Hlavní příčiny zamrznutí loga Apple

Zde jsou nejčastější scénáře, které způsobují, že iPhone zamrzne na jablku a nezapne se.

СТОИТ ЛИ БРАТЬ IPHONE SE 2020 СЕЙЧАС?

 • Nedávno jste se pokusili o útěk z vězení na iPhonu.
 • Neúspěšná aktualizace softwaru.
 • Mohlo dojít k chybě obnovení zálohy.
 • Na iPhonu může být spuštěna odladěná (beta nebo alfa) verze iOS 15.
 • Problém nastal po přenosu dat ze starého iPhonu do nového iPhonu.

Toto jsou téměř všechny možné scénáře, které způsobují zamrznutí smartphonu na logu jablka. Přejděme k řešení.

Aktualizace iPhonu v režimu obnovení

Pokud nucený restart nefunguje, zkuste aktualizovat iOS v režimu obnovení. Tato metoda umožní přeinstalovat operační systém, aniž by se změnila data uložená v zařízení. Je však účinná pouze v případě, že se obrazovka s logem objeví v důsledku selhání během procesu aktualizace systému iOS. Pokud problém souvisí s hardwarem nebo útěkem z vězení, tato metoda nepomůže.

iphone, restartuje, jablku

K aktualizaci iOS v režimu obnovení potřebujete stolní počítač s nejnovější verzí iTunes a kabel USB.

Na iPhonu 7 aktivujte režim obnovení současným stisknutím a podržením tlačítka napájení a knoflíku hlasitosti, dokud se smartphone nevypne. Poté stiskněte a podržte tlačítko pro snížení hlasitosti na smartphonu a připojte iPhone pomocí kabelu USB k počítači s nainstalovanými iTunes. Asi po 10 sekundách se na obrazovce iPhonu zobrazí logo iTunes s kabelem a iTunes oznámí počítači, že iPhone je v režimu obnovení.

Na starších iPhonech můžete režim obnovení aktivovat současným stisknutím a podržením tlačítek Napájení a Domů, dokud se smartphone nevypne. Poté stiskněte a podržte tlačítko Domů na smartphonu a připojte iPhone pomocí kabelu USB k počítači s nainstalovanými iTunes. Asi po 10 sekundách se na obrazovce iPhonu zobrazí logo iTunes s kabelem a iTunes v počítači vás upozorní, že iPhone je v režimu obnovení.

Výše uvedené kroky umožňují aktualizovat firmware zařízení. Pokud obrazovka s logem nezmizí, zkuste to znovu, ale vyberte možnost Obnovit. Vezměte prosím na vědomí, že při této možnosti budou všechna nastavení iPhonu obnovena na výchozí tovární nastavení (všechna data budou vymazána). Můžete je obnovit ze záloh.

Aktualizace iPhonu v režimu obnovení

Pokud nucený restart nefunguje, zkuste aktualizovat iOS v režimu obnovení. Přeinstalovat operační systém bez ovlivnění dat uložených v zařízení. To je však účinné pouze v případě, že se obrazovka s logem objeví v důsledku chyby v procesu aktualizace systému iOS. Pokud je problém v hardwaru nebo v útěku z vězení, nepomůže to.

READ  Jak vytvořit malé písmo na telefonu

K aktualizaci iOS v režimu obnovení potřebujete stolní počítač s nejnovější verzí iTunes a kabel USB.

Na iPhonu 7 můžete režim obnovení aktivovat současným stisknutím a podržením tlačítek napájení a snížení hlasitosti, dokud se smartphone nevypne. Poté stiskněte a podržte tlačítko pro snížení hlasitosti na smartphonu a připojte iPhone pomocí kabelu USB k počítači s nainstalovanými iTunes. Asi po 10 sekundách se na obrazovce iPhonu zobrazí logo iTunes s kabelem a iTunes oznámí počítači, že zjistily iPhone v režimu obnovení.

U starších iPhonů můžete režim obnovení aktivovat současným stisknutím a podržením tlačítek Napájení a Domů, dokud se telefon nevypne. Poté stiskněte a podržte tlačítko Domů na smartphonu a připojte iPhone pomocí kabelu USB k počítači s iTunes. Asi po 10 sekundách se na iPhonu zobrazí logo iTunes s kabelem a iTunes v počítači vás upozorní, že iPhone je detekován v režimu obnovení.

Výše uvedené kroky povedou k aktualizaci firmwaru vašeho zařízení. Pokud obrazovka s logem nezmizí, zkuste to znovu, ale vyberte možnost Obnovit. Upozorňujeme, že v tomto případě bude iPhone resetován do továrního nastavení (všechna data budou vymazána). Lze obnovit ze záloh.

Smartphony Apple z různých důvodů zamrzají. Na vině je obvykle systémová chyba, která brání zařízení v přístupu k procesoru, kontrole paměti a dalším komponentám. K selhání nejčastěji dochází při instalaci nového firmwaru, návratu ke starší verzi iOS nebo obnově dat ze zálohy. Někdy gadget zamrzne při připojení k počítači nebo při neúspěšném útěku z vězení.

Příčinou poruchy mohou být také hardwarové problémy. vniknutí vody, porucha baterie nebo poškození způsobené pádem. V takových případech se musíte obrátit na servisní středisko.

Nyní se podívejme na populární řešení pro opravu bílé obrazovky iPhonu.

iPhone se sám restartuje

A získejte nejlepší nabídky od ověřených techniků.

 • Porovnejte ceny a vyberte si nejlepší nabídku
 • Zpětná vazba pouze od zainteresovaných odborníků
 • Žádné ztráty času při jednání s prodejci

Pokud se váš iPhone sám restartuje, nespěchejte hned do servisního střediska. Pomocí těchto jednoduchých pokynů se můžete pokusit opravit jakýkoli model iPhonu sami, a to i bez speciálních dovedností.

Chcete-li poruchu odstranit, je třeba nejprve zjistit, proč se zařízení může kdykoli samo zapnout a vypnout. Ve většině případů se iPhone přerušovaně restartuje kvůli vadné baterii. Existují však i další příčiny, které ovlivňují fungování iPhonu.

Proč se iPhone sám restartuje?

Obvykle je taková porucha způsobena nesprávným provozem baterie. iPhony se začnou restartovat, pokud jsou starší než několik let a proces nabíjení neprobíhal podle doporučení výrobce. Například:

READ  Jak zkontrolovat telefon na odposlech iPhone

zařízení iPad bylo použito k nabíjení;

během nabíjení telefonu docházelo k výkyvům výkonu v síti;

Běžní uživatelé iPhonů se často stávají oběťmi válek mezi hackerskými týmy. těmi samými, které vyvíjejí jailbreaky. Například ambice společnosti Evad3rs předběhnout konkurenci a provést jailbreak iOS 7 se poprvé projevila v roce 2013, kdy se problém zamrzání loga Apple na zařízeních stal epidemií. „Vlhkost“ nástroje Evasi0n 7 jailbreak způsobila, že se smartphony cyklicky restartovaly. postupně se zapínaly a vypínaly, dokud se nevybily.

iphone, restartuje, jablku

Neúspěšný útěk z vězení nebo instalace „závadného“ tweaku jsou dva důvody, které v naprosté většině případů způsobují „bílé jablko“!

Pokud se však iPhone zapne před „jablkem“ a vypne se, může to být způsobeno nejen marným pokusem o „hacknutí“ zařízení, ale také poruchou gadgetu na úrovni hardwaru. Zde jsou uvedeny hardwarové problémy, které mohou vyvolat „bílé jablko“:

 • Přerušení napájecího obvodu. Přerušení je obvykle způsobeno náhlým přepětím v síti. Chcete-li svůj přístroj ochránit před výpadkem napájení, nenabíjejte jej během bouřky.
 • Selhání baterie. Životnost baterie můžete prodloužit používáním pouze originálních, vysoce kvalitních baterií. Majitelům starších mobilních zařízení doporučujeme, aby se vyvarovali úplného vybití baterií.
 • Porucha základní desky. Trvá nějakou dobu, než se problém projeví. Pokud se jablko na obrazovce rozsvítí déle a déle při každém restartu iPhonu, měl by to uživatel považovat za příznak a začít šetřit na opravy.

Problém s „bílým jablkem“ může být nakonec důsledkem toho, že přístroj jednoduše zamrzne. Na webových stránkách společnosti Apple je uvedena následující stupnice:

Z tohoto obrázku je patrné, že výrobce nezaručuje stabilní provoz iPhonu při teplotách nižších než 32 °C (což odpovídá 0 °C). Pokud je smartphone delší dobu při teplotě.4° Fahrenheita (-20° Celsia), máte problém.

Nejjednodušší způsob, jak se zbavit „bílého jablka“ způsobeného nízkou okolní teplotou, je umístit iPhone na teplé a suché místo a nechat ho alespoň 20 minut v klidu.

Konfliktní aplikace

Existují aplikace, které jsou při aktivaci v konfliktu s operačním systémem. Je to způsobeno nekompatibilitou softwaru a verze iOS, což má za následek. vypnutí zařízení. Existují dvě možnosti, jak z této situace ven.

Některé aplikace vyžadují další místo na pevném disku. Příkladem může být editor fotografií, který zpracuje obrázek a výsledek uloží samostatně, aniž by se dotkl originálu. Při nedostatku paměti může systém reagovat vypnutím telefonu. Ukončení: uvolněte místo na pevném disku nebo aplikaci nepoužívejte.

iPhone se může vypnout kvůli přetížení procesoru způsobenému spuštěním příliš mnoha aplikací najednou. Součástka se přehřeje a operační systém vydá příkaz k jejímu vypnutí, aby ji ochránil.

READ  Apple Watch 3, se kterými iPhone spolupracuje

Co dělat, když se iPhone sám restartuje

Z různých důvodů mohou do výskytu těchto příznaků zasahovat také softwarové a hardwarové závady.

Трещина на Home iPhone 7/8 (Замена!)

Selhání firmwaru

Chybný operační systém iOS může způsobit samovolné restartování telefonu. Pro vyřešení problému byste měli zařízení přeflashovat.

Айфон завис на яблоке решение проблемы!

  Nezapomeňte aktualizovat zálohu ve smartphonu. Za tímto účelem otevřete nastavení a vyberte název účtu Apple ID. V dalším okně otevřete položku „iCloud“.

Opotřebení baterie

Každodenní používání iPhonu způsobí, že se kapacita baterie po roce postupně snižuje. Po dvou letech je baterie považována za značně opotřebovanou, což může ovlivnit nejen dobu, po kterou telefon vydrží na jedno nabití, ale také výskyt náhodných restartů. K opotřebení baterie může dojít mnohem dříve v důsledku nesprávného používání:

 • Telefon byl často připojen k nabíječce iPadu;
 • Během nabíjení docházelo k výkyvům napájení (velmi častý problém při připojení iPhonu do zásuvky zapalovače v autě);
 • Fyzický problém, který může být způsoben například vlhkostí pod krytem iPhonu nebo deformací baterie v důsledku pádu.

Nesprávné použití

Náhlé restartování telefonu mohou způsobit vnější vlivy, například chlad nebo nadměrné teplo. Společnost Apple udává optimální provozní teplotu pro iPhone v rozmezí 0-35 stupňů Celsia. Ukládání iPhonu je povoleno z.20 až 45.

Jakákoli teplota vyšší nebo nižší než uvedená způsobí zhoršení výkonu zařízení a může zejména způsobit neočekávané restartování telefonu. V tomto případě byste měli zajistit příjemnou teplotu, na chvíli odstranit kryt a problém se vyřeší sám.

Problém s hardwarem

Pokud jste vyloučili všechny tři výše uvedené příčiny, můžeme předpokládat, že problém je způsoben hardwarovou závadou, například základní desky. V takovém případě byste se měli obrátit na servisní středisko a nechat smartphone diagnostikovat. Odborník vám přesně řekne, v čem je problém: pokud je to skutečně součástka, bude vyměněna.

Doporučení uvedená v článku vám pomohou odstranit problém s pravidelnými náhodnými restarty telefonu a vrátit mu normální funkčnost.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12656 dalších pokynů. Přidat Lumpics.Určitě vám budeme užiteční.

Poděkujte autorovi sdílením tohoto článku na sociálních sítích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS