Jak aktualizovat firmware prostřednictvím Kies Samsung

Smartphony Samsung provozují operační systém Android a v tomto systému je pro uživatele pro uživatele obrovské množství verzí firmwaru, které si uživatel může vybrat pomocí pohodlí. Nové verze firmwaru vycházejí poměrně často a obvykle každá nová verze rozšiřuje schopnosti zařízení a dělá práci se zařízením pohodlnější.

Firmware je program, který je spojen se všemi aspekty zařízení, takže jeho náhrada, reinstalace a nastavení nejsou tak jednoduché jako instalace běžných aplikací. Můžete kontaktovat odborníky na opravy smartphonů Samsung.

Pokud se rozhodnete aktualizovat firmware sami pomocí Samsung Kies, nabízíme vám krok.pomocí pokynů, jak jej dokončit.

Proč aktualizovat Android na Samsung

Někteří uživatelé jsou toho názoru, že smartphone je třeba aktualizovat, pokaždé, když vyjde nová verze operačního systému. Sledují odchod aktualizací, aby rychle vylepšili své zařízení. Ale to má také opačnou stranu. Před kontrolou výstupu nové verze OS se tedy doporučuje vědět, proč vůbec aktualizovat Android.

aktualizovat, telefon, samsung, prostřednictvím, počítače

Moderní operační systémy, které jsou nainstalovány na telefonech, jsou poměrně složité. Vývojáři se musí starat o integraci, která bude příjemná ve vzhledu a uspokojit všechny potřeby uživatele. Kromě toho by měla být věnována zvláštní pozornost zabezpečení a bezpečnosti. Smartphone by měl být pro uživatele spolehlivý, protože často ukládá osobní důležité informace, například bankovní karty.

Během vývoje operačního systému, aby se zohlednilo všechny faktory a možné problémy nebudou fungovat. Kromě toho uživatelé často stahují aplikace, které přímo ovlivňují výkon smartphonu a způsobují různé chyby. Systém pokaždé vyžaduje změny, které jsou v další aktualizaci.

Vývojáři pravidelně shromažďují statistiky, které obsahují informace, jaké chyby během používání vznikly. Poté, co jsou opraveny, vyjde nový firmware. Pokud uživatel bude ignorovat aktualizace, pak všechny tyto poruchy zůstanou na smartphonu a jeho práci výrazně zpomalí. S každou aktualizací je zvláštní pozornost věnována bezpečnosti a zabezpečení.

Stahování nové aktualizace však není vždy dobrý nápad. Může to být vhodné pouze pro více nových modelů smartphonů. Na starých zařízeních se výkon sníží. Kromě toho často nové verze OS obsahují chyby. Proto se doporučuje přečíst recenze ostatních uživatelů před aktualizací.

aktualizovat, telefon, samsung, prostřednictvím, počítače

Odin a Samsung Firmware. Pravidla

Aby nedošlo k problémům v procesu práce, musíte okamžitě porozumět některým pravidlům a jasně je pozorovat. Jejich porušení velmi často vede k tomu, že se telefon promění v „cihlu“.

READ  Apple Watch 3, se kterými iPhone spolupracuje

Co tedy dělat při zpevňování smartphonu Samsung programem ODIN, aby bylo vše dobré:

 • Před firmwarem musíte telefon zcela nabít a poskytnout počítači nepřetržitý napájecí zdroj. Pokud neexistuje nepřetržitý plot, můžete také použít zcela nabitý notebook. Koneckonců, pokud se telefon nebo počítač vypne v procesu firmwaru, bude mnoho problémů, takže tuto situaci je třeba vyloučit.
 • Pro firmware musíte použít původní kabel USB, který byl dodáván s telefonem. Pokud si vezmete nějaké jiné, tento proces nemusí jít podle plánu a není známo co.
 • Během firmwaru v žádném případě nemůžete vypnout kabel USB z počítače nebo telefonu. Přerušení procesu může fatálně skončit. Proto kontrola, aby vám nikdo náhodou neudělal takové překvapení. Děti to zvláště ráda, navíc, okamžitě a nepostřehnutelně.
 • Cesta ke složce, ve které budou firmwarové soubory v počítači zcela anglicky, bez ruských dopisů. To znamená, že jej vytvořte například na disku C nebo D, ale ne ve složce „Moje dokumenty“ a ne na ploše. A pojmenujte to také v latinských dopisech.

Obecně platí, že tato jednoduchá pravidla patří k postupu pro zpevňování jakýchkoli telefonů jakýmikoli programy. Jen si pamatujte, že tento proces nelze v žádném případě přerušit. Dokud to nekončí, je lepší se dotýkat počítače vůbec a nezačínat nové programy.

Inteligentní přepínač

Alternativou k předchozí verzi bude značkový program od Samsung s názvem Smart Switch.

 • Ujistěte se, že ovladače jsou nainstalovány v počítači pro vaše zařízení a je to rozpoznán systémem.
 • Spusťte inteligentní mikinu a připojte cílový telefon nebo tablet k PC.

Co lze Samsung Gadgets nalit Android 7

Podle oficiálních údajů není aktualizace Samsung na Android 7 možná u všech modelů zařízení. Vlajkové lodě společnosti jsou první, které se aktualizuje:

Po vrcholcích obdrží nový firmware:

READ  Počítač nevidí telefon přes USB iPhone. Co když vše ostatní selže?

V současné době je známo, že oficiální software Android 7 obdrží také:

 • Galaxy S6,
 • Galaxy S6 Edge,
 • Galaxy S6 Edge Plus,
 • Galaxy Tab A ve verzi se S pen Stylus,
 • Galaxy Tab S2 s modulem 4G,
 • Galaxy A3,
 • Galaxy A8.

Ostatní uživatelé zařízení společnosti Samsung budou muset být spokojeni pouze s neoficiálními verzemi softwaru a vlastního firmwaru, které podporují nový OS OS Android 7.

Jaké jsou metody firmwaru?

Můžete blikat zařízení (Samsung Galaxy N9005 Note, N900, S3, N7100 a další) pomocí oficiálních nástrojů Samsung a pomocí nástrojů třetí strany. Podívejme se na každou z těchto hodnot, po kterých se přesuneme k jejich pokynům.

aktualizovat, telefon, samsung, prostřednictvím, počítače
 • Aktualizace firmwaru pomocí oficiálního softwaru. Můžete to udělat ze samotného smartphonu, aniž byste používali počítač nebo jeho použití přímým připojením zařízení přes port USB. To je nezbytné pro ty, kteří chtějí jen aktualizovat verzi operačního systému. například z Android4 do Android 5.0.
 • Firmware nebo blikání pomocí nástrojů třetích stran. Nejoblíbenější službou v této věci je program ODIN. Je snadno nainstalován na počítač nebo notebook a je poskytován uživatelům zdarma.

Načítání a instalace ovladačů zařízení

Chcete.li zajistit interakci ODIN a zařízení, budete muset nainstalovat ovladače. Naštěstí se Samsung postaral o své uživatele a proces instalace obvykle nezpůsobuje žádné problémy. Jedinou nepříjemností je skutečnost, že řidiči jsou zahrnuti do dodavatele společnosti Samsung Company pro servis mobilních zařízení. KIES (pro staré modely) nebo Smart Switch (pro nové modely). Je třeba poznamenat, že když je firmware prostřednictvím Odin C současně nainstalován v systému KIES, mohou se vyskytnout různé poruchy a kritické chyby. Po instalaci řidičů Kies je proto nutné odstranit.

  Stáhněte si aplikaci ze stránky načítání oficiálních webových stránek Samsung a nainstalujte ji.
READ  Najít Samsung Galaxy

Pokyny pro instalaci vlastního zotavení

Po instalaci TWRP možná budete potřebovat firmware dalších souborů pro zotavení. Proto před firmwarem zkontrolujte další akce pro váš model telefonu.

 • Stáhněte a instalujte ovladače.
 • Stáhněte si TWRP ve formátu IMG pro instalaci prostřednictvím programu Odin. „Debugging USB“, zapněte „tovární odemknutí bootloaderu“.
 • Vložte telefon do režimu stahování. Chcete.li to provést, vypněte napájení, klikněte na stejnou dobu nebo sekvenční tlačítka. „Zvyšování hlasitosti“, „Domů“ a „VKL“. Další kombinace pro různé modely si přečtěte zde. Poté, co se obrázek objeví, uvolněte tlačítka a jednou klikněte na tlačítko „Vylepšit výsost“.
 • Spusťte program ODIN, připojte telefon k počítači.
 • Pokud je zařízení stanoveno správně, klikněte na tlačítko AP, kde označte cestu k souboru obnovy.
 • Na kartě Možnosti odstraňte příznak z položky automatického restartu.
 • Chcete.li spustit firmware, klikněte na tlačítko „Start“.
 • Po firmwaru vypněte kabel a poté přidržte tlačítko „Snížení svazku“ a „napájení“, abyste restartovali telefon. Poté, pro vstup na TWRP, podržte tlačítka. „Zvyšování hlasitosti“, „Home“ a „VCL“.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS