Intervaly mezi vydáváním telefonů iQOO nepatří v tomto odvětví k největším. Společnost má tendenci uvádět každý rok na trh několik generací svých řad chytrých telefonů. Společnost letos uvedla na trh model iQOO Neo 6 a podle všeho se již připravuje na model iQOO Neo 7. Již se objevují první úniky naznačující uvedení nového modelu na trh. Chystaný smartphone prošel povinnou certifikací v Číně a zanechal při tom některé detaily.

Kromě nové certifikace odhalil tipér Digital Chat Station také několik klíčových detailů. iQOO Neo 7 přijde s novou technologií rychlého nabíjení. Zatímco iQOO Neo 6 má 80W rychlonabíjení, iQOO Neo 7 ho posune do vyšších výšin. Telefon bude mít 120W nabíjení. To je jeden z nejrychlejších standardů, které nyní iQOO nabízí. Telefon bude podporovat nabíjení (20V / 6A). Zajímavé je, že to již bylo teasováno. Nyní jsme dostali oficiální potvrzení od společnosti 3C.

iqoo, 120w, potvrzen

Gizchina Novinky týdne

Kapacitu telefonu iQOO Neo 7 bohužel neznáme. Nicméně současný Neo 6 má článek s kapacitou 4 700 mAh. U modelu iQOO Neo 7 můžeme očekávat toto množství nebo ještě méně. Možná se ptáte, proč by měl přijít s méně šťávy. To je možný scénář, když zvýšíme rychlost nabíjení. Většina výrobců smartphonů má tendenci hrát si s bezpečnou kapacitou baterie, když si hraje s vyšší rychlostí nabíjení. Nevíme, zda je to i případ nového telefonu. V nejlepším případě dostaneme stejnou kapacitu 4 700 mAh. Neočekáváme nic vyššího.

Specifikace iQOO Neo 7

Existuje více variant iQOO Neo 6. V Číně máme k dispozici variantu Snapdragon 8 Gen 1, na globálním trhu je místo ní Snapdragon 870. Nový model zřejmě nebude vybaven procesorem Qualcomm. Místo toho bude obsahovat SoC MediaTek Dimensity 9000. Možná to není šálek čaje pro každého, ale co se týče specifikací, Dimensity 9000 patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Podle Digital Chat Station bude iQOO Neo 7 vybaven displejem s rozlišením Full HD a frekvencí 120 Hz. nadto přinese jako hlavní fotoaparát snímač IMX766V s rozlišením 50 Mpx. Jedná se o stejný snímač, který pohání iQOO 8 Pro z roku 2021. Zpráva naznačuje uvedení na trh v příštím měsíci. Vzhledem k obvyklému harmonogramu iQOO očekáváme, že se nejdříve objeví čínská varianta.

READ  Připojení zařízení Samsung s10 k televizoru

Stojí za zmínku, že iQOO je také zaneprázdněn s jeho vlajkové řady. Společnost právě uvedla na trh řadu iQOO 10. Poslední zprávy však již naznačují vývoj řady iQOO 11. Další vlajková loď přinese Snapdragon 8 Gen 2. Může se objevit na začátku 1. čtvrtletí 2023.

SOURCE

Image:www.gizchina.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS