Aktualizace služeb Google Play v systému Android

Google Play je sada softwaru, která se ve výchozím nastavení používá ve většině zařízení se systémem Android k ovládání vestavěných služeb. Výpadek hlavní služby činí používání služby Google Play problematickým.

 • Aktualizace nainstalovaného softwaru;
 • synchronizovat nastavení a data na serveru a v zařízení;
 • Kontrola autorizace při používání vyhledávání, e-mailu, videa a sociálních sítí. sítě;
 • uchovávání hesel;
 • Zajištění bezpečného přenosu citlivých dat na webu;
 • interakce se službami, včetně těch, které řídí prostředky RAM;
 • vyhledání miniaplikace.

Společnost Google doporučuje pravidelně kontrolovat aktualizace softwaru. Obvykle systém automaticky nainstaluje nejnovější verzi vhodnou pro konkrétní miniaplikaci.

Pokud je již nainstalována nejnovější verze aplikace, zobrazí se zpráva „No update for Play Store“.

Chyba RPC:S-7. co dělat

Pokud se zobrazí tato zpráva, musíte deaktivovat svůj účet Google a vytvořit nový. K tomu je třeba provést následující kroky:

 • V nabídce aplikací otevřete oddíl nastavení.
 • V zobrazené sekci vyberte položku „Účty“. Pokud je jich v zařízení více, vyberte aktivní.
 • V zobrazeném okně vyberte část Rozšířená nastavení. Klikněte v něm na položku „Remove Entry“.
 • Potvrďte akci a restartujte zařízení.
 • Nakonec vytvořte nový účet a přiřaďte mu telefonní číslo.

Poznámka: Odstranění účtu nemá vliv na systém souborů ani na uložené kontakty.

Nelze přistupovat do obchodu s aplikacemi

Pokud se služba Play Market neotevře, jedná se pravděpodobně o problém s účtem. Obvykle k tomu dochází, pokud jste změnili heslo k e-mailu (s nímž je váš účet propojen) nebo pokud se na serverech společnosti Google vyskytl závažný softwarový problém, který brání vašemu zařízení rozpoznat váš účet.

READ  Jak aktualizovat televizor Samsung Smart TV

Tato ikona označuje problém s vaším účtem Gmail

Bez ohledu na příčinu problému je řešení stejné: znovu získat přístup k účtu. Jakmile jste připojeni k internetu (nemusíte nic stahovat, můžete použít 3G), přejděte do sekce nastavení účtu a klikněte na ikonu „synchronizovat nyní“. Můžete být vyzváni k opětovnému zadání hesel. Po dokončení synchronizace bude obnoven přístup ktržišti Play Market.

Ruční aktualizace

Google nyní zkontroluje verzi obchodu s aplikacemi. Pokud máte starší verzi, algoritmy okamžitě odešlou požadavek na aktualizaci na server a váš smartphone aktualizuje službu Play Market.

Budete mít jistotu, že používáte nejaktuálnější verzi aplikace.

Jak aktualizovat služby Google Play v telefonu se systémem Android?

Pokud jde o Google Play, aktualizuje se automaticky, jakmile se připojíte k síti (mobilní nebo Wi-Fi). Někteří uživatelé však automatické aktualizace na Play Marketu vypnou, takže je nutné aktualizovat ručně.

Spusťte službu Play Market, v nabídce vyberte „Moje aplikace a hry„.

Další. karta „Aktualizace“. Zde se zobrazí všechny aplikace, pro které jsou k dispozici aktualizace, například včetně služeb Google:

Pokud potřebujete aktualizovat určitou aplikaci, klikněte na tlačítko „Aktualizovat“ vedle ní.

Stažení a aktualizace se provede automaticky.

Po aktualizaci aplikace zmizí ze sekce Aktualizace.

Pokud chcete aktualizovat všechny aplikace najednou, klepněte na tlačítko „Aktualizovat vše“. aktualizují se všechny aplikace, které mají aktualizaci, včetně Google.

Aktualizace byla zahájena. Vezměte prosím na vědomí, že žádosti jsou aktualizovány jedna po druhé.

Doporučujeme, abyste v budoucnu povolili automatické aktualizace aplikací. V nastavení vyberte možnost „Automatická aktualizace aplikací“.

A můžete vybrat buď „Jakákoli síť“ (pokud máte neomezený mobilní internet), nebo „Pouze přes Wi-Fi“, pokud máte zpoplatněný mobilní datový provoz.

Jak aktualizovat systém Android

To je zdarma. Ve smartphonu otevřete: Další: Vyberte: Přejít na: Pokud je nainstalována nejnovější verze, zobrazí se zpráva. Pokud je k dispozici aktualizace, oznámí vám, že bude nainstalována novější verze. Služby se aktualizují automaticky.

READ  Počítačový zámek po určité časové zásadě

Použijte ji, pokud výše uvedená metoda nefungovala. Chcete-li aktualizovat bez služby Play Market, budete potřebovat soubor ARC služby. Stáhněte si ji do počítače a nainstalujte ji ručně. Přeneste ji do smartphonu pomocí kabelu USB.

Stáhněte si soubor ARC z ověřených zdrojů. Před instalací jej zkontrolujte pomocí antivirového programu.

Aktualizace bez služby Play Market Přejděte na: https://www.apkmirror.com/APK/Google-inc/Google-Play-services/ na stránku pro stažení. Nepoužívejte beta verze. Může obsahovat chyby. Může se stát nestabilní. Po stažení ji nainstalujte jako aplikaci.

Novinky v posledních verzích?

Aktualizace služeb Google jsou ve většině případů změny, jejichž cílem je optimalizovat procesy související s reklamou, hrami, autonomií, efektivitou a stabilitou systému Android.

Seznamy změn nejnovější verze služeb Google Play si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách. Nabízí také možnost zobrazit data a protokoly dřívějších vydání.

Klíčové parametry

Google Play vyžaduje účet Google. Slouží k zálohování a synchronizaci dat mezi zařízeními, k práci s aplikacemi. Pokud účet nemáte, můžete si ho zřídit v našem návodu.

Jakmile se zaregistrujete a nastavíte si účet, získáte ihned přístup ke všem službám Google. Jakmile ji získáte, můžete začít nastavovat Obchod Play. Na úvod se podívejme na hlavní dostupné možnosti:

Spusťte Obchod Play a přejděte do nabídky „Nastavení“. Přejeďte na domovské obrazovce doprava nebo klepněte na ikonu tří čárek.

Obnovení služeb Google Play

Tato možnost by měla být použita pouze v krajním případě. Resetování vám umožní aktualizovat služby Google Play jedním z výše popsaných způsobů nebo okamžitě nainstalovat aktuální verzi. Kromě toho se můžete zbavit chyb, které se mohou vyskytnout při používání služby.

Podle níže uvedených pokynů se vymažou všechna data a nastavení a software Google se automaticky aktualizuje na nejnovější verzi.

 • Otevřete „Nastavení“. To můžete provést prostřednictvím příslušné ikony na ploše nebo prostřednictvím karty v případě čistého systému Android.
 • Dále vyhledejte sekci „Aplikace“ nebo „Aplikace a oznámení“ a přepněte na ni.
READ  Zadání kódu v systému Android z iPhonu. Přenos kontaktů služby gmail

Po provedení výše uvedených kroků bude služba „Služby Google Play“ obnovena na původní verzi, která byla v telefonu nainstalována ve výchozím nastavení. Aktualizace na aktuální verzi by měla proběhnout automaticky, pokud máte povoleno příslušné nastavení, nebo ručně. V obou případech vám pomohou výše uvedené pokyny.

Služby Google Play se naštěstí ve většině případů aktualizují automaticky. V případě potřeby to však lze snadno provést ručně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS