Obnovení hesla iCloudu pomocí bezpečnostních otázek

Pokud jste ztratili heslo ke službě iCloud a nemáte přístup k hlavnímu nebo záložnímu e-mailu, můžete použít kontrolní otázky:

 • Připojení iPhonu k internetu. Přejděte do nabídky iCloud v Nastavení.
 • Klikněte na možnost Zapomenuté heslo a zadejte přihlašovací údaje k Apple ID.
 • Vyberte vhodné odpovědi na navrhovanou bezpečnostní kontrolu.

Pokud jsou odpovědi správné, zobrazí se okno pro obnovení hesla. Zadejte nový bezpečnostní klíč, potvrďte ho a už ho nikdy nezapomeňte.

Pokud jste na iPhonu aktivovali možnost dvoufázového ověřování a máte připojený důvěryhodný miniaplikační přístroj, můžete pomocí něj znovu získat přístup.

Po zadání klíče, který jste obdrželi během nastavení ověření, bude do důvěryhodného zařízení odeslán kód. Můžete ji použít k obnovení hesla ke službě iCloud.

Zapomněl jsem heslo k iCloudu (Apple ID)?

Dobrý čas! Dotazy na zapomenuté věci (ztracené, změněné někým jiným atd.) přicházejí jak na e-maily, tak na komentáře k článkům, a tak jsem se rozhodl napsat tento článek.д.) schránky iCloud a její heslo. Pokud je to přesnější, jde o Apple ID, ale to nemění podstatu případu. Aby se všechny tyto informace nějak systematizovaly, bylo rozhodnuto napsat tento článek. Pokud si tedy nepamatujete (neznáte) heslo nebo e-mailovou adresu, pod kterou je váš (nebo „cizí“) iPhone nebo iPad zaregistrován, a chcete jej opravdu aktivovat, je tento návod určen právě vám!

Trocha historie. Vydáním systému iOS 7 zavedla společnost Apple pro všechny majitele zařízení dodatečné zabezpečení proti krádeži, ztrátě apod.д. K telefonu a datům v něm teď nemá přístup nikdo, kdo nezná vaše Apple ID a heslo.

  (úplný reset)

 • Aktualizace (upgrade nebo downgrade) firmwaru.
 • Vstup do režimu DFU a následný pokus o flashování.
 • Demontáž na malé části a výměna některých částí telefonu.

NIC nepomůže! Nevěřte těm, kteří slibují, že ji „hacknou“ za peníze (většinou ne malé)!). Nezapomeňte, že bez hesla nelze Apple ID odebrat. iPhone nebo iPad je pevně svázán s registračními údaji a lze jej pouze odemknout:

Pokud jde o tethering, existují dva druhy tetheringu:

 • Při aktivaci systém požaduje pouze Apple ID a heslo. Vše, co je popsáno níže v tomto článku, se věnuje právě této problematice. V tomto případě je naděje na odemknutí.
 • Vše je stejné, ale je aktivován režim Ztráta, v takovém případě se zobrazí text Tento iPhone (iPad) byl ztracen a vymazán. V posledním odstavci článku jsou dvě „skvělé“ rady, jak v tomto případě postupovat.

Máme tu tedy první scénář a nemluvíme o zmizení, ale jednoduše jste zapomněli heslo k iCloudu (Apple ID) a váš telefon (tablet) je po aktualizaci firmwaru nebo obnovení továrního nastavení uzamčen.

Co dělat? Jak odstranit aktivační zprávu? To lze provést dvěma způsoby:

 • Přejděte na stránku obnovení a zkuste tam něco udělat: napište své registrované Apple ID, zadejte další e-mailovou adresu, odpovězte na kontrolní otázky. Pokud víte alespoň něco, šance na odemknutí iPhonu se zvyšuje!
 • Pro ty, kteří si vůbec nic nepamatují. Pošlete e-mail (nebo ještě lépe zavolejte) na podporu společnosti Apple, zde je odkaz na kontaktní stránku. Popište svou situaci co nejpodrobněji. Nezapomeňte, že tam jsou lidé a často nejsou hloupí! Je pravděpodobné, že po krátkém rozhovoru budete požádáni, abyste prokázali, že zařízení je a vždy bylo ve vašem vlastnictví. Jak? Fotografie krabice (samozřejmě nejen obalu, ale i sériového čísla), sériového čísla samotného gadgetu a dokladu o koupi (účtenky). Pokud vše půjde dobře a zaměstnanci společnosti Apple vám uvěří, bude zámek iCloud Lock zrušen.
READ  Jak obnovit odstraněné kontakty v telefonu Samsung. Přes Viber

Může se však stát, že se tak nestane. Proč ?? Skutečnost, že právě obrovské množství lidí začalo falšovat nákupní doklady a podvádět tak společnost.

Nehodnotím, zda je to dobře nebo špatně, ale faktem je, že počet odemčených zařízení touto metodou klesl a každá nová žádost už od začátku vyvolává nedůvěru.

Což znamená, že se může stát taková situace iPhone nebo iPad skutečně patří vám, všechny dokumenty, které jste poskytli, ale odstranit aktivační zámek zaměstnanci Apple odmítá. Jak být? Napište anglicky mluvící podpoře (poslední podnadpis v tomto článku vám pomůže zjistit, jak to udělat) a vylíčte jim celý příběh o tom, jak jste zapomněli heslo ke službě iCloud a chcete ji odemknout.

Pokud nepomohou, pak bohužel nezbývá nic jiného než zařízení vrátit na náhradní díly nebo ho odložit na poličku do lepších časů.

Je to trochu smutný konec tohoto článku, ale myslím, že ve vašem případě bude vše v pořádku a zámek bude uvolněn.

Jak obnovit uživatelské jméno a heslo Apple ID

Jakmile si vytvoříte vlastní Apple ID a přiřadíte ho svým zařízením Apple, budete je moci vzdáleně spravovat, stahovat a instalovat software z obchodu App Store, nakupovat. Někdy se ale může stát, že zapomenete uživatelské jméno nebo heslo (nebo možná všechny najednou) a zjistíte, že jste od zařízení zablokováni. Pro vyřešení tohoto problému uvádíme několik osvědčených postupů.

Proč potřebujete Apple ID??

Kromě přístupu do značkového obchodu App Store, služby Apple Music a dalších služeb vám osobní ID umožňuje vzdáleně ovládat zařízení. To platí zejména v případě ztráty iPhonu, Apple Watch, MacBooku nebo jiného zařízení. Find My (iPhone, Mac) rychle uzamkne zařízení, vymaže data a odešle zprávu o zmizení s kontakty majitele. Pomocí webové stránky iCloud můžete také rychle určit polohu svého miniaplikačního zařízení pomocí mapy. K tomu všemu si však musíte pamatovat uživatelské jméno a heslo Apple ID. Co dělat, když je zapomenete?

Obnovení hesla Apple ID

Chcete-li znovu získat přístup ke svému účtu, můžete obnovit své heslo. Chcete-li tak učinit, přejděte na adresu: https://iforgot.Apple.com/password/verify/appleid. Zadejte své uživatelské jméno a postupujte podle pokynů.

Získání Apple ID

Pokud jste zapomněli uživatelské jméno svého účtu, můžete ho najít ve speciální službě. Přejít na: https://iforgot.Apple.com/appleid a zadejte informace pro vyhledávání.

Pokud jste ztratili své uživatelské jméno a heslo

Toto je nejtěžší případ. Někdy je zařízení neúmyslně (nebo úmyslně) uzamčeno a je třeba odemknout aktivační zámek. Zdá se, že je to beznadějná situace, ale není tomu tak. Když kontaktujete podporu, Apple vám poskytne profesionální podporu. Přejděte na stránku https://al-support-mdn.Apple.com/#/additional-support a vytvořte požadavek. Po komunikaci se specialistou zákaznické podpory by měl být problém vyřešen.

Servisní centrum Apple Pro nabízí profesionální opravy, renovace a seřízení iPhonu, iPadu, MacBooku a dalších zařízení.

Připojení zařízení iOS k síti. Přejděte do Nastavení, vyberte „iTunes Store a App Store“ nebo „iCloud“ a klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“.

Do prázdného pole zadejte svou e-mailovou adresu používanou jako Apple ID.

Vyberte možnost „Resetovat e-mailem“ a stiskněte tlačítko „Další“. Obdržíte e-mail s odkazem na obnovení hesla. Postupujte podle odkazu, zadejte nové heslo, potvrďte ho opakovaným zadáním a vyberte možnost „Obnovit heslo“.

READ  Hodinky se nepřipojí k iPhonu. Jak vyřešit potíže s iPhonem XR, který se nesynchronizuje s hodinkami Apple Watch?

Nebo vyberte možnost „Checklist answer“ a poté „Next“. Je třeba správně zadat odpovědi na navržené otázky, zvolit „Další“ a dvakrát zadat nové heslo do speciálního formuláře.

Aplikace Tenorshare 4MeKey

Jedná se o nejjednodušší metodu pro uživatele bez speciálních znalostí: specializovaný software vás provede celým procesem odemknutí služby iCloud, pokud zapomenete heslo.

Nejprve si stáhněte oficiální verzi 4MeKey z webových stránek vývojáře. Aplikace je k dispozici pro Windows a macOS (včetně počítačů s procesory Apple Silicon) a funguje s modely iPhone 6S / 7 / 8 a jejich Plus i iPhone X, pokud je nainstalován iOS 13 nebo iOS 14. Nainstalujte aplikaci:

Připojení smartphonu k počítači pomocí kabelu USB/USB-C Lightning. Pokud používáte notebook, ujistěte se, že je dostatečně nabitý, aby se během provozu nevypínal. Pokud je to možné, připojte jej k síti. Pro jistotu je také dobré se ujistit, že má váš smartphone dostatek energie.

Spustit 4MeKey. Na domovské obrazovce vyberte možnost „Obejít aktivační zámek iCloudu“.

Stiskněte tlačítko „Start“. Automaticky vybere vhodnou verzi firmwaru pro vaše zařízení. Ujistěte se, že systém správně rozpozná model a verzi systému iOS, a poté stiskněte tlačítko „Start Jailbreak“.

Otevře se samostatné okno pro kontrolura1n utility. Další kroky se mírně liší v závislosti na operačním systému vašeho počítače.

How to Reset iPhone 7 without Apple ID/Activation Lock

 • Pokud používáte Mac, potvrďte útěk z vězení podle pokynů na obrazovce.
 • Pokud používáte systém Windows 10 nebo 11, program vás vyzve k vytvoření bootovacího flash disku checkra1n s podrobnými pokyny, jak to provést. Restartování počítače a útěk z vězení z flash disku.

Nyní stačí počkat na dokončení přeflashování iPhonu. Během procesu neodpojujte smartphone od počítače ani se nepokoušejte proces přerušit jiným způsobem, jinak se změní v cihlu.

Hotovo: podařilo se vám odemknout iCloud a získat přístup k iPhonu.

Důležité: protože 4MeKey pomáhá odemknout iCloud pomocí útěku z vězení, omezuje další používání zařízení. Nebudete moci používat mobilní a mobilní internet ani zadávat své Apple ID v nastavení smartphonu. V obchodě App Store si budete moci stahovat aplikace a další obsah, přistupovat k internetu přes Wi-Fi a používat Telegram, WhatsApp a další služby pro hovory a videohovory.

Pokud zapomenete heslo, nainstalujte do iPhonu nový firmware pomocí režimu DFU

Pokud měkký reset nefunguje, lze k instalaci nového firmwaru použít tvrdý reset. Tento úkol lze řešit v režimu DFU. Na iPhonu 6 a 6s se tam dostanete současným stisknutím tlačítek Domů a Napájení a jejich podržením po dobu 10 sekund.

Postup pro iPhone 7 a 7 Plus se liší:

 • Připojení telefonu k iTunes.
 • Podržte tlačítka snížení hlasitosti a vypnutí, dokud se telefon nevypne. Uvolněte pouze tlačítko napájení.
 • V režimu DFU by měla být obrazovka černá, bez ikony iTunes.
 • Na obrazovce počítače vás software vyzve ke kontrole aktualizací, po kliknutí na tlačítko Zkontrolovat se zobrazí informace, že telefon je v režimu obnovení. Stiskněte tlačítko OK a znovu nainstalujte firmware (je lepší si ho stáhnout předem).

Jak obnovit heslo v iPhonu

Pokud zapomenete heslo k iPhonu, můžete jej vždy vrátit do továrního nastavení

iphone, zapomněl, apple

Podle mého názoru je nejlepším způsobem použití nástroje Tenorshare ReiBoot, o kterém jsem vám řekl dříve. Je to všestranný program, který nejen resetuje heslo iPhonu, ale také ho dokáže vyvést z nekonečného cyklu restartování, opravit firmware, opravit spoustu systémových chyb a oživit ho po neúspěšné aktualizaci.

ReiBoot automaticky přepne iPhone do režimu obnovení, když jej resetujete, takže stačí jen. Stačí připojit smartphone k počítači pomocí kabelu.

Nástroj ReiBoot umožňuje odstranit heslo iPhonu vrácením do továrního nastavení, i když zařízení již přestalo přijímat bezpečnostní kombinace a na obrazovce se zobrazí upozornění, že iPhone je uzamčen, zkuste to znovu. Pokud tedy potřebujete obnovit tovární nastavení iPhonu, není jednodušší způsob, jak to udělat:

Tlačítko pro resetování je úplně dole a snadno ho přehlédnete

READ  Jak vypnout iPhone 10 XR

ReiBoot automaticky přepne iPhone do režimu obnovení

How to Unlock iPhone 7 without Apple ID/Activation Lock

Důležité: Soubor firmwaru, který budete vyzváni ke stažení ReiBoot, je nejnovější verze systému iOS. Operační systém je třeba vždy aktualizovat na nejnovější sestavení. To je bezpečnostní opatření pro případ, že byste se náhle rozhodli hacknout počítač. Takže se nebojte a stahujte bez obav.

Samotný postup obnovení továrního nastavení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo, zahrnuje úplné odstranění všech dat z paměti iPhonu. Přesto zůstane vaše zařízení propojeno s původním účtem Apple ID, takže budete moci obnovit vše, co máte ve smartphonu. Stačí ve fázi aktivace vybrat možnost „Obnovit z kopie iCloudu“, místo abyste smartphone nastavili jako nový. Poté budete vyzváni k výběru poslední kopie se všemi odstraněnými daty. Hlavní je předem aktivovat funkci automatického zálohování.

Jak přepnout iPhone do režimu obnovení

Vstup do režimu DFU se provádí stejným způsobem jako tvrdý reset, pouze se déle podrží tlačítko napájení

iphone, zapomněl, apple

Pokud nechcete stahovat software třetích stran, můžete v závislosti na verzi operačního systému použít iTunes nebo Finder. Umožňují obnovit tovární nastavení iPhonu, čímž odstraní heslo zámku a umožní vám nastavit nové heslo. Nejprve se však musíme naučit, jak iPhone přepnout do režimu DFU:

 • iPad s Face ID: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti nahoru a pak tlačítko hlasitosti dolů. Nyní stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se nespustí restart. Pokračujte v podržení tlačítka napájení, dokud se na obrazovce neobjeví logo připojení tabletu.
 • iPhone 8 a novější: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti nahoru a poté tlačítko hlasitosti dolů. Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se na obrazovce neobjeví domovské logo.
 • iPhone 7, 7 Plus a iPod Touch 7: Stiskněte a podržte současně tlačítka zapnutí a snížení hlasitosti. Podržte je stisknuté, dokud se na obrazovce neobjeví logo připojení k počítači.
 • iPad s tlačítkem Home, iPhone 6s, iPhone SE nebo iPod Touch 6: Stiskněte a podržte současně tlačítko Home a tlačítko Power. Podržte je stisknuté, dokud se na obrazovce neobjeví logo připojení počítače.

Odpojení z iCloudu (Apple ID)

Odpojení iPhonu od služby Apple ID (iCloud Binding) pro následující generace zařízení: iPhone 5/5S/5C, 6/6 Plus, 7/7Plus, 8/8 a iPhone X/XS, iPhone 11/12/13/Pro/Max vám pomůže v případě, že zapomenete své Apple ID a heslo a nemůžete je obnovit.

Tato služba zcela vymaže data iCloudu (Apple ID spojené se zařízením) na serverech společnosti Apple. Po úspěšném odpojení od iCloudu tak budou data Apple ID v iPhonu nebo iPadu zcela vymazána, stejně jako u zcela nového zařízení.

Metoda 1.Obnovení hesla e-mailem při zapomenutí Apple ID a při zapomenutí hesla z iCloudu

Otevřete libovolný prohlížeč a klikněte na iforgot.Apple.com

Zadejte přihlašovací jméno ze svého Apple ID, ke kterému chcete získat přístup, pokud.

V dalším okně odsouhlaste, že chcete obnovit heslo iCloudu.

Забыл пароль iCloud. Как восстановить пароль Apple ID? Как разблокировать iCloud своего айфона.

Dále je třeba zvolit obnovení e-mailu jako způsob obnovení přístupu do systému. Klikněte na něj.

Přejděte na e-mail, ke kterému bylo vaše Apple ID připojeno. Tam najdete e-mail od společnosti Apple, který vás požádá o potvrzení obnovení hesla.

Když máte stránku, musíte zadat nové heslo, které musí splňovat pravidla: nesmí se skládat z 8 znaků, musí obsahovat malá a velká písmena a musí obsahovat alespoň jedno číslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS