Jak opravit chybu iTunes se nemůže připojit k iPhonu

Otázka: Když v počítači používám iTunes a pokusím se synchronizovat iPhone s iTunes, zobrazí se chybová zpráva: „iTunes se nepodařilo připojit k tomuto iPhonu, žádná hodnota“. Počítač je v pořádku, telefon také. Co je špatně s iTunes? Proč se mi nedaří úspěšně připojit telefon k iTunes?? Jak tento problém vyřešit?

Ve skutečnosti existuje mnoho různých příčin, které způsobí, že se iTunes nepodaří připojit k iPhonu, softwarová chyba nebo chyba hardwaru. Setkali jste se někdy se stejným problémem, že se iTunes nemohou připojit k iPhonu, jako uživatelé popsaní výše?? Pokud iTunes zařízení se systémem iOS nerozpoznají, může se zobrazit chybová zpráva iTunes. Cílem tohoto článku je naučit vás nejlepší způsob, jak opravit chybu iTunes se nemůže připojit k iPhonu nebo jiné neznámé chyby. Pokud se pokusíte připojit iTunes k iPhonu, ale nepodaří se vám to, přečtěte si následující výňatky, kde najdete praktické metody řešení problému bez ztráty dat.

iTunes se nepodařilo připojit k tomuto iPhonu 0xE800000A (Řešení)

Neznámá chyba 0xE800000A při připojení zařízení Apple k aplikaci iTunes. K tomu může dojít při přenosu souborů, při prvním připojení, při aktualizaci firmwaru. Tento problém se týká většiny zařízení se systémem iOS: iPhone 5, iPhone 5S a novější modely, iPad od roku 2014.

 • Problémy se stahováním aktualizací iOS.
 • Problémy s registrem systému Windows nebo službami Apple: AppleMobileDeviceService.exe, iTunesHelper.exe, iPodService.exe.
 • Software iTunes nebyl dlouho aktualizován.
 • Nefunkční notebook nebo počítač (Windows i Mac).
 • Nesprávné blikání zařízení, ať už opakované, nebo základní při výrobě.

Problém raději neřešte pomocí softwaru staženého z neoficiálních zdrojů. Tyto programy mohou být infikovány viry, které způsobí nefunkčnost vašeho zařízení a ztrátu přístupu k vašim osobním údajům. Postupujte podle pokynů oficiálního vývojáře.

Technická podpora společnosti Apple poskytuje následující rady, jak vyřešit chybu 0xE800000A v iTunes:

 • Restartování obou zařízení.
 • Ujistěte se, že máte v zařízení Apple alespoň 1 gigabajt volného místa. To lze zobrazit v části „Dostupné“ v hlavní nabídce nastavení.
 • Zkuste se připojit k jiným portům USB pouze pomocí originálního hardwaru.
 • Odpojte externí disky a flash disky, protože chyba může být způsobena více současně připojenými zařízeními.
 • Aktualizace ovladače Apple. (Správce zařízení. Řadiče USB. klikněte pravým tlačítkem myši na první položku. aktualizovat ovladač.)
 • Aktualizace operačního systému smartphonu. (Hlavní nastavení. Stahování aktualizací.)
READ  Jak připojit internet k jinému telefonu

Odstranění konfigurace iTunes ve složce Lockdown.

itunes, nepodaří, připojit, tomuto, iphonu

Běžná metoda, kterou se aktualizují konfigurace systému a problém se může vyřešit.

Otevřete Správce úloh v počítači (lze to provést pomocí klávesové zkratky CTRLTDELETE) a zastavte všechny operace Apple a odpojte kabel USB. Spusťte aplikaci a vyhledejte %ProgramData% Tím otevřete skrytou složku, vyberte „Apple“, vyhledejte „Lockdown“ a odstraňte ji. Poté znovu připojte kabel USB a potvrďte přístup k zařízení.

Pokud vám žádný z výše uvedených způsobů nepomohl, obraťte se na svého poskytovatele služeb.

Vymazání konfigurace softwaru prostřednictvím složky Lockdown

Tyto akce by měly aktualizovat konfiguraci systému a odstranit chybu, která se vyskytla.

Deaktivace omezení

Je možné, že jste na iPhonu nastavili omezení, takže nemůžete přenášet data z iTunes. V tomto případě nemáte problém s rozpoznáním iPhonu iTunes, ale nemůžete přenést data z iTunes.

Tip odborníka: Tento nástroj pro obnovu prohledá úložiště a nahradí poškozené nebo chybějící soubory, pokud žádná z těchto metod nefunguje. To funguje dobře ve většině případů, kdy problém souvisí s poškozením systému. Tento nástroj také optimalizuje váš systém, abyste dosáhli maximálního výkonu. Můžete si ji stáhnout kliknutím sem

CCNA, Web Developer, Řešení problémů s PC

Jsem počítačový nadšenec a odborník na IT. Mám dlouholeté zkušenosti s programováním počítačů, řešením problémů a opravami hardwaru. Specializuji se na vývoj webových stránek a návrh databází. Mám také certifikaci CCNA pro návrh a řešení problémů v síti.

Aktualizace iPhonu

Vzhledem k tomu, že nejnovější verze iTunes pracuje s určitými verzemi iOS, může tento problém vyřešit i aktualizace iPhonu na nejnovější verzi.

 • Pokud je k dispozici aktualizace, klikněte na Stáhnout a nainstalovat
 • Zadejte své heslo (pokud se zobrazí výzva)
 • Klikněte na tlačítko Souhlasím

Po instalaci aktualizace zkuste iPhone znovu připojit a zjistěte, zda chyba zmizí.

Přeinstalování iTunes

Někdy může dojít k poškození souborů iTunes, což může způsobit chybu. „iTunes se nepodařilo připojit k tomuto iPhonu, žádná hodnota“. Jedním z možných řešení opravy chybějících souborů je přeinstalovat iTunes. Zde je návod, jak to udělat.

READ  Jak vložit emoji do iPhonu. Jak uložit emoji na fotografii v iPhonu

Poznámka: iTunes může mít v některých systémech dvě verze podpory aplikací Apple. Ujistěte se, že jste je oba odinstalovali. Chcete-li zkontrolovat, zda byl veškerý související software odstraněn, nebo ne, můžete použít vyhledávací panel. Jednoduše do něj napište jablko.

 • Přeinstalování iTunes a souvisejících komponent
itunes, nepodaří, připojit, tomuto, iphonu
 • Po úplném odstranění iTunes znovu restartujte počítač a stáhněte si nejnovější verzi iTunes od společnosti Apple.com.
 • Otevřete stažený soubor a zobrazí se průvodce instalací.
 • Postupujte podle pokynů, přejděte ze složky iTunes a souhlaste s podmínkami.
 • Po dokončení instalace klikněte na tlačítko Dokončit a v počítači máte novou aplikaci iTunes.

Pomocí Správce úloh můžete zastavit některé služby Apple:

 • iTunesHelper.exe
 • AppleMobileDeviceService.exe
 • iPodService.exe

Po dokončení těchto procesů restartujte počítač, otevřete iTunes a vyzkoušejte.

Obnovení složky uzamčení

Složka Lockdown je skrytá a chráněná složka, která je přítomna ve všech počítačích s nainstalovanými iTunes, včetně počítačů se systémem Windows. Složka Lockdown obsahuje nejrůznější dočasná data, většinou související se synchronizací zařízení Apple s iTunes v počítači. Řešením tohoto problému, které funguje u mnoha postižených, je obnovení složky Lockdown počítače jejím odstraněním. Nemějte obavy. po odstranění složky Lockdown bude téměř okamžitě obnovena a znovu vytvořena. Chcete-li se pomocí tohoto řešení zbavit tohoto problému, musíte

Odpojení všech zařízení Apple připojených k počítači. Ukončit

Stisknutím klávesy s logem Windows p otevřete Spustit

Do dialogového okna Spustit zadejte %Program Data% a stiskněte klávesu Enter:

Vyhledejte složku s názvem apple a dvakrát na ni klikněte.

Najděte složku s názvem Lockdown a klikněte na ni pravým tlačítkem myši.

Klikněte na odinstalovat z kontextové nabídky.

Potvrďte ve vyskakovacím okně, které se zobrazí.

Restartujte počítač a zkontrolujte, zda byl problém vyřešen.

Obnovení do iTunes

Pokud předchozí metody chybu 0xe8000065 iTunes nevyřešily, můžete přistoupit k extrémnímu opatření, kterým je přeflashování zařízení. Při obnovení iPhonu dojde ke ztrátě všech uživatelských dat, proto je lepší si je nejprve zálohovat. Musíte si také stáhnout čerstvou verzi systému iOS z oficiálního zdroje, spustit proces obnovení a počkat na jeho dokončení. Metoda opětovného flashování v iTunes je relevantní, pokud se během synchronizace objeví chyba 0xe8000065, ale připojení je úspěšné.

READ  Apple Watch se nepřipojí k iPhonu

Pokud žádná z výše uvedených metod nefunguje a software zařízení nedetekuje, je pravděpodobné, že problém souvisí s hardwarem, a pak vám s jeho řešením pomůže profesionální servisní středisko.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS