavení mění velikost fotografie. Můžete to opravit odmítnutím synchronizace.

Fotografie bude také malým formátem, pokud jste do telefonu importovali kontakt z aplikací třetích stran (Viber, WhatsUp a T.D.), pak musíte samostatně změnit fotografii prostřednictvím nastavení kontaktu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS