Co dělat, když mikrofon šustí na iPhone?

Iphone používá technologii redukce šumu ke snížení rušení z okolního hluku. Zapnutí a vypnutí funkce snižování hluku. Vyberte „Nastavení“ „Základní“ „Universal Access“ „Dominance hluku telefonu“.

Toto je normální jev. V klidném prostředí při nahrávání na vestavěných mikrofonech kamera automaticky zvyšuje úroveň záznamu a zaznamenává i nejmenší tiché zvuky.

Přejděte na objekt videa

Jednou z nejčastějších chyb, které uživatelé často dělají při nahrávání videa, je záznam pro někoho v místnosti nebo v hale, která nemá příležitost jasně slyšet. V takových situacích lze hluk na pozadí jako ozvěny nebo externí zvuky snížit kvalitou videa.

V těchto případech, pokud neexistuje způsob, jak používat externí mikrofon, je nejlepší se pokusit přiblížit se k objektu nebo předmětu, jak je to možné. V tomto případě je velmi pravděpodobné, že se video může zdát blíže, než bychom chtěli, ale zvuk však může být optimálnější a uspokojivější.

Aplikace nahrávání videa třetí

Pokud nemůžete nebo nechcete používat aplikaci „kamera“ k nahrávání videa se simultánní přehrávání hudby, pak má obchod s aplikacemi alternativní aplikace. Zajímavé je, že Apple často poznamenává práci vývojářů třetích stran a některá jejich řešení se objevují v průběhu času při aplikaci společnosti. Nepřekvapujte tedy, že některé aplikace umožnily nahrávat video souběžně se zvukovou hudbou dlouho před implementací této možnosti v proprietární „kameře“ Apple.

READ  Stačí 64 GB pro iPhone 11

Ačkoli v posledních letech Instagram nepřekročil své původní schopnosti a jejich aktualizace, jedná se o vynikající aplikaci pro vytvoření amatérského videa.

Myšlenka okamžitě zachytila ​​okamžik, aby Instagram umožnil umožnit přehrávání hudby během nahrávání videa. To znamená, že můžete nahrát nádherný okamžik svého života, být vedle přátel a poslouchat svou oblíbenou píseň.

Zde je návod, jak nahrávat video během přehrávání hudby na Instagramu:

Vyberte režim (publikace, historie atd.D.).

Podržte tlačítko zachycení ve středu obrazovky pro nahrávání.

Uložte a nahrajte video stisknutím tlačítka dále (při fotografování publikace) nebo šipkou v horní části obrazovky (při historii střelby).

Jak zvýšit objem hlasu v nahrávání?

Přejděte do nabídky nastavení aktivního redukce šumu. V této nabídce můžete zapnout nebo vypnout funkci redukce hluku a nakonfigurovat úroveň redukce šumu.

Žádný zvuk (nezaznamenán) při natáčení videa na iPhone. řešení problému

Někteří uživatelé iPhone (včetně iPhone 5C, 5S, 6, 6s, SE, 7, 8 a X, XR, XS, 11, 11 Pro, 12, 12 Pro, 13, 13 Pro) si stěžují, že nějaký druh svého okamžiku jejich Smartphone buď úplně zastavil zaznamenávání zvuku během natáčení videa, nebo ho začal nahrávat velmi tiše. Ukazuje se, že řešení problému je docela jednoduché a docela zábavné, že někteří uživatelé sami předtím neuhodli.

Počínaje iPhone 5 Apple začal ve svých chytrých telefonech používat několik mikrofonů. Jeden z nich se nachází na zadní straně krytu mezi kamerou a bleskem. Právě tento mikrofon se používá během natáčení videa.

Tento mikrofon je tedy často blokován ochrannými filmy (včetně továrny) nebo kryty, které uživatelé vložili na smartphone, t.Na. Někteří výrobci příslušenství zapomínají vytvořit slot pro mikrofon na zadní straně zařízení. Pokud používáte ochranný film, stačí vytvořit malý slot, aby zvuk mohl dosáhnout mikrofonu.

READ  Najděte iPhone přes iCloud z Androidu

To samozřejmě není jediný důvod, proč není zvuk. Zadní slot může být něčím ucpan, a proto zvuk splňuje překážku mikrofonu v tomto případě, že stačí pečlivě vyčistit slot.

Pokud jste však zkontrolovali svůj kryt nebo ochranný film a také jste vyčistili otvor na zadním krytu, ale zvuk se neobjevil. zřejmě je váš mikrofon opravdu zlomený a měli byste se obrátit na nejbližší středisko servisního střediska.

iphone, nahrávání, zvuku, videa

Jak snížit hluk na pozadí při videohovoru s iPhone?

Než vyzkoušíte možnosti, o kterých budeme hovořit níže, ujistěte se, že na vašem iPhone je nainstalována nejnovější aktualizace iOS (pokyny k instalaci). Pro snížení hluku na pozadí během videohovorů by měl být iPhone iOS 15 nebo více nových verzí.

Nejprve otevřete jakoukoli aplikaci, s níž chcete zavolat. Jako příklad uvedeme videohovoření někomu v Telegramu.

iphone, nahrávání, zvuku, videa

Jakmile hovor začne, otevřete kontrolní bod na iPhone. Tam uvidíte dvě možnosti pro kameru a mikrofon. Z nich si budete muset vybrat režim mikrofonu opce.

iphone, nahrávání, zvuku, videa

Na otevřené obrazovce vyberte „Izolaci hlasové izolace“ a vraťte se zpět a uložte nastavení.

Vlastní, to je vše. Nyní můžete zavřít kontrolní bod a vrátit se ke svému videohovoru. Zeptejte se partnera, zda uslyší hluk na pozadí nebo váš hlas přichází hlasitě a jasně?

Potlačení hluku na pozadí pro videochaty lze jen stěží nazvat novou technologií. Google Meet, Google Duo a mnoho dalších aplikací již mají funkci snižování hluku, která vás ušetří před problémy během videohovorů na čerstvém vzduchu. Podobná možnost na iPhone je však speciální. Faktem je, že můžete kdykoli zahrnout snížení šumu pro jakoukoli aplikaci.

Poté, co zapnete hlasovou izolaci na iPhone, můžete snadno provést videohovory, aniž byste obtěžovali partnera s hlukem kolem vás. První testy ukázaly, že i zvuky dýchání jsou odříznuty, pokud je mikrofon umístěn velmi blízko úst. Takže tato funkce, kterou majitelé iPhone brzy obdrží, opravdu pomůže boji proti hluku na pozadí během videohovorů.

iphone, nahrávání, zvuku, videa

Jak zapnout zvuk na videu v iPhone?

Podobná situace je pozorována v Jižní Koreji. Odpojte zvuk fotoaparátu na iPhone, vydaný pro trh Jižní Koreje nebo Japonska, může používat pouze útěk z vězení. Sluchátka, přepínač vibrací a snížení objemu nepomůže. Při nákupu smartphonu věnujte pozornost nápisu na krabici a označení.

READ  Jak zapnout iPhone 10 XR

Proč mikrofon phonit v sluchátkách?

Faktem je, že říkáme, že „mikrofon Phonit“ není úplně správný. Důvodem tohoto šumu je akustická rezonance Zvýšení zvuku vznikajícího mezi mikrofonní hlavou a reproduktorem, který vylepšuje a reprodukuje zvuk zachycený mikrofonem.

V nabídce najdeme položku „Nastavení programu“; V okně, které se objeví, jdeme na kartu „Hlas a video“ vyberte „Automatické nastavení zvuku“; V seznamu zařízení vyberte potřebné; Pokud mikrofon není příliš citlivý, položili jsme krabici poblíž „Amplifikace mikrofonu“.

Jak odstranit šum v AirPods?

Jak zvýšit zvuk konverzační dynamiky na iPhone? Otevřete „Nastavení“ → „Hudba“ → Ekvalizér a vyberte předběžnou instalaci „pozdní noc“. Poté se zvuk iPhone změní a stane se hlasitějším.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS