iPhone 7 plus se restartuje na jablku

U iPhonů a iPadů se po aktualizaci na iOS 11 a iOS 12 objevil problém, často se objevuje. neustále se restartuje na jablku. Existuje několik situací: iPhone visí na jablku a modré obrazovce; iPhone se restartuje na jablku a červené obrazovce; iPhone visí na jablku a restartuje se; iPhone se nezapne jablko svítí a vypne se; iPhone se nezapne jablko svítí a restartuje se; iPhone se nezapne iPhone bliká jablko atd.д.

Pokud se setkáte s některou z výše uvedených chyb, můžete ji opravit následujícími způsoby.

 • Důvod, proč iPhone 5 visí na jablku a vypíná se
 • Co dělat, když se na iPhonu rozsvítí jablko, ale nezapne se?
 • 1. Obvyklým způsobem řešení problému s restartováním systému Apple je režim DFU
 • 2. Efektivní a rychlý způsob řešení problému s resetováním Apple. Tenorshare ReiBoot

iPhone visí na jablku

iPhone během spouštění zamrzá, obvykle v souvislosti se softwarem. Může se jednat o jednorázový problém, který lze vyřešit restartem, nebo o závažné poškození operačního systému způsobené viry nebo činností uživatele, které nelze snadno vyřešit. K tomuto jevu často dochází po aktualizaci operačního systému, pokud nebyl správně zkopírován nějaký soubor nebo pokud při instalaci chyběl. Někdy je příčinou zamrznutí zařízení instalace softwaru z neznámého zdroje. Nekvalitní software může uživateli nejen zkazit náladu, ale také poškodit soubory operačního systému smartphonu.

Také zamrznutí iPhonu při spuštění může být způsobeno různými závadami. Pokud dojde k selhání některých neživotně důležitých součástí, telefon se po zapnutí normálně spustí, ale když systém zjistí, že některá součást nereaguje, zařízení zamrzne. Bez podrobné hardwarové diagnostiky iPhonu nelze určit, který konkrétní prvek systému brání spuštění systému.

Pokud váš iPhone visí na jablku a odmítá pokračovat ve spouštění, je lepší svěřit opravu odborníkovi. Při pokusu o vyřešení problému je totiž velmi snadné nenávratně ztratit všechna data uložená v paměti telefonu. Navíc bez speciálních znalostí a sady nástrojů pro diagnostiku a opravu existuje větší pravděpodobnost, že se zařízení poškodí ještě více, než je možné opravit.

Název práceČas provedení
Oprava telefonu, pokud visí na jablku nebo se spouští od 1000 1 den

Pokud váš iPhone zamrzl, zkuste nejprve zařízení resetovat. Vždy existuje velká pravděpodobnost, že problém byl způsoben drobnou chybou operačního systému a nebude se opakovat. Chcete-li snížit pravděpodobnost problémů s operačním systémem, instalujte do smartphonu pouze aplikace ze spolehlivých zdrojů, nejlépe z obchodu App Store.

Včera jsem se celý den snažil zapnout telefon, ale nepřekročil logo Apple. Co mám dělat, mám ho vzít do opravny nebo mám jiné možnosti?? Telefon se nikdy nezhroutil ani nerozbil. Model iPhone 5s.

READ  Jak restartovat iPhone 11 pro

Odpověď odborníka: Julie, neměla byste trápit sebe a svůj telefon. Pokud jeden nebo dva restarty nepomohly, s největší pravděpodobností budou další manipulace zcela zbytečné. Problém je pravděpodobně v softwaru. Obraťte se na servisní středisko, kde vám jistě pomohou.

Můj iPhone 4c se zastavil na jablku a nereaguje na žádnou z mých akcí. Dokonce se ani nevypne. Jak být?

Odpověď: Stiskněte a podržte současně tlačítka „Home“ a „Power“ po dobu 10 sekund. Poté by se měl přístroj restartovat. Pokud ne, stiskněte znovu (krátce) tlačítko napájení. Pokud se situace opakuje i po nuceném resetu, obraťte se na servisní středisko.

Pokud se váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X po nuceném restartu stále nezapne, může být vybitý. Ano, ani jste si toho nevšimli.

Pokud ano, připojte zařízení ke kabelové nabíječce (preferováno) nebo jej vložte do bezdrátové nabíjecí stanice a nechte jej hodinu stát. Po několika minutách se zobrazí tato zpráva:

iphone, jablko

Pokud se do hodiny nezobrazí obrazovka nabíjení nebo se zobrazí obrazovka pro připojení ke zdroji napájení, nezoufejte. Stačí zkontrolovat konektor, kabel USB a napájecí adaptér.

Nejprve se ujistěte, že jsou všechny konektory 100% bezpečné, nepoškozené a nezanesené nečistotami. Zkuste jiný kabel nebo napájecí adaptér. Pokud je ticho. služba.

Uvědomte si, že v zimě se baterie může vlivem nízkých teplot velmi rychle vybít. Může se také stát, že nedodá požadovaný výkon a zařízení se jednoduše vypne.

Vše výše uvedené samozřejmě platí i pro iPhone 7 a nižší. Žádné jiné nuance než absence podpory bezdrátového nabíjení v tomto případě prostě nejsou.

Příčiny a řešení

Pokud se iPhone nezapne, svítí kontrolka jablka, ale nic jiného, nemusíte hned volat servisní středisko. Tento problém může mít mnoho faktorů i řešení. Vezměme si nejčastější z nich.

Sporné aplikace

Nezapomeňte zkontrolovat, jaké aplikace byly do iPhonu nainstalovány v poslední době. Tuto chybu bohužel nelze opravit pomocí iTunes, musíte si nainstalovat neoficiální nástroj iTools. Doporučujeme odstranit poslední stažené aplikace jednu po druhé a poté zkusit restartovat iPhone, dokud to nebude fungovat.

iPhone 7: 4 частые проблемы.

Útěk z vězení

Jak víte, tento software poskytuje neomezený bezplatný přístup k mnoha placeným nebo dokonce drahým aplikacím. Pokud však jailbreak není správně nainstalován, může to být také příčinou toho, že jablko bliká, bliká, ale telefon se nezapne. V takovém případě je jedinou možností přeflashování zařízení, což znamená ztrátu všech dat v zařízení.

Mechanické problémy

Mezi problémy s hardwarem patří následující:

 • Porucha napájecího obvodu. Často je to způsobeno náhlým přepětím v síti, proto se majitelům iPhonu doporučuje, aby nenechávali zařízení nabíjet během bouřky nebo při výpadku proudu způsobeném jiným faktorem.
 • Nízká vnitřní teplota. Na oficiálních stránkách společnosti Apple je dokonce uvedena teplotní stupnice pro nejpříznivější teplotu vzduchu pro zařízení. Výrobci uvádějí, že pokud bylo zařízení ponecháno v prostředí, kde je teplota vzduchu nižší než předem stanovená úroveň, může to vést k poruše zařízení.
 • Selhání baterie. K poruše mohlo přispět použití neschválených nebo nekvalitních nabíječek. Majitelé starších zařízení by měli být upozorněni, aby se vyhnuli úplnému vybití baterie a prodloužili tak její životnost.
 • Pokud se majitel zařízení rozhodl baterii vyměnit, rozhodně se doporučuje kontaktovat servis, protože jinak je šance na zakoupení originální baterie prakticky nulová.
 • Porucha základní desky. Problém lze snadno rozpoznat předem, pokud se jablko při každém zapnutí zařízení rozsvítí déle. Je lepší požádat o opravu co nejdříve, protože porucha je nevyhnutelná.
READ  Jak resetovat iPhone přes iTunes. Jak odemknout iPhone pomocí iTunes?

Příčiny zamrzání a co dělat

Nejprve je třeba zkontrolovat, co způsobuje zamrznutí iPhonu na jablku a jeho nezapnutí. Pokud restartování nepomůže, je třeba zařízení aktualizovat nebo přeflashovat. Spusťte iTunes na vlastním počítači a proveďte to. Pokud váš iPhone zamrzne v aplikaci Apple, může se jednat o systémový problém.

Problémy s hardwarem, když je na obrazovce jablko, jsou následující

IPHONE BLOQUÉ SUR LA POMME, COMMENT FAIRE ?

 • telefon při zapnutí zamrzne. Rozbití tlačítka napájení. Vyskytne se při demontáži iPhonu
 • Žádná další jablka na zařízení. Výpadek napájení. To se často stává u mobilních telefonů při přepětí během nabíjení
 • zamrznutí obrazovky. Řídicí jednotka nabíjení je rozbitá. Došlo k výpadku proudu
 • problém je způsoben selháním baterie. Problém se objevuje u lidí, kteří upustili iPhone
 • zamrznutí obrazovky. došlo k softwarové chybě
 • Na obrazovce se objevil spořič obrazovky. Problém se základní deskou. V této situaci se telefon spustí a krátce funguje, ale úvodní obrazovka na bílé nebo černé obrazovce iPhone se objevuje stále častěji, dokud zařízení nezhasne
 • iPhone visí na logu. Pád paměti smartphonu. Selhání paměťového čipu

Co dělat, když iPhone zamrzne na jablku a nejde zapnout

Po pokusu o zapnutí iPhone visí na jablku a nereaguje? To znamená, že došlo k závažné systémové chybě, kterou zařízení nedokáže samo vyřešit. Připravte se na to, že budete muset iPhone obnovit. Zde jsou uvedeny všechny možné způsoby, jak problém účinně vyřešit.

Obnovení přes režim DFU

Tento režim slouží k obnovení firmwaru smartphonu, což je nezbytné v případě softwarových závad, aby se vrátil plně a správně fungující iOS. Vezměte prosím na vědomí, že při tomto procesu je iPhone resetován do továrního nastavení, takže pokud jste si data předem nezálohovali, ztratíte je. V některých případech však může jít o jedinou možnost, jak zařízení znovu zprovoznit, pokud předchozí metody nefungují nebo nevyhovují vašim potřebám, může jít o poslední možnost. Zde je návod, jak to udělat:

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu a otevřete iTunes (nebo Finder, pokud používáte macOS Catalina nebo novější).
 • Stiskněte tlačítko Zvýšení hlasitosti, okamžitě jej uvolněte; poté stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti a opět jej uvolněte. Poté stiskněte a podržte boční tlačítko (u starších modelů tlačítko napájení), dokud se na iPhonu neobjeví černá obrazovka.
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko a tlačítko snížení hlasitosti po dobu 5 sekund.
 • Uvolněte boční tlačítko a zároveň podržte tlačítko snížení hlasitosti po dobu dalších 5 sekund. Na obrazovce by se měla zobrazit podpora.Apple.com/iPhone/restore.

Hotovo: smartphone jste přepnuli do režimu DFU. iTunes nebo Finder by nyní měly iPhone v tomto režimu rozpoznat a navrhnout obnovení zařízení. Klikněte na tlačítko „OK“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

READ  iPhone při nahrávání zvuku videa

Počítač stáhne správnou verzi firmwaru a nainstaluje ji. Připravte se na to, že to může trvat delší dobu: neodpojujte kabel, a pokud používáte notebook, ujistěte se, že je dostatečně nabitý (nebo ho připojte).

Po dokončení procesu zbývá jen vyjmout iPhone z režimu DFU. Zde je návod, jak to udělat:

 • Stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a ihned jej uvolněte.
 • Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti a okamžitě uvolněte.
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple. Poté by se měl systém správně spustit a smartphone by se měl přestat v této fázi zasekávat.

Pokud se vám nepodařilo resetovat smartphone z tohoto režimu, možná jste udělali chybu v některém z následujících kroků. V takovém případě se na obrazovce zobrazí podpora.Apple.com/iPhone/restore.

Ukončení DFU iPhonu můžete zopakovat podle výše uvedených pokynů nebo jej můžete provést pomocí programu ReiBoot několika kliknutími (za tímto účelem vyberte na domovské obrazovce možnost „Ukončit režim opravy“).

ZDRAVÉ (A SUPER LEVNÉ!) RECEPTY �� | skromná jídla

Standardní oprava ReiBoot (bez ztráty dat)

Často je iPhone zamrzne na logu Apple znamením vážného problému, který lze vyřešit pouze pomocí specializovaného softwaru. V následujícím příkladu použijeme jednoho ze zástupců tohoto segmentu, a to produkt od společnosti Tenorshare.

 • Postupujte podle výše uvedeného odkazu, stáhněte a nainstalujte software do počítače a spusťte jej.
 • Stiskněte tlačítko „Start“ a připojte iPhone k počítači.

Pokud se vám z nějakého důvodu nedaří stáhnout balíček iOS pomocí ReiBoot, můžete to provést ručně pomocí odkazu „Klikněte zde“ (na obrázku výše označen číslem 3). Po dokončení postupu klikněte na tlačítko „Importovat místní firmware“ (4) a přidejte příslušný soubor do aplikace.

Vezměte prosím na vědomí! Soubor firmwaru má průměrnou velikost 5 GB, takže jeho stažení může trvat dlouho, pokud nemáte dostatečně rychlé připojení k internetu.

Co dělat, když iPhone zamrzne na jablku?

Hardware společnosti Apple je pozoruhodný svou spolehlivostí, ale i přesto existují případy, kdy iPhone visí na jablku. Je to nebezpečná situace, protože o všechny osobní údaje ve svém smartphonu nechcete přijít. Dnes zjistíme, co dělat, když váš iPhone visí na jablku. Všimněte si, že neexistuje univerzální řešení tohoto problému. K zavěšení může dojít z různých důvodů, proto byste měli vyzkoušet všechny způsoby, jak znovu aktivovat iPhone visící na jablku a obnovit osobní data. Než začnete obnovovat informace, měli byste zkontrolovat, zda znáte uživatelské jméno a heslo Apple ID. V opačném případě dojde při jakémkoli obnovení k zablokování aktivace a obnovení vašeho miniaplikačního zařízení bude poměrně obtížné. Pokud si heslo k Apple ID nepamatujete, podívejte se, jak ho obnovit, zde.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS