Co dělat, když reproduktor tiše pracuje na iPhone?

Stále více slyšíme, že zvuk na iPhone je tichý, slabý, velmi proměnlivý z hlediska objemu atd. Str. Bez ohledu na to, jak to nazývají, máme vážný problém, který nám brání mluvit po telefonu nebo sledovat video. Víme, že selhání se projevuje jak na iPhone 6, 7, 8, tak v nových verzích. 11, 12. Na základě statistik, které jsme shromáždili, můžeme dojít k závěru, že problém je často v selhání softwaru iOS. Může však dojít k fyzickému poškození dynamiky. V rámci tohoto článku problém vyřešíme tichým reproduktorem na iPhone nebo alespoň určíme zdroj poruchy, pokud jde o mechanické poruchy.

Pokud reproduktor tiše pracuje na jakémkoli generačním iPhone, pravděpodobně existuje jeden z následujících problémů.

 • Nesprávné nastavení objemu v systému nebo aplikaci;
 • Poškození samotné aplikace;
 • Nesprávně vybrané kryt;
 • Byla stanovena aktualizace problému;
 • Problémy s připojením náhlavní soupravy;
 • Rozdělení dynamiky.

Pojďme do pořádku, zpočátku zvážíme situaci, kdy je zvuk během konverzace špatně reprodukován, to znamená, že zkontrolujeme mluveného řečníka. V další části vyzkoušíme a opravíme problém s multimediálním zvukem emitoru.

Co dělat, pokud mikrofon špatně pracuje na iPhone?

Co dělat, pokud mikrofon nefunguje na iPhone

 • Vyčistěte mikrofon.
 • Odpojte Bluetooth Axuals.
 • Ujistěte se, že nic nezavře mikrofon.
 • Odpojte redukci šumu.
 • Poskytněte přístup k mikrofonu k aplikacím.
 • Násilně restartujte iPhone
 • Resetujte všechna nastavení iPhone
 • Aktualizujte firmware iPhone.

Čištění přijímače (dynamika slotů)

Přijímač iPhone nebude správně fungovat, pokud je kontaminován nebo zablokován. Po každé akci musí být provedeny následující kroky, které kontrolují výkon:

 • Zkontrolujeme, zda přijímač v iPhone není zablokován ničím (například ochranným filmem obrazovky, obálka). Pokud jste si zakoupili nový iPhone, vyjměte plastový film ze zadního a předního panelu zařízení.
 • Zkontrolujte, zda díra přijímače není uzavřena nebo uzamčena. V případě potřeby se tato díra čistí štětcem s měkkými štětinami. Samotný kartáč by měl být suchý a čistý.
 • Při volání zapněte reproduktor. Pokud je tento problém zachován, může to být způsobeno signálem nebo sítí. Zkuste zavolat později nebo na jiném místě.

Výměna horního vlaku

V případě rozpadu hardwaru je jediným řešením úplné výměny vlaku horního iPhone. Nemá smysl nahradit jednotlivé komponenty, protože je nemožné je oficiálně získat a použití neobvyklých náhradních dílů povede k úplné nefunkční iPhone (bez možnosti zapnout zařízení).

Chcete.li nahradit vlak, nejprve musíte odpojit nepracovní část, jak je znázorněno na obrázku.

Vezměte novou část a před její instalací věnujte pozornost mikrofonu snižování hluku. Měla by mít ochrannou síť označující sériové číslo náhradního dílu. V některých případech může být mikrofon pro potlačení hluku utěsněn černou stuhou. Nezapomeňte se před zahájením práce odloučit.

Ostatní umělci v Yudu

Nejčastěji je problém pozorován s poruchou dynamiky. Tato část smartphonu je jednou z nejzranitelnějších. Hlavními důvody rozpadu dynamiky v iPhone jsou následující:

První věc, kterou je třeba udělat, když zvuk v dynamice zmizel nebo zmizel, je pečlivě vyčistit ochrannou mřížku reproduktoru pomocí proudu stlačeného vzduchu nebo bavlněné vlny. Pokud to nepomůže, možná budete muset nahradit reproduktor v iPhone.

Při pádu a dopadech na smartphone mohou být poškozeny kontakty na zvukové desce, což vede k nesprávné práci nejen k dynamice, ale také k mikrofonu. V tomto případě uslyšíte během konverzace špatně interlokutora a on vás nemusí vůbec slyšet.

READ  Hledání sluchátek Airpods přes iPhone

Pokud předplatitel při volání neslyší v telefonu nebo zvuk v dynamice neustále „vznáší“ během konverzace, může být příčinou rozpadu ve vlaku sluchové dynamiky. Plochý spojovací kabel může být oxidován nebo explodující a během konverzace nebudete slyšet volajícího.

Chcete.li problém vyřešit, musíte vlak nahradit iPhone pomocí speciálního šroubováku a původního náhradního dílu, ale toto je poměrně obtížný úkol, který není obeznámen se zařízením přístroje.

Tichý zvuk konverzace je často důsledkem rozpadu modemu v novém telefonu.

Stanovení, že problém je v modemu, je velmi jednoduché. Pokud váš smartphone nechytí síť nebo se nepřipojí k internetu, je to pravděpodobně způsobeno poškozením tohoto modulu. Nedoporučuje se opravit nebo vyměnit tuto část samostatně, protože nedbalé akce mohou vést k vážnějšímu zhroucení.

Někdy problém nemusí spočívat v hardwaru, ale v softwarové části. Například jste nedávno nainstalovali nějaký druh programu, po kterém se začalo pozorovat přerušení se slyšitelností. Výstupem bude odstranění tohoto programu.

„Gluck“ telefonu může spočívat v mrazu v režimu sluchátek. V tomto případě je třeba znovu načíst gadget. Pokud byly k zařízení připojeny přenosné reproduktory, zkuste je znovu připojit a poté vypněte a také restartujte smartphone.

Konečně existují další dvě metody, které pomáhají eliminovat většinu problémů s programem.

iphone, špatně, slyšitelný, když

Aktualizace systému. Ujistěte se, že váš smartphone je nahrán do nejnovější verze iOS. Je lepší jej aktualizovat v automatickém režimu nastavením zaškrtnutí v odpovídajících nastaveních. často se nedávno objevující „závady“ odstraní s uvolněním aktualizací. Pravidelně vyčistěte RAM a restartujte zařízení. to se také vyhne mnoha problémům.

Nastavení iPhone Resetujte do továrny. To lze provést pomocí počítače, na kterém je nainstalována nástroj iTunes nejnovější verze. Předem vytvořte zálohu, protože data (fotografie, video atd.Str.) nebude zachováno.

Program požádá o potvrzení akce. Znovu klikněte na „Obnovit“. Poté bude obnoveno nastavení továrny, smartphone bude restartován.

Můžete vypouštět bez počítače. Můžete to provést v nastavení smartphonu a vybrat „hlavní“ „resetování“ „Vymazat obsah a nastavení“. Zařízení požádá o zadání kódu nebo hesla Apple ID identifikátoru Apple. Poté začne odstranění dat, která trvá několik minut.

Jak zvýšit objem na iPhone 8

Zvýšení objemu melodie volání nebo hudby v iPhonech je možné prostřednictvím nastavení. Uživatel potřebuje:

 • Jdi do nastavení“.
 • Najděte pododdíl „Zvuky“.
 • Jděte do „volání a varování“.
 • Upravte hlasitost v závislosti na vašich vlastních preferencích.

V některých telefonech, modernějších, existuje pododstavec „Změnit tlačítka“, což dosud není aktivní. To naznačuje, že v budoucnu se funkce regulace zvuku objeví přesně s tlačítky, ale na starých verzích telefonu není žádná aplikace.

Fair Mini-Jack 3.5 mm.

Často je to způsobeno vadným konektorem 3,5 mm. Možná jsou na něm uzavřeny kontakty. Někdy to pomáhá přidržet a vytáhnout vidličku několikrát, 10–20. Poté vyčistěte konektor z oxidů a dalších odpadků, který se uložil na kontakty.

Ale toto je jen životní hack, který nezaručuje 100% výsledku. Pokud to nepomůže, musíte vyměnit konektor sluchátka iPhone. U novějších modelů iPhone jsou konektor sluchátka a nabíjecí konektor kombinovány do jednoho.

iphone, špatně, slyšitelný, když

Slabý zvuk v dynamice nebo proč iPhone ztichl?

Dobrý! Ještě jednoho dne se u mého iPhone začalo vyskytovat některé nepochopitelné nesmysly. Bylo to, že zvuk reproduktorů. obyčejný a mluvený, najednou ztichl. A pokud s hlavním je důležité pracovat jako pracovní řečník (nikdo nezrušil Vibro), pak je skutečnost, že mezilokutor během hovoru je velmi špatně slyšitelný. A opravdu jsem šel do služby, ale předtím jsem se rozhodl pohrávat se V důsledku toho autor vyzkoušel mnoho způsobů a jeden z nich stále pomáhal. Vítězství!:)

Pro radost bylo rozhodnuto pomoci každému, kdo narazí na tichý zvuk reproduktorů na iPhone a shromáždit všechny tipy, jak tyto potíže odstranit v tomto článku.

READ  Jak vidět heslo Wi-Fi na iPhone

Jak se říká. vždy budeme mít čas ve službě, nejprve se pokuste opravit na vlastní pěst. Jít!

Nejprve jsem chtěl sdílet tipy pro každý z reproduktorů konkrétně a pak jsem si uvědomil, že jsou prakticky identické. Proto mě neobviňujte. všechna možná rozhodnutí budou představena ve formě společného seznamu.

 • Začněme s nejjednoduššími, ale nikdy nevíte Zkontrolujte, zda je úroveň hlasitosti na maximum? Tlačítka na straně přístroje vám pomohou změnit objem.
 • Obnovit telefon.
 • Existuje další velmi podivná, ale zároveň často se setkává situace. Iphone bezprostředně po nákupu si lidé během konverzace někdy stěžují na tichý zvuk. Celý problém v dopravním filmu, který je přilepen k telefonu přímo v továrně. Protože iPhone je drahé zařízení, některé film neodstraňují. tak se snaží udržet svůj vzhled déle. Přirozeně je kvůli tomu reproduktor překrývající se a zvuk zcela nedosáhne vašeho ucha.
 • Pokračujeme v příslušenství a následujících v souladu. obálky. Pokud se nosí. doporučuje se odstranit a zkontrolovat bez nich. Některá část pouzdra nebo nárazníku se může snadno překrývat spodní reproduktor a tím je zvuk trhnout.
 • Je možné, že síť, která uzavírá dynamickou membránu, je ucpaná. V tomto případě se můžete pokusit vyčistit (alkohol, zubní kartáček, bavlněná vlna a jakákoli nerezidentská položka vám pomohou) nebo jej vyhodit, nezapomeňte na přesnost a opatrnost během celého tohoto procesu. Je pravda, že zde se může skrýt další problém, můžete jej vyčistit venku, ale nečistoty se hromadí zevnitř. Možná budete muset telefon rozebírat.
 • Zkuste vložit a vytáhnout sluchátka. Soudě podle zpráv na fórech je to přesně taková nekomplikovaná akce pro některé uživatele.
 • Když se získá vlhkost a tvorba koroze, může být zvuk také tlumený nebo dokonce nepřítomný. Jak být? Čteme o vodě a iPhone zde, o úplném tichu. zde.

Je třeba si uvědomit, že dolní reproduktor je pouze jeden. je napravo.

Vraťme se však k tomu, co pomohlo autorovi tohoto blogu. A Nakonec se moje situace rozhodla velmi jednoduše.

Všechno bylo na vině za nějaký druh selhání softwaru, který se osobně spojím pomocí blikání beta beta.

Stačilo to na obnovení a to je ono. zvuk se znovu zhromadil. Ano, trvalo to trochu času, ale Je to lepší než chůze s tichým iPhone 🙂

Doufám, že vám jedna z následujících metod stále pomůže a nebudete muset chodit do střediska servisního střediska.

Může se však stát, že se tomu nelze zabránit.

Naštěstí existuje dobrá zpráva (samozřejmě, pokud v tomto případě mohou být vůbec dobří). taková oprava bude stát relativně levně levně. A oni to rychle zvládnou. Výměna reproduktorů. operace je jednoduchá.

P.S. Pobyty nebo otázky se objevily? Chtěl bych sdílet osobní zkušenosti a mluvit o tom, co vám pomohlo? Neváhejte a rozhodně napište v komentářích. budu poslouchat s potěšením a pokud je to možné, pokusím se pomoci!

P.S.S. Existuje touha získat 30% pro maximální objem vašeho iPhone? Není nic jednoduššího. dejte „lajky“ a klikněte na tlačítka sociálních sítí!:)

Hlavní síť a chrastítka s kolokčním iPhone. snažíme se to napravit bez výměny!

Ahoj! Bez ohledu na to, jak je iPhone „sofistikovaný“, hlavním úkolem telefonu je volání. A zde by se zdálo, že technologie by již měla dosáhnout takové dokonalosti, že žádné problémy s kvalitou komunikace a pohodlí konverzace by neměly být. Ne, vážně, první telefon „Apple“ po více než 10 let! Během této doby se dalo reproduktoru přivést do stavu blízkého ideálu. Koneckonců, není nic komplikovaného. prostě musí pracovat a vydat vysokou kvalitu, dobrý zvuk.

By měl. Ale to se ne vždy děje. Bohužel stále existují situace, kdy namísto „normálního“ hlasu interlokutora, sípání a kovový Ratt slyší z dynamiky iPhone dynamiky iPhone. Co dělat? Běh do služby a změňte reproduktor? Řešení není špatné, ale vždy budeme mít čas. Zkusme se zbavit pískání jinými způsoby. Najednou to bude fungovat?

READ  Jak dát fotografii na volání iPhone

Pokud je zařízení v záruce, pak se „neobtěžujte“ a vylezejte do zařízení sami. No, kromě toho, že se můžete pokusit vyřešit problém programovými způsoby. Nic nepomohlo? Trhlina zůstala? Nejlepší možností by bylo vzít.

iphone, špatně, slyšitelný, když

Přecházíme na nejjednodušší manipulace a analyzujeme tyto případy, když nemusíte demontovat gadget, ale zároveň se můžete zbavit sípání a chrastítka:

 • Změňte SIM kartu a zkuste jiného operátora telekomunikace. Změnit SIM karta stojí za to, i když je nová. V jednom z článků jsem již uvedl příklad, když pouze jeden ze tří nových Simů (pouze tištěných) byl „normálně“.
 • Zkuste nastavit nastavení různé režimy připojení k síťovému připojení. 2G, 3G, LTE. A zavolejte do každého z těchto režimů. Často, pokud jsou nastaveny pouze 2g, pak síť zmizí. To lze provést v „Nastavení. buněčná komunikace. Parametry dat. Hlas a dat“.
 • Zde je další rada, aby se snížilo chrastání. Musíte přejít na „Nastavení. Basic. Universal Access. naslouchací pomůcky“. Zapneme spínač naproti bodě „sluchové přístroje“.
 • Odpojte bezdrátové moduly (Wi-Fi, Bluetooth) a zkontrolujte, zda rušení zmizelo?
 • Další „univerzální“ metodou z technické podpory Apple je blikání iPhone přes DFU. Poté byste měli zkontrolovat kvalitu komunikace bez zotavení ze záložní kopie.

Jak vidíte, zdá se, že to není nic komplikovaného Ale!

Někdy problém leží mnohem hlouběji a telefon bude muset být „otevřen“.

Opakuji, pokud existuje záruka, pak to není nutné!

Takže, že uvnitř telefonu může během konverzace způsobit sípání?

 • Ne úplně uvnitř, ale přesto. Slabý zvuk a kufry často mohou být způsobeny ucpanou sítí konverzačního reproduktoru. Můžete jej vyčistit pouze venku (velmi úhledně měkký kartáč), ale existuje možnost, že prach (nečistota) pronikl hlouběji. budete muset zařízení rozebrat a čistit nejen mřížku, ale také přímo reproduktor.
 • V případě, kdy kromě zkreslení zvuku existovaly (a zůstaly) problémy s modulem Wi-Fi, mohou být problémy v něm problémy. Možná, že pokud není přístupný opravit, musíte jej odstranit.
 • Nahrazení samotné dynamiky. A ačkoli v názvu článku jsem zvláště zdůraznil skutečnost, že trhlina může být odstraněna bez posunu, někdy je taková „modulární“ oprava stále nutná.

Jak vidíte, řešení již nejsou tak jednoduchá. většina z nich nelze splnit bez pomoci zkušených a kvalifikovaných mistrů.

Na fóru podpory Apple byl nalezen zvědavý obrázek. poměrně velké množství případů se zvukovými vadami se objeví ihned po aktualizaci iPhone na novou verzi firmwaru.

Mnoho lidí doufá, že v další verzi iOS bude vše opraveno. Je to možné? Nevím, nevím Co mám dělat? Pokud „civilizované“ metody z výše uvedeného seznamu nepomohly a existuje záruka, je lepší jít do služby. Jak ukazuje praxe, ve většině případů bude iPhone jednoduše nahrazen (nebo bude opraven?).

P.S. „Like“, stisknutím tlačítek sociálních sítí. to vše snižuje trhlinu, sípání, chrastění, zlepšuje obrazovku, přidává paměť, zvyšuje kapacitu baterie, zruší všechny chyby atd.D. Stojí za pokus!:)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS