Procento nabití na iPhonu X

Zmatení z ikony baterie na iPhonu X, která nezobrazuje nabití baterie v procentech? Navzdory přednostem technologie Apple je těžké označit horní lištu iPhonu X, nebo dokonce jakéhokoli jiného iPhonu, za informativní, už jen proto, že zpočátku ani nevidíte procento nabití baterie. Souhlasím, informace jsou docela důležité. Není to problém. V tomto návodu podrobně vysvětlíme, jak zapnout „Procentuální nabití baterie na iPhonu X“.

Nejnovější zařízení Apple jsou plná funkcí a vlastností, včetně „obočí“ v horní části obrazovky. Ano, je to velmi důležité, tak jsou umístěny kamery a senzory pro Face ID a selfie. A přesto tato část zabírá spoustu místa, místo, kde býval stavový řádek. Uživatelé iPhonu X jsou nyní ochuzeni o některé užitečné informace. Co se s ním stalo a jak ho získat zpět??

Změňte nastavení iPhonu a výdrž baterie se zdvojnásobí

Není to tak dávno, co měli majitelé iPhonů a iPadů pocit, že jsou „na vrcholu“. v jejich rukou byl skvělý kus technologie, který se nezdálo, že by měl nějaké nedostatky! Radost uživatelů, kteří aktivně používají své iPhony, se dnes poněkud snížila. Jejich iPhony fungují bez dobíjení méně než den!

Jak prodloužit výdrž baterie iPhonu?

Málokdo ví, že spotřebiče Apple mohou odebírat energii různou rychlostí. Naučte se klíčové funkce svého zařízení a zkroťte jeho výkon!

Tajemství prodloužení výdrže baterie iPhonu

„Malý“ energetický náboj není žádná maličkost. Chcete-li prodloužit životnost baterie, sledujte vzorce spotřeby baterie. Zapněte iPhone, přejděte do Nastavení. Hlavní stránka. Statistiky. Dále navštivte oddíl Použití baterie. Aktivace procentního poplatku. Už se nebudete řídit typickým pruhem ikon, ale digitálním zobrazením baterie. Mnohem pohodlnější používání! V části Využití baterie uvidíte procento energie spotřebované konkrétní službou. Pokud vidíte, že baterie je téměř „nulová“, zdržte se používání nejnáročnějších služeb.

Měli jste někdy podezření, že velká obrazovka s jasným podsvícením „žere“ hodně baterie?? Měli jste pravdu. Nastavení jasu na 50 %. Deaktivace automatického jasu. Zažijte výrazné úspory. Společnost Apple oficiálně doporučila úpravu jasu obrazovky jako nejjednodušší a nejúčinnější způsob prodloužení výdrže baterie.

Jas můžete nastavit v Nastavení. Obrazovka a jas. Posuňte posuvník doleva na hodnotu 50 % nebo dokud se vaše oči nezačnou unavovat. Přepnutí na automatický jas (režim, který automaticky upravuje jas při různých okolních světelných podmínkách) ve stejném nastavení.

Přemýšlejte o potřebě bezdrátového připojení

Nikdo nepolemizuje o důležitosti Bluetooth a Wi-Fi. služby skenují rádiové vlny a kontrolují spojení s jinými zařízeními. Ale to neznamená, že je jeden návyk méně užitečný. Opuštění domova (kavárna, restaurace s volným přístupem). vypnutá Wi-Fi. Úspora baterie 30-40 %. Chcete-li zakázat bezdrátová připojení, přejděte do kontextové nabídky, selektivně deaktivujte služby.

Zvažte, zda je pro vás právě teď důležité znát počasí a ceny akcií společnosti Apple. ve výchozím nastavení jsou tyto a mnoho dalších stejně „zajímavých“ aspektů aktualizovány na pozadí. Pokud to není rozhodující, přejděte do Nastavení. Základní a tam přejděte na Aktualizace obsahu.

Vykašlat se na oznámení Push v e-mailech a aplikacích!

Pouze 8 % uživatelů skutečně potřebuje být informováno o nových zprávách v aplikacích, které nejsou právě spuštěny. Pokud patříte mezi zbylých 92 %, nezapomeňte přejít do Nastavení. Pošta, adresy, kalendáře. Stažení dat a přepnutí funkce Push do vypnuté polohy. Chcete-li se vyhnout obtěžování oznámeními z jiných služeb, navštivte příslušnou položku nastavení „Oznámení“ a vyberte položky, které chcete vypnout.

READ  Jak povolit zálohování iPhone. Problémy se zálohováním

Chcete-li ušetřit více, nastavte formát signálu. deaktivovat zvukové upozornění a zobrazení ikony (výchozí nastavení).

100 % состояние батареи на iPhone! Как продлить жизнь батареи любого iPhone iOS 13? Батарея 100 %

Použití modulu GPS a funkce určování polohy (Geolocation) je dostatečně rozumné, ale ne, když mluvíme o úspoře baterie. Dávejte pozor na! Geolokace a sekundární služby (mapy polohy, satelitní navigace) spotřebovávají hodně energie, a pokud je první poloha opravdu užitečná, je užitečnost stále zapnuté mapy polohy poněkud pochybná. V Nastavení můžete vypnout geolokaci a ušetřit 25-30 % energie zařízení. Ochrana osobních údajů.

Paralaxa je skvělá funkce. Zábavné, hezké a neobvyklé. Je to ale při dlouhodobém používání iPhonu opravdu nutné?? V Nastavení můžete zakázat službu, která značně vybíjí baterii. Hlavní stránka. Univerzální přístup. Nastavte ji na „zapnuto“.“Možnost redukce pohybu.

Nezapomeňte, že uzamknutí iPhonu (samozřejmě když ho nepoužíváte) zajistí, že nebude reagovat na náhodné dotyky displeje, a výrazně (o 3-5 %) sníží vybíjení baterie. Doporučujeme zamknout obrazovku na 1-2 minuty. Přejděte do Nastavení. Základní. Automatické zamykání a nastavte požadovanou dobu automatického zamykání.

Ztlumení klávesnice

Není překvapivé, že klepání na klávesnici iPhonu odebírá ze zařízení určitou energii. Totéž platí pro vibrace, které využívá mnoho her a programů. Vypnutím těchto výhod získá baterie další energii! Nepotřebné alarmy můžete zakázat v Nastavení. Zvuky.

Některé zřejmé, ale velmi důležité tipy pro iPhone

Pokud vás baterie iPhonu i přes veškerou snahu stále zlobí, servisní středisko „Technari“ tento smutek rádo vyřeší provedením opravy iPhonu a dodáním nové baterie iPhonu.

Jak zapnout zobrazení procent baterie na iPhonu

Baterie je slabým místem téměř každého smartphonu, včetně jakékoli verze iPhonu. Multifunkčnost a využití komunikačních modulů, kvalitní fotoaparát, operační systém vyžaduje značný výdej energie. Každý uživatel má tedy tendenci sledovat, jak je baterie nabitá. Sledování displeje baterie není tak praktické a je mnohem lepší vidět procenta.

Na každém iPhonu od verze 3G můžete nastavit zobrazení baterie tak, aby vypadalo takto. Zjistěme, jak nastavit procento nabíjení iPhonu, co je třeba udělat v závislosti na verzi systému iOS. Všimněte si, že je to neuvěřitelně snadné. takovou operaci zvládne každý, i začínající uživatel.

Mnoho uživatelů mobilních zařízení je zvyklých vidět aktuální stav baterie v procentech. Tento druh indikátoru by měl být v pravém horním rohu obrazovky. Stejná funkce byla ve všech modelech iPhone.

V nastavení byla použita možnost, která po aktivaci spolu s ikonou baterie (v pravém horním rohu obrazovky) zobrazovala ukazatel nabití v procentech, který vás informoval o tom, kolik procent baterie zbývá. Po vydání desátého iPhonu tato možnost z nastavení jednoduše zmizela. Proto se mnoho uživatelů začalo zajímat o to, jak na iPhonu X provést procentuální nabití.

Je třeba hned poznamenat, že to není možné. Společnost Apple se jednoduše rozhodla zrušit možnost, která umožňuje zobrazit stav nabití baterie v procentech. Tato funkce byla z nastavení odstraněna a jednoduše neexistují žádné triky, jak ji povolit.

Toto rozhodnutí společnosti Apple může být způsobeno tím, že nový iPhone X jednoduše nemá prostor pro zobrazení procent baterie. Výstupek v horní části obrazovky zabírá velkou část informačního panelu.

Pokud jste zvyklí řídit se pouze procenty baterie a ne obrázkem baterie, můžete přejít do nabídky Správa položek a tam zjistit, kolik procent zbývá. Dokud je obrazovka v provozu, zobrazuje se nabití baterie v procentech.

Podle níže uvedených pokynů otevřete ovládací panel:

    Dotkněte se pravého horního rohu obrazovky, kde se nachází ikona baterie.

Ukázalo se, že chcete-li zjistit, kolik energie máte v baterii, musíte pokaždé provést tuto akci. Mnoha majitelům iPhonu vadí, že na domovské stránce není možné zobrazit procento nabití.

iphone, zadat, procenta

Jak a kde zobrazit procento nabití baterie

Začněme tím, jak zjistit procento nabití baterie v iPhonu 11. Není přece možné, aby výrobce v nové verzi odstranil tak užitečnou funkci a ponechal pouze ikonu baterie.

V ovládacím panelu

Metoda je jednoduchá, ale vyžaduje trochu práce. Položte prst na ikonu baterie (v pravém horním rohu displeje) a přejeďte prstem dolů. Přepneme se tedy na položku správa a vedle ikony baterie se zobrazí nabití baterie v procentech.

READ  Jak odemknout telefon bez kódu PIN. Spuštění v nouzovém režimu

Chcete-li na iPhonu 11 zobrazit procento nabití baterie, stačí jen přejet prstem

Pro začátečníky. Chcete-li z ovládání přejít do hlavního okna, musíte přejet prstem po displeji zdola nahoru.

Použití widgetu

Předchozí možnost zahrnuje několik, i když jednoduchých, úkonů. Stejná funkce umožňuje zobrazit % nabití najednou na obrazovce widgetu. Jak na to? Stačí nainstalovat příslušný widget jako doplněk ke stávajícímu. Co děláme:

Klepněte na místo na displeji bez widgetů a chvíli podržte.

V levém horním rohu displeje se zobrazí tlačítko se znakem „“. Stisknutím. Zobrazí se seznam dostupných widgetů. Přejděte dolů, dokud se nedostanete na položku „baterie“. Obvykle je to ten poslední.

Klikněte na tuto položku a přejděte do okna pro přidání widgetů. Zde vyberete typ zobrazení a stisknete tlačítko „Přidat widget“ v dolní části. Zobrazí se okno s nainstalovaným widgetem.

Zavřete okno a pozorujte vytvořený widget. Přesuňte jej na požadované místo na obrazovce. Stiskněte tlačítko „Hotovo“ v pravém horním rohu.

Siri je vždy nápomocná

Poslední metodou je použití cloudového hlasového asistenta Siri. To je ještě jednodušší. Vyvolejte hlasového asistenta a vyslovte frázi, například „procento nabití baterie“. Hlasový asistent vám v procentech řekne, kolik energie zbývá v našem iPhonu.

Není to nejpohodlnější metoda, ale je platná. Mimochodem, opět se potvrzuje, že majitel iPhonu je výrobcem. Půjčili jsme si ho jen za šílenou cenu. Prakticky všechny funkce lze v případě potřeby ovládat pomocí Apple. Chce vědět, kolik energie je v baterii, a to se děje. Jistě má přístup i ke všem ostatním datům. geolokaci, mikrofonu atd. Ale tohle je super. mám iPhone!

Procento baterie ve starých iPhonech

Starší verze systému iOS nemusí mít v nastavení sekci Baterie. V takovém případě je třeba přejít na Základní.

V této části bude mimo jiné uveden přepínač Charge percentage. Pokud ji nastavíte do zapnuté polohy, vedle ikony baterie se zobrazí procento nabití.

Pokud stále nemůžete najít funkci Procento nabití, zkuste hledat v nastavení. Zkuste zadat do vyhledávače Baterie nebo Procento nabití a určitě najdete funkci, kterou můžete použít k zadání procenta nabití iPhonu.

Mimochodem, možnost umístit ukazatel procent vedle ikony baterie se poprvé objevila v iPhonu 3GS. U starších modelů iPhonu byla tato funkce dostupná až s aktualizací systému iOS na verzi 3.0.1. Po iPhonu 3GS jsou touto funkcí vybaveny všechny nové modely iPhonu.

Jak zobrazit procenta baterie na iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR, X

Chcete zjistit, kolik procent baterie zbývá v iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max nebo iPhone XR?? Pokud vlastníte některý z těchto modelů iPhonu, možná jste si všimli, že v nastavení zařízení nelze povolit ukazatel stavu baterie v procentech. To je pravděpodobně způsobeno tím, že vyčnívající výřez v horní části obrazovky, kde se nachází přední fotoaparát a reproduktor telefonu, nedává po stranách dostatek prostoru pro indikátor nabití baterie.

Jak se zobrazí procentuální ukazatel baterie na iPhonu 11, 11 Pro, 11 Pro Max, X, XS nebo XR?? A jak zjistit, kolik procent nabití má iPhone 11, X, XS, XR nebo kolik energie zbývá v baterii iPhone 11, X, XR, XS??

U iPhonu X a novějších, včetně iPhonu 11, 11 Pro, iPhonu 11 Pro Max, XS, iPhonu XS Max a iPhonu XR, existuje způsob, jak zjistit procenta baterie v telefonu, ale pravděpodobně to není to, co byste očekávali. by to mělo být.

To proto, že procenta baterie na iPhonu X a novějších telefonech jsou nyní umístěna v Ovládacím centru. Chcete-li na iPhonu 11, X, XS, XR zobrazit procenta baterie, musíte vstoupit do Ovládacího centra. Technicky vzato existuje i jiný způsob nabíjení nejnovější řady iPhonů, ale my zde zdůrazňujeme přístup ovládacího centra.

Procento baterie na iPhone 11, iPhone 11 Pro a Pro Max. jak na to?

Pokud jste na iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro přešli ze staršího iPhonu 6s, iPhonu 7 nebo iPhonu 8, určitě vás mrzí, že se na stavovém řádku nyní nezobrazuje procento nabití. Přestože novější iPhony vydrží mnohem déle než starší iPhony, řada lidí bude chtít sledovat úroveň nabití i během dne.

READ  Přenos telefonního seznamu ze systému Android do systému Android. Přenos kontaktů z Androidu do Androidu přes Bluetooth

Kvůli výřezu na obrazovce ve stavovém řádku už není místo pro procenta nabíjení, ale Apple tento problém vyřešil trochu jinak. Procento nabíjení je nyní v kontrolní položce skryté.

Řešení problému nesprávně zobrazeného nabíjení na iPhonu

V dnešní době, kdy světu vládnou samostatná zařízení napájená z baterií, má nabíjení chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku zvláštní význam a hodnotu. V tomto ohledu patří problémy s výkonem baterie nebo s nabíjením jako takovým k nejčastějším a nejotravnějším. A produkty Apple nejsou výjimkou. Někteří uživatelé zjistili, že iPhone nezobrazuje úroveň nabití baterie správně, což způsobuje zmatek a nepříjemné situace. Naštěstí existuje řešení. V tomto článku se podrobně podíváme na to, co dělat, když iPhone správně nezobrazuje nabití baterie. Pojďme to zjistit. Pojďme!

V tomto článku vám poradíme, jak opravit zobrazení úrovně nabití baterie v telefonech iPhone

Uživatelé zařízení iPhone 6, 6S, 6S Plus si velmi často stěžují, že jejich zařízení nezobrazuje správně úroveň nabití baterie. Stane se, že v určitém okamžiku se ukazatel procenta nabití jednoduše přestane obnovovat, zatímco grafické zobrazení bude nadále fungovat, což samozřejmě uživatele dezinformuje.

Co tedy v této situaci dělat? Nejprve zajistěte telefonu přístup k internetu, může to být mobilní připojení (2G, LTE, 3G) nebo Wi-Fi. Pak přejděte do nastavení iPhone a vyberte možnost „Základní“. Nyní je třeba přejít do sekce „Datum a čas“ a nastavit přepínač „Automaticky“ do aktivní polohy. Vyčkejte pět až deset sekund a poté přepněte přepínač zpět do výchozí polohy. Dalším krokem je nucený reset iPhonu. Chcete-li iPhone násilně resetovat, stiskněte a podržte současně zamykací klávesu a tlačítko Domů, dokud se na tmavé obrazovce nerozsvítí jablko. Tento způsob pomáhá vyřešit problém s nesprávnou indikací úrovně nabití baterie v zařízeních iPhone 6, 6S.

Pro vyřešení problému proveďte nucený restart zařízení

Dalším častým problémem majitelů iPhonů (obvykle starších modelů: iPhone 5/5s, 4/4s) je, když úroveň nabití „skáče“. Jinými slovy, nyní se podíváte na displej a vidíte, že je telefon nabitý na 40 %, ale už o 5 minut později ukazuje ukazatel 4 %. Příčinami takové poruchy mohou být:

Как включить заряд в процентах на Айфоне. Где посмотреть на Айфоне заряд аккумулятора в процентах.

  • Používání čínských nabíjecích kabelů nebo jiných neoriginálních kabelů;
  • používání smartphonu při nízkých teplotách (teploty pod bodem mrazu mohou vážně ovlivnit výkon baterie);
  • opotřebení baterie, která ztratila většinu své kapacity, a nahrazení komponentů iPhonu nekvalitními čínskými součástkami.

Snažte se nevystavovat svůj přístroj nadměrnému chladu

Chcete-li tento problém vyřešit, začněte používat originální Lightning a pokud jste delší dobu v chladu, mějte smartphone v teplých kapsách. Pomoci může také kalibrace baterie. To opravdu není těžké. Stačí telefon několikrát úplně vybít a pak ho znovu nabít.

Как включить заряд в процентах iPhone 12, 11, XR, 8, 7 и других моделях

Pokud opět nefunguje, vybijte přístroj na nulu a poté jej znovu připojte k nabíjení ze sítě. I když indikátor ukazuje 100 %, nechte telefon pro jistotu ještě hodinu nebo dvě nabíjet. Poté proveďte vynucený restart podržením kláves zámku a domů. Tento postup opakujte dvakrát až třikrát. Takový přístup samozřejmě baterii neprospěje, ale co dělat, když se nabití zobrazuje nesprávně a telefon se prostě nedá normálně používat??

Nyní víte, jak vyřešit problémy s nesprávným zobrazením úrovně nabití baterie v zařízeních iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6 a 6s. Napište do komentářů, zda vám tento článek pomohl, podělte se o své zkušenosti s ostatními uživateli a zeptejte se na cokoli článek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS