Kontrola aktualizací chromu

Aktualizace se zpravidla provádí na pozadí při restartování prohlížeče. Pokud jste to však nějakou dobu nezavřeli, ikona nabídky Chrome může změnit jeho barvu:

Chcete.li použít aktualizaci, postupujte podle následujících akcí:

 • Klikněte na nabídku Chrome na panelu nástrojů prohlížeče.
 • Vyberte aktualizaci Google Chrome.
 • V dialogovém okně potvrzení toho, co se objeví, klikněte na restart. Otevřené karty a okna jsou zachovány v prohlížeči. Po restartu prohlížeče se automaticky otevřou. Pokud jste právě teď nepohodlné restartovat prohlížeč, klikněte nyní na tlačítko. Po dalším restartu prohlížeče obnovení bude aktualizace automaticky použita.

Pro uživatele Windows 8: Ujistěte se, že všechna okna a karty Chrome v počítači v systému Windows 8 jsou uzavřena. Restartujte Chrome pro aplikaci aktualizací.

Kontrola aktualizace Google Chrome

Klikněte na nabídku Chrome na panelu nástrojů prohlížeče a vyberte si o Google Chrome.

Číslo aktuální verze je řada čísel pod nadpisem „Google Chrome“. Chrome zkontroluje přítomnost aktualizací, když jste na této stránce.

Klikněte na restart. Chcete.li použít všechny dostupné aktualizace.

Proč potřebujete aktualizovat chrom prohlížeče

Pravidelná obnova prohlížeče, dokud není nejnovější verze předpokladem správné provozu programu. Změny provedené vývojáři mohou ovlivnit nejrozmanitější aspekty práce webového obličeje:

 • Úroveň zabezpečení uživatelských dat;
 • Výkon prohlížeče během zobrazení webových stránek a načítání mediálních dat;
 • Inte Wee;
 • Funkce.

Kromě toho jsou aktualizace navrženy tak, aby eliminovaly problémy nalezené ve starých verzích programu. Proto nezanedbávejte doporučení odborníků. sledujte vzhled nových verzí a pravidelně aktualizujte program. Bude to trvat jen pár minut, ale přinese uživateli velké výhody a poskytne pohodlí a bezpečnost při práci s webovým prohlížečem.

READ  Google Play nefunguje na Huawei

Jak aktualizovat Chrome v telefonu

Aktualizace mobilní verze prohlížeče na telefonu je to samostatný příběh. Ačkoli ve skutečnosti není nic komplikovaného. Ve výchozím nastavení je v chytrých telefonech nastaveno v chytré telefony Android Google Chrome. Instalace náplastí zde dochází prostřednictvím trhu s aplikací Play Applications. Pokud máte gadget Apple a používáte na svém zařízení Chrome, můžete jej také aktualizovat prostřednictvím aplikace aplikací. Pro iPhone je to AppStore.

 • Otevřete aplikaci. V počátečním vstupu je vyžadováno autorizace na účtu Google.
 • Zatímco v hlavním obchodě, klikněte na tlačítko ve formě tří pruhů.

Pokud v seznamu uvidíte tlačítko „Otevřené“, použijete nejnovější verzi a není nutná žádná akce.

Jak aktualizovat Chrome prohlížeče Google

Níže budeme zvážit několik efektivních způsobů, které vám umožní aktualizovat Google Chrome až do nejnovější verze.

Aktualizace prohlížeče lze provádět pomocí softwaru třetího partu navrženého speciálně pro tyto účely. Zvažte další proces aktualizace Google Chrome pomocí programu Secunia PSI.

Upouštíme vaši pozornost na skutečnost, že tímto způsobem můžete aktualizovat nejen prohlížeč Google Chrome, ale také jakékoli jiné programy nainstalované v počítači.

 • Nainstalujte program Secunia PSI do počítače. Po prvním spuštění budete muset najít relevantní aktualizace pro programy nainstalované v počítači. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko „Sken now“.

Jak zkontrolovat dostupnost aktualizace?

Před přechodem na spuštění aktualizace prohlížeče musíte zkontrolovat, zda Google Chrome musí vůbec nainstalovat aktualizaci. Níže jsou uvedeny několik způsobů, jak zkontrolovat přítomnost aktualizace prohlížeče na osobním počítači, stejně jako na mobilním zařízení.

Na počítači

Začněme kontrolou aktualizace prohlížeče na osobním počítači. Z tohoto důvodu existují v Google Chrome dva způsoby, jak sledovat přítomnost aktualizace. Dále zvažte tyto dvě metody.

Indikátory

Abychom zjistili, zda je třeba potřebovat prohlížeč Google v osobním počítači s operačním systémem Windows 7, stačí provést následující akce:

aktualizovat, google, chrome
 • Otevřete prohlížeč na původní kartě. Na pravé horní straně stránky je ikona ve formě tří vertikálních bodů. Bude nutné stisknout tuto ikonu s levým klíčem.
 • Jak to uděláte, objeví se speciální okno v pravé horní části aktuální stránky. Pokud není prohlížeč aktualizován na nejnovější verzi, pak v horní části okna bude položka „Aktualizovat Google Chrome“.
READ  Instalace systému Windows do notebooku Asus. Příprava na instalaci

Kromě toho bude existovat speciální indikátor, který lze provést ve třech barvách. Pokud indikátor spálí červeně, je aktualizace k dispozici déle než týden. Pokud je zelená, pak ne více než dva dny. Pokud oranžová, pak prohlížeč již nebyl aktualizován asi 4 dny.

Odkaz

Kromě speciálních ukazatelů můžete sledovat přítomnost aktualizace ve speciální části Google Chrome. Abychom se dostali na vhodnou stránku, provedeme následující akce:

 • Jdeme na hlavní kartu prohlížeče. Věnujeme pozornost pravé horní stránce. Bude vytvořen graf ve formě tří bodů. Stiskněte levou klávesu myši přímo na něm.
 • V okně, které se objeví, najdeme položku „pomoc“ a přineseme na něj kurzor myši. Poté by se měly objevit tři nové řádky. Najdeme zde sekci „na prohlížeči Google Chrome“ a klikněte přímo na ni levým klíčem k myši.
 • Můžete se tedy dostat na kartu Speciální prohlížeč, kde bude napsáno, která verze Google Chrome je v současné době nainstalována. Pokud existuje tlačítko, které vám umožní pokračovat v aktualizaci prohlížeče, pak to znamená, že v tuto chvíli není nainstalována poslední možnost aktualizace.

Na telefonu

Mnoho uživatelů dává přednost použití Google Chrome jako prohlížeče na svém smartphonu. Chcete.li zkontrolovat dostupnost aktualizace prohlížeče v telefonu, budete muset jít do oficiálního obchodu. Pokud máte zařízení s operačním systémem iOS, přejděte do App Store.

A pokud máte smartphone založený na Androidu, musíte otevřít trh Play. Poté bude stačit najít aplikaci Google Chrome. Pokud existuje tlačítko „aktualizace“, váš prohlížeč potřebuje aktualizaci. Více se o tom dozvíte níže v položce „Jak aktualizovat na nejnovější verzi zdarma“.

aktualizovat, google, chrome

Jak aktualizovat Google Chrome

Postup není obtížný. Je to hlavně automatizované, ale uživatel by mohl tuto funkci vypnout. Zvažte pokyny pro každé zařízení.

READ  Jak aktualizovat službu Play Market v telefonu Samsung. Jak nainstalovat soubor APK sami?

Pro počítač jsou k dispozici dva způsoby. První znamená použití nabídky a je to manuální metoda a druhá automatická. Každá z možností je navíc poměrně jednoduchá a nevyžaduje zvláštní znalosti. Systém často provádí tento postup nezávisle za předpokladu, že uživatel zavře prohlížeč a často restartuje PC.

Manuální aktualizace

Nejprve zvažte první metodu, která znamená ručně stahování opravy:

 • Spusťte webový prohlížeč.
 • Věnujte pozornost panelu, který se nachází v pravém horním rohu.
 • Pokud existuje nová oprava, uvidíte aktivní tlačítko ve formě zelené šipky.
 • Klikněte na něj a vyberte odpovídající funkci, jak je uvedeno na snímku obrazovky.
 • Počkejte na načítání. Nezapomeňte restartovat program.

Pokud neexistují žádná tlačítka ke stažení, použijete nejnovější verzi.

Můžete také přejít na oficiální web a zobrazit vydané záplaty.

Automatická aktualizace

Ve výchozím nastavení je automatické nastavení stahování aktivní. Stačí restartovat aplikaci na počítači tak, aby nezávisle nastavovala potřebné soubory.

Co dělat, pokud existují problémy s aktualizací Google Chrome

Google Chrome je nejoblíbenějším prohlížečem na planetě, používá ho miliardy lidí. A když se současně pokusí aktualizovat, Google nemusí mít dostatek zdrojů, aby okamžitě sloužil všem. Proto je někdy možné zpoždění s dostupností aktualizace.

Nejčastěji se to stane, když je zranitelnost považována za skutečně nebezpečnou a aktualizace je opravdu důležitá: mnoho uživatelů se ji snaží nainstalovat současně. V tomto případě musíte trochu počkat, pravidelně opakovat kroky od výše uvedených pokynů.

Pokud uplynulo hodně času a aktualizace Google Chrome stále nefunguje, zkuste dodržovat radu vývojářů prohlížeče.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS