How to Add Battery Percentage Sign or View iPhone 11 & iPhone 11 Pro Max

Co dělat, když se na iPhonu nezobrazuje stav baterie

Někdy není možné zkontrolovat stav baterie. na displeji se nezobrazují žádné údaje. Pokud se na obrazovce zobrazují čárky v místech, kde se normálně nachází indikátor, je třeba obnovit statistiky. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je nabít zařízení. Pokud to nepomůže, měli byste to zkusit:

  • Obnovení firmwaru. Za tímto účelem je třeba zařízení přepnout do režimu DFU. Obnovení zálohy není nutné, je třeba zjistit, zda se data objeví na „čistém“ zařízení.
  • Obnovení nastavení a obsahu pomáhá vrátit indikátor zpět.
  • Aktualizace iOS. Nové verze softwaru zohledňují chyby z předchozích aktualizací.
  • Stáhněte si beta verzi softwaru. Tato verze je lepší než ta v iPhonu a opravuje chyby předchozích verzí.

Častou příčinou absence informací o stavu baterie je výměna baterie. Pokud byl nainstalován neoriginální díl, systém jej nemusí přijmout. V tomto případě by pomohlo obnovení firmwaru a aktualizace systému iOS.

Pokud nic nepomůže, má smysl vyměnit baterii. Neexistuje však žádná záruka, že se stav nabíjení zobrazí i poté.

Chcete-li povolit zobrazení procent baterie, musíte přejít do Nastavení. Displej. Stavový řádek. Zde byste měli najít přepínač „Zobrazit nabití baterie v procentech“ a aktivovat jej.

Přejděte do Nastavení. Oznámení a ovládací centrum. Stavový řádek. Indikátor baterie. Majitelé smartphonů s MIUI na palubě mají tři možnosti zobrazení nabití: pouze baterie, baterie a procenta nabití v číslech vedle ní (velký tisk) nebo procenta uvnitř obrysu baterie, s touto možností budou čísla menší, ale také více místa ve stavovém řádku.

Jak povolit zobrazení % baterie iPhone a další nastavení nabídky Baterie

V dnešním světě má kapacita a stav baterie obrovský vliv na výkon zařízení. Společnost Apple si to uvědomuje a vytvořila velmi flexibilní nastavení baterie, které vám poskytne všechny potřebné informace o stavu baterie, jejím nabití a dokonce i tipy, jak šetřit energii.

READ  Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo iTunes. Často kladené otázky týkající se odemykání hesla iPhone

To vše lze snadno zjistit v nastavení zařízení. Ne všichni uživatelé však tuto možnost využívají. Chceme to napravit a říci vám, jak sledovat každou jednotku procenta.

Technologie baterií nedrží krok s pokrokem v jiných oblastech. I ten nejmodernější a nejdražší chytrý telefon vydrží na plné nabití den nebo dva.

Z toho vyplývá, že potřebujeme vědět, kolik energie zbývá v baterii. Dostane se váš telefon domů, nebo budete bez spojení?? A co je v moderní společnosti člověk bez telefonu?? Nejenže se ztratí z dohledu, ale ani se k němu nedá dostat. Ztrácíte tak také přístup k informacím a službám. Nemůžete si zavolat taxi, nemůžete zaplatit jízdné pomocí nfs.

Proto je jedním z nejdůležitějších ukazatelů smartphonu indikátor baterie.

Problémem je, že toto nabití baterie se často zobrazuje pouze pomocí ikony. Je malá a můžete si udělat jen přibližnou představu o jejím stavu. Odstupňování je zhruba následující: plné nabití, polovina baterie a málo zbývající baterie se může vypnout.

Potřebujeme znát poplatek přesněji a v procentech

Sám používám iOS už dlouho a tam se procento baterie zapínalo jednoduchým přepínačem v nastavení. U novějších iPhonů byla tato možnost odstraněna, ale stále existuje způsob.

V systému Android je to jinak. Existuje mnoho výrobců a téměř všichni mají vlastní skořápky (doplněk ke standardnímu systému Android). Všude je to jiné.

Jak zobrazit procenta baterie na iPhone 11, iPhone 11 Pro nebo Max

V tomto článku se dozvíte, jak zobrazit procenta baterie na iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Uvidíte, jak tuto funkci aktivovat a kde se zobrazí procenta baterie.

Pokud jste upgradovali na iPhone 11 s iPhonem 8, iPhonem 8 Plus nebo starším modelem a obáváte se, že Apple z vašeho iPhonu odstranil funkci procent baterie, jsme tu, abychom vám pomohli.

To sice ztěžuje kontrolu zbývajících procent baterie v zařízení, ale společnost Apple naštěstí funkci procent baterie neodstranila a stále ji můžete zobrazit. Tato změna byla provedena již při vydání iPhonu X a funguje stejně i na iPhonech XS, XS Max a XR.

▷ Jak zobrazíte procenta baterie na iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR, X

Chcete zjistit zbývající procento baterie na iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max nebo iPhone XR?? Pokud vlastníte některý z těchto modelů iPhonu, možná jste si všimli, že v nastavení zařízení nelze povolit ukazatel stavu baterie v procentech. Je to pravděpodobně proto, že vyčnívající výřez v horní části obrazovky, v němž je umístěn přední fotoaparát a reproduktor telefonu, neponechává po stranách dostatek místa pro umístění ukazatele procent.

Jak se zobrazuje procentuální ukazatel baterie na iPhonu 11, 11 Pro, 11 Pro Max, X, XS nebo XR? A jak zjistit, na kolik procent je baterie iPhonu 11, X, XS, XR nabitá nebo kolik procent baterie zbývá v iPhonu 11, X, XR, XS??

READ  Kde najít soubory v zařízení iPhone.

U iPhonu X a novějších modelů včetně iPhonu 11, 11 Pro, iPhonu 11 Pro Max, XS, iPhonu XS Max a iPhonu XR můžete vidět procento baterie telefonu, ale pravděpodobně není tam, kde byste ho očekávali. být.

iphone, procento, nabíjení, zapnout

Procento baterie iPhonu X a novějších telefonů je totiž nyní skryté v Ovládacím centru. Chcete-li na iPhonu 11, X, XS, XR zobrazit procenta baterie, musíte přejít do Ovládacího centra. Technicky vzato existuje i jiný způsob nabíjení nejnovějšího iPhonu, ale zde upozorňujeme na přístup ovládacího centra.

Jak zobrazit indikátor nabití baterie na zařízeních iPhone 11, X, XS, XR

Otevřete Ovládací centrum na iPhone 11, X, XS, XR, které se liší od otevření na jakémkoli jiném zařízení, a najdete hledaný ukazatel procent baterie:

Přejetím prstem po pravém horním rohu obrazovky iPhonu (část obrazovky iPhonu napravo od výřezu) získáte přístup k Ovládacímu centru.

Podívejte se do pravého horního rohu ovládacího centra a vedle ikony baterie uvidíte ukazatel nabití baterie.

Chcete-li zkontrolovat procento baterie iPhonu 11, X, XS, XR a dalších zařízení, jednoduše otevřete Ovládací centrum.

Tento systém se výrazně liší od jiných modelů iPhonu nebo iPadu bez výřezu na displeji, kde můžete pomocí nastavení systému iOS vždy zobrazit procenta baterie na horní liště ikon.

Zobrazení indikátoru nabití baterie na iPhonu 11, X, XS, XR během nabíjení

Existuje ještě jeden způsob, jak zjistit procento baterie v iPhonu 11, X, XS, XR: nabíjením telefonu.

Když začnete iPhone X nabíjet pomocí nabíječky nebo zásuvné nabíječky, na obrazovce se krátce zobrazí procento baterie a blip. Jednoduše připojte iPhone X nebo ho připojte k vodivé nabíječce bez zástrčky a krátce se zobrazí.

Je to však mnohem méně pohodlné a na cestách tuto metodu pravděpodobně nepoužijete. Zaměříme se tedy na přístup řídicího centra.

Checking Your Battery Percentage on iPhone 11!

Je možné, že společnost Apple opět změní uživatelské volání Ovládací centrum na novějších iPhonech, a je také možné, že společnost Apple umožní, aby se procento baterie zobrazovalo jiným způsobem na iPhonu 11., X, XS atd. Д. bez přístupu do Ovládacího centra. Prozatím však otevřete Ovládací centrum na iPhonu 11, XS, X atd. Д. Zobrazení zbývající životnosti baterie.

Týká se to všech modelů iPhonů, jejichž výřez na obrazovce skrývá ukazatel procent baterie, včetně iPhonu 11 Pro, iPhonu 11 Pro Max, iPhonu 11, iPhonu XS Max, iPhonu X, iPhonu XS, iPhonu XR a případně všech budoucích iPhonů s výřezem na obrazovce

iphone, procento, nabíjení, zapnout

Zeptejte se Siri

L Virtuální asistent společnosti Apple. Siri. může být užitečné, pokud známe procento zbývající výdrže baterie v našem iPhonu, protože je to jedna z mnoha otázek, které můžeme položit umělé inteligenci našeho mobilního telefonu a získat tak užitečné informace. Stačí stisknout boční tlačítko iPhonu, aktivovat Siri a říct jasně a zřetelně: Siri, chci vidět baterii Nebo Siri, ukaž mi baterii. Siri nám prozatím zobrazí procenta baterie dostupná v iPhonu.

iphone, procento, nabíjení, zapnout

Jak zjistit úroveň nabití baterie iPhone 10 (iPhone XS a iPhone XR) v procentech

Klepněte prstem na pravou „záložku“ v horní části obrazovky, kde se nachází indikátor baterie.

READ  Jak přenášet video do iPhonu. Převést

Přejetím prstem dolů zobrazíte „Ovládací panel“.

V pravém horním rohu se zobrazí ikona ukazující procenta baterie.

Přejeďte prstem po obrazovce nahoru a zavřete „Ovládací panely“.

Tato metoda samozřejmě nějakou dobu trvá, na rozdíl od jiných iPhonů, kde je procento na obrazovce vždy vidět.

iPhone 11 / 11 Pro Max: How to Add Battery Percentage % Sign? Can View, Not Add

Mohu na iPhonu zapnout zobrazení stavu baterie v procentech?

Pokud si myslíte, že na iPhonu nevidíte zbývající stav nabití baterie, jste na omylu. U všech modelů, starých i nových, můžete zobrazit zbývající procento nabití. Jediný rozdíl je v tom, že modely jako např:

Nyní mohou zobrazovat pouze procenta za určité období. Nemohou ji zobrazovat neustále. Vyrobeno pro lepší ergonomii, aby nezabíralo volné místo na obrazovce. Informace jsou na obrazovce, stejně jako u jiných zařízení Apple.

To provedete tak, že vyvoláte nabídku pod ovládací položkou. Zmizí poté, co ji uživatel přestane používat. V nastavení můžete jednoduše aktivovat funkci „Aktivní procento„, abyste aktivovali požadované funkce.

Také vědci ujišťují, že zobrazení procenta nabití má velký psychologický dopad. Uživatel chce smartphone automaticky nabít, pokud se na displeji zobrazí méně než 50 procent nabití. To znamená, že telefonu nezbývá mnoho času na práci. Podle výsledků pomáhá nabití na 49 procent k provozu po dobu přibližně 5 hodin. Je třeba si také uvědomit, že výzkum byl proveden na novém mobilním zařízení, které není poškozené a baterie funguje správně a korektně.

Pokud se zařízení rychle vybíjí, je pravděpodobně problém v nabíjení. Vyplatí se vyzkoušet jinou nabíječku. Měli byste také používat pouze originální produkty. V ostatních případech hrozí velké riziko poškození samotného mobilního zařízení. Výměna baterie je velmi nákladná, ale je to jediný způsob, jak telefon zachránit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS