Apple iPhone 11 64Gb Dual SIM A2223 Green Dual SIM

Apple iPhone 11 Dual SIM 64GB (zelený), vyrobený pro čínský a singapurský trh, si nyní můžete koupit! Elegantní, moderní gadget s podporou 2 fyzických karet SIM. můžete tak používat dva mobilní operátory najednou a ušetřit peníze za telefonní hovory a mobilní internet. Objednejte si zboží a my vám ho okamžitě odešleme na jakoukoli adresu v Rusku. Podívejme se nyní blíže na funkce plně vybaveného modelu.

iPhone 11 Pro Max 64Gb (Dual SIM) Stříbrná / Dual SIM

Revoluční systém tří kamer. mnohem více funkcí a neochvějně snadné použití.

Bezprecedentní prodloužení životnosti baterie. A úžasný procesor s pokročilou podporou technologií strojového učení, který iPhonu otevírá zcela nový svět.

iPhone 11 Pro Max. Je hoden svého jména.

iphone, kolik, karet

Fusion 64bit

Výkonná jádra umožňují spouštět složité procesy rychleji než kdykoli předtím a vyhrazená úsporná jádra pomáhají šetřit baterii při každodenních úlohách.

Nejrychlejší procesor

Dvě jádra procesoru jsou až o 20 % výkonnější a spotřebovávají až o 40 % méně energie. Čtyři efektivní jádra pracují až o 20 % rychleji a spotřebují až o 25 % méně energie.

Nejrychlejší grafika iPhonu

Grafický procesor Apple je až o 20 % rychlejší a spotřebovává až o 30 % méně energie. Ideální pro hry s komplexní grafikou a nejnovějšími technologiemi rozšířené reality.

Neuronový motor

Osmijádrový procesor Apple Neural Engine je až o 20 % rychlejší a až o 15 % efektivnější. Umožňuje systém trojitého fotoaparátu, technologii Face ID, aplikace pro rozšířenou realitu a mnoho dalšího.

Akcelerátory strojového učení

Dva nové akcelerátory strojového učení v procesoru provádějí maticové výpočty až šestkrát rychleji. Díky tomu je procesor schopen zpracovat více než bilion operací za sekundu. Neskutečné.

Jádro ML 3 pro podporu aplikací strojového učení

Core ML 3 zpřístupňuje vývojářům možnosti strojového učení procesoru A13 Bionic. Systém pracuje ve spojení s řídicí jednotkou pro strojové učení a automaticky přiděluje úkoly mezi neuronový procesor, CPU a GPU.

READ  iPhone 7 dfu režim jak vstoupit

iPhone 11 se 2 SIM kartami

iPhone 11 2 SIM je mezi uživateli nekonečně oblíbený díky dokonale vyváženým specifikacím a vysokému výkonu. Díky 7nm procesoru A13 Bionic, 4 GB RAM a 64GB, 128GB nebo 256GB vestavěnému úložišti nabízí více než dostatečnou kapacitu pro všechny aplikace a hry, které jsou v současnosti pro iOS k dispozici.

Kromě toho hardwarová platforma iPhone 11 Dual SIM zahrnuje nový standard bezdrátového připojení Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 procesor a podpora dvou SIM karet.

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max s 2 SIM kartami: kde koupit, cena

Jak už to tak bývá, použití elektronické SIM karty (eSIM) v novém iPhonu u nás není možné kvůli nedostatečné podpoře většiny mobilních operátorů. Jedinou výjimkou je společnost TELE 2, jejíž služby mohou využívat obyvatelé regionu hlavního města. Zbytek ruských občanů si musí vystačit s jedinou SIM kartou. Z této situace však existuje východisko. Skutečnost, že všechny modely iPhone 11 jsou k dispozici se zásobníkem na 2 fyzické karty SIM. Dodávají se pouze na asijské trhy, takže je na oficiálních ruských stránkách Apple nenajdete. Mnoho návštěvníků našich webových stránek se zajímá o to, kde si mohou koupit 2-SIM iPhone 11, jeho cenu, zda bude fungovat v Rusku, a navíc, zda mají takové modely záruku. Na tyto a další otázky se pokusíme poskytnout vyčerpávající odpověď.

Které modely budou mít dvě karty SIM

Existují tedy dvě verze modelu Eleven, které se liší slotem pro jednu nebo dvě fyzické karty SIM. Ty jsou stejně jako v případě předchozí řady smartphonů dostupné pouze v Číně, Hongkongu a Macau. Odlišit je můžete podle čísla modelu:

Если iPhone НЕ ВИДИТ СИМ-КАРТУ тогда нужно делать так! Айфон не находит симку что делать?

Současné připojení ke dvěma mobilním operátorům je ze všech ostatních zařízení možné pouze s eSIM nano-SIM.

iPhone na 2 SIM kartách

V září 2018 americká společnost představila veřejnosti první iPhony se 2 sim kartami. Díky použití pokročilých hardwarových platforem a výkonných procesorů nabízejí mobilní zařízení neuvěřitelné funkce. Chytré telefony mají pokročilé fotoaparáty, širokoúhlé obrazovky, lithium-iontové baterie s vyšší kapacitou a odolná pouzdra. High-tech komunikátory podporují možnost současného fungování se dvěma fyzickými kartami SIM, které vyžadují uživatelé síťových operátorů.Gadgety jsou vyrobeny se skleněnou zadní stranou, která umožňuje jedinečné bezdrátové nabíjení. Pokročilé Face ID umožňuje okamžité odemykání produktů Apple a ochranu osobních údajů v aplikacích nebo službách. Díky integrované podpoře rychlého nabíjení mohou majitelé zařízení doplnit kapacitu baterie o 50 % již za půl hodiny.

Apple vyrábí následující modely iPhonu se dvěma SIM kartami:

iPhone pro 2 SIM karty s výkonným operačním systémem a nádhernými fotografiemi

Komunikátory jsou poháněny pokročilým čtyřjádrovým nebo šestijádrovým mikroprocesorem s 64bitovou architekturou. Vlajkové lodě jsou vybaveny 3, 4 nebo 6 GB RAM pro okamžité spouštění a přepínání nainstalovaných aplikací. Neuronový motor je zabudován v mikročipech telefonů a nemá problém zapamatovat si algoritmy a scénáře pro použití systému. Interní úložiště iPhonu pro 2 SIM karty je k dispozici v kapacitách 64, 128, 256 a 512 GB a pojme videoobsah, hry, hudební skladby a aplikace. Tyto gadgety jsou vybaveny hardwarem iOS 12 nebo iOS 13 a podporují rozšířenou realitu ve 3D hrách. Hlavní fotoaparáty využívají duální nebo trojité moduly s vysokým rozlišením, které dokáží pořizovat profesionální a přirozeně vypadající snímky. Zařízení jsou schopna nahrávat jedinečná zpomalená videa ve vynikající kvalitě. Přední fotoaparáty s rozlišením 7 nebo 12 megapixelů se skvěle hodí pro hovory s příbuznými a přáteli prostřednictvím videa i pro pořizování barevných a detailních selfie.

READ  Jak uzamknout iPhone, pokud tlačítko nefunguje. Oprava tlačítka zámku iPhone

Displeje s dobrou reprodukcí barev, detektory karet SIM a baterie pro iPhone 2

Američtí vývojáři při výrobě jednotek použili LCD obrazovky s maximálními pozorovacími úhly. Úhlopříčka kapacitních displejů může být 5,8, 6,1 nebo 6,5 palce a rozlišení 1792×828, 2436×1125 nebo 2688×1242 pixelů. Jasná širokoúhlá SIM karta pro iPhone 2 překvapila uživatele detailním a realistickým zobrazením. Díky pokročilé technologii True Tone dokáží smartphony automaticky upravovat teplotu barev displeje podle okolního světla. Výrobci nanesli na obrazovku modelu Apple speciální oleofobní povlak, který odolává vzniku otisků prstů. Internetový obchod eStore.ua nabízí ke koupi iPhony s dvojitým stmíváním v těchto moderních barvách:

Как добавить вторую SIM-карту в любой iPhone

 • Zlato;
 • Černá barva;
 • Vesmírná šedá;
 • Fialová;
 • Modrá;
 • Červená;
 • Korál;
 • Stříbro;
 • Bílá;
 • Zelená;
 • Žlutá barva;
 • Půlnoční zelená.

Vlajkové lodě jsou vybaveny tříosým gyroskopem, barometrem, senzorem okolního světla, akcelerometrem, detektorem přiblížení. Vestavěná baterie nabízí delší výdrž a umožňuje sledovat videa a nepřetržitě komunikovat po delší dobu.

Kolik stojí iPhony se dvěma kartami?

Majitelé zařízení Apple mohou ušetřit na tarifech operátora tím, že pro volání a vysokorychlostní internet používají dvě různé SIM karty. Mobilní telefony jsou dodávány s náhlavní soupravou Airpods s univerzálním konektorem Lightning, kabelem USB, napájecím adaptérem, podrobnou uživatelskou příručkou, sponkou, záručním poukazem. Komunikátory jsou vybaveny moderními bezdrátovými technologiemi Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Galileo, GLONASS.

Koupit super výkonné iPhony se dvěma SIM kartami za přijatelnou cenu můžete v katalogu na webu eStore.ua. Dopravní společnost Nova Poshta bude dodávat výrobky do všech regionů Ukrajiny. Zakoupený model můžete zaplatit v hotovosti při převzetí, bankovní kartou Master Card a VISA nebo na splátky. online.

Zakoupit SIM karty iPhone 2 v obchodě nebo si objednat zpětné volání vyplněním požadovaných řádků ve formuláři žádosti.

Jak používat dvě SIM karty v iPhone 11 / XR / XS / XS Max a iPhone 12

Jak používat dvě sim karty na iPhone 11, iPhone XS/XS Max a iPhone XR. Také jak vytvořit eSIM v iPhonu 12 a jak se liší od nano-SIM.

READ  Co dělat, pokud iPhone nefunguje

Podpora dvou SIM karet pro iPhone XS, XS Max, XR, iPhone 11 a iPhone 12. Umožňuje používat dvě mobilní sítě současně a oddělit pracovní a soukromý telefon, abyste se vyhnuli nežádoucím kontaktům nebo využili výhodnější tarif jiného operátora.

Zatímco jiné smartphony podporující dvě SIM karty mají speciální tradiční sloty pro SIM karty, smartphony Apple mohou používat dva různé typy SIM karet: nano SIM a eSIM.

Pokud se vyskytnou problémy s připojením k síti nebo s provozem karty SIM, můžete se obrátit na servisní středisko iLab a požádat o řešení problémů.

Normální karta SIM (Mini-SIM)

Ačkoli formát Micro-SIM pochází z roku 2003, první tři smartphony Apple byly vybaveny sloty pro klasické nebo někdy nazývané plnohodnotné karty SIM. Pokud chcete být doslovní, tento formát se oficiálně nazývá Mini-SIM a znamená velikost karty 25 × 15 × 0,76 mm.

Co je eSIM v iPhonu

eSIM nebo embedded-SIM je SIM karta zabudovaná v samotném telefonu. eSIM umožňuje připojit se k mobilnímu operátorovi a aktivovat datový tarif, aniž byste museli do telefonu vkládat skutečnou fyzickou kartu SIM.

Dvě karty SIM v iPhonu vám umožní plně využívat dvě telefonní čísla. Můžete uskutečňovat a přijímat hlasové hovory nebo hovory FaceTime a také přijímat a odesílat zprávy SMS nebo MMS na obě čísla. Jediným omezením je, že přenos dat je možný pouze prostřednictvím jednoho operátora.

Abyste mohli používat eSIM, je třeba ji nastavit tak, aby spolupracovala s vaším mobilním operátorem. Toho lze dosáhnout několika způsoby:

 • Naskenujte kód QR pomocí aplikace fotoaparátu;
 • Nainstalujte si aplikaci mobilního operátora z AppStore;
 • V nastavení iPhone zadejte údaje o připojení ručně;

Pokud potřebujete více informací o tom, které SIM karty se používají v jednotlivých modelech iPhonu, můžete se podívat do následující tabulky.

Omezení

U novějších smartphonů existují určitá omezení týkající se používání dvou karet SIM.

IPhone 11 dual sim — ответы на часто задаваемые вопросы

 • Chcete-li připojit iPhone XS nebo iPhone XR ke dvěma různým operátorům, je třeba smartphone aktivovat. V uzamčeném iPhonu můžete používat pouze dvě SIM karty stejného operátora.
 • Pokud používáte SIM kartu CDMA, nebudete moci používat druhou síť CDMA s další SIM kartou.
 • Podpora dvou SIM karet v iPhone XS a iPhone XS Max funguje pouze v iOS 12.1 a novější.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS