Jak odstranit záporné pomocí iPhone, co dělat, pokud je obrazovka iPhone nebo iPad černě bílá

Tvrdíte problém, když se obrazovka iPhone stala negativní a nevíte, co dělat? V tomto článku uvidíme, jak odstranit negativní režim na iPhone a vrátit normální barvy zobrazení. Důvod změny barevné obrazovky na černou v iPhone je s největší pravděpodobností náhodným tlakem vy nebo děti na inverzi v nastavení smartphonu. Chcete.li vrátit negativitu, nemusíte kontaktovat specialisty a utrácet své peníze, stačí otevřít nastavení a změnit inverzi barev.

Nyní se podívejme, jak se dostat z negativního na iPhone: Otevřeme se v telefonu nebo tabletu „Nastavení“ dále „Základní“ dále „Universal Access“ a „Inversion of Color“. Všechna nyní se černá obrazovka opět stane barevným. Jak vidíte, nic komplikovaného, ​​všechno je docela snadné a jednoduché.

Nezapomeňte zanechat recenzi o tom, zda článek, který nechal negativní režim na iPhone, uveďte model vašeho zařízení. Pokud jste problém vyřešili se změnou barvy jiným způsobem v telefonu nebo tabletu, požádáte o sdílení informací níže v recenzích. Možná, že informace, které jste zanechali, budou užitečné pro mnoho majitelů iPhone, iPadů a dalších zařízení.

 • Doufám, že vám Infa z článku pomohla dostat se z negativity na telefonu nebo tabletu.
 • Budeme rádi, pokud přidáte recenzi, doplněk k článku nebo užitečné informace.
 • Děkujeme všem za citlivost, vzájemnou pomoc a užitečné tipy!

Deaktivace odstínů šedé

Pokud již není potřeba snížení barvy nebo bylo aktivováno chybně, je důležité zjistit, zda se obrazovka iPhone stala černou a bílou, co dělat. Můžete vypnout pomocí stejných pokynů, které se používají pro zapnutí. To znamená, že musíte jít do části „Universal Access“, vyberte adaptaci displeje a deaktivujte odpovídající přepínač přes filtry okna přes filtry okna.

Jak vypnout šedou obrazovku na iPhone řekne oficiální podporu společnosti Apple, pokud jej majitel smartphonu kontaktuje.

Iphone černobílý, jak to opravit

Upřímně řečeno, černobílý obrázek na obrazovce vašeho iPhone je snadné opravit, zejména pokud znáte skutečný důvod tohoto problému. A zde představujeme 6 užitečných rozhodnutí, abyste mohli vzít v úvahu. Nyní postupujte podle následujících akcí a vypněte je.

Odstíny šedi

Toto je nejjednodušší a nejjednodušší řešení pro odstranění problému černobílé obrazovky iPhone, které problém vyřešilo pro mnoho uživatelů iOS. Proto to musíte zkusit, když je vaše zařízení v takové situaci zaseknuté. Zde jsou podrobné kroky:

V zařízení iOS vyberte aplikaci „Nastavení“.

Zvýšit

Pokud se váš iPhone stále stane černobílým, i když jste vypnuli nastavení odstínů šedé, můžete použít druhé řešení, které vám pomůže přeložit zařízení iOS do normálního stavu z režimu škálování.

READ  Hledání sluchátek Airpods přes iPhone

Otevřete aplikaci „Nastavení“ na vašem iPhone.

iphone, stal, černou, bílou, dělat

Klikněte na tlačítko „obecný“ a poté vyberte „Dostupnost“.

Klikněte na „měřítko“ a přejděte dolů dolů.

Vyberte možnost „Velký filtr filtru“ a stiskněte tlačítko „Ne“.

Znovu načtěte svůj iPhone

Někdy jste tak nešťastní, že váš iPhone je stále černobílý, zkuste restartovat svůj iPhone.

Krok 1. Stiskněte a podržte tlačítko napájení vašeho iPhone.

Krok 2. A posuňte jezdec a vypněte telefon.

Krok 3. Stiskněte a podržte tlačítko napájení znovu, když je zcela vypnuto.

Resetování zařízení iOS

Pokud tyto dvě metody nemohou fungovat, musíte se pokusit restartovat zařízení iOS. Je to jednoduché a pohodlné, takže postupujte podle níže uvedených pokynů:

Krok 1. Držte domácí zámek a tlačítko napájení současně.

iphone, stal, černou, bílou, dělat

Krok 2. Pokračujte v držení těchto dvou tlačítek na několik sekund.

Krok 3. Nechte obě tlačítka, když se na obrazovce objeví logo Apple.

Obvykle bude problém černobílé obrazovky iPhone úspěšně vyřešen.

Znovu načtěte svůj iPhone

Obecně mohou tato řešení uvedená výše uvedená dobře a eliminovat problém s černobílým obrázkem na zařízení iOS. Ale pokud všechny nefungují, možná budete muset restartovat zařízení, což znamená, že musíte nastavení odstranit a nějaký obsah.

Přejděte na aplikaci „Nastavení“ a klikněte na „General“.

iphone, stal, černou, bílou, dělat

Přejděte na stránku dolů a vyberte možnost „Reseset“.

Vyberte „Vymažte všechny obsahy a nastavení“, potvrďte jej, když se objeví okno vyskakovacího objektu.

Poté se váš iPhone restartuje a obsah a nastavení budou odstraněny během několika minut.

Jen trochu počkejte, problém s iPhone v černé a bílé může zmizet!

Toto řešení také funguje, když váš iPhone uvízne v režimu DFU, restartujte cyklus, zmrazený atd. D.

Obnovení systému iOS

A pak vám představíme nejúčinnější a nejlepší způsob, jak opravit černobílou obrazovku iPhone bez ztráty dat, což vyžaduje, abyste plně využili obnovení systému iOS, zotavení systému iOS. Nejlepší a nejprofesionálnější program obnovy iOS, který si můžete vybrat.

 • Vložte iPhone do režimu gradace šedého, režimu DFU, režimu obnovy, loga Apple, režimu sluchátek atd. D. V normálním stavu.
 • Podpořte všechna zařízení iOS, jako je iPhone X / 8/8 Plus / 7/7 Plus / SE / 6S Plus, iPad Pro, iPad Air, iPad Mini, iPod a další.
 • Toto zotavení iOS je snadno použitelné a dostatečně bezpečné, aby neztratilo data.

Ale postupné pokyny pro opravu černobílé obrazovky iPhone.

Krok 1. Stáhněte si a spusťte zotavení systému iOS

Stáhněte si a nainstalujte zotavení systému iOS do svého počítače. Tento software najdete na oficiálních webových stránkách AiseESoft. Pak to začněte a otevřete.

Vyberte možnost dalších nástrojů v hlavní integraci intenzity integrace. A vyberte zotavení systému iOS, abyste mohli začít eliminovat problém s černobílým obrazovkou iPhone pro iPhone.

Připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Po připojení, obnovení systému iOS automaticky najde váš iPhone. Před odstraněním problému s černobílým obrázkem iPhone zkontrolujte podrobné informace o vašem zařízení.

Krok 4. Opravte problém s černobílou obrazovkou

Po instalaci všeho začne program opravit obrazovku modré smrti na iPadu a automaticky ji vrátí do normálního stavu. A konečně obdržíte zprávu, že zařízení iOS je restartováno v normálním režimu.

READ  Jak zkontrolovat odběry iPhonu. Co dělat, když se vám nezobrazuje předplatné na iPhonu??

Deaktivace odstínů šedé

Pokud již není potřeba snížení barvy nebo bylo aktivováno chybně, je důležité zjistit, zda se obrazovka iPhone stala černou a bílou, co dělat. Můžete vypnout pomocí stejných pokynů, které se používají pro zapnutí. To znamená, že musíte jít do části „Universal Access“, vyberte adaptaci displeje a deaktivujte odpovídající přepínač přes filtry okna přes filtry okna.

Jak vypnout šedou obrazovku na iPhone řekne oficiální podporu společnosti Apple, pokud jej majitel smartphonu kontaktuje.

Jak jsou chovatelé chováni společností Sellers iPhone?

Za prvé, naše varování se týkají prodejců mobilních telefonů, kteří zveřejnili své oznámení o prodeji zařízení na bezplatných reklamách na internetu. Útočníci v zásadě nemají zájem o docela staré a ne příliš nové modely (mezi 7 a x iPhone). Je pro ně také příjemnější jednat s gadgety, kteří měli více než jednoho majitele.

Neexistuje však žádná záruka, že na trik nespadnete, i když se rozhodnete prodat smartphone za záruku nebo jednoduše přiveden k opravě. A tam vám řeknou, že zařízení nelze opravit. A poté mu nečekaně nabídnou nákup.

Smartphone tedy prodáváte za dobrou cenu a příjemný člověk, který nabídl schůzku, odpověděl na vaši reklamu. Samozřejmě před prodejem zkontrolujete model a na dohodu jdete s klidným srdcem. Kupující zkoumá zařízení, otočí jej do rukou, kontroluje některé funkce a pak říká, že zařízení má vážnou vadu.

Poté prodejce ukáže telefon s potemněnou nebo černobílou obrazovkou, což naznačuje, že se jedná o vážnou poruchu a matice displeje potřebuje nákladnou výměnu. Zároveň člověk vytáhne telefon, jehož obrazovka má normální jas. Jste zmatení, abyste na maximum uvedli jas telefonu a poté restartovali zařízení. Nic nevyjde!

Budete přesvědčeni, že váš iPhone má špatnou kvalitní čínskou matici, která, sláva pro procesor, právě teď ukázala selhání. A kupující souhlasí s nákupem zařízení za nízkou cenu (stejně tak je nyní buď opravit nebo zahodit). Neměli byste být k takovému triku vedeni, protože si můžete sami opravit „nevýhodu“.

Scénář 3. Problém systému iOS

Pokud oba pokusy nefungují, pravděpodobně má váš iPhone problémy s operačním systémem.

V tomto okamžiku jej budete muset obnovit do továrního nastavení, abyste problém eliminovali. Můžete to udělat prostřednictvím iTunes.

Připojte iPhone k počítači a spusťte iTunes. Pokud se můžete připojit k iPhone přes iTunes, nejprve nezapomeňte vytvořit záložní kopii. Jinak ztratíte aktuální údaje na svém zařízení.

Ve skutečnosti existuje způsob, jak vrátit iPhone k životu bez ztráty dat. Obnovení systému fonelab iOS, dobrý nástroj k napravení téměř všech problémů iOS, jako je iPod uvízlý v režimu obnovy, se nemohou odemknout, DFU nebo Apple Logo, obrazovka iPhone je černá, modrá nebo červená, problémy s restartování iPhone atd. D.

Důležitější než proces obnovy se nezmění ani umyje žádná data a pokračuje v bezpečném a čistém prostředí 100%. Pojďme se podívat na průvodce krokem.krok, abychom zjistili, jak to funguje.

READ  Co si vybrat iPhone 11 nebo pro

Vyberte obnovení systému iOS na intenzivní. Podle potřeby připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Software může zjistit, že připojený iPhone je v neobvyklém stavu, a požádejte vás, abyste stiskli začátek.

Budete požádáni o potvrzení informací na vašem iPhone. Pokud je to správné, klikněte na opravu, ale pokud ne, před opravou vyberte přesné informace ručně. Načtení pluginu bude nějakou dobu trvat, nevypněte se a během procesu nevyužijte zařízení. Jinak to může vést k selhání oprav.

Jakmile to skončí, zjistíte, že váš iPhone ožije a je stále v bezpečí.

Pokud během procedury ztratíte data, můžete použít iPhone Restoration iPhone Restoration of Data k obnovení iMessages, fotografií a mnohem více na iPhone.

Obnova systému fonelab ios

Fonelab vám umožňuje překládat iPhone / iPad / iPod z režimu DFU, režimu obnovy, loga Apple, sluchátka atd. D. V normálním stavu bez ztráty dat.

 • Opravte odpojené problémy systému iOS.
 • Extrakce dat ze zařízení deaktivovaného IOS bez ztráty dat.
 • Je bezpečné a snadno se používat.

Kontrola gradací šedé

Rychle zkontrolujte, zda je příčinou filtru zoomu; Dvakrát se dotkněte obrazovky třemi prsty. Pokud iPhone obsahuje škálovací filtr v odstínech šedé, dostane se z režimu škálování a dostane se z režimu šedého odstínů.

Nyní vypněte škálovací filtr odstínů šedé:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“ a vyberte „obecný“ a poté „Dostupnost“.
 • Vyberte Zoom, poté klikněte na filtr Zoom a vyberte žádnou.
 • Vypadněte z nastavení jako obvykle

Kromě toho můžete jednoduše vypnout režim škálování a nemusíte se starat o přilepení při škálování nebo náhodně zapnutí filtru odstínů šedé, ale toto je vaše firma.

Pokud si nepamatujete povolit způsob odstínů šedé nebo zapnout filtr, pravděpodobně se divíte, jak se to stalo od samého začátku? Mnoho uživatelů jednoduše náhodně zahrnuje funkce. Možná se zapnul v kapse, možná někdo jiný přepnul nastavení (například dítě nebo žolík), nebo jste to udělali sami, vzali si prášky na spaní a prostě si to nepamatujte. V každém případě jste připraveni jít kupředu, takže si znovu užijte barevnou obrazovku v iOS.

Oprava zmrazení iPhone v černobílém režimu

Vypněte černobílý režim a vrátíme se na barevný displej, který očekáváte:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“ a přejděte na „General“ a poté na „speciální příležitosti“.
 • Nastavte „odstíny šedé“ na offline.
iphone, stal, černou, bílou, dělat

Tato změna bude okamžitá: s vypnutím šedé stupnice iPhone vyjde z černé a bílé a vrátí se na barevný displej.

Jak znovu načíst iPhone?

Problém moderních televizorů může ležet ve firmwaru.

Chcete.li problém vyřešit, musíte jej nejprve odstranit. Dále musíte na chvíli vypnout televizi a znovu ji zapnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS