Jak aktualizovat službu Google Play v systému Android?

Zde je několik snadných způsobů, jak aktualizovat aplikaci Obchod Google Play pro chytré telefony a tablety se systémem Android. Obchod Play obsahuje desítky tisíc her a aplikací pro mobilní zařízení a pravidelně nabízí opravy softwaru.

V dnešní době už téměř neexistuje majitel zařízení se systémem Android, který by nepoužíval Google Play, online obchod. Pokud máte problémy s aktualizací Obchodu Play, následující pokyny vám pomohou problém rychle vyřešit.

Pokud se aktualizace nezdaří

Pokud se v systému Android vyskytnou problémy s instalátorem nebo dojde k chybě při načítání dat ze serveru, doporučujeme vyčistit aplikaci Služby Google.

Tato akce vymaže ze zařízení všechny informace uložené programem pro jeho provoz. Chcete-li pokračovat v používání služeb, musíte se znovu přihlásit ke službě Google. Tímto způsobem budete moci obnovit smazaná důvěrná data.

Před instalací také zkontrolujte, zda je pro aktualizaci dostatek interního úložiště. Pokud není v zařízení dostatek paměti, instalace se nezdaří.

Automatická aktualizace

Chceme vám říct o tiphacku, který vám pomůže ušetřit provoz, nabití baterie a paměť vašeho zařízení.

Pokud máte nainstalovaný obchod s aplikacemi a stahujete přes něj různý software, můžete mít povolenou funkci „Automatické aktualizace“

Tato funkce umožňuje smartphonu instalovat nové verze všech aplikací bez vašeho vědomí, i když je nepoužíváte. To snižuje výkon smartphonu.

Proto vám doporučujeme, abyste si vybrali, co chcete aktualizovat a co ne!

Chcete-li tuto funkci zakázat, proveďte následující kroky:

Je však třeba upozornit, že některé programy přestanou fungovat, pokud nemáte nainstalovanou nejnovější verzi aplikace.

Pokud si všimnete závad, zkuste aplikaci aktualizovat

Jak ale automaticky aktualizovat Play Market?

Pokud jste ji měli nainstalovanou od začátku, dá se říci z výroby, pak nemusíte dělat vůbec nic! Služba Play Market se aktualizuje sama. Pokud však vidíte, že se verze obchodu se softwarem nezměnila, restartujte smartphone. Po restartování. aktualizace bude pravděpodobně nainstalována do vašeho miniaplikačního zařízení. Pokud se nic nezměnilo, počkejte.

Metoda čtyři. prostřednictvím souboru APK

Tyto problémy s aktualizacemi se často objevují u čínských zařízení vyrobených neznámými značkami na nespolehlivém hardwaru. Zde používáme neopravený software. V tomto případě je nutné vynutit novou verzi služby Play Market. Najdete ji v některém ze zdrojů, např. zde. Přejděte do nastavení zabezpečení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Spusťte stažený soubor APK a počkejte na dokončení instalace. Trh Play se aktualizuje na nejnovější verzi.

READ  Přeflashování telefonu Samsung Galaxy

prostřednictvím souboru APK

Aktualizace služby Google Play

Google Play by měl být vždy aktualizován

Společnost Google odesílá nejnovější aktualizace do zařízení uživatelů nebo aplikuje potřebné změny na svých serverech. Společnost však neposkytuje možnost aktualizovat nebo neaktualizovat Google Play, protože se domnívá, že taková důležitá rozhodnutí může činit pouze ona.

Aktualizace Google Play jsou zpravidla velmi nenáročné. Obecně 5-30 MB. Proto si společnost Google dovoluje nežádat uživatele o povolení k aktualizaci. Další věcí je, že společnost Google preferuje postupnou distribuci aktualizací.

Proto se může stát, že stejná aktualizace se k různým uživatelům dostane s odstupem jednoho nebo dvou týdnů, někdy dokonce i tří. Důvodem je skutečnost, že Google si ponechává manévrovací prostor, aby měl možnost aktualizaci stáhnout, pokud se něco náhle pokazí.

Přesto si můžete nejnovější aktualizaci Google Play stáhnout sami jako soubor APK. Jedná se o instalační soubor, který stáhnete do zařízení a pak jej násilně nainstalujete. Nová verze nahradí starou verzi a získáte přístup ke všem novým funkcím a změnám obsaženým v aktualizaci.

Ruční aktualizace Obchodu Play

Obchod s aplikacemi Google se ne vždy aktualizuje. Někdy je nutné provést tento úkon ručně, aby služba fungovala správně a bez chyb. Jak aktualizovat Obchod Play na novější verzi? Udělejte to v samotné aplikaci Obchod Play. Google vám tento algoritmus poskytuje k aktualizaci:

 • Otevřete aplikaci.
 • Klepněte na ikonu profilu, která se nachází v pravém horním rohu.
 • Přejděte do sekce nastavení.
 • Otevřete „Podrobnosti“ a vyberte „Verze Google Play„.
 • Získat zprávu o tom, zda je nainstalována nejnovější verze služby. Stiskněte tlačítko „OK“. Pokud je aktualizace k dispozici, bude automaticky stažena a nainstalována během několika minut. Pokud se tak nestane, vyberte možnost „Aktualizovat Google Play“.

Co dělat, když nemohu aktualizovat svou aplikaci v Obchodě Play?? V některých případech může být příčina v samotné službě. Přejděte do nastavení mobilního telefonu, v části Aplikace najděte Obchod Play, vymažte mezipaměť a vymažte všechna data. Pokud to nepomůže, vraťte aplikaci na předchozí verzi pomocí tlačítka „Odinstalovat aktualizace“.

Správnému fungování pomůže aktualizace Obchodu Play: Max Pixel

READ  Připojení Mi TV 4s k telefonu

Aplikaci můžete aktualizovat ručně přímo v Obchodě Play. Postupujte podle následujících kroků:

 • Otevření služby.
 • Klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu.
 • Vyberte možnost „Správa aplikací a zařízení. Aplikace, které lze aktualizovat, budou shromážděny v části „Dostupné aktualizace“.
 • Stiskněte tlačítko „Obnovit“.

V nastavení obchodu Google Play nastavte automatickou aktualizaci aplikace. Za tímto účelem:

 • V nastavení služby přejděte do nastavení připojení.
 • Vyberte možnost „Automatická aktualizace aplikací“.
 • Vyberte libovolnou síť nebo „pouze Wi-Fi“.

Pokud dojde k chybě při přihlašování zařízení k účtu, aplikace se nemusí automaticky aktualizovat.

Instalace ze zdrojů třetích stran

Druhou možností aktualizace obchodu Google Play, která nezahrnuje odinstalování aplikace, je stažení aktuální verze z libovolné nic netušící webové stránky a následné spuštění souboru APK. Na příkladu APKPure je postup následující:

 • Majitel telefonu se systémem Android, který chce aktualizovat obchod Google Play, přejde na stránku. apkpure v mobilním prohlížeči.com a klepněte na ikonu lupy v pravém horním rohu.
 • Instalace trvá několik sekund až dvě až pět minut. Po dokončení můžete přejít přímo do Google Play a výše uvedeným způsobem se ujistit, že je váš telefon se systémem Android nyní aktualizovaný.

Jak aktualizovat aplikace APK

Po instalaci nástroje APKGrabber do zařízení bude tento nástroj vyžadovat přístup k některým funkcím operačního systému. Jakmile získá potřebná oprávnění, prohledá váš smartphone nebo tablet a automaticky vyhledá dostupné aktualizace. V případě potřeby lze proces přepnout do ručního režimu, kdy se vyhledávání provádí pouze na váš příkaz.

APKGrabber vyhledává aktualizace pouze na ověřených online platformách, jako je APKMirror, Uptodown a dokonce i Google Play. Není tedy třeba se starat o aktualizace. Všechny soubory odeslané do databáze těchto platforem jsou důkladně kontrolovány moderátory, čímž se minimalizuje pravděpodobnost instalace aktualizací s infikovanými součástmi. Díky tomu není proces aktualizace prostřednictvím APKGrabber o nic méně bezpečný než aktualizace z oficiálních zdrojů.

Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Yandex.Zen, abyste nezmeškali nový, užitečný obsah, který nevychází.

Google Play mi hlásí chybu

Důvodů, proč vám obchod s aplikacemi Google může hlásit chybu, je několik. Existuje však několik triků, jak se většiny chyb Google Play zbavit dvěma klepnutími.

Jak vymazat mezipaměť v aplikaci Google Play

Ano, je pravděpodobné, že řešení spočívá v samotné triviální mezipaměti obchodu s aplikacemi. Chcete-li vymazat Google Play, postupujte podle pokynů:

 • Odemknutí smartphonu.
 • Otevřete aplikaci Nastavení, Aplikace.
 • Poté otevřete Google Play zde.
 • Klikněte na tlačítko Vymazat data.
 • Restartujte smartphone a zkuste aktualizovat aplikaci.
READ  Tlačítko Home na iPhone přestalo fungovat

Poté proveďte stejný postup se službami Google Play. Pokud to nepomůže, zkuste následující metodu:

Jak odebrat aktualizace Google Play

Další způsob, jak pomoci při instalaci aktualizací softwaru v případě chyb. Pomocí něj můžete vrátit Google Play do původní podoby.

Odstranění aktualizací aplikací Google Play v Nastavení.

V obchodě s aplikacemi lze samozřejmě udělat spoustu chyb. Možná bude nutné vrátit se k továrnímu nastavení. Nenechte se však odradit. Většinu potíží často vyřeší výše uvedené pokyny.

Pokud vám to nepomohlo, obraťte se na náš Telegram Chat. Společně s naším týmem čtenářů vám jistě pomůžeme.

O kvalitě služeb Google můžete polemizovat, jak chcete, ale nelze popřít, že Google Chrome je skvělý. jeden z nejlepších prohlížečů všech dob prostě nedává smysl. Každý den jej používají miliony lidí po celém světě bez ohledu na platformu svých zařízení, tím spíše, že k tomu mají dostatek důvodů: rychlé ovládání, jednoduché a zároveň snadno použitelné rozhraní, vynikající synchronizace mezi zařízeními. To však bledne ve srovnání s hlavní výhodou, kterou je. rozšíření.

Cestování je v dnešní době trendem. Kdykoli přejdete na Instagram každý někam jede. A přestože se v poslední době v oblasti cestovního ruchu příliš nedaří, stále existují příležitosti k novým objevům. A pro mnoho uživatelů je nákup letenek velmi obtížný úkol. skutečný problém. Proto vám přinášíme výběr aplikací, které tento problém vyřeší ještě snadněji.

Koncept chytré domácnosti pronikl do života ruských uživatelů velmi nenápadně. Už nějakou dobu se díváme na různé gadgety od Xiaomi a žasneme nad tím, jak skvělý ekosystém tato čínská společnost má. Yandex dnes nabízí v podstatě totéž: od chytrých žárovek po chytré domácí hlavy. Alice. Všechno dobré, až na to, že nebylo příliš pohodlné používat to všechno na smartphonu. Doba potřebná k otevření aplikace, doba potřebná k nalezení sekce chytré domácnosti. To se nyní změnilo, společnost konečně vydala samostatnou aplikaci pro tuto oblast.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS