Proč iPhone nezobrazuje zvuk ve sluchátkách?

Nejčastější příčinou zablokování iPhonu v režimu náhlavní soupravy je prach nebo nečistoty v 3,5mm konektoru. Řešením je v tomto případě prosté vyčištění konektoru jakýmkoli tenkým předmětem, například jehlou nebo párátkem. Neexistuje žádný zvláštní způsob čištění.

Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení. Obecná nastavení. Archiv a reset. Resetovat zařízení. Odstranit vše. Pokud všechny výše uvedené metody nepomohou, doporučujeme kontaktovat servisní středisko. Je možné, že odborníci vědí, jak ve vašem případě vypnout režim sluchátek na vašem Samsungu.

Proč si iPhone myslí, že má připojená sluchátka, i když tomu tak není??

Závěr: posloucháte hudbu na iPhonu, iPodu touch nebo iPadu, vyjmete sluchátka a systémová oznámení, zvuky a vyzváněcí tóny se již nepřehrávají přes vestavěný reproduktor. Důvodů může být několik, ale nejčastější jsou následující:

 • Porucha při vytahování zástrčky ze zařízení.
 • Odpojili jste sluchátka v době, kdy zařízení provádělo interní operace.
 • Použili jste špatnou kvalitu sluchátek nebo náhlavní soupravy.
 • Problém s 3,5mm jackem.

iPhone signalizuje, že jsou sluchátka zapnutá?

Někteří uživatelé se setkali s tím, že vypojili konektor sluchátek z konektoru smartphonu, ale iPhone napsal, že sluchátka jsou připojena. V tomto případě nelze zvuk přehrávat přes externí reproduktor telefonu. Tento druh problému je vzácný, ale vyskytuje se, takže je lepší se na něj předem připravit, stát se může cokoli. Důvodů, proč si iPhone myslí, že jsou sluchátka připojena, může být několik:

 • Triviální závada při odpojování sluchátek od iPhonu;
 • Sluchátka jsou odpojena, pokud probíhají nějaké vnitřní systémové operace;
 • Používání nekvalitní náhlavní soupravy nebo sluchátek, které má negativní vliv na celkový výkon zařízení;
 • Vadný 3,5mm jack.
READ  Jak resetovat iPhone 11

To může být způsobeno nejen problémy se samotným zařízením, ale také chybami v operačním systému zařízení Apple. V naprosté většině případů si iPhone kvůli chybě systému iOS myslí, že má v sobě sluchátka.

Abnormální odpojení sluchátek

Pokud odpojíte sluchátka iPhonu příliš rychle, iPhone nemusí odpojení včas rozpoznat nebo si dokonce může myslet, že jsou sluchátka připojena.

Sluchátka tedy můžete několikrát připojit a poté odpojit z konektoru pro sluchátka. V důsledku toho může iPhone zjistit, že jsou sluchátka odpojena, a automaticky ukončí režim sluchátek.

Jak zapnout reproduktor na iPhonu?

Přejděte na „Nastavení“ „Zvuky“ (nebo „Nastavení“ „Zvuky, tóny“) a několikrát přetáhněte posuvník „Vyzvánění a upozornění“ tam a zpět.

Hlavní důvody, proč v bezdrátových sluchátkách není slyšet zvuk: Smartphone nebo počítač nedokáže detekovat zařízení. Připojení Bluetooth je navázáno, ale funguje špatně a přerušovaně se přerušuje. Sluchátka jsou připojena, ale nastavení zvuku na vysílací jednotce je nesprávné.

Jak nastavit sluchátka na iPhonu 7?

Otevřete „Nastavení“ „Univerzální přístup“ „Zvukový materiál“ „Přizpůsobení sluchátek“ a aktivujte možnost „Přizpůsobení sluchátek“. Klepněte na položku „Vlastní nastavení zvuku“ a postupujte podle pokynů na obrazovce. Buď ručně nakonfigurujte některé z následujících nastavení. Nastavení zvuku.

Příčin může být několik, ale nejčastější jsou tyto Porucha při vyjmutí zástrčky ze zařízení. Vypnuli jste sluchátka, když zařízení provádělo interní operace. Používáte nekvalitní náhlavní soupravu nebo sluchátka.

Vystupte z režimu sluchátek iPhonu pomocí aplikace FoneLab

Ať už je důvod jakýkoli, zde je dokonalá oprava režimu sluchátek na iPhonu:

FoneLab Obnovení systému iOS vám pomůže dostat se z režimu sluchátek. Podívejme se na tento nástroj.

Klíčová funkce aplikace FoneLab iOS System Recovery:

 • Oprava iPhonu, iPadu nebo iPodu z režimu DFU, režimu obnovení, iPad se zasekne na logu Apple, režimu sluchátek, nelze odemknout posunutím, iPhone se stále restartuje a t. д. zpět do normálu.
 • Podporuje všechna zařízení se systémem iOS, jako jsou iPhone X / 8 / 8 Plus / 7 / 7 Plus, SE, iPhone 6s Plus, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPod a další.
 • Tato obnova systému iOS je snadná a dostatečně bezpečná, aby nedošlo ke ztrátě dat.
 • K dispozici jsou verze pro Mac i Windows.
READ  zkontrolovat stav sériového čísla iPhonu a zjistit, zda je. Zkontrolujte IMEI na oficiálních stránkách mezinárodní identity mobilního zařízení

Pokud nemůžete iPhone ovládat, podívejte se, jak odblokovat odpojený iPhone.

Vyberte, v jakém stavu se zařízení nachází:

iphone, myslí, jsou, sluchátka, připojena, dělat

Jak ukončit režim sluchátek iPhone

Krok 1 Stáhněte si a nainstalujte software do počítače se systémem Windows nebo Mac.

FoneLab umožňuje přenášet iPhone / iPad / iPod z režimu DFU, režimu obnovení, loga Apple, režimu sluchátek atd. Д. Návrat k normálnímu provozu bez ztráty dat.

 • Oprava problémů se zakázaným systémem iOS.
 • Extrakce dat z odpojených zařízení iOS bez ztráty dat.
 • Je bezpečný a snadno se používá.

Krok 2 Po dokončení instalace připojte iPhone k počítači. Vyberte možnost Obnovit systém iOS v systému Intel.

Krok 3 Software zjistí, že připojený iPhone je v abnormálním stavu, jako je například zaseknutí v logu Apple, režim obnovení, režim DFU, černá obrazovka iPhonu a další.д., a vyzve vás ke spuštění stisknutím tlačítka Start.

Krok 4 Budete vyzváni k potvrzení informací týkajících se vašeho iPhonu. Klepněte na možnost Opravit, pokud jsou správné, ale pokud ne, vyberte před opravou přesné informace ručně. Chcete-li opravit systém iOS, software po zjištění aktuální verze systému iOS stáhne nejnovější verzi firmwaru.

Krok 5 Stáhne se zásuvný modul pro opravu poškozeného systému a normálně jej opraví. Dokončení může nějakou dobu trvat, během spouštění zařízení neodpojujte zástrčku ani s ním nepracujte.

To je ono! Váš iPhone by již měl být v pořádku a zobrazovat Vyzvánění bez sluchátek.

Velmi snadné, opravdu? Může také obnovit iMessages nebo jiná data v iPhonu.

Proč se váš iPhone zasekl v režimu sluchátek

Pokud jste se na svém iPhonu / iPadu / iPodu zasekli v režimu hlasitosti sluchátek i po odpojení sluchátek nebo reproduktorů z konektoru pro sluchátka, možná jste se na svých zařízeních se systémem iOS setkali s nepříjemnou chybou. Důvodem může být některý z níže uvedených stavů:

iphone, myslí, jsou, sluchátka, připojena, dělat
 • 1. Příliš rychlé odpojení sluchátek nebo reproduktorů.
 • 2. Odpojení sluchátek nebo reproduktorů, když je zařízení zaneprázdněno.
 • 3. Používání vadných nebo nekompatibilních sluchátek.
 • 4. Problém s konektorem pro sluchátka.
READ  jak připojit telefon k hotspotu TV. Jak připojit televizor s vestavěným vytáčeným připojením?

Výše uvedené metody jsou k dispozici pro aktualizaci všech zařízení se systémem iOS (iPhone, iPad a iPod) na iOS 6/7/8/9.

Co dělat, když si telefon myslí, že má zapnutá sluchátka?

Nejlepším řešením v tomto případě je jednoduše resetovat telefon. Pokud byl problém způsoben závadou systému, po restartu se kontrolka LED sama vypne. Pokud se vyskytne závažný problém se systémem a restartování jej nevyřeší, je třeba obnovit tovární nastavení smartphonu.

Přejděte na „Nastavení“ „Univerzální přístup“ „Audiovizuální prvek“ „Přizpůsobení sluchátek“. Vyberte možnost „Vlastní nastavení zvuku“. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS