iPhone 7 nemá příjem sítě. Příčiny

Uživatelé iPhonu 7 se mohou potýkat s problémy, jako je špatný příjem mobilního signálu. A spojení často selže v ten nejnevhodnější okamžik. Nejprve je obvykle třeba zjistit frekvenci výpadku signálu a zkontrolovat kartu SIM.

Mimochodem: špatný příjem sítě je druhou nejčastější stížností servisního střediska (po výměně skla).

iPhone 7 můžete poslat na opravu do kterékoli pobočky našeho servisního střediska a naši řemeslníci rychle vyřeší jakýkoli problém vašeho smartphonu.

Níže se podrobně podíváme na hlavní důvody absence sítě na iPhonu 7.

Вместо iPhone 7 Apple выпустит iPhone 6SS

Dávejte pozor! Pokud SIM karta v iPhonu 7 nefunguje, ale připojí se ke starší Nokii, je tato SIM karta stále považována za vadnou. Abyste předešli častým výpadkům sítě, doporučujeme vyměnit deset let staré SIM karty Beeline nebo MTS za nejnovější modely (což lze provést v kterékoli kanceláři operátorů zcela zdarma).

iPhone 7 Keep Searching For Network Without SIM | How to Troubleshoot

iPhone nemá příjem sítě

A získejte nejlepší nabídku od důvěryhodných techniků.

 • Porovnejte ceny a vyberte si nejlepší podmínky
 • Pouze od zainteresovaných odborníků
 • Neztrácejte čas jednáním se zprostředkovateli

Apple patří k nejvýkonnější spotřební elektronice na trhu, ale někdy se iPhonu nedaří získat síťový signál. Kvalita signálu může být špatná nebo žádná. Chcete-li tuto důležitou funkci obnovit, měli byste mít určité znalosti o konstrukci miniaplikace. Existují způsoby, jak iPhone obnovit sami, ale nejprve musíte zjistit, jaké faktory přispěly k selhání mobilního zařízení a nedostatku síťového signálu.

iPhone nemá příjem sítě?

Často se stává, že po pádu, přeflashování nebo aktualizaci telefonu nebo výměně karty SIM smartphone nepřijímá síť. Neobjeví se žádná síťová zpráva a zařízení se v podstatě změní v nepoužitelnou a drahou cihlu. Tento problém má obvykle několik příčin. Podívejme se na nejčastější z nich a zároveň na způsoby řešení problému známého jako žádná síť.

Nesprávné nastavení času

K tomu dochází po aktualizacích a reflashích a také po opravách v servisních střediscích. Pro vyřešení problému se musíte připojit k síti wi-fi. Pak přejděte do Nastavení Obecné Datum a čas a aktivujte možnost Automaticky. Restartování telefonu. Upozorňujeme, že tuto akci je nutné provést po připojení k síti wi-fi, jinak se mobilní síť znovu neaktivuje.

Nastavení a aktualizace mobilního operátora

Zkontrolovali jste datum a čas, ale zdá se, že žádná síť nezmizí? Možná, že operátor neposkytuje služby v oblasti, kde se nacházíte. Pak můžete zkusit na několik sekund aktivovat režim letadla. Totéž můžete udělat i ve svém domovském regionu. Někdy je připojení poruchové a stačí ho restartovat. Zařízení můžete také vypnout a zapnout. Pokud by to nefungovalo, museli byste zkontrolovat nastavení operátora. Přejděte do nabídky Nastavení operátora a zkontrolujte, zda je aktivován automatický režim.

Nezapomeňte na aktualizaci systému. Opětovné připojení k síti Wi-Fi. Přejděte do Nastavení Obecné O tomto zařízení. Pokud máte k dispozici aktualizace, operační systém vás vyzve k jejich instalaci. Pokud Wi-Fi nefunguje, připojte se k iTunes. Pak aktualizujte zařízení na nejnovější verzi systému iOS.

READ  Pořízení videa obrazovky iPhonu. Airshou

Poškozená nebo nefunkční karta SIM

Při samostatném řešení problému vyhledávání sítě je vhodné věnovat pozornost kartě SIM. Často může být poškozena odstřižením, může selhat, pokud se namočí, nebo z jiných důvodů. Vytáhněte kartu SIM pomocí klíče v krabičce pod telefonem, vložte kartu SIM na místo. Několikeré zapnutí a vypnutí zařízení.

iPhone je blokován poskytovatelem služeb

Zařízení může být poskytovatelem služeb zablokováno pro kartu SIM určitého operátora. Telefon jednoduše nepodporuje jiné karty SIM. není k dispozici žádná síť. Můžete se obrátit na naše servisní středisko, kde vám telefon odemkneme podle IMEI. Obvykle to trvá několik dní až 10 dní v závislosti na operátorovi, u kterého je zařízení uzamčeno.

Poškozená anténa, která je zodpovědná za příjem mobilního signálu

Často se stává, že iPhone nepřijímá síťové pokrytí kvůli poškození antény nárazem, vlhkostí a oxidací, předchozím opravám, vadným dílům. Chcete-li tento problém vyřešit, obraťte se na nás v iConceptService, kde kvalifikovaní technici provedou diagnostiku a mohou vaše zařízení opravit.

Poškozená část modemu a věčné hledání sítě

Pokud dojde k poškození modemové části základní desky v důsledku nárazu, vniknutí vlhkosti, telefon bude trvale vyhledávat síť a v nastavení nebude firmware modemu. Chcete-li zkontrolovat, zda je váš modem poškozen, přejděte do Nastavení Obecné O tomto zařízení Firmware modemu. Pokud je pole prázdné, pak je váš telefon poškozený modem a pomoci vám mohou pouze kvalifikovaní technici servisního střediska. K obnovení modemové části a umožnění telefonu zobrazit síť bude nutná složitá a náročná práce na základní desce. Naši řemeslníci mají s tímto typem prací rozsáhlé zkušenosti, které nám umožňují provádět i takto složité opravy.

iPhone má špatný příjem sítě? Máte šanci

Jedním z nejčastějších problémů, se kterými se uživatelé iPhonu setkávají, je špatný příjem signálu ze sítě iPhonu. Že se s tímto problémem může setkat každý, jak majitel iPhone 6, tak majitel iPhone 11, nicméně důvody tohoto selhání mohou být různé. Začněme tím, proč může iPhone přestat vidět a zachytávat sítě

Za prvé, tento problém se často vyskytuje u majitelů iPhonu 7 a problém se týká pouze modemové části. Ve verzi 7 použila společnost Apple pro modem čipy Qualcomm, které se osvědčily již v předchozích modelech Apple, nicméně v tomto období již existovalo velké napětí mezi společnostmi Qualcomm a Apple a tým Cupertino se rozhodl přejít na společnost Intel. V důsledku toho byl iPhone 7 vydán s čipem od společnosti Qualcomm i s novým čipem od společnosti Intel, ačkoli čipy Intel byly velmi hrubé a ve srovnání s čipy od společnosti Qualcomm byly pomalejší a hodně poruchové.

Chcete-li zjistit, který čip je v iPhonu, musíte přejít do Nastavení a poté do Základů. Právní informace. Na této stránce najdete číslo modelu, které vám prozradí, s jakým modemem byl váš iPhone vydán, například Seven. Modely A1778 a A1784 jsou vybaveny modemem Intel, zatímco modely A1660 a A1661 jsou vybaveny modemem Qualcomm. Pokud má tedy váš iPhone modem Intel a model telefonu. 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, pak s největší pravděpodobností můžete mít problémy se sítí kvůli chybě modemu a to je s největší pravděpodobností jeho „nepříjemná“ vlastnost, které se nemůžete zbavit.

Druhým důvodem pro špatný příjem sítě iPhone je poškození modemové části, což může být způsobeno pádem, 100% se to stane, pokud je smartphone mokrý a začala koroze, velmi často v síti servisních středisek Apple. IVEstore, zákazníci často přicházejí po jiných službách, kde „řemeslníci“ provedli nekvalifikované opravy na desce, čímž znehodnotili desku a samotný modem. Existuje také problém s pájením na desku s ohledem na paměť a u2, ale zde záleží na kvalifikaci. V tomto případě existuje jediné řešení. Vezměte jej do správného servisu pro opravu iPhonů, kde mají zkušenosti s opravami chyb jiných lidí.

READ  Snímek obrazovky v telefonu Samsung note 10

Třetí důvod, proč může mít váš iPhone špatný příjem sítě. Jde o to, že často si koupíte pouzdro, které není certifikované, může být vyrobeno nejen z náhodně vybraných materiálů, ale také s technologiemi, které zhoršují šířku pásma signálu. Zde je to jednoduché, vyhoďte pouzdro.

Čtvrtý důvod spočívá v softwarovém zavěšení. Existuje chyba a závada, která úzce souvisí s čipem od společnosti Intel, je to, že iPhone ukazuje dobrý signál, dává 3G nebo LTE, ale téměř nic nenačítá nebo vůbec neotevře žádnou webovou stránku. Situace je zde taková, že se zdá, že se vznáší, zapamatoval si nějakou polohu signálu, a když se změnila nebo se změnila jeho úroveň, nepodařilo se mu znovu nastavit a visí. Stačí zapnout/vypnout mobilní síť a pak by se měl resetovat nebo restartovat a pak zachytí odpovídající signál a bude pokračovat v práci.

Dalším poměrně častým problémem je karta SIM. Pokud máte starou, otlučenou SIM kartu, buď není technicky schopná splnit požadavky smartphonu, nebo může být jednoduše poškozená. Zajděte do OPSO a nechte si vyměnit, problém zmizí.

Nejčastější příčinou, která zahrnuje všechny předchozí příčiny. Když k nám přijde člověk s problémem, že jeho iPhone už nemá pokrytí sítě, naši řemeslníci zařízení otevřou a uvnitř se vše překope a překope. Nakonec se ukázalo, že dotyčný si ji koupil z ruky na populární nástěnce a nechal se chytit s REF sklepní kvality. Abyste se tomu vyhnuli, je nejlepší si jej koupit v obchodě IVEstore, vybereme vám 100% originální verzi a všechny použité iPhony jsou u nás zkontrolovány a garantovány. Pokud nemůžete najít vhodnou verzi, můžete si s prodejcem domluvit schůzku v jednom z našich center, kde technik ve vaší přítomnosti diagnostikuje problém s vaším iPhonem.

Děkujeme vám za pozornost, doufáme, že je váš iPhone v pořádku a že nikdy nebudete mít žádné problémy, ale pokud máte ještě nějaké otázky, rádi vám je zodpovíme.

Proč iPhone nemůže zachytit síť

Často je poškozena anténa nebo zesilovač vysílače. Taková porucha samozřejmě vyžaduje kontaktování servisního střediska, jehož mistr pomocí speciálního nářadí a náhradních dílů obnoví normální provoz zařízení.

Někdy iPhone nemá síť, když je uzamčen k určitému síťovému operátorovi. V tomto případě je třeba odemknout.

Problém může být způsoben také vadným zapojením rádiové jednotky nebo desky s plošnými spoji. K tomu obvykle dochází po pádu zařízení (některé kontakty se zlomí) nebo poté, co se dovnitř dostane vlhkost (prvky začnou oxidovat).

V případě popsaného problému se nejprve musíte podívat na nastavený čas. pokud smartphone nezobrazuje správně aktuální čas a datum, musíte provést následující nekomplikovaný algoritmus činnosti:

Připojte zařízení k aktivní síti Wi-Fi;

iPhone 7 & 8: No Service / Searching / Invalid Sim / No Sim Card (FIXED!)

Přejděte do Nastavení → Základní → Datum a čas;

Přepněte zaškrtávací políčko „Automaticky“ do aktivní polohy (pokud je nastaveno jako výchozí, vypněte jej a zapněte);

Proč iPhone 7 nemá příjem sítě?

Jedním z nejčastějších problémů spojených s přístroji Apple je špatný příjem signálu. Každý druhý důvod pro přivolání servisu je způsoben tímto typem problému.

READ  iPhone se rychle vypouští v pohotovostním režimu

Ikona označující hledání signálu nebo žádný signál se může objevit v několika případech. Za hlavní faktory, které způsobují špatný příjem sítě u iPhonu 7, jsou považovány:

 • Používání telefonu mimo oblast (v jiné zemi, v podzemí, ve sklepě);
 • Chybně nastavené datum a čas;
 • Poškozená karta SIM;
 • Nedávná aktualizace firmwaru;
 • Rušení generátory rušení třetích stran;
 • Selhání softwaru iPhonu;
 • Dlouhodobé nepoužívání gadgetu;
 • Poškozená přihrádka na kartu SIM;
 • Nečistoty uvnitř prvků (nejčastěji vlhkost a prach);
 • Vnější poškození přístroje (v důsledku mechanických vlivů).

Zhoršení kvality přijímaného signálu může být způsobeno povětrnostními podmínkami, které brání normálnímu přenosu signálu. Dalšími příčinami může být nesprávně nainstalovaný zadní panel nebo nesprávně provedená oprava, při které byly nesprávně smontovány vnitřní prvky.

Po výměně displeje nebo jeho časté výměně může dojít ke špatnému příjmu signálu. Ve většině případů lze přesný problém způsobující nedostatečné připojení k síti nebo jeho dlouhé hledání určit až po odborné diagnostice zařízení.

Žádná síť po aktualizaci firmwaru, iOS, obnovení továrního nastavení

Někdy se stane, že po opravě, aktualizaci operačního systému, přeflashování nebo obnovení továrního nastavení ztratí iPhone pokrytí sítě a na displeji se nezobrazí logo operátora. Místo toho se může zobrazit zpráva Vyhledávání nebo Žádná síť. To platí zejména pro modely iPhone 7 a 8 a starší. 4, 5 и 6. Prvním krokem v takových případech je zkontrolovat, zda karta SIM správně funguje. K tomuto účelu je nutné ji nainstalovat pouze do jiného telefonu.

Pokud SIM karta funguje, ale problém přetrvává, měli byste věnovat pozornost správnosti zobrazení času na zařízení. Pokud se aktuální datum a čas zobrazují nesprávně, což se často stává po opravě smartphonu v servisním středisku, stejně jako po nezávislém přeflashování nebo aktualizaci, měli byste provést následující kroky:

 • připojení k síti Wi-Fi;
 • Přejděte do nabídky Nastavení;
 • v podnabídce Hlavní najděte položku Datum a čas;
 • přesuňte posuvník Auto do aktivního stavu;
 • pokud je tato položka ve výchozím nastavení aktivní, deaktivujte a znovu aktivujte posuvník;
 • Restartování smartphonu.

Je nutné si uvědomit, že telefon musí být v tomto případě povinně připojen k síti Wi-Fi, jinak nedojde ke změnám s mobilní sítí.

Pokud není v blízkosti žádný přístupový bod, můžete vytvořit připojení Wi-Fi pomocí druhého iPhonu s přístupem k mobilnímu internetu. To lze provést následujícím způsobem:

 • Vstupte do nabídky Nastavení a přejděte do nabídky Mobilní;
 • klikněte na mobilní datovou síť
 • přejít do režimu modemu;
 • do pole APN zadejte ID sítě, které získáte od technické podpory svého operátora;
 • Pole Uživatelské jméno a Heslo nemusíte vyplňovat;
 • Přejděte zpět do podnabídky Cellular a nastavte posuvník Modem Mode na aktivní.

Po těchto manipulacích začne gadget distribuovat internet.

Pro tento účel není nutné být odborníkem v oblasti mobilních sítí. Stačí si všimnout, že signál mobilní sítě je ztracen a iPhone nevidí síť mobilního operátora, přičemž je neustále ve střehu. Můžete také zkontrolovat, zda je v nastavení telefonu zobrazen firmware modemu, což je jeden z hlavních ukazatelů, že rádiová část nefunguje správně.

Pokud se chcete zeptat odborníků na Apple Pro na něco ohledně oprav, připojte se k našemu chatu na Telegramu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS