Proč je iPhone rychle propuštěn

Nedostatek nabití baterie je běžným problémem mezi moderními chytrými telefony. Téměř všichni majitelé inteligentních zařízení je používají k plnění každodenních úkolů: šití na internetu, hovory, sledování videa, poslech hudby, posílání zpráv, spuštění aplikací a her.

Smartphony jsou dnes nezbytnou věcí pro každý den. Neprochází však několik měsíců, produkty z Apple nedrží nabíjení baterie a „jedí“ zájem baterie. Proč se tohle děje? Ve skutečnosti může existovat mnoho důvodů, od poruchy a manželství zařízení, končící různými aplikacemi, aktivovanými moduly, nízkou teplotou.

Pokud však čelíte podobnému problému, doporučujeme, abyste si tento materiál pečlivě přečetli a prohlédli si všechny důvody! Jsme si jisti, že řešení vaší situace je určitě nalezeno.

Obnovte „iPhone 11“, který začal vypouštět rychleji

Před zahájením musíme souhlasit:

 • – Už jste zkontrolovali „zdraví baterie“ (maximální kapacita);
 • – je vyšší než 80%;
 • – A již vyzkoušeli jeden z 27 způsobů, jak eliminovat zvýšenou spotřebu náboje baterie (počínaje restartováním, odpojení asistenta Wi-Fi k úpravě napájení baterky dlouhým stisknutím).

Proto se přesuneme k nejviditelnějším, ale relevantním chybám iOS. Kvůli nim je jakýkoli smartphone řady iPhone 11 rychle propuštěn.

Stresové testy

Během diagnózy inženýr spojuje iPhone s laboratorním napájecím zdrojem s vysokou kontrolním napájením, po kterém porovnává spotřebu energie smartphonu se standardní referenční spotřebou v různých režimech. od zapnutí a čekání na čekací podmínku až po fungování stav.

Pokud neexistují žádné rozdíly v měřených hodnotách ze standardní mapy referenční spotřeby, musí být baterie vyměněna. Poté znovu zkontrolujte jeho stav, cykly a kontejner, pak je iPhone vrácen zpět uživateli.

Kontrola pošty

Neustálé sledování nových e.mailů a oznámení o něm je dalším procesem, který pohlcuje telefonní prostředky. Ale ne každý uživatel je důležitý při kontrole druhé třídy. Pro většinu lidí je synchronizace intervalu vhodná každých 30 minut nebo dokonce jednou za hodinu. A pro někoho je zcela vhodné zkontrolovat poštu ručně.

iphone, rychle, vypouští, pohotovostním, režimu

Chcete.li uložit poplatek za kontrolu pošty:

iphone, rychle, vypouští, pohotovostním, režimu
 • „Nastavení“ → „Účty a hesla“ → „Stahování dat“
 • Nainstalujte parametr „Ukázka“ pro „non.peril“ poštovní schránky
 • Uveďte v jakém časovém období potřebujete zkontrolovat nové zprávy na serveru:
READ  Wi-Fi je na iPhone neustále odpojen

způsobů, jak eliminovat problém vypouštěním baterie iOS 15

Pokud je vaše baterie iOS 15 rychle propuštěna a používáte všechny aplikace, které vedly k jeho vypouštění, měli byste něco udělat, abyste baterii opravli tak či onak. Níže je 9 různých způsobů, jak eliminovat vypouštění baterie iPhone po aktualizaci na iOS 15 nebo jinak. Můžete vyzkoušet kohokoli, kdo vám nejlépe vyhovuje:

Použijte režim nízké spotřeby energie

Pomocí režimu nízké spotřeby energie můžete snadno poskytnout nejlepší čas na nabití baterie iPhone a zabránit příliš rychlému výboji baterie. Zahrnutí tohoto režimu snižuje spotřebu energie vašeho iPhone, zejména poté, co se procento baterie snížilo.

Jednoduše můžete povolit režim nízké spotřeby energie z ovládacího centra s jedním dotykem. Nebo to udělejte jinak:

Zakázat aktualizaci pozadí aplikace

Aktualizace na pozadí aplikací umožňuje aktualizaci aplikací pro iPhone, aby obdržely nové informace a aktualizace v síti, i když je nepoužíváte. To je často hlavním důvodem baterie iPhone a po aktualizaci iOS 15 se často nachází na iPhone.

 • Přejděte do sekce „Nastavení“ „Obecné“.
 • Stiskněte „Pozadí na pozadí“, přepněte panel „VKL / OFF“ a odpojte tuto funkci.
 • Můžete si také vybrat aplikace, pro které byste chtěli tuto funkci zakázat.

Odpojte geolokační služby

Služba určování polohy, která je nezbytná při používání karet a t.D. Na vašem iPhonu také vypouští významnou část vaší baterie. Proto, pokud to není potřeba, vypněte to.

Aktualizujte aplikace na nejnovější verzi

Protože jste se aktualizovali na nejnovější verzi iOS 15, zjistili jste, že baterie iPhone je po aktualizaci vypouštěna. Existuje šance, že je to kvůli skutečnosti, že vaše aplikace nejsou nejnovější verzí, zejména aplikace, které konzumují hodně nabíjení baterie. Pokud tedy nepotřebujete automatické aktualizace pro všechny aplikace, aktualizujte všechny tyto aplikace ručně v nastavení.

 • Otevřete úložiště aplikací a klikněte na ikonu vašeho profilu.
 • Klikněte na „Aktualizovat“ vedle všech aplikací, které se očekávají, že je aktualizují a aktualizují je po druhém.

Znovu načtěte/násilně restartujte iPhone

Někdy pomocí jednoduchého restartu nebo nuceného restartu může váš iPhone eliminovat problémy s vypouštěním baterie iOS 15. Chcete.li restartovat iPhone, můžete jej jednoduše vypnout a znovu vypnout. Násilné restartování iPhone:

 • Klikněte a rychle uvolněte tlačítka a zvýšíte a snížte objem
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení.
 • Nechte toto tlačítko, když se objeví logo Apple.

Zapněte auto.yardiness nebo nakonfigurujte displej jasu

Pokud zjistíte, že obrazovka silně vypouští baterii, když je zapnuta, můžete to považovat za důvod kategorie baterie iOS 15. Zapnutí automatického jasu nebo úpravy jasu tak, aby bylo mírně nižší, je jednou z nejlepších rychlých oprav pro aktualizaci iOS, která vypouští baterii. Neztrácejte příplatek baterie na jasu.

 • Přejděte na sekci „Nastavení“ „Speciální funkce“ a stiskněte „Display“ a „Velikost textu“ a poté zapněte automatický jas.
 • Chcete.li nakonfigurovat jas displeje, přetáhněte úroveň jasu na úroveň, kterou potřebujete na panelu jasu. Nebo jej upravte v nastavení displeje a jasu.
READ  Jak vypnout iPhone X, pokud je zamrzlý. iPhone 7 a novější

Odstranit nevyužité widgety

Widgety iPhone se objevily, když byl vydán iOS 14, a byly aktualizovány v iOS 15. Důvodem pro kategorii baterie iPhone iOS 15 však může být také příliš mnoho widgetů na hlavní obrazovce. Můžete tedy odstranit tyto nevyužité widgety a ušetřit nabíjení baterie.

Opravte vypouštění baterií iOS reibootem

Co dělat, pokud výše uvedených 7 metod nefunguje? Naštěstí máme profesionální způsob, jak se vyrovnat s vypouštěním baterie iOS 15 ve formě Tenorshare Reiboot. Toto je nástroj pro obnovení pro profesionály iOS, který pomáhá se standardní a hlubokou opravou vašeho iPhone a opravuje všechny hlavní problémy iPhone během několika minut.

Stáhněte si a nainstalujte Reiboot do svého počítače.

Připojte k němu iPhone. Když je iPhone rozpoznán, klikněte na „Start“.

Vyberte „Standardní opravu. Přečtěte si pokyny a stiskněte tlačítko „Standardní oprava“.

Nyní kliknutím na „Stáhnout“ získáte balíček firmwaru. Bude to nějakou dobu trvat.

Jakmile je firmware načteno, „začněte standardní opravy“ pro zlepšení provozu vaší baterie a dalších iPhone funkcí.

Změňte baterii

Zde je váš poslední nástroj k odstranění vypouštění baterie iPhone, pokud už nic nefunguje. Vezměte si telefon v certifikovaném centru prodejce Apple a nainstalujte novou baterii pro iPhone do telefonu, abyste zajistili nejlepší stav baterie.

Odpojte čas obrazovky

Počínaje iOS 12 (recenze) obdržel mobilní operační systém Apple na obrazovce (recenze), který vám umožňuje získat podrobné statistiky používání iPhone nebo iPad a také stanovit zákazy při spuštění aplikací. Současně aktivovaná doba obrazovky neustále pracuje na pozadí a negativně ovlivňuje autonomní provoz zařízení.

Pokud nepoužíváte čas obrazovky, odpojte ji podél cesty nastavení → čas kontroly → vypněte čas obrazovky.

Iphone 12 je propuštěn bez důvodu

Shora. nepřirozený výboj, zespodu. přirozený výboj

Nedávno jsem si všiml, že můj iPhone 12 Pro je propuštěn v pohotovostním režimu téměř bez aktivity na pozadí rychlostí 4% za hodinu. To je rychlejší než můj předchozí iPhone 11 Pro a zdá se, rychlejší než kterýkoli z iPhone, který jsem kdy použil. Nejprve jsem vypnul data buněk, abych zjistil, zda je 5G důvodem pro vypouštění, ale všiml jsem si rozdílu, zejména proto, že 98% času stále používalo Wi-Fi. Zkontroloval jsem zprávu o spotřebě v nastavení a neviděl jsem plán přirozených ztrát, pouze šikmý sklon zvýšené a bezúčinné spotřeby. napsal jeden z uživatelů.

Jak je tohle možné? Základní deska iPhone 12 Pro Max je menší než v iPhone 12 Mini

READ  iPhone je mrtvý a po nabití se nezapne. Restartování bez stisknutí tlačítka

Ale tento šťastný měl stále štěstí, protože 4% za hodinu je nepříjemné, ale ne tolik. Ale existují uživatelé, jejichž iPhone 12 prohraje 5, 7 a dokonce 8% za hodinu, „výsadba“ půl poplatku přes noc. To znamená, že majitelé novinky nemají příležitost nedat své chytré telefony k nabíjení po celou noc, i když Apple nedoporučuje to udělat. V opačném případě jejich zařízení, dokonce i ve večerních hodinách, zůstanou ráno v nejlepším případě s polovičními bateriemi, nebo ještě horší.

Výběr nové baterie iPhone 5S

Původní baterie pro iPhone 5s byly z výroby již dlouho staženy. Staré originály najdete na Avito nebo v soukromých workshopech, ale jejich zdroj byl vyvinut i ve větší míře než váš smartphone (zjistěte proč). Zatím však pro tento model existují dobré analogy (dobré prostředky se zaručenou kapacitou).

Nejlepší analogy baterie iPhone 5S od zkušené společnosti Cameronsino vyrábí nás. Zde je, jaké ceny pro ně jsou nyní:

Jsou přivedeny přímo od výrobce do Ruska bez zprostředkovatelů. Pokud doručení není naléhavě nutné, uveďte v komentáři k objednávce žádost o kontrolu kontejneru před odesláním (uděláme to do dvou až tří pracovních dnů pro několik cyklů na kanadském analyzátoru Cadex). Takže budete znát přesnou kapacitu konkrétní kopie baterie a získat 100%důvěru v to, že nedochází k manželství.

Doporučujeme však, abyste začali hledat řešení problému, když iPhone 5c rychle sedí s nákupem baterie (pokud si nejste jisti, že důvod je přesně v jeho opotřebení).

Nejprve postupujte podle níže uvedených doporučení. A pouze pokud nepomáhají, již demontujte kryt smartphonu a změňte baterii podle pokynů nezávislé výměny baterie v iPhone 5s.

Režim úspory energie

Pokud je úroveň spotřeby baterie normální, ale chtěli byste, aby byla autonomní pracovní doba vyšší, můžete použít speciální uzávěr baterie. Pokud takovou věc nemáte po ruce, můžete jít jiným způsobem: použijte režim úspory energie.

Když je tento režim zapnutý, jezdce se rozsvítí zeleně a ikona baterie v zásobníku (na hlavní obrazovce) změní barvu na žlutou. Režim se automaticky vypne, jakmile se nabití baterie zvýší na 80 procent, takže pokud chcete, aby byl neustále zapnutý, budete muset pokaždé jít do nastavení.

Kromě toho můžete zapnout režim úspory energie pomocí Siri. Jen řekněte: „Ahoj Siri, zapněte režim nízkého výkonu!““.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS