iOS 14 zamrzá / visí, dotyková obrazovka nereaguje

Některé funkce a nastavení jsou pro nové i stávající uživatele iOS nové. To zajistí bezproblémový provoz vašeho zařízení iOS a snadný život v budoucnosti. Lidé proto horečně upgradují na nejnovější verze iOS 12. Někteří uživatelé si však stěžují, že nejčastějšími problémy s obrazovkou zařízení iOS jsou zamrzání a zavěšení po aktualizaci. Máme problém se speciálními akcemi aplikace, jako je klepnutí na ikonu nastavení v aplikaci iOS (zavření aplikace při jejím otevření), nebo se aplikace neočekávaně zavře.

Někdy zamrzne hra nebo aplikace s vysokou konfigurací, nereaguje dotyková obrazovka nebo zařízení zamrzne.

Užitečné: Aplikace v iOS 12 po aktualizaci stále padá

Podívejme se na možné příčiny a řešení neustálého zamrzání a zavěšení iOS 12 beta na iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 6S / 6, iPhone 5S.

Naši odborníci mohou opravit zamrznutí vašeho zařízení do 20 minut

Naši specialisté mohou opravit vaše zamrzlé zařízení do 20 minut!

Není možné nezávisle určit, zda iPhone visí kvůli vadnému napájecímu obvodu nebo vadné spodní smyčce.

Musíte vyhledat pomoc opravárenské organizace, kde bude příčina zjištěna a okamžitě odstraněna. Náš portál byl vytvořen na podporu uživatelů, kteří potřebují opravit svá zařízení. Zde je seznam servisních firem včetně jejich hodnocení podle kvality práce, ceny a dalších faktorů.

Příčiny selhání dotykového displeje

Porucha dotykového modulu je často způsobena Příčiny:

Mechanické poškození (nárazy a pády);

Kontakt s vlhkostí (koroze v zařízení, a to selže, někdy jen zkratuje);

Ztráta funkčnosti čipu dotykové obrazovky;

roztržení kontaktních bodů mezi telefonem a základní deskou;

Provoz cizích dílů při předchozí opravě.

Jak opravit iPhone X, který nereaguje nebo visí po instalaci aktualizace iOS 11.4.1 [Průvodce řešením problémů]

Pokud váš smartphone často zamrzá nebo se zasekává, může to být způsobeno fatálními chybami systému nebo horším poškozením hardwaru. Ale pro nový spolehlivý iPhone, který tento problém vyřeší po instalaci aktualizace iOS, je pravděpodobné, že je to způsobeno složitými softwarovými chybami. K tomu obvykle dochází, pokud byla instalace aktualizace přerušena nebo nebyla dokončena.

V takovém případě může dojít k poškození systému zařízení, což způsobí jeho nesprávnou funkci. V případě menších systémových chyb lze provést některá řešení, která chyby opraví. V opačném případě budete muset restartovat systém nebo obnovit systém iOS.

How to fix a freezing iPhone X XS XsMax 3 solutions

Níže jsou uvedeny použitelné postupy a možná řešení podobného problému na iPhonu X po instalaci aktualizace iOS 11.4.1. Přečtěte si, jak vyřešit potíže a opravit iPhone X, který nereaguje nebo visí po aktualizaci na nejnovější verzi iOS.

READ  Jak restartovat iPhone 11 pro

Pokud jste tuto zprávu našli, protože jste se snažili najít řešení svého problému, zkuste navštívit naši stránku s řešením problémů, protože jsme se již zabývali většinou běžných problémů s telefonem. Již jsme uvedli řešení některých problémů nahlášených našimi čtenáři, proto se pokuste najít problémy podobné těm vašim a použijte námi navržená řešení. Pokud vám nefungují a potřebujete další pomoc, vyplňte náš dotazník o problémech s iPhonem a klikněte na tlačítko Odeslat.

První řešení: nucený restart.

Vynucený restart funguje stejně jako softwarový reset, ale provádí se poněkud odlišným způsobem pomocí hardwarových kláves. Jedná se o postup simulace baterie, který se provádí za účelem restartování nereagujícího nebo zavěšeného smartphonu. Násilně ukončuje aplikace na pozadí, resetuje mezipaměť a odstraňuje drobné systémové chyby, které mohly bránit správné funkci zařízení. Na rozdíl od předchozích variant iPhonu se nucený restart na novém iPhonu 8, 8 Plus a iPhonu X změnil. A to tímto způsobem:

 • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti.
 • Poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti.
 • Nakonec stiskněte a podržte tlačítko napájení / boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.

Tento proces opět neovlivní žádná data uložená ve vnitřní paměti telefonu, a proto nedojde ke ztrátě dat.

Pokud se iPhone po vynuceném restartu znovu spustí, proveďte následující řešení.

Druhé řešení: obnovení všech nastavení.

Nová aktualizace iOS mohla automaticky přepsat aktuální systémové nastavení iPhonu, což pravděpodobně způsobilo konflikt některých nastavení nebo složité chyby některých aplikací a služeb. V takovém případě je možné, že chybné aplikace způsobily, že iPhone přestal fungovat a zavěsil se. Chcete-li to napravit, zkuste obnovit všechna nastavení iPhonu X, abyste obnovili výchozí nastavení systému, a poté odpovídajícím způsobem nakonfigurujte a povolte potřebné funkce. Zde je návod, jak to udělat:

 • Klepněte na možnost Nastavení.
 • Obecný tisk.
 • Přejděte a stiskněte tlačítko Obnovit.
 • Vyberte možnost Obnovit všechna nastavení. Tím vymažete aktuální nastavení iPhonu, aniž byste ovlivnili jakákoli data.
 • Pokud budete vyzváni, zadejte správné heslo pro iPhone a pokračujte.
 • Poté klikněte na možnost potvrdit obnovení všech nastavení.

Po dokončení obnovení systému restartujte iPhone a poté upravte potřebné funkce a nastavení na předchozí předvolby, když před instalací aktualizace vše fungovalo správně.

Třetí řešení: Obnovení výchozích nastavení iPhonu v iTunes.

Pokud předchozí metody nevedly k vyřešení problému, můžete iPhone obnovit do výchozího nastavení pomocí iTunes. Vymazání všeho ze systému iPhonu může být nezbytné, abyste se zbavili závažných chyb a opravili hlavní systémové chyby způsobené nesprávnou instalací aktualizací. Pokud je to možné, zkuste si všechna důležitá data předem zálohovat v iTunes. Poté obnovte tovární nastavení iPhonu X v iTunes podle následujících kroků.

 • Připravte si počítač a poté připojte iPhone X pomocí dodaného kabelu USB nebo kabelu Lightning.
 • Otevřete iTunes v počítači a nechte je rozpoznat iPhone X.
 • Pokud budete vyzváni k výběru možnosti Důvěřovat tomuto počítači, stiskněte tlačítko OK a pokračujte podle pokynů na obrazovce.
 • Po zobrazení iPhonu X v iTunes jej vyberte.
 • Přejděte na Souhrn a klikněte na Obnovit [název zařízení].
 • Pokud se zobrazí potvrzovací zpráva, klikněte na tlačítko Obnovit a potvrďte. Tím iTunes vymažou zařízení a nainstalují nejnovější verzi softwaru iOS.

Pro dokončení obnovení systému postupujte podle dalších pokynů na obrazovce. Po resetování můžete iPhone nastavit jako nový.

How To Fix iPhone X Stuck on Swipe Up to Upgrade| Hanged iPhone on Swipe to Upgrade Solved

Čtvrté řešení: Obnovení režimu obnovy iPhone X prostřednictvím iTunes.

V případě závažných softwarových chyb, které nelze opravit obnovením továrního nastavení, je dalším doporučeným řešením obnovení režimu obnovení. Tím vymažete, obnovíte a obnovíte systém iOS prostřednictvím iTunes. Abyste mohli začít, potřebujete počítač s nainstalovanou nejnovější verzí softwaru iTunes. Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning. Po připojení přejděte do režimu obnovení podle následujících kroků a poté proveďte obnovení systému iOS v iTunes:

 • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti.
 • Poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti.
 • Nakonec stiskněte a podržte tlačítko napájení / boční tlačítko, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení. Tlačítko neuvolňujte, když se objeví logo Apple, protože potřebujete přístup do režimu obnovení.
 • Když se zobrazí obrazovka režimu obnovení nebo obrazovka Připojit k iTunes, počkejte, dokud se nezobrazí výzva Obnovit nebo Aktualizovat. Poté vyberte možnost Obnovit.
READ  Zobrazit iPhone x

Počkejte na obnovení systému iPhone a postupujte podle dalších pokynů na obrazovce.

Páté řešení: obnovení iPhonu v režimu DFU.

Toto je poslední řešení, které můžete vyzkoušet, pokud všechny ostatní způsoby opravy iPhonu X selhaly. Obnovení režimu DFU nebo aktualizace firmwaru uvede zařízení do stavu, kdy může komunikovat s počítačem prostřednictvím iTunes i bez zavaděče nebo aktivace iOS. Pokud jste si jisti, že váš iPhone není poškozen fyzicky ani kapalinou, můžete se řídit následujícími kroky a provést obnovení DFU. V opačném případě to za vás udělá technik společnosti Apple.

Nejprve připojte iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning a poté postupujte podle následujících kroků:

 • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti a poté rychle stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti. Nakonec stiskněte a podržte boční tlačítko / tlačítko napájení, dokud obrazovka nezčerná.
 • Jakmile obrazovka zčerná, stiskněte a podržte tlačítko pro snížení hlasitosti a současně podržte boční tlačítko/ tlačítko napájení.
 • Po 5 sekundách uvolněte boční tlačítko / tlačítko napájení, ale podržte tlačítko pro snížení hlasitosti, dokud se iPhone X neobjeví v iTunes.
 • Jakmile se iPhone objeví v iTunes, uvolněte tlačítko pro snížení hlasitosti.
 • Obnovení iPhonu X do režimu DFU pomocí příkazů iTunes provedete podle pokynů na obrazovce.
iphone

Složitější problémy se systémem se obvykle vyřeší obnovením v režimu DFU, takže iPhone X by měl být po úspěšném dokončení procesu obnovení opět zapnutý a správně fungovat.

Další možnosti

Pokud žádné z výše uvedených řešení nefunguje a váš iPhone X stále zamrzá nebo nereaguje, nezbývá vám nic jiného než ho nechat opravit v servisu. V takovém případě jej můžete odnést na nejbližší přepážku Apple Genius a nechat jej zkontrolovat technikem společnosti Apple, zda nevykazuje známky poškození hardwaru. Pokud je ještě v záruce, můžete jej také nechat opravit nebo vyměnit za nový. Další možnosti a oficiální rady získáte u svého poskytovatele služeb nebo na podpoře společnosti Apple.

kontaktujte nás

Jsme vždy otevřeni vašim obavám, dotazům a návrhům, proto nás neváhejte kontaktovat vyplněním tohoto formuláře. Tuto službu nabízíme zdarma a neúčtujeme vám ani korunu. Uvědomte si však, že denně dostáváme stovky e-mailů a nemůžeme odpovědět na každý z nich. Ale buďte ujištěni, že čteme každou zprávu, kterou dostaneme. Ty, kterým jsme pomohli, prosíme, aby nám o tom řekli sdílením zprávy se svými přáteli nebo jednoduše tím, že dají lajk našim stránkám na a google nebo se přihlásí k odběru na

Servisní středisko

Při aktualizaci na nový firmware iPhone někdy zamrzne a přestane reagovat na veškerou uživatelskou aktivitu. K tomu dochází nejčastěji při aktualizaci systému iOS přes Wi-Fi a pro majitele iPhonu nebo iPadu to znamená velmi nepříjemnou situaci. Smartphone nebo tablet se nemusí vůbec zapnout, může viset na logu a neustále se restartovat.

iphone

Všechny tyto příznaky souvisejí s nesprávnou instalací firmwaru nebo s přerušením instalačního procesu. V každém případě je třeba telefon zachránit a my vám nyní poradíme, jak na to:

iphone

Počítač by měl automaticky rozpoznat miniaplikaci a otevřít nainstalovaný software iTunes. Zobrazí se informace o modelu smartphonu/tabletu. Zobrazí se také dialogové okno s výzvou k aktualizaci nebo obnově firmwaru smartphonu.

READ  iPhone je mrtvý, co mám dělat?. Co můžete dělat, když iPhone nefunguje kvůli vybité baterii?

Pokud stisknete tlačítko „Aktualizovat“, iTunes automaticky stáhne nejnovější firmware pro váš iPhone nebo iPad a nainstaluje jej. Všechny informace zůstanou v telefonu.

Pokud se aktualizace firmwaru výše uvedeným způsobem nezdařila. zkuste ji „Opravit“. Všechny vaše osobní informace (kontakty, fotografie, poznámky atd.) však iTunes automaticky stáhne a nainstaluje.д.) budou z telefonu trvale vymazány.

Pokud žádná z těchto metod nefungovala, zkuste iPhone flashnout v režimu DFU, nebo jak se mu také říká. v režimu obnovení. Jedná se o speciální inženýrský režim, který umožňuje flashovat smartphony a tablety Apple. Chcete-li vstoupit do telefonu v režimu DFU, musíte stisknout příslušnou kombinaci kláves na iPhonu nebo iPadu po dobu 10-15 sekund a poté, co se na displeji objeví šňůra. připojte smartphone k počítači a zkuste postupovat podle pokynů na obrazovce.

iPhone 6, 7, 8, X se zpomaluje, zasekává a zamrzá, co dělat?

Závady na iPhonu nebo iPadu, zpoždění iPhonu nebo iPadu, zamrznutí iPhonu nebo iPadu? Připravili jsme 13 tipů, jak tyto problémy vyřešit!

Uživatelé se různě vyjadřují k tomu, že aktualizace iOS zpomalila některá zařízení iPhone a iPad nebo že úkoly, jako je otevírání aplikací a interakce s nimi, jsou po instalaci nového iOS pomalejší. Pokud se váš iPhone nebo iPad po instalaci iOS zpožďuje, zasekává nebo zamrzá, zde je několik tipů, které vám pomohou iPhone a iPad zrychlit.

Mimochodem, mnoho tipů, které pomáhají zrychlit vaše zařízení a zbavit se zasekávání a závad, může mít pozitivní vliv i na výdrž baterie, takže pokud máte problémy s výdrží iPhonu nebo iPadu, můžete použít i tyto tipy.

Co dělat, když iPhone během spouštění zamrzne

Zvedli jste iPhone, ale vidíte jen načítací obrazovku? Pokud se na iPhonu zobrazuje logo Apple na zamrzlé černé obrazovce nebo se otáčí indikátor spouštění, může být prakticky nemožné zařízení používat, natož opravit. Ačkoli je tato situace frustrující, je poměrně častá. Tato zpráva není špatná, protože znamená, že stále existují způsoby, jak tuto chybu opravit. Zde jsou některá z nejúčinnějších řešení situace, kdy iPhone během stahování zamrzne. Než však začneme, podívejme se na příčiny tohoto problému.

Aktualizace systému iOS na iPhonu X

Po nuceném restartu aktualizujte systém iOS na nejnovější dostupnou verzi, pokud jste tak ještě neučinili.

 • Zálohování iPhonu X pomocí iCloudu nebo iTunes.
 • Otevřít Nastavení Hlavní aktualizace softwaru.
 • Pokud máte aktualizaci systému iOS, stáhněte a nainstalujte ji jako obvykle.

Aktualizace na nejnovější verzi systému iOS je důležitá, protože zamrzání obrazovky může být způsobeno různými chybami, které jsou pravidelně opravovány v aktualizacích.

iPhone X hanging problem? | Easy solution.

Obrazovka na iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR stále zamrzá

U některých uživatelů iPhonu XS, iPhonu XS Max a iPhonu XR dochází k pádům a zamrzání obrazovky smartphonu bez ohledu na to, jaká aplikace je v době zamrznutí obrazovky spuštěna (ať už se jedná o výchozí aplikaci nebo aplikaci třetí strany). ). Pokud se tento problém vyskytuje na vašem iPhonu X, cílem tohoto článku je poradit vám, jak jej vyřešit.

Existuje několik důvodů, proč může váš iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR zamrznout a zavěsit se, ale je důležité vás informovat, že byste měli zálohovat všechny své soubory před provedením některé z níže uvedených metod.Články :

| Denial of responsibility | Contacts |RSS