Jak vytvořit tmavé téma v aplikaci Instagram na iPhonu

Jak se Instagram černá, uživatelé se zájmem o sledování trendů sociálních médií. Vývojáři webu pro hostování fotografií převzali štafetu změn obrázků aplikací a nyní je příznivcům k dispozici „noční“ verze.

V dubnu loňského roku VK označil přidání diskusí, které daly stmívání v interis. Příslušníci ruských služeb píší připomínky k novému designu. Fanoušci Instagramu však nemusí přidávat „řetězové dopisy“ J

Funkce úprav je zabudována v operačním systému; v tomto článku se budeme zabývat tím, jak aktivovat tmavý režim:

Nepoužívejte neoficiální zásuvné moduly webového prohlížeče. Stahujte software z důvěryhodných stránek, abyste se vyhnuli krádeži profilových dat nebo virům.

Zejména proto, že takový software mění pozadí v prohlížeči, aniž by se dotkl aplikace pro hostování fotografií. App Store neobsahuje žádné nástroje pro změnu barev (to se týká spíše systému Android), takže zvolte standardní metodu.

jak vytvořit tmavé téma krok jedna

Jak povolit tmavé téma v aplikaci Instagram v systému Android

Na chytrých telefonech s operačním systémem Android existují různé způsoby, jak vytvořit černý Instagram, vše závisí na preferencích uživatele a také na novosti zařízení.

Ne všechny metody mohou fungovat pro všechny modely telefonů, proto doporučujeme vyzkoušet každou z nich a vybrat nejvhodnější metodu, aby byl motiv Instagramu tmavý.

Jak změnit motiv na tmavý v aplikaci Instagram v systému Android

V nejnovějších verzích aplikace Instagram pro zařízení se systémem Android lze změnit motiv přímo v nastavení aplikace.

Chcete-li tuto funkci zkontrolovat a aktivovat tmavý (noční) režim:

 • Přejděte na profilovou stránku (klikněte na avatar v pravém dolním rohu);
 • Stiskněte tři vodorovné pruhy;
 • Vyberte možnost „Nastavení“ ;
 • Najděte položku „Téma“ ;
 • Zaškrtněte políčko „Dark“ nebo „Light“ ;

Automatickou změnu designu v aplikaci Instagram nelze nastavit, lze ji provést pouze prostřednictvím globálního nastavení smartphonu.

Změna motivu v nastavení systému Android

Od systému Android 9 mají smartphony funkci změny motivu designu ze světlého na tmavý. Toto nastavení pomáhá pohodlně používat přístroj v noci a je také dobrým spořičem baterie.

READ  jak vytvořit aplikaci pro iOS.

Chcete-li aktivovat noční režim smartphonu a s ním automaticky povolit černé téma na Instagramu, musíte postupovat podle následujících kroků:

 • Otevřete „Nastavení“ ;
 • Najděte položku „Obrazovka“ ;
 • Přejděte na „Tmavý režim“ (tato možnost není v systému Android 10 k dispozici);
 • Přepněte přepínač do požadované polohy;

Všimněte si, že zde můžete také nastavit plánovanou změnu pozadí. Zadejte preferovanou dobu nočního režimu.

Aplikace pro změnu témat

Pokud vaše zařízení nepodporuje černé téma v aplikaci Instagram a váš smartphone používá systém Android nižší než verze 9, můžete zobrazení změnit pomocí speciálních aplikací, které lze stáhnout a nainstalovat z Google Play

Tmavý režim pro Instagram. tato aplikace byla navržena speciálně pro změnu designu motivu v oficiální aplikaci Instagram. Standardní barvy lze změnit na libovolný barevný odstín.

Nevýhody aplikace: velké množství reklam, nedostatek ruštiny a ne zcela srozumitelné rozhraní.

Aplikace neumožňuje pouze použít tmavé téma na Instagramu, ale umožňuje plně přizpůsobit požadované barvy použitím filtrů na fotografiích.

Služby pro rychlý nábor předplatitelů

Likeinsta. služba umožňuje rychle získat živé sledující za malý poplatek nebo zdarma

Zengram je výkonný nástroj pro propagaci vašeho účtu Instagram, likes, sleduje storis, posílá uvítací zprávy. Promo kód INSTASERVIS_ZENG

Jesica Bot. vyzkoušejte bezpečnou a inovativní aplikaci na podporu svého účtu na Instagramu

Černý Instagram prostřednictvím inverze barev

Dalším způsobem, jak simulovat tmavý motiv v aplikaci Instagram, je povolit inverzi barev v nastavení smartphonu. Režim umožňuje měnit barvy t.е. Černá je bílá a bílá černá.

Chcete-li v telefonu se systémem Android povolit obrácení barev, musíte:

 • Otevřít nastavení ;
 • Přejděte do části „Rozšířená nastavení“ ;
 • Otevřete „Pokročilé. funkce“ ;
 • V části „Obrazovka“ “ přesuňte přepínač režimu „Inverze barev“ do polohy „Zapnuto“.

Při inverzi barev se invertují nejen černé a bílé barvy, ale i všechny ostatní barvy a fotografie a videa vypadají nesprávně. Režim inverze barev je vhodný pro čtení a není vhodný pro prohlížení grafického obsahu.

Jak zakázat tmavé téma na Instagramu

Vypnutí tmavého režimu na Instagramu je stejně snadné jako jeho zapnutí. Za tímto účelem proveďte následující kroky:

 • Zavření aplikace Instagram, pokud je otevřená.
 • Přejděte do aplikace Nastavení.
 • Vyberte část Obrazovka a jas.
 • Zaškrtněte políčko vedle motivu „Light“.
 • Otevřít Instagram. Tmavý režim bude deaktivován.

Siri můžete také požádat o vypnutí tmavého režimu, což je ještě rychlejší a pohodlnější. Funguje také správa režimů prostřednictvím Ovládacích prvků. Všechny tyto možnosti vypnou tmavý režim v aplikaci Instagram.

Tmavý režim je již k dispozici v aplikaci Instagram pro iOS, potřebujete k tomu nejnovější verzi.

READ  Pád aplikací na iPhonu 7

Jak povolit tmavé téma na iPhonu

Barevný režim můžete změnit třemi různými způsoby. Vyberte si nejrychlejší a nejpohodlnější. Vyplatí se však předem se ujistit, zda je tato možnost k dispozici. Za tímto účelem přejděte v Nastavení do části Obecné a otevřete kartu O tomto zařízení. Na obrazovce se zobrazí nejen verze softwaru (software), ale také další technické specifikace zařízení.

  V „Control point“, který se otevře vytažením obrazovky směrem nahoru, byste měli s trochou snahy zvolit indikátor jasu obrazovky a několik sekund jej držet stisknutý. Níže se otevře malé okno, ve kterém můžete změnit téma.

Kromě ručního přepínání je možné nastavit také automatický režim přepínání. To lze provést také v nastavení v části „Obrazovka a jas“. Posuňte posuvník na kartě „Automaticky“ a přejděte do „Nastavení“, abyste určili, na jakou denní dobu, večer, v noci nebo ráno se systém přepne. Tím se výrazně sníží noční zátěž očí.

Kromě toho vám tmavé téma pomůže usnout, protože příliš jasné světlo z obrazovky zastaví produkci melatoninu, který je zodpovědný za spánek.

Obnovení bílé barvy

Tmavé téma se samo nezobrazí. Nejprve je třeba aktivovat noční téma. Je přijatelné, aby se černý motiv objevil sám, když aktualizujete nastavení mobilního telefonu.

Změnu pozadí v aplikaci Instagram na bílé lze provést opačně než nastavení černé.

Nastavení bílého pozadí Instagramu prostřednictvím osobního počítače lze provést vypnutím rozšíření Instagram DarkMode.

Jak zčernit Instagram v telefonu

Vývojáři sociální sítě se loni postarali o zavedení „nočního“ designu na obrazovkách uživatelů. Na rozdíl od VK však fotoblogeři na webu pro hostování fotografií nemusí k příspěvkům přidávat popisek s „tmavým motivem“.

Výchozí nastavení smartphonů se systémem Android 10 je diskutované pozadí. Aby uživatelé nemuseli řešit, jak vytvořit tmavé téma. Na Instagramu se jejich protějšky se systémem iOS 13 mohou podobně spokojit s výchozím nastavením změny.

Dřívější specifikace miniaplikací zahrnují instalaci nástrojů pro řešení problému. V tomto článku se zaměříme na systém Android verze 9 a nižší v souvislosti s provozem v černém režimu.

na systému android

Seznamme se tedy se softwarem Tmavý režim Téma, který pomáhá nainstalovat výpadek pro rané platformy, doprovodné „telefony Google“. Takový vývoj může poškodit vaše zařízení nebo získat přístup k informacím o vašem účtu.

 • stáhnout software;
 • nainstalovat do telefonu;
 • zadejte registrační údaje svého účtu photohosting;
 • potvrdit autentizaci.

Po manipulaci se Instagram zobrazí ve verzi pro prohlížeč. Určený případ použití obsahuje společnosti Lenta, Storis a Direct.

READ  V aplikaci Nastavení došlo k chybě Androidu

Účastníci služby Messenger nebudou moci tyto funkce využívat:

 • impozantní masky;
 • živé vysílání;
 • sledovat obsah v IGTV;
 • konfigurace obchodního profilu;
 • nastavení obsahu;
 • přepínání mezi osobní a komerční stránkou.

A hlavní omezení tématu tmavého režimu po nastavení tmavého tématu. Instagram na Androidu změní zobrazení v prohlížeči. aplikace zůstane ve výchozím zobrazení. Smiřte se s tím, nebo si aktualizujte operační systém a získejte luxusní kryt.

Jak aktivovat tmavé téma v aplikaci Instagram v systému Android

Chcete-li na zařízeních se systémem Android použít černé téma Instagram, musíte provést následující kroky:

  Ujistěte se, že máte v miniaplikaci nainstalovaný systém Android verze 10. Verzi systému Android můžete zobrazit v nastavení telefonu v části s podrobnostmi o zařízení;

Telefonní systém změní barvu na tmavší. Spusťte Instagram a uvidíte, že aplikace má také tmavší motiv.

Tmavé téma na instagramu iOS

Abyste si tuto změnu plně uvědomili, stojí za to provést několik jednoduchých operací. Schéma akce závisí na tom, pod jakým operačním systémem je telefon, který vlastníte, spuštěn. Dříve se podobného efektu dosahovalo pomocí speciálních aplikací a rozšíření prohlížeče z kategorie hospod. Způsobilo to však mnoho negativních faktorů. Ztmavení tématu a obsahu sociální sítě.

Z tohoto důvodu byla nově přijatá inovace uživateli velmi dobře přijata. Samotná aplikace sociální sítě nemá režim ztlumení. Chcete-li nastavit pohodlnou volbu, musíte provést úkony v nastavení. To vám dává možnost použít tmavší pozadí. Chcete-li obrazovku ztmavit, musíte snížit jas na miniaplikaci, nemůžete najít vhodnější možnost.

Jak změnit motiv Instagramu na bílý na iPhonu

Inverze barev, kterou jsme zmínili v nadpisu u Googlofonů, platí i pro zařízení Apple. Abyste se nemuseli divit, proč Instagram zčernal, vezměte v úvahu toto. gadgety se systémem iOS podporují tento druh změny barvy již od verze 7.

Zkontrolujte vypnutí tmavého režimu v nastavení kapesního počítače:

Pokud nastavujete nový telefon nebo jej nastavujete po obnovení továrního nastavení, zaškrtněte políčko „Light“ v okně „Appearance“. Pak klepněte na „Další“ a postupujte podle průvodce.

Konečně algoritmus, který je spravedlivý pro majitele zařízení se systémem iOS 13:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS