Apple iPhone 11 Pro Max 64GB recenze

Komentář: 11 je skvělé zařízení. Už používám 12.11 je tak dobrý, jak se dostane.

Výhody:Je to bzučák! Už dlouho jsem chtěl fotoaparát 3. Originál.

Komentář:Můj byl pár dní, zatím vše jasné, Bůh dá)

Komentář:Nemá smysl kupovat novější verzi!

Výhody:iPhone 11 pro a dnes je jedním z nejlepších smartphonů

Nevýhody:Žádné

Komentář: Potěšilo mě, že telefon je na rozdíl od novějších modelů vybaven nabíječkou a sluchátky. Telefon je nový, vybalený, baterie je vybitá, ale to se dalo předvídat.

Komentář:K tomuto komentáři není třeba se vyjadřovat, říká vše!

Komentáře: V žádném případě neprovádějte downgrade na iOS 14-15 Všichni dva přední výrobci chytrých telefonů záměrně zpomalují výkon nadcházejících verzí chytrých telefonů. Jediné, co můžete vidět v komentářích, je, že iOS na nejnovějším zařízení byl vylepšen

Komentáře: Simply a great smartphone!

Nevýhody: Apple je jako vždy vynikající

Klady: Velikost obrazovky, výkon, produktivita, funkce operačního systému, multitasking, žádné závady, design, výdrž baterie

Nevýhody: Hmotnost (velmi těžký!), systém není příliš uživatelsky přívětivý, nepohodlná klávesnice

Komentáře: V současné době používá telefon něco málo pod rok, ale zpočátku byl přechod z dobrého Androidu bolestivý 😀 Šel jsem s Google Pixel 2XL, okamžitě ze zřejmých důvodů byl rozdíl v OS, a zpočátku naprosto vše o tom řekl ve prospěch Androidu. Například nastavení a režimy ztlumení zvuku/vibrací mi na Androidu přišly a stále přijdou poněkud variabilnější a intuitivnější než na iOS (nikdy jsem nepochopil, jak na iPhonu nastavit, aby všechna oznámení aplikací chodila bez zvuku, ale s vibracemi, a to i ve chvílích, kdy telefon jen leží na stole s vypnutým displejem). Klávesnice iOS. naprostá škoda: neexistuje ruský swipe, tlačítka tečka a čárka byla z nějakého důvodu přesunuta na jiné znaky, v okně pro psaní nemůžete jen tak klepnout kamkoli do slova a rychle v něm opravit překlep. pro navigaci musíte použít tlačítko Space, což je mnohem pomalejší a bolestivější. Dříve jsem hodně psal na telefonu, ale na iPhonu to není možné kvůli nepohodlnému psaní. Fotoaparát po Pixelu mě také nenadchl. Většina z výše uvedeného však. Je to otázka zvyku a v důsledku toho mám iPhone rád: pro jeho funkčnost, pro snadnost, s níž kliká na každodenní úkoly, pro praktické funkce iOS, jako je kopírování obrázků přímo z prohlížeče, pro nejnovější aktualizaci včetně bezchybného výkonu v mnoha měsících od nákupu. Je rychlý, super výkonný a chytrý, i když Asistent Google bude chytřejší než Siri :). Takže adaptace byla těžká, ale nakonec nemám chuť vrátit se k Androidu.

Výhody:Skvělý telefon. Baterie se rychle nabíjí a v porovnání se staršími modely vydrží déle nabitá

Apple iPhone 11 Pro: recenze smartphonu

Apple iPhone 11 Pro je bezpochyby nejlepším smartphonem podzimu. Zajímavé je, že se Apple letos příliš nezaměřil na velkou verzi Max a soustředil se na iPhone 11 a jeho modifikaci Pro. Verze Max je stejný smartphone, jen s větší úhlopříčkou displeje a větší baterií.

iPhone 11 Pro je ikonický smartphone pro fanoušky značky i pro celý trh. Pro velký počet lidí jsou nové funkce společnosti Apple primární bez ohledu na to, kolik let jsou na trhu. Je třeba si přiznat, že nová technologie se stává průmyslovým standardem teprve tehdy, když ji Apple používá ve svých zařízeních. V roce 2019 společnost uznala, že se technologie 3D Touch nestala takovým standardem, a upustila od ní a vyměnila ji za technologii Haptic Engine a dlouhý dotyk. Mezitím se však ultraširokoúhlý fotoaparát stal nezbytnou součástí všech chytrých telefonů.

iphone, recenze, smartphonu

iPhone 11 Pro se vzhledově příliš neliší od iPhonu X a XS. Zde jsme se dočkali pouze nové barvy (my jsme dostali přístroj v zelené), matného skla a změny jednotky fotoaparátu. Je krytý lesklým sklem, z něhož vystupují tři zorničky fotoaparátu. Přesně tak se změnil iPhone 7 Plus oproti velké šestce.

iPhone 11 Pro má dnes nejsprávnější a nejosvědčenější konfiguraci v oblasti mobilní fotografie:

  • Hlavní fotoaparát s rozlišením 12 megapixelů má ohniskovou vzdálenost 26 mm (ekv.) s clonou f/1,8. Velikost snímače je 1/2,55″. K dispozici je fázové automatické ostření s technologií Dual Pixel a optická stabilizace obrazu;
  • 12megapixelový ultraširokoúhlý 13mm fotoaparát (ekv.) s clonou f/2,4;
  • 12megapixelový fotoaparát se zoomem 52 mm (ekv.) s clonou f/2,0. Velikost snímače je 1/3,4 palce. Tento fotoaparát má také fázové automatické ostření a optickou stabilizaci obrazu.

Ještě jeden zajímavý detail. Všechny čtyři fotoaparáty iPhonu 11 Pro, včetně předního, mají stejné rozlišení 12 megapixelů.

Přední fotoaparát je umístěn v okrajové části, kterou mnozí nenávidí. Jeho objektiv se změnil. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost je nyní 24 mm, což je méně než předchozích 30 mm. Ano, rozšířila se, ale geometrie pravděpodobně utrpěla. K tomu se ale dostaneme později. Clona předního fotoaparátu je f/2,2.

Je třeba poznamenat, že výsledky testu iPhonu 11 Pro se vztahují i na iPhone 11 Pro Max, protože konfigurace fotoaparátu je naprosto stejná. Zařízení se liší úhlopříčkou displeje, kapacitou baterie a fyzickou velikostí.

Specifikace Apple iPhone 11 Pro
Obrazovka 5,8″, OLED, 1125 × 2436 bodů, 19,5:9, 458 ppi
Procesor Šestijádrový procesor A13 Bionic, 7nm, 2,65 GHz
RAM 4 GB
Vestavěná paměť 64/256/512 GB
Paměťová karta ne
SIM nanoSIM a eSIM
Hlavní fotoaparát 12MP, 1/2,55″, f/1,8, 26 mm (ekv.) Dual Pixel PDAF, OIS, 12MP LED blesk, 1/3.4, f/2.0, 52 mm (ekv.), PDAF, OIS 12MP, f/2.4, 13mm (ekv.)
Přední kamera 12 Mpx, f/2,2, 24 mm (ekv.)
Snímač otisků prstů ne
Komunikace Podpora sítí 4G LTE (LTE-A 1.6 Gb/s), Wi-Fi 802.11ax (dvoupásmový), Bluetooth 5.0, NFC (pouze Apple Pay), Lightning
Geolokace A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS
Baterie 3046 mAh, nevyměnitelná, podporuje rychlé nabíjení (18 W), bezdrátové nabíjení

Fotorecenze Apple iPhone 11 Pro

V této části testu vyzkoušíme hlavní fotoaparát, zatímco následující se zaměří na vylepšené přední a video schopnosti iPhonu 11 Pro. Povíme vám také o nové funkci Deep Fusion, která přijde později, a o aplikaci Filmic Pro (která bude k dispozici koncem roku). V každém případě se těšíme na vaše komentáře a dotazy, na které se pokusíme odpovědět v dalších článcích o iPhonu 11 Pro.

Začali jsme testovat za dobrých světelných podmínek a zjistili jsme, že všechny tři fotoaparáty mají slušnou kvalitu obrazu. Vysoké detaily, přirozená reprodukce barev, přesné zaostření, správné vyvážení bílé. tím vším se vyznačuje fotoaparát iPhonu. A co je důležitější, vytváří snímky s jednou z nejnižších úrovní přeostření v mobilní fotografii. Ano, je tam, ale u stoprocentního ořezu není příliš patrný.

Je však třeba přiznat, že i přes snahu inženýrů společnosti je mezi snímky rozdíl. Důvod. rozdílné snímače a mírně odlišný poměr clony. Ačkoli jsme z příchodu ultraširokoúhlého snímače nadšeni, stále zcela nesplnil naše očekávání. Nemluvě o zkreslení a vinětaci na okrajích snímku. Zároveň doufáme, že část problémů vyřeší aktualizace.

Přesto jsme z nového fotoaparátu v iPhonu 11 Pro nadšeni. Koneckonců jde o novou funkci a nový úhel pohledu. Dá se říci, že mnozí znovu objeví ultraširokoúhlou fotografii.

Apple by nebyl sám sebou, kdyby neaktualizoval aplikaci fotoaparátu a neumožnil pohodlné přepínání mezi objektivy. Jde o to, že nyní se obrázek, který nakonec dostanete, zobrazí v jakémsi rámečku. A na okrajích tohoto rámečku není jen černý rámeček, ale obraz z širšího fotoaparátu: superširoký v případě hlavního fotoaparátu a hlavní fotoaparát, pokud chcete vyfotit na zoom. Je to trochu rozšiřující a umožňuje vám pochopit, co se děje, když přepínáte mezi kamerami.

Apple navíc přidal novou funkci. „Zachycení fotografie mimo záběr“. Pravda, funguje pouze při snímání ve formátu HEIC. Když pořídíte snímek hlavním fotoaparátem, vyfotíte jej superširokoúhlým fotoaparátem a později jej můžete oříznout, abyste zahrnuli více detailů. Pomáhá také to, že rozlišení všech fotoaparátů je stejné. Má to však háček. druhá, širší fotografie se ukládá pouze na 30 dní, takže ji budete chtít upravit hned. Podobná funkce je k dispozici i pro video.

A pak je tu další zábavná funkce, automatické použití oprav. Je to zodpovědnost elektroniky smartphonu. Pokud si zařízení všimne, že jste například ořízli hlavu osoby stojící v rohu záběru, elektronika načte informace ze širokoúhlého fotoaparátu a přetvoří obraz. A získáte dokonalý záběr.

Za zmínku stojí také aktualizace režimu na výšku. Nyní s ním můžete střílet nejen lidi, ale i zvířata a nejrůznější předměty. Elektronika je čistá a nemá problém s ořezáváním objektů v popředí a rozmazáváním pozadí.

Denní snímky na nás udělaly velký dojem, a tak jsme pokračovali v testování v interiéru s umělým osvětlením. Opět skvělé detaily a kvalita obrazu, přesné zaostření a vyvážení bílé spolu s nízkou mírou přeostření. V interiéru je trochu patrnější geometrické zkreslení na okrajích, ale celkově žádné velké problémy.

Stojí však za zmínku, že hlavní fotoaparát dosahuje nejlepší kvality, kontrastu a jasu snímků. Snímek pořízený superširokoúhlým objektivem je trochu žlutý a dokonce zelený, fotoaparátu se zoomem jako by trochu chyběla clona (i když se oproti minulé generaci znatelně zvětšila).

V tmavých místnostech nemá hlavní fotoaparát žádné problémy, což se nedá říct o objektivu se zoomem a superširokoúhlém objektivu. Šum je patrný, kvalita obrazu se snižuje. Mírně zachránil novodobý noční režim, který se zapíná automaticky.

iphone, recenze, smartphonu

Za zmínku stojí, že noční režim je aktivován při fotografování hlavním fotoaparátem a fotoaparátem se zoomem, ale není k dispozici při fotografování s velmi širokým úhlem záběru.

Zde je několik dalších příkladů fotografování v interiéru.

Fotoaparát iPhonu 11 Pro se neztratí ani při focení ve tmě. Zde je třeba poznamenat, že hlavní fotoaparát funguje dobře i v automatickém režimu. Noční režim je obzvlášť výrazný v černé tmě. Všechny fotoaparáty smartphonů se chovají suverénně. Zajímavá je také funkce. pokud je smartphone o něco opřený nebo připevněný na stativu, rychlost závěrky se zpomalí. Fotoaparát se zoomem a superširokoúhlým záběrem pracuje trochu slaběji, kvalita snímků je znatelně nižší.

V příští části článku si povíme něco o schopnostech předního fotoaparátu, ale nyní si shrňme, co jsme si řekli.

Apple iPhone 11 Pro. Závěry

Apple iPhone 11 Pro. vlajková loď letošního podzimu a možná i roku. Oznámení přístroje bezpochyby sledoval v přímém přenosu celý svět. Bez ohledu na to, co, Samsung nebo HUAWEI oznámení nezpůsobují podobné šílenství, nejsou tak očekávané.

iPhone 11 Pro je pohodlný, snadno na něj přejde každý zkušený uživatel iOS. S uživateli systému Android je to samozřejmě složitější. Koneckonců, iPhone je v pozici doháněče, zejména pokud jde o fotoaparát. Je to obrovský krok vpřed díky ultraširokoúhlému fotoaparátu, zvýšené světelnosti objektivu se zoomem a konečně i nočnímu režimu. Mnohé z toho, co již bylo provedeno, funguje dobře, ale mohlo by to být lepší. čekáme na aktualizace.

READ  iPhone 11 kolik SIM karet

iPhone 11 Pro je také jedním z nejvýkonnějších smartphonů na trhu. Je hloupé polemizovat s faktem, že A13 Bionic je jedinečný čipset. I když je to samozřejmě těžké bez nároku na odškodnění. K dispozici je také 4 GB RAM a verze s 64GB úložištěm, když téměř všechny vlajkové lodě a smartphony ve střední třídě nabízejí 128GB úložiště.

Za zmínku stojí krásná nová tmavě zelená barva, matný povrch a fotoaparát zařízení, díky nimž je smartphone nápadný a rozpoznatelný.

K dispozici je také vynikající displej OLED, zvýšená kapacita baterie, přibalený adaptér pro rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení. Verze Pro nejen dobře vypadá, ale má i pohodlnou velikost pro manipulaci jednou rukou.

A my, jak jsme psali výše, pokračujeme v testování zařízení. Před námi je článek o předním fotoaparátu, možnostech smartphonu v oblasti videa a také o nové funkci Deep Fusion a aplikaci Filmic Pro.

Stále je to jeden z největších smartphonů

iPhone 11 Pro Max má 6,5palcový displej a je to prostě smartphone obřích rozměrů. Nelze říci, že je to špatná věc, spíše to není pro každého. Přesto se pohodlně používá, je produktivní a jeho provoz trvá dlouho.

Používání jednou rukou však bude poněkud náročné, zejména pro lidi s ne zrovna největšími dlaněmi. Navíc je hmotnost zařízení znatelná, několik hodin v jedné ruce a chcete ji dát do druhé.

Recenze iPhone 11 Pro Max: je opravdu nejlepší na světě?

Minulý týden zveřejnili analytici Consumer Reports další žebříček „nejlepších smartphonů světa“, v němž se na prvním místě s velkým náskokem umístil nový iPhone 11 Pro Max. Publicista „360“ spekuloval, zda toto zařízení lze považovat za nejlepší.

Consumer Reports hodnotil nové smartphony Apple podle svého systému, který zkoumá výdrž baterie, fotoaparát a odolnost zařízení. Výsledkem je, že iPhone 11 Pro Max je nejlepším smartphonem na světě a získal 95 bodů ze 100 možných. Na druhém místě je s 92 body iPhone 11 Pro a třetí místo obsadil Samsung Galaxy S10 s 90 body. Další novinka, iPhone 11, získala 89 bodů a umístila se na osmém místě za některými současnými vlajkovými loděmi Samsungu a iPhonem XS.

Nový iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max jsme testovali měsíc a výsledky byly docela působivé.

Výdrž baterie iPhonu, stejně jako u jiných smartphonů, byla vždy subjektivní. Někdo zvedne přístroj tucetkrát denně, aby si zavolal. Někteří ho nedají z ruky 24 hodin denně, používají ho k surfování po webu, sociálních sítích, navigaci v autě, telefonování, messengeru, sledování YouTube a bůhví k čemu ještě. Zatímco u prvně jmenovaného telefonu nebyly s baterií téměř žádné problémy, u druhého se předchozí generace iPhonů vybíjely už v době oběda.

Společnost Apple nikdy nepřiznala, že by měla problém s výdrží baterie, takže Akcent na nějakého průměrného uživatele, který byl obecně v pořádku. Přesto se vyráběla značková pouzdra s přídavnou baterií, která zdvojnásobila baterii a umožnila smartphonu vydržet na jedno nabití až do večera.

iPhone 11 Pro Max je první smartphone, který nepotřebuje takové pouzdro. Není vůbec jasné, co přesně Apple udělal, ale faktem zůstává, že chytrý telefon vybitý v 7 hodin ráno bez problémů přežije až do 10 nebo 11 hodin večer, a to i v režimu koledování. Ano, v posledních několika hodinách je třeba se podívat na znepokojivých 10-15 procent náboje, ale trik je v tom, že v tomto zařízení se spotřebovávají zcela lineárně, to znamená, že posledních 10 procent se spotřebuje za stejnou dobu jako prvních 10 procent.

Nedochází zde k žádnému hurikánovému kolapsu nabíjení, což je nesmírně cenné a umožňuje vám to adekvátně zhodnotit výdrž baterie. A to je to, co bychom označili za klíčový úspěch inženýrů společnosti Apple. Pro případ, že by vám došla baterie, je iPhone 11 Pro/ Pro Max vybaven vestavěnou rychlonabíječkou, která za pouhých 30 minut doplní více než polovinu kapacity baterie. Je třeba poznamenat, že používání externího příslušenství, jako jsou sluchátka Airpods nebo hodinky Apple Watch, samozřejmě snižuje výdrž baterie smartphonu, ale ne kriticky.

Dalším kritériem pro Consumer Reports byla trvanlivost. Míra skepse v této otázce byla zpočátku velmi vysoká, protože iPhone 11 je dodáván se skleněným krytem. A zkušenosti s chytrými telefony jiných výrobců ukazují, že „nemoc z pádu“ je nepřekonatelná. Chytré telefony padají, sklo se rozbíjí, hliníkové rámy se ohýbají, škrábance v první den používání.

Je důležité si uvědomit, že „houževnatost“ a „tuhost“ se vzájemně vylučují. Je možné vyrobit velmi pevný kryt, ale kvůli pružnosti jeho povrchu by byl náchylný k poškrábání. Mohl by být extrémně tvrdý, abyste ho nepoškrábali hřebíkem, ale pak by se při pádu rozbil na malé kousky.

Inženýři a designéři společnosti Apple dokázali úžasně. Za prvé, matný povrch iPhonu 11 Pro Max se ukázal jako zcela imunní vůči otiskům rukou. Na povrchu nejsou vůbec žádné otisky prstů. I když jste si právě dali kebab nebo pilaf.

A za druhé, skleněný kryt je neuvěřitelně odolný proti pádům a nárazům. Během testů iPhone 11 Pro Max spadl ze stolu a spadl na kamennou podlahu, odletěl z palubní desky auta pod sedadlo a pokaždé, když mé srdce kleslo: no, to je ono. Ale ne, ani jedna prasklina nebo tříska. Možná se ptáte na škrábance? Opravdu existují. Smartphone by se přesto neměl zcela bezohledně nosit ve stejné kapse s klíči nebo s jakýmkoli hardwarem. Protože v tomto případě se objevují škrábance, zázraky se nedějí.

Jeho odolnost proti nárazům, pádům a dalším otřesům spolu s voděodolností, která umožňuje přístroji přežít až půl hodiny ve dvou metrech, je však u telefonu s tak elegantním vzhledem skutečně velmi působivý výkon. Není tedy divu, že společnost Apple téměř poprvé vydala celou řadu propagačních materiálů, kde je kladen důraz právě na odolnost smartphonu proti nárazům.

A samozřejmě. fotoaparát. Konfigurace tří modulů v iPhonu 11 Pro Max přinesla několik působivých kroků vpřed. Na začátek je třeba upozornit na naprostou stejnost fotoaparátů, což znamená, že kvalita obrazu, barvy a další prvky obou fotoaparátů budou totožné. Je to důležité, pokud například natáčíte vlastní videoblog na iPhonu a neustále střídáte běžnou jednotku, širokoúhlý fotoaparát a přední kameru. Dříve bylo nutné obrázek při montáži zmenšit na společného jmenovatele, ale nyní to není nutné.

Fotografie pořízené iPhonem 11 Max Pro. Zdroj:

Za druhé, byla odstraněna závada kvality obrazu u ultraširokoúhlého fotoaparátu. Téměř všechny chytré telefony ji mají znatelně horší než ostatní moduly, iPhone 11 Max Pro si s tím vede velmi dobře.

A konečně, noční režim je velmi zajímavá funkce, která se zapíná automaticky a poskytuje skvělé výsledky, i když není žádné umělé světlo. Výjimečný je ultraširokoúhlý záběr, ve kterém tento režim není zahrnut. Což lze vysvětlit snahou zajistit vysokou průměrnou úroveň snímání ve všech režimech.

Přední kamera byla doplněna o režim slo-mo při natáčení videa, tato možnost je velmi oblíbená. Stojí však za zmínku, že tam je a je implementována velmi chytře.

Média: iPhone mezi třemi nejprodávanějšími smartphony v Rusku

Consumer Reports nekladl důraz na další prvek, a to na nový modem Intel, který nové iPhony dostaly. Proč je to důležité? Za prvé, nový iPhone 11 podporuje bezdrátový standard Wi-Fi 6, který byl teprve před měsícem oficiálně přijat a začíná se zavádět. To znamená, že s jiným zařízením s podporou Wi-Fi 6 můžete přenášet data rychlostí až 3-3,5 Gb/s. Ale to je spíše ukazatel do budoucna.

Co se týče skutečného zážitku z mobilního internetu, je velmi působivý. Pokud jste u iPhonu XS Max mohli počítat s rychlostí s kvalitním pokrytím LTE v rozmezí 40-45 Mbit/s, iPhone 11 Max Pro na stejných místech poskytuje 100-110 Mbit/s. Byly zaznamenány případy, kdy bylo možné dosáhnout 140-150 Mb/s, ale to samozřejmě velmi závisí na telekomunikačním operátorovi a stabilitě pokrytí.

Můžeme říci, že iPhone 11 Pro Max je skutečně „nejlepší smartphone na světě“?? Nelze popřít úspěchy v oblastech, kde se zdá, že už nelze nic zlepšit. Stejný příběh s baterií. Koneckonců, v posledních několika letech přetrvává pocit, že dokud nebudou vynalezeny nějaké zásadně nové baterie, nic dobrého z toho nebude. Ukazuje se, že tomu tak není. Totéž lze říci o modemu, a dokonce i o těle nového iPhonu 11 všech modifikací, které nejenže dostaly nové fantazijní barvy, jako je bažina a banán, ale náhle vyřešily problémy oleofobie (odolnost vůči otiskům prstů) a mechanické poškození. Pokud tedy lze říci, že iPhone 11 je nejlepší smartphone na světě, je nejlepší v tom, že se stal v posledních letech nejprůlomovějším v oblastech, kde nikdo dlouho žádný průlom neočekával.

iPhone 11 Pro recenze v roce 2021 | Stojí iPhone 11 pro za koupi nebo je iPhone 11 lepší?

Dobrý den, vážení čtenáři webových stránek Uspei.com. Na obrazovce máte iPhone 11 Pro, což znamená, že ho dnes budeme recenzovat ve všech rovinách. Chci vám říct o tomto smartphonu jako někdo, kdo ho používá více než rok, dozvíte se vše, co potřebujete vědět před nákupem iPhone 11 pro, mluvit o všech výhodách a nevýhodách, jsem si jistý, že to bude zajímavé.

Výkon iPhonu 11 Pro

Přestože vyšel nový iPhone 12 pro, iPhone 11 pro nestojí o moc méně, takže musíte vědět, za co dáváte své těžce vydělané peníze.

A první položka, za kterou Apple žádá spoustu amerických dolarů. je výkon, procesor A13 Bionic ve spojení se 4 GB RAM pokoří vaše nepřátele v jakékoli online střílečce.

Jakákoli hra poběží s maximálním nastavením a maximální snímkovou frekvencí, například Call of Duty Mobile, nebo si můžete do iPhonu stáhnout všechny zapomenuté Angry Birds a hrát je přímo na stole, vše bude fungovat bez problémů.

Rozšířená realita. je bezpochyby silnou stránkou iPhone 11 pro. Hry jsou dobré, ale moc je nehraju, takže iPhone 11 Pro nepotřebuju?

Lidi, všechny ty gigabajty a gigahertzy dávají stejnou možnost upravovat 4K video přímo na kolenou, je to neuvěřitelně pohodlné, pokud potřebujete rychle vytvořit video ve stejném instagramu. V zábavné společnosti můžete napsat 10 stop pálky, to není problém pro iPhone 11 pro stejně.

A obecně je radost pracovat s jakoukoli aplikací, protože vše běží hladce, ať už jde o sociální sítě nebo 3D hry, můžete si to užít.

iPhone 11 Pro na iOS 14

běží, mimochodem iPhone 11 pro nyní běží nejnovější verze iOS 14.3, ani zde si nelze stěžovat, vše je hladké, organické, vkusné a s důrazem na detail.

Není pochyb o tom, že smartphone bude běžet neméně cool s iOS 15 a 16, takže nákup tak drahého zařízení můžete udělat slevu na skutečnost, že v příštích 3 letech určitě nepotřebujete nový iPhone a za 3 roky jej můžete snadno prodat za čtvrtinu ceny.

Zajímavost: Při tomto tempu bude používání iPhonu 11 pro stát 55 dolarů za den.

Test AnTuTu pro iPhone 11

No a tradičně otestujme náš iPhone v syntetickém testu Antutu a výsledek byl 528 635 bodů, což je docela solidní výsledek, majitelé tohoto iPhonu se mohou podělit o své výsledky v komentářích.

READ  Jak nastavit digitální kanály v televizoru bbk. Připojení a nastavení STB

Výdrž baterie iPhonu 11 Pro

A jaká je výdrž baterie iPhonu 11 pro? Mohu říci toto: jak je uvedeno na webových stránkách společnosti Apple, nezískáte 18 hodin přehrávání videa, ale při odměřeném používání iPhonu je výdrž baterie dostatečná na jeden den.

Jinými slovy, je to hodina nebo dvě sezení na Instagramu, hodina nebo dvě na Youtube, další hodina hraní hry a další drobné činnosti.

A ve skutečnosti v tomto režimu získáte 5-7 hodin obrazovky, protože tento iPhone podporuje rychlé nabíjení, nabíjím ho každé ráno, když se připravuji do práce, někdy ho nabíjím pozdě v noci, ale obecně, jak jsem řekl dříve, stačí na celý den.

Jediné, co mě štve, je fakt, že kapacita baterie se v průběhu roku zhoršila, ztratila až 14 % a nyní je dobíjení ve večerních hodinách častější, ale v každém případě to není baterie iPhone 7, když už v době oběda hledáte, kde iPhone dobít.

Výsledkem je, že v řadě iPhone 11 Pro má iPhone jednu z nejvyšších kapacit baterií, zatímco v segmentu Android jsou mnohem vážnější pánové.

iPhone 11 lze nabíjet rychle, ale dodává se se standardními nabíječkami a potřebné nabíječky jsou součástí balení. Na 80 % ho nabijete za pouhých 40 minut.

Obrazovka, displej iPhonu 11 Pro

Displej, tam taky, ne všechno je jasné, pokud jde o kvalitu zobrazení a obraz, který dává, prostě si nemůžete stěžovat. Za prvé, pokrývá celý přední panel, za druhé, není tam žádná brada, za třetí, i když se podíváte na obrazovku ze vzdálenosti 5 centimetrů, je velmi obtížné vidět pixely. Hustota 458 pixelů na palec to jednoduše neumožňuje.

Také zde máme matrici Oled, což znamená, že získáme přirozenou černou barvu, to znamená, že v místech, kde je zobrazena černá, obrazovka vypne podsvícení, a to je strmější podání barev.

Povídá se, že Oled matice vyhoří, ale já osobně mám rok nevyhořel, vše je v pořádku a nejsou žádné známky vyhoření, dokonce i malý tisk na této obrazovce lze číst bez problémů, nemluvě o tom, že sledovat tuto obrazovku ukazuje a filmy nepřetržité kayf.

Při koupi tohoto iPhonu vám Apple poskytne roční předplatné na ekvivalent služby Netflix, kde můžete získat 100% hodnocení kvality displeje iPhonu.

Ale navzdory kvalitě obrazu si nemohu stěžovat na samotné sklo obrazovky, velmi dobře sbírá drobné škrábance, třetí den po zakoupení jsem již měl pevný škrábanec uprostřed obrazovky a zajímavé je, že tyto škrábance nejsou viditelné při každodenním používání, ale ve slunečném dni nebo v nákupním centru se celá tato krása ostře odhalí.

Jsem jen člověk, který si na iPhone nikdy nedal ochranné sklo, protože, však víte. není to stejný pocit, ale radil bych vám, abyste si ji nalepili hned po koupi a nemuseli se o ni starat. Ne že by mi ty škrábance vadily, ale někdy vás při používání mobilu nevědomky rozptylují.

Fotoaparát iPhonu 11 Pro

Nejvíce jsem vám chtěl povědět o fotoaparátech, které jsou tři, ale z vlastního pozorování mohu říci, že v drtivé většině případů budete používat pouze jeden. s nejvyšším základním fotoaparátem.

Fotky na něm se ukáže skvěle kdykoli během dne, zdá se, že fotoaparát 12 megapixelů, android má někdy více než 100, ale iPhone má malou vedlejší poznámku v podobě Deep Fusion, který používá algoritmy a dříve zmíněný procesor A13 Bionic, pracuje na fotografiích a získávají nejkvalitnější kvalitu. Dříve jsem si na cesty bral zrcadlovku, ale teď už ji vůbec nepotřebuji.

Noční režim také umožňuje pořizovat dobré noční snímky, někdy dokonce i měsíční světlo stačí k tomu, aby byl snímek na úrovni, ale pokud pořizujete noční snímky ve městě, pak není žádná možnost, za kterou byste se museli stydět.

Širokoúhlý objektiv fotí hůře, protože na něm nefunguje Deep Fusion, a vlastně zde je srovnávací fotografie ze stejného úhlu na širokoúhlém fotoaparátu, na standardním hlavním fotoaparátu a při zoomu x2.

Chci používat fotoaparát s širokoúhlou obrazovkou, ale bez dobrého světla nebude obraz příliš dobrý. Portrétní režim na tomto iPhonu potěší, samozřejmě nedosahuje úrovně DSLR, protože vlasy se mohou oddělit od pozadí ne příliš dobře, ale obecně získat pěkné fotky, můžete nahrát na insta.

Obecně jsou mé komentáře zbytečné, snažil jsem se přidat více fotografií z mého alba, myslím, že kvalitu fotografií můžete pochopit očima, ne ušima.

Aniž bychom opustili krabici, stojí za zmínku a video, které v rozlišení 4K 60 fps můžete natáčet je jasné, Chci věnovat pozornost stabilizaci obrazu. Pokud jdete pěšky, nikam nespěchejte, získáte snímky, jako kdybyste je pořídili s 3-osým stabilizátorem na útěku, efekt se ztratí, ale v každém případě můžete dosáhnout přímých filmových snímků.

Je také pěkné, jak se při natáčení nahrává zvuk, například v tomto záběru je fontána vlevo a zvuk se nahrává do levého kanálu, a když se na video podíváte znovu, vypadá to, že fontána je nyní vlevo.

Opravdu bychom mohli vytvořit samostatnou recenzi věnovanou fotoaparátu iPhonu, ale ve zkratce je fotoaparát tohoto iPhonu určen pro všechny případy a pokud se podíváte na pár videí na youtube o tom, jak pořizovat normální snímky na telefonu, pak by vaše snímky stály za to.

Úplně jsem zapomněl na malou přední kameru, při normálním světle s ní lze pořídit selfie v přijatelné kvalitě, ale stále je to kamera vhodná spíše na focení obličeje, raději někoho požádejte, aby vás vyfotil normální kamerou.

Design iPhonu 11 Pro

Navrhuji, abychom diskutovali o designu iPhone 11 pro, protože bez ohledu na to, co říkají, je telefon velmi krásný a majitelé iPhone 11 nebo deset AR, bez urážky, ale 11 pro vypadá bohatší.

Zatímco stejný iPhone 11 má hrany z broušeného hliníku, lesklý skleněný kryt a matný plastový systém fotoaparátu, zde je to naopak, hrany jsou z chirurgické oceli, jednotka fotoaparátu je skleněná, samotný kryt iPhonu je také skleněný a matný a dohromady to vše vypadá velmi elegantně.

Samozřejmě je lepší nosit všechnu tu krásu v pouzdře, což také dělám, ale někdy můžete pouzdro sundat a vychutnat si nedotčený design.

Vystouplý systém fotoaparátu není v porovnání se Samsungem tak vystouplý, ale stejně jako u iPhonu 11 dává tento systém fotoaparátu jasně najevo, že fotografie budou špičkové.

Barevná paleta tohoto iPhonu je méně pestrá než u iPhonu 11, ale na druhou stranu jsou barvy dostatečně pěkné a určitě si v nich najdete něco pro sebe. já osobně jsem v barvě Midnight Green a její zajímavou vlastností je, že vypadá různě při různých světelných podmínkách.

Když jsem tento iPhone vybalil, měl jsem dojem, že má barvu kořeněné šedi, která je zobrazena na reklamních obrázcích a obvykle je vidět v přirozeném světle.

Ergonomie iPhonu 11 Pro

Design plynule přechází do ergonomie a celkově mi úhlopříčka 5,8 palce dobře padne do ruky, tento telefon lze ovládat jednou rukou, ale i s mýma poměrně velkýma rukama není vždy možné dosáhnout na oznamovací clonu napoprvé.

Pokud jde o psaní, je snadné psát básně palcem, takže se ujistěte, že vám tento telefon s lopatou v obchodě vyhovuje, nebo možná dojdete k tomu, že vám bude více vyhovovat iPhone 12 mini.

Funkce, které stojí za zmínku

voděodolnost na místě, protože všechny koronaviry si začaly tyto věci dovolit, je to vše na vlastní nebezpečí, protože nikdo vám nedává záruku voděodolnosti.

Face ID funguje bezchybně, samozřejmě celá věc s maskováním činí technologii méně praktickou, ale dříve nebo později to všechno skončí.

Reproduktory vám poskytnou skvělý zvuk, prostorový zvuk dělá svá kouzla a vy se od prvních sekund ponoříte do atmosféry filmu. Reproduktory jsou poměrně hlasité a časem tuto vlastnost neztrácejí, iPhone můžete snadno používat jako přenosný reproduktor.

Apple pay vám umožní nenosit plast, Rusko je druhou zemí podle počtu uživatelů tohoto systému, před USA, myslím, že telefon s bezkontaktní platbou je skvělý.

A nemohu říci o eSIM, virtuální SIM karta je již implantována v telefonu, můžete získat přístup k síti, aniž byste opustili domov, díky našim operátorům se k této technologii dostali.

Cena iPhonu 11 Pro

Řeknete drahé, odpovím, protože před rokem jsem si tento telefon ve stejné konfiguraci koupil týden po uvedení na trh za 84 tisíc ruských dolarů.

V neoficiálních obchodech je situace s cenou o něco lepší, recenzovanou jednotku lze pořídit o 6-7 tisíc levněji. Někdo se bojí koupit tyto iPhony a někdo ne, protože se jedná o stejné iPhony, ale většinou ne rostest, který je přenesen přes hranice nějak chytře a není uložen s DPH.

Není to tak dávno, co jsem si koupil Airpods Pro za 15 a půl tisíce od unofficials, originál, vše funguje dobře, co jiného je třeba být šťastný?

Někteří z vás možná uvažují o koupi použitého zařízení, doporučuji jen pečlivě prověřit a alespoň shlédnout pár videí na youtube o tom, jak koupit použitý iPhone. Nejčastějším problémem telefonů z druhé ruky je opotřebovaná baterie, proto buďte opatrní.

Stručně řečeno, doporučuji zastavit v neoficiálních obchodech a ušetřit a získat nové zařízení.

Paměť iPhonu 11 pro

64, 256 nebo 512, kolik paměti váš iPhone potřebuje? V ideálním případě, abyste se v ničem neomezovali, musíte si vzít alespoň 256, ale já sám jdu s 64 gigabajty a nijak zvlášť si nestěžuji, nemám prakticky žádné velké aplikace a natáčím video ve FullHD, ne 4K, protože 1 minuta 4K žere tolik jako 400 megabajtů paměti, a to jsou dvě nejdražší položky spotřeby paměti.

Celkově vzato, podívejte se na sebe, velké množství paměti stojí jen nějaké šílené peníze, takže si myslím, že můžete vzít 64 GB, a jen někdy hodit svou knihovnu médií v cloudu, podle mých zkušeností to bude více než dost.

iPhone 11 Pro nebo iPhone 12 nebo iPhone 11?

A kdo by měl přejít na tento mobilní telefon? Myslím, že majitelé iPhonu 10 a všech předchozích iPhonů mohou bezpečně přejít na 11 pro, wow efekt se stane tak jako tak, získáte příliv výkonu a všechny druhy zajímavých malých funkcí.

Pro přechod na iOS z Androidu je toto zařízení také skvělé, je to prakticky vlajková loď smartphonu Apple, není to moc odlišné od iPhone 12.

Když se podívám na tento iPhone, můžu říct, že je to telefon pro dospělé, takže dětem kupte něco jednoduššího. Mně by iPhone 10R vyhovoval.

Pokud si myslíte, že si vezmete 11 pro nebo ušetříte peníze a vezmete si jen 11, pak zde mohu říci, že je to docela dobrý nápad, protože zásadní rozdíl mezi těmito smartphony ve fotoaparátu a obrazovce, 3 kamery mohou skóre a o obrazovce je rozhodnout ips matrix 11 iPhone nebo oled 11 pro.

Nedávno jsem přezkoumal iPhone 11 v 2021, pokud je volba mezi 11 pro a iPhone 12, musel bych jít s iPhone 11 pro. Přehled o mínusech 12 iPhonů je také k dispozici na webu, ale ve zkratce 5G v SNS téměř neexistuje (pouze 14 testovacích věží) a 12 iPhonů bylo vyrobeno v ne nejpříznivějším roce.

READ  Jak vytvořit obrazovku na smartphonu Android

Pointa je, že iPhone 11 Pro je solidní zařízení a drahé, takže pokud máte peníze, měli byste si ho koupit a v příštích 3 letech se nestarat o nové zařízení. Pokud ne, podívejte se na jeho nejbližší protějšek iPhone 11.

Recenze iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

Apple představil tři své nové smartphony. V tomto videu se náš Kim Koršunov podívá na iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max s trojitým hlavním fotoaparátem a špičkovým procesorem A13 Bionic.

iPhone 11 Pro a 11 Pro Max jsou nástupci iPhonu XS a XS Max. Novinka je vyrobena z oceli a je k dispozici ve čtyřech barvách: tmavě zelené, bílé, černé a zlaté.

iPhone 11 Pro Max je v mnoha ohledech podobný iPhonu 11 Pro. Hlavním rozdílem je velikost displeje. iPhone 11 Pro je vybaven 5,8palcovým panelem Super Retina XDR OLED nové generace s rozlišením 2436 × 1125, zatímco iPhone 11 Pro Max má 6,5palcový panel s rozlišením 2688 × 1242 pixelů. Podpora HDR a True Tone. Podpora technologie 3D Touch, která rozpoznává sílu dotyku, však již není k dispozici.

Je vybaven procesorem Apple A13 Bionic, který dokáže provést bilion operací za sekundu. Z hlediska paměti jsou k dispozici následující možnosti: 64 GB, 256 GB nebo 512 GB. Apple tvrdí, že iPhone 11 Pro vydrží o 4 hodiny déle než loňský XS a 11 Pro Max o 5 hodin déle. Mimochodem, 18W rychlonabíječka je nyní součástí smartphonu (u předchozích modelů jste si ji museli koupit zvlášť).

Klíčovým prvkem iPhonu 11 Pro a 11 Pro Max je hlavní trojitý fotoaparát. Skládá se z 12megapixelového modulu (f/1.8), 12megapixelový teleobjektiv (f/2.0) pro dvojnásobný zoom a 12MP širokoúhlý objektiv (f/2).4, 120 stupňů).

Všechny tři kamery mohou nahrávat v rozlišení 4K a při natáčení mezi nimi můžete přepínat. K dispozici je také funkce Deep Fusion. zachovává detaily i ve tmě díky automatickému pořízení více snímků.

Přední fotoaparát má rozlišení 12 Mpx (f/2).2), podporuje natáčení v rozlišení 4K 60 fps a nahrávání videa v režimu slo-mo.

Smartphone má také certifikaci IP68, takže vydrží ponoření do hloubky čtyř metrů po dobu půl hodiny. Mezi další funkce patří zvuk Dolby Atmos, technologie rozpoznávání obličeje Face ID, značkový konektor Lightning, podpora gigabitového LTE, NFC pro Apple Pay a bezdrátové nabíjení.

iPhone 11 Pro bude v Rusku k dostání od 20. září za 89 990 za 64GB verzi, od 103 990 za 256GB a od 121 990 za 512GB. iPhone 11 Pro Max si můžete pořídit za 99 990 za 64 GB, 113 990 za 256 GB a 131 990 za 512 GB.

První věc, která vás zaujme, není ani tak nová jednotka fotoaparátu, ale sklo na zadní straně. Má matný povrch. Design Apple si zachoval lesklý vzhled a dojem z prvních hliníkových iPhonů.

Povrch nových iPhonů vypadá hezky a připomíná majitelům, že nemají loňský iPhone XS, ale novou vlajkovou loď společnosti Apple. Problém mastných šmouh je také vyřešen: panel je zcela beze skvrn.

Sklo na iPhonu 11 Pro není lesklé jako u posledních iPhonů ani hliníkové jako u dřívějších modelů, ale něco mezi tím.

iPhone 11 Pro se prodává ve čtyřech barvách: vesmírně šedé, stříbrné, zlaté a tmavě zelené. Starší barvy vypadají kvůli matné zadní straně trochu jinak.

Nová tmavě zelená barva navzdory své očekávané popularitě vypadá trochu jako „vesmírná šeď“.

Toto je tmavě zelený iPhone 11 Pro. Barevné nuance jsou vykresleny tak jemně, že je těžší je zachytit než vidět. smartphone vypadá, jako by byl jen černý

Přejděme k hlavní novince exteriéru. třem kamerám rozmístěným do trojúhelníku. Naživo je zjevně hezčí než na prvních obrázcích. Na teleobjektiv, který se nachází uprostřed obrazovky, však v horizontální orientaci neustále saháte prstem a mastné šmouhy mohou ovlivnit kvalitu fotografií. Na nové jednotce fotoaparátu také dobře ulpívá prach.

„Desítka a následující modely se při stisknutí rohu smartphonu, který leží na vodorovném povrchu, znatelně kývaly. Větší plocha kamerové jednotky tuto vůli mírně kompenzovala.

Apple nabízí průhledné kryty i pro nové modely. Není vyroben ze silikonu jako některé jiné značky, ale z tvrdého plastu. Smartphone s ním však stále ztrácí část svého kouzla. Pouzdro také znatelně zpomaluje boční tlačítka.

Z hlediska ergonomie se nic nezměnilo. jde o stejný iPhone XS, který váží tucet gramů. Je těžký, dobře padne do ruky a je také užší než většina dnešních vlajkových lodí. Reakce na vibrace se mírně liší. Umístění tlačítek zůstává stejné: zapínací tlačítko je vpravo a tlačítko hlasitosti vlevo. Nad posledním je přepínač tichého režimu.

Úplná recenze iPhonu 11 Pro Max: nejlepší smartphone Apple

Apple představil tři nové iPhony, ale my jsme se rozhodli podívat se blíže na nejvyšší a největší verzi, iPhone 11 Pro Max. Trojitý fotoaparát a nejrychlejší mobilní procesor na světě.

Hned na začátku stojí za zmínku, že mezi iPhonem 11 Pro a iPhonem 11 Pro Max není téměř žádný rozdíl. rozdíl je v kapacitě baterie a úhlopříčce displeje. Jinak jsou oba smartphony totožné.

Pokud jde o tělo, úchop iPhonu 11 Pro Max je stejný jako u loňského iPhonu XS Max. Mimochodem, novinka je nyní k dispozici v nových barvách: tmavě zelené, tmavě šedé, stříbrné a zlaté.

iPhone 11 Pro Max má 6 funkcí.5palcový OLED displej nové generace Super Retina XDR s rozlišením 2688×1242 pixelů: s podporou HDR a True Tone, ale funkce 3D Touch, která rozpoznává sílu stisku obrazovky, již není k dispozici.

Užitečná funkce: pokud sledujete video na ostrém slunci, iPhone automaticky zvýší jas obrazovky na 1200 cd/m².

Je vybaven nejvýkonnějším mobilním procesorem současnosti, Apple A13 Bionic. Společnost tvrdí, že je dvakrát rychlejší než Snapdragon 855 a dokáže provést bilion operací za sekundu.

Apple nezveřejňuje kapacitu baterie, ale iPhone 11 Pro Max vydrží o 5 hodin déle než iPhone XS Max. Nabití z nuly na 50 % trvá pouze 30 minut.

Trojitý hlavní fotoaparát se skládá z 12MP (f/1) modulu fotoaparátu.8), 12Mpx teleobjektiv (f/2.0) pro dvojnásobný zoom a 12megapixelový širokoúhlý objektiv (f/2).4, 120 stupňů). Všechny tři kamery mohou nahrávat video v rozlišení 4K a můžete mezi nimi přepínat během natáčení.

Byla přidána funkce Deep Fusion pro kvalitní snímky při slabém osvětlení. detaily na snímcích jsou zachovány i ve tmě díky automatickému pořízení více snímků. Rozlišení předního fotoaparátu 12 Mpx (f/2).2), podporuje natáčení v rozlišení 4K 60 fps a nahrávání videa ve zpomaleném režimu.

Mezi další funkce patří softwarově akcelerované Face ID, ochrana podle normy IP68 (smartphone vydrží půl hodiny ponořený do hloubky čtyř metrů), zvuk Dolby Atmos, gigabitové LTE a NFC s podporou tagů.

iPhone 11 se dodává se sluchátky značky Apple, 5W napájecím adaptérem a kabelem Lightning. Sada iPhone 11 Pro Max je však zajímavější. obsahuje 18W rychlé nabíjení a kabel Lightning s USB typu C na druhém konci.

iPhone 11 Pro bude v Rusku k dostání od 20. září za 89 990 za 64GB verzi, od 103 990 za 256GB a od 121 990 za 512GB.

Co jsem ztratil, ale nelituji toho

Existuje několik novinek 12. generace, které jsou na první pohled skvělé a cool, ale ve skutečnosti se bez nich dá snadno žít.

Video HDR

Všechna videa HDR 12. generace jsou natáčena s technologií DolbyVision. Ano, na obrazovkách samotných gadgetů to vypadá skvěle: velmi kontrastní a jasné. Tato videa je však téměř nemožné shlédnout kdekoli jinde. Pokud ovšem nemáte nejnovější generaci Apple TV a pokročilý televizor HDR. Já například ne.

Při streamování těchto videí do iPhonu 11 Pro Max nebo dokonce do nejmodernějších počítačů Apple vypadají naprosto obyčejně. Stejně jako u všech ostatních mobilních a nepříliš mobilních zařízení však. Takže to není žádná velká ztráta.

Noční širokoúhlý objektiv

Novinkou je fotografování v nočním režimu na ultraširokoúhlém fotoaparátu. Fotografie z tohoto modulu vypadají skutečně ostřeji, bohatěji a jasněji. S širokoúhlým fotoaparátem 11 Pro Max však fotím pouze ve dne, protože vím, že smartphone noční podmínky prostě nezvládne. Když se setmí, jednoduše přepnu na svůj hlavní fotoaparát nebo televizní kameru, která je dobrá v nočním režimu, a nikdy se mi nic nestane.

Mimochodem, v kvalitě fotografií a videí není zásadní rozdíl. Přepnul jsem zpět na 11 a nezaznamenal jsem žádnou ztrátu detailů. Fotím za všech podmínek stejně. Dostávám stejný skvělý obsah.

Noční fronta

S příchodem 12. generace Apple vylepšil přední moduly. Zatímco ve dne je rozdíl nepostřehnutelný, v noci jsou novinky o hlavu výš než předchozí generace a ještě více než všechny ostatní generace.

iphone, recenze, smartphonu

Přiznávám, že se na přední straně fotím jen velmi zřídka. Pokud ano, tak pouze ve dne. Proč ne v noci? Nemám tušení, tak to historicky chodí.

Přiblížení je o půl kroku dál

iPhone 11 Pro Max má fotoaparát s dvojnásobným optickým zoomem. Není to špatné, pokud nevíte, co se děje ve světě Androidu, kde 3x, 5x a dokonce 10x jsou už dlouho naprosto normální. Níže je uveden příklad.

Nechme však stranou podivnou neochotu společnosti Apple následovat pokrok. Nově pořízený fotoaparát se zoomem pouze 2,5x. A co víc? Progress.

Procesor

A14 Bionic je bezpochyby nejlepší mobilní čipovou sadou i po roce. Neuvěřitelný výkon zajistí majitelům 12. generace bezproblémovou existenci po dobu 3-4 let.

V případě 11. generace je situace podobná. I po roce a půl smartphone stále funguje perfektně. vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži. Nemyslím si, že se něco dramaticky změní ještě několik let. A v roce 23 uvidíme, jak být a co dělat.

MagSafe

Ukázalo se, že iPhone 11 Pro Max lze snadno nabíjet přes kulatý konektor MagSafe. Hlavním úkolem je přesně umístit smartphone na kontaktní plochu. Nezapomeňte, že se magnetizuje pouze na novou generaci 12.

Téměř všechna svá zařízení však nabíjím pomocí MagSafe u postele. I Airpods Pro.

LiDAR

3D ambientní skener vůbec nepoužívám. Nezkouším si virtuální nábytek ve svém bytě, nepoužívám AR realitu a její objekty. Nerozumím všemu tomu pohybu a tomu, jaké má tato technologie skutečně užitečné využití. Pokud jste pravidelným uživatelem rozšířené reality, vysvětlete nám v komentářích, proč přesně.

Ano, virtuální pravítko 12 Pro Max měří skutečné objekty mnohem přesněji. Jste ale ochotni riskovat koupi pohovky tím, že si pomocí lidaru v iPhonu změříte prostor, který je pro ni v bytě k dispozici?? Já ne, takže dávám přednost staré dobré ruletě.

A ano, LiDAR pomáhá při fotografování portrétů. iPhone však v tomto ohledu není nejlepší gadget. Stejné vlajkové lodě Samsung rozmazávají pozadí mnohem přesněji. Bolí to, já vím, ale je to pravda.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS