iPhone 11 pro se nezapne

Opravujeme 8 z 10 iPhonů s diagnózou „neopravitelný“ nebo „vyhořelý procesor“

95 % oprav je provedeno ve vaší přítomnosti do 20 minut

Méně než 1 % vrácených výrobků s doživotní zárukou od společnosti Smart Service

Реальная цена Iphone 11 Pro Max. Заключение экспертов.

Přejde do cyklického restartu. Dosáhne jablka a znovu se restartuje

Tenorshare ReiBoot odstraňuje chybu iPhonu při cyklickém restartu, kdy se operační systém spustí pouze do loga Applu. Prvním krokem je stažení a instalace aplikace Tenorshare ReiBoot do počítače:

 • Připojte iPhone k počítači a spusťte program Tenorshare ReiBoot (Mac). Tento nástroj rozpozná zařízení automaticky.
 • Stiskněte tlačítko Enter Recovery Mode. Tenorshare ReiBoot uživateli připomene, zda je miniaplikace již v tomto režimu. Počkejte 20 sekund a restartujte zařízení. Během tohoto procesu neodpojujte zařízení.
 • Stisknutím tlačítka Exit Recovery Mode restartujete zařízení.

Příznaky poruchy iPhonu

Problémy s iPhonem se mohou projevit různými způsoby v závislosti na povaze závady. Možné situace:

 • Obrazovka je černá nebo je nefunkční a telefon nereaguje na stisknutí tlačítek nebo dotyk senzoru
 • iPhone se zapne, ale je velmi horký (cítíte displej nebo adaptér) a rychle se vybíjí (baterie vydrží několik hodin, i když svítí LED dioda a necháte ji přes noc nabíjet)
 • váš smartphone je nabitý, ale nemůžete ho zapnout. logo rychle bliká a iOS se nespustí
 • iPhone se neustále samovolně vypíná
 • iPhone se nezapne, i když pípá a vibruje
iphone, není

Pokud jste iPhone používali při teplotách pod bodem mrazu a nemůžete ho zapnout, je to normální, protože baterie je navržena tak, aby odolávala jen určitým teplotám. Před spuštěním diagnostiky počkejte, až se baterie zahřeje na pokojovou teplotu.

Mechanické poškození je zřejmé. Náboj baterie tam byl, ale všechny ostatní příčiny lze vyloučit. Proč se ale iPhone nezapne? to je další příběh, se kterým se musíte vypořádat.

Hned vám řekneme, že nejlépe uděláte. kontaktujte servisní středisko iLounge Lab a požádejte o diagnostiku. Pokud se iPhone po pádu nezapne. Příčinou může být vnitřní poškození zařízení. V takovém případě, i když se vám podaří iPhone zprovoznit, může být po nějaké době nutné jej nechat opravit. Proto je nejlepší se rovnou objednat na odbornou návštěvu.

 • Studená/nabitá baterie. Prvním důvodem, proč byste měli věnovat pozornost. Jaké bylo počasí, když jste zařízení upustili, a nabití baterie. Pokud jste to dělali při teplotách pod bodem mrazu nebo za přítomnosti 1 %. Je možné, že se váš iPhone jednoduše vypnul a nyní se potřebuje dobít nebo zahřát.
 • Selhání systému. Někdy stačí pro zprovoznění iPhonu po pádu vstoupit do režimu DFU a obnovit firmware. Pokud se s takovou situací setkáváte poprvé, obraťte se na naše středisko služeb zákazníkům. Požádejte o provedení zákroku zkušenější osobu nebo se obraťte na servisní středisko.
 • Poškození vnitřních součástí. Silný náraz do vnitřku iPhonu může způsobit prakticky cokoli: cokoli, i malá součástka, se může poškodit tak, že se nedá opravit a iPhone se nezapne. V důsledku pádu mohlo dojít k poškození procesoru, zobrazovací smyčky, řídicího modulu, baterie a dalších součástí. V takových případech je pro oživení iPhonu nutné navštívit servisní středisko, které provede diagnostiku a následnou opravu.
READ  Jak odemknout iPhone, pokud si nepamatujete

iPhone se nezapne

Když se váš iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR nezapne, raději ho okamžitě odneste k odborníkovi. Naše webové stránky nabízejí nejlepší servisní střediska a opravy Pedant na místě.Přejít na.

Použijte náš filtr, který vám pomůže najít cestu. Nachází se vlevo od seznamu organizací zabývajících se opravami spotřebičů Apple. Je vhodné nejprve nastavit parametry, např. umístění střediska nebo cenové pořadí, abyste mohli ihned získat nejvhodnější společnosti.

Co dělat, když se iPhone 11 nechce zapnout?

Zapínání smartphonu může být velmi nepříjemné. Často lze na fórech a tematických stránkách vidět otázku, proč se iPhone 11 nezapne, co dělat v takové situaci. Pro obnovení jeho provozu použijte následující pokyny a doporučení:

 • Zapojení nabíječky. Počkejte 10-15 minut a zkontrolujte, zda se zařízení zapne. Nejčastější příčinou poruchy je vybitá baterie. Pokud je baterie zcela vybitá, po stisknutí tlačítka napájení se zobrazí nápis blesk, zásuvka.
 • Pokud používáte jiný než originální kabel nabíječky, zkuste připojit jinou nabíječku. K dobíjení by se měla používat pouze originální zařízení.
 • Restartování iPhonu. Pokud jsou výše uvedené způsoby zapnutí smartphonu neúspěšné, je třeba systém násilně restartovat. Stačí použít tlačítko zapnutí/vypnutí. Pokud se telefon při otevření aplikace nebo programu zasekne, můžete problém vyřešit stejným způsobem. restartováním operačního systému.
 • Pokud se iPhone 11 dlouho nezapíná a problém nelze vyřešit jiným způsobem, pak je jediným řešením obrátit se na odborníky. Pokud se smartphone po obnovení ze zálohy nebo firmwaru nezapne, je třeba opravit chybu softwaru. U iPhonů to lze provést pomocí „režimu obnovení“. Za tímto účelem je třeba telefon přepnout do režimu obnovení nebo DFU. Prvním krokem je instalace aktualizované aplikace iTunes. Stáhněte si jej do počítače a připojte k němu svůj chytrý telefon.

Uživatel musí stisknout tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti. Neměla by se zobrazit žádná chybová zpráva o přepnutí do režimu DFU. Musí souhlasit s nabídkou iTunes a iPhone se obnoví. Automaticky se také stáhne nejnovější verze softwaru. Pokud vám iTunes zobrazí varování nebo chybu, měli byste zavolat odborníky.

Problém se zapínáním není chyba softwaru, ale hardwaru. Telefon byste měli pečlivě zkontrolovat a zjistit příčinu. Pokud dojde k mechanickému poškození, budete potřebovat odbornou pomoc.

iPhone se nezapne? Pospěšte si a zjistěte, co dělat!

iPhone se nezapne. je jedním z nejčastějších důvodů, proč se lidé obracejí na servisní střediska, protože žádný telefon není pojištěn proti náhlé poruše. Ale nerozčilujte se předčasně: odborníci mohou vyřešit jakýkoli problém. Někdy navíc můžete sami zjistit příčinu poruchy a provést úkony k oživení telefonu.

V tomto článku se podíváme na nejčastější důvody, proč iPhone nemusí fungovat. Za prvé, slovním spojením „iPhone se nezapne“ můžete myslet dvě zcela odlišné situace:

 • iPhone nereaguje na tlačítko napájení, obrazovka je vždy tmavá;
 • iPhone se začne spouštět, ale během toho zamrzne: jablko, logo Apple visí na obrazovce.
 • Problémy s iPhonem způsobené mechanickým poškozením by mohly být vyčleněny do samostatné kategorie. Kontakt s vodou nebo pád.

iPhone 11 Pro. почему он крутой в конце 2021

iPhone se nezapne, protože je mokrý nebo spadl

Nejprve jedno varování: Pokud telefon přestane fungovat poté, co ho „vykoupete“ ve vodě nebo upustíte z výšky, nepokoušejte se ho opravit sami. Kontakt s kapalinou vede k oxidaci uvnitř přístroje a ani známá metoda „vložte telefon do misky s rýží“ není zárukou nápravy situace. Možná jste také na internetu viděli radu „vysušte telefon fénem“. Také se nevyplatí používat. Kapalina může při vystavení vysokým teplotám vyschnout, ale proces koroze se pouze urychlí.

READ  Je možné obnovit zprávy na iPhone

Zkrátka, pokud vám iPhone spadne do vody a chcete, aby dlouho vydržel. Telefon ihned odneste do servisního střediska. Totéž se vyplatí udělat, pokud se iPhone nezapne po pádu z výšky.

Poměrně častý důvod, proč se iPhone nezapne. problém s baterií. To se mimochodem často stává na Sibiři, když necháte telefon příliš dlouho na mrazu. Pokud máte podezření, že telefon zamrzl, nepanikařte. Telefon jednoduše zahřejte v dlaních nebo jej krátce položte do tepla. rozhodně ne v blízkosti otevřeného ohně a ne na baterii. Stačí nechat iPhone „zahřát“ v teplé místnosti a pak ho připojit k nabíječce.

Pokud telefon nebyl ponechán na chladném místě, je třeba vyloučit problémy s nabíječkou. I když byl iPhone před odpojením plně nabitý, zkuste ho nabíjet 15-20 minut. Můžete požádat přítele nebo známého, aby jej nabil, abyste se ujistili, že příčinou není vadný kabel nebo zdroj napájení.

Jakmile si budete jisti, že to není baterie nebo nabíječka, přejděte bezpečně k dalšímu kroku: nouzovému resetu. Mimochodem, nucený restart může pomoci i v případě, že obrazovka není černá, ale jedna z aplikací na ní zamrzla a iPhone nijak nereaguje. Různé modely iPhonu vyžadují různé kombinace kláves:

iPhone 6S a starší verze: Stiskněte současně domovské tlačítko a podržte je alespoň 10 sekund;

iPhone 7 a 7 Plus: tlačítko snížení hlasitosti tlačítko zvýšení hlasitosti současně, přesně stejně po dobu nejméně 10 sekund;

iPhone 8 a novější: rychle stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a pak stejně rychle. zmenšit a poté stisknout boční tlačítko.

Tento nouzový reset umožňuje restartovat telefon bez ztráty dat. Pokud žádný z výše uvedených způsobů nefungoval a váš iPhone stále nejeví známky života. Je čas zavolat profesionála.

iPhone se začne spouštět, ale během toho zamrzne

Pokud se pokusíte zapnout iPhone, spouštění se přesto spustí, ale zastaví se na jablku a nic se neděje. Příčina je pravděpodobně v softwaru. Můžete se také pokusit opravit ji sami podle tohoto postupu:

1) Stáhněte si iTunes do počítače, připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB a spusťte software.

2) Proveďte nouzový restart telefonu. Další informace o tom, jak stisknout tlačítko reset, najdete výše.

3) Neuvolňujte tlačítka, dokud se logo Apple na obrazovce iPhonu nezmění na ikonu iTunes a obrázek kabelu.

4) Na obrazovce počítače se zobrazí zpráva, že došlo k problému s iPhonem. Bude vám nabídnuta oprava nebo upgrade. Chcete-li začít, vyberte možnost „Obnovit“. Tento proces může trvat 15-20 minut, ale telefon uloží všechna svá data. Pokud se aktualizace nezdaří, můžete použít tlačítko „Obnovit“, ale v tomto případě se telefon vrátí do továrního nastavení.

Kdy navštívit servisní středisko?

Vážnou opravu iPhonu je v každém případě lepší svěřit profesionálům. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na autorizované servisní středisko, pokud

Žádný z výše uvedených způsobů zapnutí iPhonu nefungoval;

Obrazovka je stále černá, ale slyšíte zvukové signály (např. upozornění na zprávy);

Обзор iPhone 11 Pro в 2021 году | Стоит ли покупать айфон 11 про или лучше iPhone 11?

Obrazovka není černá, ale nereaguje na dotyk;

S tlačítkem je problém (např. je zaseknuté);

Pokud máte po přečtení tohoto článku nějaké dotazy a váš iPhone se nezapne. zavolejte nám: 8 (383) 383-0-881

Zažijte naše servisní středisko. Jsme tu více než 9 let, takže nám můžete svěřit svůj milovaný iPhone a být si jisti, že opravy provedeme včas a kvalitně.

iPhone se nezapne. co dělat?

Váš iPhone. stejně jako každé složité elektronické zařízení. se může porouchat, vypnout a přestat reagovat. iPhone je vypnutý a nejde zapnout? Chcete-li zjistit příčinu jakýchkoli závad, je třeba je ukázat odborníkovi a provést odbornou diagnostiku. Můžete se samozřejmě pokusit zapnout jej sami pomocí „nápovědy Google“.

READ  Jak vypnout aktualizace na iPhonu. Proč zakázat aktualizace systému a aplikací

Nejdřív ze všeho. nepanikařte. Mohou být hardwarové nebo softwarové. Problémy se softwarem se můžete pokusit vyřešit sami.

Hlavní důvody, proč se iPhone nezapne:

 • Telefon byl vystaven extrémnímu chladu nebo je baterie zcela vybitá. Nechte iPhone „zahřát“ a dejte jej nabíjet;
 • Smartphone je zaplaven, spadl nebo byl opraven neautorizovaným technikem. Záleží na tom, jaké máte štěstí, jak vám řekne diagnostika v servisním středisku;
 • Tovární vada. Zřídka, ale často se to stává. To opět vyžaduje odbornou kontrolu. Pro záruční opravu nemusíte hledat autorizované servisní středisko, můžete se obrátit na servisní střediska Apple
 • Selhání softwaru. Jakýkoli software nebo samotný systém iOS je poškozený. Řeší problém bez nákladů na opravu telefonu.

Co dělat, když se iPhone 11 nezapne, apple bliká a vypne se?

Chytré telefony se staly neodmyslitelnou součástí moderního života. celý den, příležitostně nebo po dlouhou dobu, trávíme zíráním na displej iPhonu. Všechny informace se stahují do telefonu a my je průběžně používáme. Obrázky, audio a video, kontakty, textové a hlasové zprávy, dokumenty. to vše je „bezpečně“ uloženo v našem iPhonu, který je od nás neoddělitelný. Stačí však jediné selhání systému a všechna vaše data jsou nedostupná a hrozí jejich ztráta. Co dělat a kam jít, pokud se iPhone nezapne, na obrazovce se rozsvítí jablko a pak se vypne?? V tomto článku se budeme zabývat hlavními důvody, proč iPhone během spouštění systému visí na logu Apple, abyste se této situaci mohli později vyhnout, a navrhneme 3 nejlepší způsoby, jak z toho ven.Chcete vědět, co dělat, když iPhone 12 iPhone 13 visí na jablku??

Proč se iPhone 11 nezapne a jablko se rozsvítí?

Nejprve analyzujme možné důvody, proč se iPhone 11 nezapne a na obrazovce svítí jablko.

Pokud se iPhone nezapne a kontrolka jablka se rozsvítí a zhasne, může to být způsobeno nedostatkem energie v baterii. Chcete-li to zkontrolovat, připojte telefon k nabíječce a po chvíli zkuste iPhone znovu zapnout.

Pokud dojde k výpadku proudu, přepětí při připojení zařízení k nabíječce, může to způsobit poruchu zařízení a zavěšení iPhonu na jablku.

Někdy se při „neautorizované“ demontáži iPhonu (svépomocí, nikoli v servisním středisku) poškodí některé jeho součásti, zejména tlačítko napájení. V takových případech si uživatel může všimnout, že se iPhone restartuje na jablku nebo že jablko svítí, ale nezapne se. V tomto případě je lepší kontaktovat servisní středisko pro diagnostiku a výměnu dílu.

V takovém případě může zařízení stále fungovat, ale časem se na obrazovce častěji objeví logo jablka a brzy na ní zamrzne, čímž nakonec ztratí funkčnost.

iphone, není

Při instalaci aktualizací nemusí mít iPhone k dispozici dostatek místa, takže jej nelze restartovat a telefon zamrzne na logu.

Pokud se nejedná o baterii a nejde o mechanické poškození, můžete se pokusit problém vyřešit sami. Samozřejmě se můžete ihned obrátit na servisní středisko Apple ve svém městě a nechat telefon opravit. Tím však pravděpodobně dojde ke smazání všech dat z iPhonu, proto se předem zabezpečte zálohováním všech souborů v zařízení. Pokud si ji opravíte sami některou z metod popsaných v tomto článku, ušetříte čas, peníze a zachováte data svého zařízení v bezpečí. Existuje několik základních způsobů, jak vyřešit problém „iPhone 11 visí na jablku„.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS