Zapomněl jsem heslo k iPhonu? 4 způsoby resetování hesla iPhone

Vytvoření hesla na iPhonu a jeho zapomenutí. Každopádně je lepší vědět, jak iPhone odemknout, když zapomenete heslo.

Stává se každému. Vytvoření a nastavení hesla na iPhonu a jeho následné zapomenutí. Nebo jste svůj smartphone dlouho nepoužívali. Každopádně je lepší vědět, co dělat a jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo.

V této příručce popíšu tři způsoby obnovení hesla iPhonu. Tyto metody nepomohou, pokud máte zablokované Apple ID, pomůže pouze kontaktování podpory společnosti Apple.

Pokud 6krát zadáte nesprávné heslo, iPhone se na jednu minutu uzamkne, pokud opět zadáte nesprávné heslo, iPhone se uzamkne na 2 minuty, pak na 3 minuty a tak dále. Obecně to není realistické, je to celoživotní.

Pokud máte aktivovanou funkci „Vymazat data“, je nebezpečné vyzvednout heslo. Tato funkce vymaže všechny informace z iPhonu, pokud desetkrát zadáte heslo nesprávně. Vypnutí: přejděte do nastavení. heslo. vedle pole „vymazat data“ přepněte přepínač do režimu vypnuto.

Níže jsou uvedeny tři způsoby obnovení zapomenutého hesla k iPhonu.

Nejprve však záloha

Pokud vám záleží na datech, která máte ve smartphonu, nezapomeňte je před pokračováním v práci zálohovat, pokud je to možné. Pokud smartphone automaticky zálohuje data na iCloud a máte čerstvou kopii, tento krok přeskočte.

Chcete-li vytvořit místní zálohu, připojte iPhone k počítači, se kterým byl smartphone dříve synchronizován. Tato podmínka je opravdu důležitá, protože iOS vyžaduje pro připojení k neznámému počítači zadání přístupového kódu. což bez znalosti hesla nelze.

V počítači otevřete iTunes (nebo Finder, pokud máte macOS Catalina nebo novější) a otevřete část s požadovaným iPhonem. Ujistěte se, že nemáte čerstvou kopii iCloudu a že je v počítači dostatek volného místa, a klikněte na tlačítko „Zálohovat nyní“.

Dále je třeba zvolit, zda chcete zálohu chránit heslem. Nebojte se: nemusíte zadávat stejné heslo, jaké jste použili v telefonu, ale budete vyzváni k vytvoření nového.

Poté stačí počkat na dokončení zálohování. Doba trvání postupu závisí na tom, kolik dat je uloženo v iPhonu a jak rychlý je přenos dat (závisí na šířce pásma konektoru počítače a kabelu Lightning na USB, který používáte).

Aplikace 4uKey

Pokud používáte starší verzi systému iOS nebo gadget nebyl před uzamčením připojen k internetu, nebude možné jej výše uvedeným způsobem resetovat. vícenásobné zadání nesprávného hesla povede k deaktivaci iPhonu. Připojit k iTunes“, možnost vymazat iPhone se nezobrazí.

V takovém případě můžete použít užitečný nástroj Tenorshare 4uKey k obejití zámku a nastavení nového přístupového kódu. Tento program je k dispozici pro Windows a macOS a je kompatibilní se všemi současnými iPhony, iPady a iPody i s nejnovějšími verzemi iOS a iPadOS.

READ  Zapomenuté heslo k Apple ID a jeho obnovení

Stáhněte si Tenorshare 4uKey z oficiálních webových stránek a aktivujte licenci.

Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu a spusťte software.

V hlavní nabídce aplikace stiskněte tlačítko „Spustit odemykání“.

Ujistěte se, že software správně rozpozná váš smartphone nebo tablet, a stiskněte tlačítko „Start“.

Zobrazí se pokyny kpřevedení zařízení do režimu obnovení. V případě potřeby změňte typ smartphonu v horní liště a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Aplikace se poté připraví na stažení aktuální verze systému iOS. Jedná se o oficiální firmware Apple: nejde o útěk z vězení ani o jiné ohrožení zařízení. Vyberte vhodnou složku pro uložení souboru a klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Stahování může trvat několik minut: vyčkejte na jeho dokončení a nepokoušejte se zapnout smartphone.

Po dokončení stahování stiskněte tlačítko „Press unlock“. Nedotýkejte se iPhonu ani jej neodpojujte od počítače, dokud není proces dokončen a smartphone se nerestartuje (po dokončení se zobrazí uvítací obrazovka v různých jazycích).

A to je vše: Můžete změnit konfiguraci zařízení. Budete moci vytvořit nový kód hesla, přidat údaje pro Face ID nebo Touch ID a obnovit soubory a nastavení ze zálohy.

Pokud máte k softwaru stále dotazy, mělo by vám pomoci výše uvedené video.

Odemknutí iPhonu bez hesla pomocí UkeySoft Unlocker (100% funkční)

UkeySoft Unlocker. je výkonná a profesionální aplikace pro odemykání heslem pro iPhone / iPad, která je speciálně navržena tak, aby uživatelům systému iOS pomohla snadno obejít zámek obrazovky iPhonu bez hesla. Pokud jste zapomněli heslo na svém iPhonu / iPadu / iPodu nebo jen neznáte heslo obrazovky na používaném iPhonu / iPadu, můžete doma odemknout obrazovky zámků iPhonu / iPadu, tento nástroj pro odemknutí iPhonu může odemknout všechny typy zamčených obrazovek, včetně 4místného hesla, 6místného hesla, Touch ID (ochrana otiskem prstu) a Face ID, je to alternativa k iTunes, iCloudu a Siri a ještě lepší.

iphone, restartu, vyžaduje, heslo, stále

Kromě toho lze pomocí funkce Odstranit heslo na obrazovce iPhonu odemknout Apple ID z jakéhokoli aktivovaného zařízení iPhone nebo iPad bez hesla. UkeySoft Unlocker je plně kompatibilní se všemi aktivovanými zařízeními se systémem iOS, včetně nejnovější verze iOS 14 / iPadOS 14, ale před použitím této aplikace k odemknutí zařízení se systémem iOS se ujistěte, že je funkce „Najít iPhone“ vypnutá.

 • Odstranění hesla ze zapomenutého hesla, vypnuté nebo rozbité obrazovky iPhonu / iPadu;
 • Odemknutí hesla obrazovky pro zakázání iPhonu bez iTunes nebo iCloudu;
 • Odstranění 4místného / 6místného hesla, Touch ID a Face ID na iPhonu / iPadu;
 • Obnovení uzamčeného iPhonu / iPadu / iPodu touch bez hesla;
 • Dostaňte iPhone z režimu obnovení, režimu DFU, černé obrazovky smrti, zamrzlého loga Apple, bílé obrazovky a mnoha dalších;
 • Odemknutí Apple ID bez hesla funguje dobře s jakýmkoli zařízením se systémem iOS;
 • Odemkněte všechny modely iPhonu, iPadu a iPodu touch, například iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone SE/6S/6. /5S atd.д.;
 • Funguje dobře v systému Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP; macOS 10.8 nebo novější.
READ  iPhone 11 jak zadat procenta

Vezměte prosím na vědomí, že proces odemknutí vymaže vaše data a nastavení v zařízení a aktualizuje zařízení na nejnovější iOS. Ujistěte se, že jste si zálohovali iPhone, pokud data v telefonu nepotřebujete, můžete iPhone bez problémů odemknout.

Odblokování přes R-SIM

R-SIM je čip, který doslova „podvádí“ gadget. Lze ji použít k levné obnově jednotky. Jediným problémem je datum vypršení platnosti čipu. Nikdo vám nemůže s jistotou říct, kdy gadget opět selže. Pokud chcete tuto metodu vyzkoušet, použijte následující pokyny:

 • Vložte kartu R-SIM do slotu pro kartu SIM v zařízení.
 • Na obrazovce vyberte nastavení odpovídající vašemu modelu a poté v seznamu vyhledejte svého síťového operátora. Pokud ne, zadejte kód IMSI operátora. Po vyčkání začne zařízení pracovat jako předtím.

Vynucený reset iPhonu pro opravu výzvy k zadání 6místného přístupového kódu.

Jaká jsou nejčastější šestimístná hesla pro iPhone? Když iPhone stále vyžaduje šestimístný přístupový kód místo nastaveného čtyřmístného hesla, je třeba provést úplný reset a pokusit se problém vyřešit.

Pokud používáte iPhone 8 nebo novější model iPhonu, můžete současně stisknout a podržet boční tlačítko a jedno tlačítko hlasitosti, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí. Poté můžete zařízení iOS vypnout přetažením posuvníku. Počkejte několik sekund a poté stisknutím tlačítka napájení restartujte počítač.

U starších modelů iPhonu, jako je iPhone 7 a starší, můžete stisknout a podržet obě tlačítka. Současné stisknutí tlačítka napájení a tlačítka Domů, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí. Poté postupujte stejným způsobem a vynuťte restart iPhonu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Snadné odemknutí obrazovky hesla iPhone 11 pomocí nástroje pro odemknutí (100% funkční)

Pokud hledáte způsob, jak odemknout heslo iPhone 11/11 Pro (Max) jediným kliknutím, je nejlepší použít profesionální nástroj pro odemknutí pro iOS. UkeySoft Unlocker.

Díky UkeySoft Unlocker můžete přistupovat k iPhone 11, pokud zapomenete heslo. Pomocí tohoto výkonného nástroje můžete snadno odstranit hesla na obrazovce iPhonu bez hesla, například 4místný / 6místný přístupový kód, Touch ID a Face ID. Je to úžasné? Tento výkonný nástroj navíc snadno odstraní Apple ID z vašeho iPhonu / iPadu / iPodu touch a pomůže vám získat přístup k iPhonu!

Heslo Apple ID

Heslo Apple ID se nastavuje při vytváření účtu. Nebudeme se zde zabývat tím, jak si zaregistrovat Apple ID, protože na našich stránkách najdete článek s podrobnými informacemi o tom, jak si vytvořit účet prostřednictvím iTunes a z chytrého telefonu. Aktuálnější je otázka obnovení zapomenutého hesla Apple ID.

Změna hesla při zapamatování přihlašovacích údajů

Chcete-li změnit heslo Apple ID, postupujte podle následujících kroků:

READ  Jak stahovat hudbu do iPhonu bez iTunes. Ruční přenos mp3 do iPhone

Přejděte na stránku správy účtu a přihlaste se. zadejte své Apple ID a heslo.

Odpovězte na několik bezpečnostních otázek, stejně jako jste na ně odpovídali při registraci.

Pokud si nepamatujete odpovědi na zadané testové otázky, můžete tyto otázky resetovat a zadat nové. Pro resetování stačí odpovědět na jednu ze 3 otázek. libovolnou podle vašeho výběru.

Po přihlášení se zobrazí stránka s vašimi osobními údaji. V části „Zabezpečení“ najděte položku „Heslo“ a klikněte na vedlejší odkaz „Změnit heslo“.

Zobrazí se okno, do kterého je třeba zadat stávající heslo (jednou) a nové heslo (dvakrát).

Požadavky na heslo Apple ID jsou poměrně přísné. Nové heslo by mělo mít minimálně 8 znaků, obsahovat číslice, velká a malá písmena latinky a nemělo by se lišit od žádného hesla, které bylo v posledním roce použito s uživatelským jménem.

Po nalezení požadované kombinace klikněte na tlačítko „Změnit heslo“.

Žádná další potvrzení nejsou potřeba. při příštím pokusu o stažení aplikace bude nutné zadat nové heslo Apple ID.

Jak obnovit heslo, když ho zapomenete

Heslo Apple ID můžete obnovit dvěma způsoby: e-mailem nebo zodpovězením bezpečnostních otázek. Resetování se provádí následujícím způsobem:

Přejděte na webovou stránku Apple ID.

Zadejte své Apple ID (e-mailovou adresu, ke které je váš účet připojen) a captcha. Všimněte si vstřícnosti společnosti Apple k zákazníkům: zrakově postižený uživatel může službu přimět k vyvolání captcha. pokud klikne na možnost „Pro zrakově postižené“.

Na další stránce vyberte možnost „Chci obnovit své heslo“ a znovu klikněte na „Pokračovat“.

Zde se musíte rozhodnout, jak heslo obnovit. Pokud máte přístup k e-mailu pomocí Apple ID, vyplatí se zvolit možnost „Přijmout e-mail“. je to méně časově náročné.

Stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a zkontrolujte svou poštovní schránku. Určitě se objeví e-mail, jako je tento:

V dopise klikněte na odkaz „Obnovit heslo“. Na stránce, na kterou budete přeneseni, nastavte nové heslo.

Pokud nemáte přístup k poštovní schránce, budete muset uvést své datum narození a odpovědět na několik testovacích otázek.

Pro ty nejzapomnětlivější

Pokud jste zapomněli heslo Apple ID, zapomněli jste odpovědi na bezpečnostní otázky nebo nemůžete zkontrolovat schránku svého účtu, musíte se obrátit na technickou podporu společnosti Apple.

Číslo technické podpory pro ruské uživatele iPhonu a iPadu je 8 (800) 555-67-34. Volání je zdarma. Zákazníci budou obslouženi rychleji, pokud sdělí svůj přístupový kód. Kód získáte vyplněním malého formuláře:

Musíte se připravit na to, že vás společnost Apple požádá o účtenku za nákup zařízení Apple, a teprve poté poskytnout své přihlašovací údaje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS