Aktualizace iOS bez Wi-Fi na telefonu na celulárním internetu a LTE

Operační systém iPhone vyžaduje periodické aktualizace, protože jediný způsob, jak je výrobce schopen chránit zařízení před viry. Kromě toho nové aplikace a hry vyžadují systém, který dokáže číst kód, na kterém jsou psány. Uživatel, který zanedbává aktualizace iOS, rizika, která čelí odmítnutí aplikací z práce, navíc telefon výrazně ztratí při ochraně virů.

Nejlepší a nejúspornější způsob, jak získat novou verzi, je stáhnout ji, když je telefon připojen k Wi-Fi. Připojení Wi-Fi funguje rychleji a stabilnější než mobilní internet, v tomto případě v tomto případě zmizí otázka spotřeby provozu.

Další věc je, pokud Wi-Fi není k dispozici, a pouze mobilní síť má pouze uživatele. Kromě omezení s vysokou rychlostí bude muset majitel zařízení Apple narazit na tovární omezení, která neumožňuje stahovat obsah více než 150 MB prostřednictvím mobilních sítí z oficiálního obchodu. Naštěstí milovníci jablek existují řešení, která vám umožňují zapomenout na limit 150 MB.

Další články

Apple pravidelně produkuje nové verze operačního systému iOS. Někdy se objevují situace, když smartphone vydá zprávu o potřebě nainstalovat modernější úpravu operačního systému a schopnost připojit se k Wi-Fi není.

V tomto případě mají majitelé mobilních zařízení z Apple zcela logickou otázku: Je možné aktualizovat iPhone prostřednictvím iTunes. Tento článek poskytne podrobné odpovědi na tuto otázku.

Itunes je speciální program, který vyvíjí Apple. Chcete.li začít pracovat s tímto programem, musíte jej nainstalovat do počítače po zakoupení mobilního zařízení od Apple. Bez této aplikace není možné ovládat mobilní zařízení z počítače. Chcete.li stáhnout program iTunes, musíte použít oficiální web vývojáře společnosti. Program je distribuován zdarma. Aplikace po stažení musí být nainstalována na počítači.

Program iTunes je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac OS různých verzí. Před zahájením práce na aktualizaci a obnově mobilního zařízení musíte na počítači vytvořit záložní iPad nebo iPhone. Díky této akci v budoucnu můžete obnovit údaje o gadgetu, pokud se objeví problémy při provádění jakýchkoli procesů. Jak aktualizovat iPhone prostřednictvím počítače? O něco později o tom spálíme. Nyní budeme věnovat pozornost problému vytvoření záložního iPhone.

Vytvoření záložních kopií

Pro skladování zálohy je optimálním místem pevný disk počítače. V této situaci bude přístup k souboru otevřen, i když neexistuje žádné spojení s internetem. Kromě toho takový výběr umístění úložiště vám umožňuje extrahovat, pokud je to nutné, informace z záložní kopie. Před aktualizací iPhone proto musíte vytvořit takovou záložní kopii. Chcete.li to provést, musíte provést následující sekvenci akcí:

-Připojte iPhone do počítače pomocí USB-Sheer;. spusťte program iTunes a ujistěte se, že používáte nejnovější verzi programu;. Vyberte položku nabídky „Soubor“ v levém horním rohu okna programu;. klikněte v části „Zařízení“;. Klikněte na bod „Vytvořit zálohu“;

Existuje také další způsob, jak vytvořit záložní kopii pro zařízení na základě iOS

Jsou známy dva způsoby, jak aktualizovat iPhone pomocí iTunes. Níže jsou obě tyto metody.

Pokud iPhone vyžaduje stáhnout aktualizovanou verzi operačního systému a není možné se připojit k Wi-Fi, lze tento proces provést pomocí osobního počítače. Chcete.li to provést, musíte provést následující akce. Připojte iPhone k osobnímu počítači pomocí kabelu USB. Spusťte aplikaci iTunes a ujistěte se, že je počítač nainstalován v nejnovější verzi této aplikace. Na horním panelu okna programu klikněte na ikonu telefonu a klikněte na tlačítko „Aktualizovat PO“.

V aktualizaci iPhone s programem iTunes existují pozitivní body. V tomto případě jsou instalační soubory stahovány přímo do samotného smartphonu. To znamená, že pro ně nemusíte konkrétně uvolnit místo na paměťové kartě iPhone. Nevýhodou této metody aktualizace je to, že pokud je počítač nebo iPhone vypnut v procesu instalace aktualizace, budou všechna data uložená na iPhonu ztracena. Nyní víte, jak aktualizovat iPhone pomocí osobního počítače a aplikace iTunes. Uvidíme, jak jinak můžete provést aktualizaci.

READ  Jak vložit vyzváněcí tón do iPhonu pomocí počítače. Změna nastavení systému

Existuje způsob, jak aktualizovat iPhone pomocí iTunes a zároveň vyloučit pravděpodobnost ztráty všech potřebných informací v případě chyby? Za tímto účelem je nutné provést následující posloupnost akcí. Stáhněte si soubor operačního systému iOS, který potřebujete. Odpojte funkci „Najít iPhone“ na smartphonu. Spusťte iTunes a ujistěte se, že to nevyžaduje aktualizaci. Pomocí USB shnour připojte iPhone k počítači. Přejděte do nastavení synchronizace kliknutím na ikonu telefonu v horní části okna aplikace Application Work.

Držte tlačítko Shift, klikněte na „Aktualizovat“. Dále vyberte požadovaný soubor firmwaru, který má rozšíření IPSW. Klikněte na tlačítko „Otevřít“ a poté na tlačítko „Aktualizovat“. Proces instalace aktualizované verze iOS na smartphonu začne. Pokud dojde k selhání během aktualizace systému, může být proces spuštěn znovu. Z iPhone však neztratíte informace. Pod procesem aktualizace iOS na iPhone bude popsán obnovením.

Po provedení postupu obnovy budou všechna data uložená v telefonu smazána. Proto je před provedením tohoto postupu nutné zálohovat informace uložené na mobilním zařízení. Jak aktualizovat iPhone prostřednictvím postupu obnovy?

Program iTunes také poskytuje možnost obnovy iPhone bez stažení souboru firmwaru. V tomto případě program tento postup automaticky provede po stisknutí odpovídajícího klíče v okně Nastavení synchronizace. Nebezpečí tohoto postupu je následující: Pokud iTunes zjistí, že můžete nainstalovat novou verzi systému, určitě jej nainstaluje. Výsledkem bude, že všechna nastavení mobilního zařízení bude resetována a všechny důležité informace uložené na iPhone budou ztraceny.

Způsoby, jak obejít omezení

V zařízeních běžících až do třinácté verze budete muset provést berle. Jak tedy aktualizovat nebo nahrát velké hry nebo aplikace pro iPhone, pokud neexistuje připojení k přístupovému bodu Wi-Fi?

Pro iOS 13

Aktualizujte své gadgety až 13 verzí operačního systému „Apple“. obdrží iPhone 6s/6s Plus, iPhone SE, iPhone 7/7 Plus a dřívější modely. Dále:

 • Přejděte na „Nastavení“. „ITunes a App Stores“. „Stahování aplikací“.
 • Nahlásit zaškrtnutí z možnosti „Zeptejte se při stahování aplikací, které jsou více než 200 MB“, „vždy povolit“.

Pro iOS 11 a 12

Nyní existují dva relevantní způsoby, jak fungují. Prvním je převod data na „Nejbližší budoucnost“. Druhý. restartování telefonu. Nemá smysl používat různé programy.

Změna data

Řešení problému změnou data je popsáno v následujícím

Jak stáhnout z App Store bez Wi-Fi a omezení? V iOS 11-12 je mezera prostřednictvím změny data, která vám umožní obejít omezení načítání pouze prostřednictvím Wi-Fi a stáhnout těžké hry a aplikace. Obejít zámek:

 • Počkejte na vzhled identifikátoru stahování, který bude prázdný. K dispozici bude také oznámení o překročení velikosti objektu. Ignorujte to a přepněte na hlavní obrazovku zvlněným obchodem s aplikacemi.
 • Dále vyberte „Nastavení“. „Basic“. „Datum a čas“.
aktualizovat, iphone, wi-fi
 • Přeneste datum na libovolné číslo vpřed (den, 3 dny, týden předem).
 • Chcete.li uložit nastavení, přejděte na hlavní obrazovku.
 • Dále klikněte na ikonu hry nebo aplikace, která očekává načítání na hlavní obrazovce smartphonu.

Aby všechno jde dobře, nezměňte datum před koncem stahování. To je důležité!

Po úspěšném provozu můžete vrátit správné datum. Je pozoruhodné, že metoda funguje nejen se všemi iPhone, ale také s iPadem a iPadem vzduchem.

Opětovné načtení zařízení

Toto řešení přesně funguje v 11. Verzi operačního systému a nevyžaduje změnu data. Ale budete muset restartovat smartphone v určité fázi. Chcete-li stáhnout velké hry a aplikace na iPhone bez Wi-Fi, potřebujete:

Pro iOS níže verze 10.3.3

Do verze iOS 10.3.3 Bylo možné obejít ochranu pomocí režimu letadla. Pro stažení hry na iPhone bez Wi-Fi to děláme:

aktualizovat, iphone, wi-fi
 • Po zobrazení okna omezení klikněte na „OK“.
 • Zahrnout do nastavení „Aviation“.
 • Obnovit telefon.
 • Vypněte „letectví“.
 • Očekávejte začátek stahování (může to trvat déle než minutu).
READ  pokud můžete najít adresu pomocí telefonního čísla. Zjistit polohu osoby

Jak nainstalovat aplikace pro iPhone bez připojení k bezdrátové síti

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ji zkontrolovali, zda se přesnost a úplnost zúčastnila na vytvoření tohoto článku.

Tým manažerů obsahu Wikihow pečlivě sleduje práci editorů, aby zaručil soulad s každým článkem s našimi vysoce kvalitními standardy.

Počet pohledů na tento článek: 3149.

Z tohoto článku se naučíte, jak nainstalovat aplikace na iPhone, aniž byste se připojili k bezdrátové síti a pomocí mobilního internetu.

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na iPhone. Klikněte na ikonu síry na hlavní obrazovce.

Přesuňte jezdec o Wi-Fi na polohu „vypnout“. Bude bílý, tj. Na smartphonu bude bezdrátový síťový modul odpojen

Klikněte na tlačítko „Zpět“. Najdete to v levém horním rohu; Přepnete na stránku hlavní stránky.

Přesuňte jezdec na data buňky do pozice „Include“. Stane se zelenou, to znamená, že nyní na zařízení je aktivován mobilní internet.

Přejděte dolů a přesuňte posuvník v App Store na polohu „Turn On“. Stane se zelenou. Tuto možnost najdete pro „Použití mobilních dat pro“. Nyní lze aplikace z App Store stáhnout pomocí mobilního internetu, nikoli bezdrátové sítě.

Klikněte na tlačítko „Domů“ na iPhone. Toto je kulaté tlačítko, které je pod obrazovkou. Aplikace „Nastavení“ se uzavře a přepnete na hlavní obrazovku.

Spusťte App Store. Klikněte na ikonu (na hlavní obrazovce) ve formě bílého písmene „A“ na modrém pozadí.

Najděte správnou aplikaci. Chcete.li to provést, přejděte na jednu z následujících záložek ve spodní části obrazovky: „Výběr“, „Kategorie“ a „Nejlepší grafy“, nebo stačí kliknout na „Vyhledat“, pokud znáte název požadované aplikace.

Nainstalujte aplikaci. Udělejte to, jako byste použili bezdrátovou síť. Aplikace si stáhne přes mobilní internet.

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na iPhone. Klikněte na ikonu síry na hlavní obrazovce.

Přesuňte jezdec na data buňky do pozice „Include“. Stane se zelenou, to znamená, že nyní na zařízení je aktivován mobilní internet.

Proč není možné aktualizovat iPhone přes mobilní internet

Limit 150 MB neumožňuje přepsat firmware gadgetu. Standardní objem je 300–400 a někdy 800 jednotek. Aktualizace pro iPhone 7 (11.1) Dvakrát přípustné množství limitu pro stahování. Pokusy o provádění chirurgického zákroku prostřednictvím mobilního internetu jsou obvykle neúspěšné: klíč „ke stažení“ svítí v šedé barvě a nereaguje na lisování. O něco později operační systém zobrazuje varování na obrazovce, že k provedení postupu, který potřebujete připojit k bezdrátové síti.

Specialisté uvádějí několik dalších důvodů, proč není možné aktualizovat OS:

 • Chyby v aktualizaci;
 • Nekompatibilita se zařízením;
 • Nedostatek volného místa na zařízení;
 • Neúplný program stahování kvůli nestabilnímu signálu;
 • Žádný přímý přístup ke službě.

V modernějších verzích operačních systémů (13 sestavení) nemusíte přijít na to, jak deaktivovat zákaz načítání nástrojů bez bezdrátové sítě. Tato možnost je již v hlavním menu a funguje to skvěle. Majitelé gadgetů s předchozími ops s větší pravděpodobností se s tímto problémem setkávají. Chcete.li obejít omezení vývojářů, můžete použít standardní opětovné načtení, změnu času a režimu letadla.

Najděte druhý iPhone s mobilním internetem

 • Najdeme uživatele iPhone, který také chce aktualizovat firmware iOS pomocí pouze mobilního internetu
 • Zapneme režim modemu v jeho telefonu, distribuujeme jej, tedy jeho mobilní internet na síti Wi-Fi
 • V našem iPhone jdeme do nastavení-wi-fi, zapneme Wi-Fi a vyberte telefon přítele v seznamu, připojte se k jeho přístupovým bodům
 • Poté, co jste připojili síť Wi-Fi do jiného telefonu s mobilním internetem, můžete aktualizovat iOS: Nastavení main-update pro načtení a instalace tlačítka se stane aktivním.

Po aktualizaci iOS distribuujete svůj mobilní internet a aktualizujete firmware iPhone pro svého přítele (přítele) a všichni jsou šťastní.

aktualizovat, iphone, wi-fi

Příklad aktualizace firmwaru pro iPhone v síti Wi-Fi. Použitelné pro iPad a iPod touch

Existuje několik způsobů, jak aktualizovat firmware iPhone, iPad tablet nebo iPod Player. Všechna tato zařízení fungují pomocí operačního systému iOS, který je často upravován specialisty Apple. Firmware lze aktualizovat o několik, pokud nevíte, jak aktualizovat iOS, přečíst si všechny způsoby a vyberte si vhodný:

READ  Aplikace z videa pro pořizování fotografií pro iPhone. Aplikace pro Android

Dnes budeme aktualizovat firmware našeho iPhone bez počítače, tj. Z telefonu. Pokud máte přehrávač iPod Touch nebo iPad tabletu, můžete také bezpečně použít tuto instrukci pro aktualizaci bez programu iTunes. Všechny aktualizace šití leží na serverech Apple, takže budeme potřebovat přístup k internetu, abychom tuto metodu použili. Přístup by měl být stabilní, použijeme přístupový bod Wi-Fi.

Před aktualizací firmwaru uživatelé iPhone (iPod a iPad se nepočítají), je nutné zajistit, aby byl telefon oficiálně rozbitý a bez jakýchkoli prostředků šrotu (například Geeve Sim) pracuje se SIM kartami všech operátorů. Pozor. pokud je iPhone položen na konkrétního operátora, nelze jej aktualizovat.

Jsou chvíle, kdy jsou po aktualizaci všechna data z gadgetu vymazána, pokud má zařízení informace (kontakty, SMS, poznámky v kalendáři), které se neztratí, pak před aktualizací firmwaru je nutné vytvořit a a Záložní kopie vašeho iPhone, iPad nebo iPod. Chcete.li ušetřit fotografie, hudbu a aplikace, můžete se seznámit s pokyny pro začátečníky.

V našem experimentálním telefonu nejsou žádné cenné informace, takže nepotřebujeme záložní kopii iPhone. Rozhodli jsme se aktualizovat firmware verzi 6.0.1 na nedávno vydané iOS 6.1 Abychom opravili malou chybu, faktem je, že iPhone si nepamatuje síť Wi-Fi, kterou byla připojena dříve, takže pokaždé, když musíte zadat heslo, bude možné pracovat po aktualizaci potvrzení potvrzení o potvrzení spojení.

Než budete pokračovat s aktualizačními body firmwaru iPhone, dali jsme jej na nabíjení a připojení telefonu s bezdrátovou sítí Wi-Fi, pokud stále nevíte, co je síť Wi-Fi a jak s nimi připojit zařízení Apple, přečtěte si Článek-„Jak připojit iPad k internetu“. Pokud je zařízení připojeno k Wi-Fi, pak:

Spusťte nastavení, přejdeme k hlavním a vybereme aktualizaci sekce u

Apple iPhone hledá aktualizace a říká nám, že je k dispozici nový firmware iOS 6.Jeden. Zde se můžete také seznámit se vylepšeními a opravenými chybami nové verze stisknutím tlačítka více. Klikneme na tlačítko Načíst a nainstalovat. Seznamte se s použitím použití a klikněte na tlačítko, které přijímám.

Ozubená kola, iPhone začal načíst novou firmware verzi 6.1, nyní musíte počkat, vše záleží na rychlosti vašeho internetu. Sledujeme úroveň načítání iOS-Flashing pomocí indikátoru a časového odkazu. Pokud jste před zahájením aktualizace nestavili iPhone na nabíjení, může se takové varování zdát, že fáze, které aktualizují firmware iPhone, potřebujete alespoň 50% nabíjení baterie.

aktualizovat, iphone, wi-fi

Poté, co telefon nahrál firmware, zobrazí se tlačítko instalace, klikněte na něj a iPhone začne aktualizovat firmware sám. Obrazovka vyjde, objeví se kousnuté jablko a indikátor ukazatele aktualizace iOS.

Jakmile proces aktualizace firmwaru skončí, objeví se okno s nastavením iOS 6, vytáhněte snímek a kliknutím na tlačítko pokračujte v provedení několika dalších kroků. Nastavení Integer připomínají aktivační postup, který se provádí při prvním spuštění iPhone, iPod nebo iPad.

Iphone znovu nabízí připojení k síti Wi-Fi pro konfiguraci iCloud a služeb, přeskočíme tyto akce a kliknutím na tlačítko pokračujete a poté a poté. Operační systém vám děkuje a hlásí, že iPhone je nakonfigurován, zůstává pouze stisknutím tlačítka. pro zahájení provozu iPhone a spuštění provozu.

Dnes jsme se naučili, jak aktualizovat firmware na iPhone na síti Wi-Fi bez iTunes a bez počítače. Náš telefon si začal pamatovat sítě Wi-Fi, takže již nemusíte pokaždé zadávat heslo do dříve známých bezdrátových sítí. Na jejich místě zůstaly všechny údaje, hudba, video, aplikace, aplikace a SMS zprávy. Pokud se však také rozhodnete aktualizovat firmware iPhone nebo iPad, vždy uložte důležitá data.

Záznam byl zveřejněn v nadpisu pokynů s iOS Marks, iOS Update, aktualizace firmwaru. Přidejte do záložek konstantní odkaz.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS