Co dělat, když je iPad nabitý po dlouhou dobu a rychle se vypouští? Příčiny rychlého výboje a pomalé nabíjení iPadu

Mnozí věří, že je možné nabíjet a vybíjet zařízení Apple přesně stejným způsobem jako ostatní tablety, ale všechno je jiné. Tato technika je charakterizována rysy používání a péče o ni. Je škoda, že majitelé produktů „Apple“ o tom přemýšlejí pouze tehdy, když si všimnou, jak dlouho se iPad nabíjí.

Dlouho jsme byli zvyklí na skutečnost, že nové zařízení musí být zcela propuštěno a nabité několikrát v řadě. Tato taktika je dobrá pro telefony s niklovými bateriemi s „zapamatovacím efektem“ nabíjecího bodu, ale je nepřijatelná pro lithium, které lze kdykoli dobít. Doporučujeme jej nikdy vypustit do indikátoru pod 10%. Můžete tedy chránit baterii zařízení před předčasným selháním.

Nové verze tablet Apple používají vylepšenou verzi baterie, ale někteří majitelé mají otázku, proč je nabitá po dlouhou dobu. S přidáním nových funkcí a zvýšením paměti gadgetu vyžaduje mnohem více energie než jiné tablety. Je nutné jej účtovat několikrát déle.

Proces nabíjení se pokaždé prodlužuje a čas aktivní práce gadgetu je zmenšen? Stojí za to kontaktovat zkušeného specialisty, který bude provádět diagnostiku vysoce kvality a odhalit příčiny poruchy.

V našem SC můžete použít bezplatnou diagnostickou službu. Je zbytečné „hádat na kávu“, když váš gadget vyžaduje naléhavou opravu.

Komentáře 36

Kampaň, která zabila baterii, protože rodák se neroztahuje. Dlouho jsem jel s iPadem? Na iPadu je obtížné zabít baterii. Ale vzhledem k tomu, že se po celou dobu nabíjí, pak se bez problémů utratí jeho zdroj. Kongresy do centra Apple, Diagnostics.

Nedlouho jsem si toho všiml.Aplikace Battle Life ukazuje, že baterie je v dobrém stavu.15% opotřebení a 219 cyklů opětovného načtení.Baterie drží nádhernou, doma mohu sedět 10 hodin, abych sledoval YouTube a zasel v prohlížeči.Při použití 3G, zapnutí navigátoru a internetového rádia na nabíjení, je to pomalu, ale posaďte se.Tu noc jsem provedl experiment, nechal ho po dobu 9 hodin, ze 47% poplatku klesl na 10%.

Řekněte mi, jsou tu uživatelé, kteří jsou obviněni z účtování při použití a jak rychle to dělá?

ipad, nabíjí, dlouhou, dobu, rychle

Takový problém byl, ale bylo to v nabíjení. Používáte stejnou šňůru v autě i doma ? (USB nabíjecí kabel)

Rozličný.Ale kvůli experimentu jsem zkusil obojí.

Teď jsem se podíval na internet, takový problém nemáš. Kampaň, že všechny 3 iPad jsou tak propuštěny a to je jejich problém.

Četl jsem, že v demonstračních vzorcích se také posadí.Šel jsem do MVIDEO, je tam vzduch a profesionál.Myslím, že zdroje jsou tak spotřebovány obrazovkou sítnice.

Ano, četl jsem to samé. To údajně myšlenku výrobce a t.D. Vypadá to, že je to samotný iPad.

Ipad mini sítnice. V autě s zapnutým navigací a hudbou byl plně nabitý tablet připojený k nabíjení vypuštěn za 7 hodin jízdy. Koupil jsem si 12V-5V převodník na Ali s výstupem USB, tablet již není propuštěn.

Slyšel jsem o tom, moc děkuji, objednám si to.

Tento problém byl podrobně diskutován na fóru Ford. Problém skutečně existuje s pracovní navigací a geolokací. Výstupem je pravidelná navigace nebo instalace navigátoru, a nikoli tablet nebo stan místo sovy. Obzvláště relevantní na velké vzdálenosti. Sám byl navigován na iPhone-6 a Motorola d-turbo a plně potvrzuje-jsou propuštěni, i když se nabíjí.

Iphone 6 je v autě vesele nabitý, ale s problémem iPadu.

Mám iPad 2. Jako by to byla levná šňůra. Prakticky jsem se neúčtoval. Jedno procento za hodinu. Koupil jsem originál a všechno padlo na místo. Koupil jsem si v autě ne levné nabíjení a všechno je v pořádku, už si neberu levně. Buď se vaše baterie zlomila, nebo aktualizujte cvičení pro nový originál

Aktivně baterie jí geolokaci a navigátor. fakt.

Potřebuje 2 ampéry u vchodu. Dáte 1.Problém je tento, s největší pravděpodobností.

Zjevně čtete nepozorně.Přinesl jsem to domů a připojil jsem ho s rodákem, je propuštěn.

Nyní za půl hodiny to stojí nativní poplatek z domu s obrazovkou minimálního jasu.Na místě stojí poplatek.

Kupte si na Ali testera a provádějte měření, všechny otázky zmizí samy. Ani nativní nabíjení špatným kabelem nemusí poskytnout požadovaný proud nabití.

Ano, mluvím o tom. Pouze pro kontrolu samotného nabíjení budete také potřebovat odpor zatížení.

Výsledek je tento.Doma s původním účtováním.

To je odpověď, s požadovaným poplatkem 2,0a, ve skutečnosti máme 0,84a. Protože podobný proud a doma s původním nabíjením je problém s největší pravděpodobností v kabelu.Ano, na nejvíce nabitém zařízení v zapalovači cigaret je napsáno 1a, takže rozhodně nedá 2a.Stručně řečeno, musíte najít dobré zapojení, které dá s vaším rodám 10 Watt, který nabíjí aktuální blížící se 2A (1.6-2,0), poté si koupit dobrou nabíječku v autě 2A.Pokud s Ali, pak jsou zde osvědčené produkty, jsou tam poplatky a kabely.S.Aliexpress.com/nuev7nnqno především, ujistěte se, že kabelový problém s někým iPadem a zkontrolujte kabeláž s vlastním nabíjením. Pokud existují otázky. napište osobní, odpovím.

Dnes dal tomuto testerovi kolegu z práce, má iPad 4, dal mu 1.6 Jen jsem mu zapomněl dát jeho drát k ověření.Nabíjení automobilů má dva vchody, 1A a 2.1a, vloženo do 2.1, v 1a testeru ukazuje 0.5.Obecně doufám, že se jedná o drát, zkusím to.A dnes taková věc přišla.Díky za odpověď)

READ  Jak používat iPad jako druhý monitor. Jak nastavit iPad jako druhý monitor počítače Mac?

Zobrazit informace o používání baterie

Přejděte na nastavení baterie.

Informace o používání baterie a aktivity za posledních 24 hodin a do posledních 10 dnů.

Závěry a návrhy: Můžete vidět závěry o podmínkách nebo používání modelů, které způsobují konzumaci energie iPhone. Můžete se také seznámit s doporučeními pro snížení spotřeby energie. Pokud se objeví návrh, můžete jej stisknout a přejít na příslušná nastavení.

Poslední úroveň náboje: ukazuje, jak je baterie zcela nabitá a v poslední chvíli byla odpojena.

Úroveň baterie baterie (za posledních 24 hodin): Zobrazuje úroveň baterie, intervaly nabíjení a období, kdy byl iPhone v režimu nízkého výkonu a baterie byla propuštěna.

Používání plánu baterie (za posledních 10 dní): ukazuje procento baterií používaných každý den.

Schéma aktivity: ukazuje aktivitu v průběhu času rozdělenou na to, zda je obrazovka zapnutá nebo vypnutá.

Screen and Screen Shut: Zobrazuje celkovou aktivitu pro vybraný časový interval, když byla obrazovka zapnutá a kdy byla vypnuta. Posledních 10 dní ukazuje v průměru denně.

Aplikační baterie: ukazuje procento baterií používaných každou aplikací na vybraný časový interval.

Aplikační aktivita: Ukazuje množství času, kdy byla každá aplikace použita ve vybraném časovém intervalu.

Poznámka: Chcete.li zobrazit informace o baterii na určitou hodinu nebo den, klepněte na tento dočasný interval na grafice. Chcete.li zrušit výběr, klepněte na obrazovku mimo graf.

Obecné opravy pro vypouštění baterie iPad

Nyní, když víte, co způsobuje vypouštění baterie iPad, je čas zjistit, jak jej zastavit. Naštěstí je někdy odpověď jednodušší a méně technická, než si dokážete představit.

Odpojte aktualizaci aplikací na pozadí

Pamatujte na ty problematické aplikace, které vypouštějí baterii vašeho iPadu, i když je nepoužíváte? Měly by být vaše první zastávka, pokud jde o prodloužení výdrže baterie iPadu. Ačkoli nejjednodušší možností je pouze je odstranit, pokud je potřebujete (nebo je chcete jen opustit), stále existuje naděje: můžete pouze zakázat aktualizaci na pozadí aplikací.

Co je aktualizace aplikace na pozadí? Přemýšlejte, jak se vaše aplikace pošty dozví, že jste právě obdrželi novou zprávu. Aplikace pravidelně rozhovory s poštovním serverem a poté vám pošle oznámení, jakmile nový e.mail vstoupí do vaší poštovní schránky. Pohodlné? Ano! Baterie iPad je silně vypouštěna? Také ano.

Pro důležité aplikace, jako je váš e.mail, je neuvěřitelně užitečné umožnit aktualizaci vašich aplikací na pozadí. Některé aplikace to však mohou dělat příliš často. Ve skutečnosti můžete mít desítky aplikací, které provádějí aktualizaci na pozadí bez vašich znalostí každých pár sekund, což nakonec zabije vaši baterii.

Chcete.li zakázat aplikaci pro spuštění aktualizace na pozadí, přejděte na „Nastavení“ „hlavní“ „Aktualizace aplikace na pozadí“ a poté tuto funkci vypněte v problematických aplikacích, které utratí nabíjení baterie.

Obnovit iPad

Vypněte se a pak se znovu zapněte. toto je stará, ale užitečná rada k odstranění problémů z jednoho důvodu: funguje to. Restartovat iPad a dát mu rychlý technologický úder:

Pro iPad bez tlačítka „Domů“: Stiskněte a podržte tlačítko horního tlačítka a „hlasitost“, dokud se neobjeví posuvník „vypnutí“, poté jej přetáhněte doprava. Pro nucené restart rychle stiskněte a uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti. Poté rychle stiskněte a uvolněte tlačítko Redukce objemu. Nakonec stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud není zařízení restartováno.

Pro iPad s tlačítkem „Domů“: Stiskněte a podržte horní tlačítko, dokud se neobjeví posuvník „vypnutí“, poté jej přetáhněte doprava. Pro nucené restartování stiskněte a podržte tlačítka „Domů“ a „Horní (nebo boční)“, dokud se zařízení restartuje.

Aktualizujte svůj iPad

Stejně jako starý.módní restart, někdy vše, co šokujete iPad baterii, je nutit ji chovat, je vytvořit poslední aktualizaci iOS.

ipad, nabíjí, dlouhou, dobu, rychle

Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“ „základní“ „aktualizace softwaru“ a poté nainstalujte aktualizaci, pokud je k dispozici.

Resetujte svůj iPad

I po vypnutí aktualizace na pozadí aplikací a restartování nebo aktualizace iPadu může stále bojovat proti vypouštění baterie. Když k tomu dojde, vaše poslední linie ochrany může být vše od nuly. Nebo, jinými slovy, resetujte do továrního nastavení.

Chcete.li obnovit nastavení továrny na iPad, přejděte na „Nastavení“ „základní“ „resetovat“ „Vymažte veškerý obsah a nastavení“ „Otřete iPad“ a znovu klikněte na „Otřete iPad“ a potvrdíte.

Mějte na paměti, že reset do nastavení továrny vrátí váš iPad do jeho počátečního nastavení a odstraní absolutně vše na vašem zařízení. Použijte tedy resetování k nastavení továrny pouze jako poslední pokus. Pokud se stále rozhodnete po této cestě, nezapomeňte přesunout všechny důležité soubory z iPadu a ujistěte se, že máte záložní kopii zařízení, uloženou někde před stisknutím tlačítka.

Malé opravy?

Někteří odborníci doporučují vyzkoušet několik malých oprav, například změnit způsob přijímání dopisů nebo jiných nepochopitelných věcí. Tyto malé problémy však nejsou téměř nikdy příčinou významné kategorie baterie. Pokud jste zkontrolovali stav baterie a provedli jsme čtyři korekce popsané výše, abyste zjistili, že baterie iPad je stále rychle propuštěna, možná budete potřebovat novou baterii.

Iphone (iPad) je rychle propuštěn? Eliminujte důvod za 1 minutu!

Bez ohledu na verzi iOS se uživatelé vždy dostali do situace, kdy je iPhone rychle propuštěn. Navíc tento problém vyvstává pro docela mnoho lidí, ale ne mnoho z nich věnuje pozornost a ne okamžitě.

V tomto článku vám řeknu, jak se zbavit tohoto neštěstí a vrátit baterii iPhone „výdaje na test“. Mimochodem, informace v tomto článku se také vztahují na iPad tablety.

V mém případě jsem si náhodou všiml, že zájem o zbytkový měřič náboje začal nějak rychle zmizet. Dokonce jsem začal provádět experimenty: účtoval jsem baterii iPhone na 100% a nechal ji po celou noc na stole.

A co byste si mysleli? K mé velké lítosti, experimenty potvrdily mé obavy. iPhone opravdu rychle propustil neobvykle.

V noci (asi 7 hodin) jsem ztratil více než 20% nabití baterie. To je za předpokladu, že telefon nebyl vůbec použit a byl v režimu snížené spotřeby energie. Byla to jen katastrofa! Co dělat?

READ  Jak se připojit k iTunes, když je iPad blokován. Oprava chyby iTunes pomocí aplikace tenorshare tunescare

Existuje neplánovaná oprava iPhone nebo problém spočívá v softwaru? Celá spousta otázek, na které jsem kontaktoval internet, se mi v hlavě rojil. A to je to, co se mi podařilo najít.

Jde o to, že někde v „hloubkách iOS“ může existovat konflikt, který částečně vylíhne jednu z aplikací, která zase začne intenzivně „jíst energii“.

T.E. Zdálo se, že všechno je normální a telefon používáte jako obvykle, ale v jednom okamžiku začne „pohltit“ nabité ionty lithia neuvěřitelnou rychlostí.

A všimněte si, že to vše se děje bez zjevného důvodu, bez ohledu na verzi iOS a model vašeho iPhone. Můj iPhone začal rychle vypouštět a 5.Jeden.1 a na iOS 6.Jeden.3 a na iOS 7.0.6. Nedávno vyšel firmware iOS 7.Jeden. Myslím, že v něm budou stejné nedostatky.

Nyní se pravděpodobně zeptáte „co dělat, když je iPhone rychle propuštěn?““. Odpověď je vždy jedna. „Postupujte podle pokynů níže.““

Pokud váš iPhone začne rychle vybírat, musíte vyčistit obsah RAM (zavře všechny aplikace) a přísným způsobem přetížit zařízení.

A nyní podrobněji pro ty, kteří nechápou, co mají:

Krok 1. Zavřete všechny otevřené aplikace na iPhone. Za tímto účelem dvojitým stisknutím tlačítka domova zavoláme multitasking panel, kde zavřeme všechny aplikace připomínáme ikony nahoru.

Pozornost! Zavřeme absolutně všechny aplikace. Měla by zůstat pouze domovská obrazovka.

Krok 2. tvrdé přetížení iPhone. Chcete.li to provést, upněte domácí tlačítka současně (kulaté tlačítko pod obrazovkou) a napájení (v horní části telefonu). Držíme obrazovku až do obrazovky (přibližně 7 sekund).

Pokud metoda nepomohla výše, je možné, že problém s železem (baterie nebo nabíjecí řadič). Propojení článků níže vám pomůže zjistit.

To je vše, co bylo nutné udělat. Celý postup trvá přesně jednu minutu. Nyní váš iPhone projde celou noc a nebude propuštěn o více než 3%. Kontrolovány!

ipad, nabíjí, dlouhou, dobu, rychle

Proveďte tento postup nejméně jednou za tři měsíce A nezapomeňte, že baterie a baterie jakýchkoli zařízení jsou spotřební materiál, t.E. V průběhu času ztratí své vlastnosti a vyžadují výměnu.

Pokud se pro vás článek ukázal jako užitečný. sdílejte jej se svými přáteli na sociálních sítích. Nechť jejich iPhone není tak rychle propuštěn.

Odpojení geolokačních služeb

Způsoby, jak problém odstranit

Pokud jste unavení, že se iPad nabíjí po dlouhou dobu, dodržujte určitá doporučení pro úsporu energie na zařízení. Zároveň byste měli věnovat pozornost:

  Zobrazit. Pokud správně nakonfigurujete jas, můžete výrazně snížit spotřebu baterie. Světlá obrazovka samozřejmě využívá více energie. Chcete.li nastavit displej, musíte přejít na „Nastavení“, bod „Obrazovka a jas“. Poté by se měl objevit posuvník, se kterým můžete změnit úroveň jasu.

 • 3G adaptér. Pokud zařízení nebudete používat, je lepší jej vypnout, protože ve stavu zařízení zařízení spotřebovává více než náboj.
 • Bluetooth. Když je tato možnost zapnutá, zvyšuje se také spotřeba baterie. Chcete.li to odpojit, musíte jít do „Nastavení“, položky „Bluetooth“ a přesunout posuvník do stavu „OFF“.

Doporučení od výrobce

Pokud uživatel po provedení výše uvedených tipů uživatel stále klade otázku, proč se iPad pomalu nabíjí, je lepší kontaktovat oficiální stránku společnosti „Apple“, sekci „podpora“. Zde doporučí provést určitý postup:

 • Za prvé, stojí za to zkontrolovat, zda dojde k poškození kabelu a adaptéru USB.
 • Pokud nabijete iPad z jednoduché výstupy na zeď, musíte se ujistit, že kabel a adaptér USB jsou vyrobeny ve správném připojení k kabelovému zásuvce.
 • Zkuste změnit vývod.
 • Vyčistěte port nabíječky ve spodní části zařízení a poté pevně vložte kabel pro nabíjení do zásuvky.
 • Dejte tablet nabitý po dobu 30 minut. Pokud iPad stále neodpovídá, musíte jej násilně restartovat (současně stiskněte a držíte klíče „Sleep/Awakening“ a „Home“ do 10 sekund, než se objeví logo společnosti).

Pokud všechny tyto manipulace nepomáhají, musíte vzít iPad, adaptér a kabel buď do servisního centra „Apple“, nebo do maloobchodního obchodu Apple.

Mimochodem, výše uvedená doporučení jsou také vhodná, pokud je váš iPad 3 pomalu nabitý.

Použijte alespoň některé z těchto tipů a můžete výrazně uložit zdroj baterie.

Ipad je velmi rychle propuštěn

A získejte nejlepší nabídky od důvěryhodných mistrů.

 • Porovnejte ceny a vyberte ty nejlepší podmínky
 • Odpovědi pouze od zúčastněných specialistů
 • Neztrácejte čas na komunikaci s zprostředkovateli

Pokud se váš iPad rychle vypouští, funguje to maximálně 8 hodin, je čas jednat: přejít do servisního střediska Apple, zavolejte do hlavního domu nebo eliminujte problém sami.

Kapacita baterie je navržena pro 10 hodin provozu při používání sítě Wi-Fi, přehrávání hudby a videa. Pokud pracujete prostřednictvím mobilních sítí, 9 hodin. limit. Ale když baterie sedí za šest hodin nebo dříve a nespustíte zdroj.intenzivní software (například komplex tři.rozměrné hry).nemůžete čekat. Jinak dříve nebo později může přijít situace, když je iPad propuštěn a nezapne se.

Možná tablet nedrží nabíjení dobře kvůli chybám v nastavení nebo nesprávné operaci softwaru. Pak můžete problém rychle odstranit a používat zařízení bez omezení.

Proč baterie sedí. možné důvody

Lithium-iontové baterie nainstalované v pomočkách Apple jsou nabité co nejdříve a pracují po dlouhou dobu, ale stále mají omezenou životnost (asi 500-1000 cyklů). Jedním z důvodů, proč může být iPad propuštěn velmi rychle i v pohotovostním režimu, je přirozené opotřebení baterie. Situace je naprosto normální, pokud používáte tablet 1-1,5 let.

Další věc je, když baterie nedrží nabíjení dobře po 2-3 měsících po nákupu. Pak je snad porucha výsledkem manželství v továrně. V tomto případě byste měli připsat gadget prodejci „Apple“ technologie. musí opravit iPad (například vyměnit baterii) v rámci záruky.

Rovněž snižování výdrže baterie neustále na režimech:

Různé programy na pozadí spotřebovávají hodně energie, zejména ty, které používají geolokační služby a neustále aktualizují obsah.

READ  Jak otevřít soubor ZIP na iPadu

Ipad často rychle vypouští v důsledku nesprávného nastavení jasu. Různé funkce („Sledování fitness“, „Push“, ekvalizér) také výrazně zvyšují spotřebu energie tabletu.

Dalším běžným důvodem porušení iPadu je absence aktualizací (s každou novou verzí softwaru Apple zlepšuje technologii úspory energie). Načítání nového operačního systému však může také oklamat očekávání. Chyby (závady a chyby) vývojářů někdy negativně ovlivňují nabíjení baterie.

Problémy s nabití baterie mohou stále nastat v důsledku mechanických vlivů (šoky, pády) a pronikání vlhkosti (například pokud jste na gadget rozlili čaj, šťávu, kávu nebo vodu). Pokud se po tomto případě po úplném vybíjení nepobírá iPad, je možné, že případ je v jiných náhradních dílech: smyčka baterie, konektor na základní desce nebo vlak napájecího konektoru (synchronizace). Po zaplavení tekutinou nelze tablet použít, musíte ji okamžitě vzít na kvalifikovaného mistra. Specialista musí vyschnout všechny detaily gadgetu, zabránit korozi, čistým kontaktním platformám, cest a nohou mikrocistů.

Pokud se baterie nezapne nebo nabití drží poplatek, ale paralelně. oteklé, naléhavě kontaktujte odborníky. Pokusy o samostatnou změnu baterie a zpoždění opravnou povedou pouze k poškození obrazovky, základní desky a dalších podrobností iPadu.

ipad, nabíjí, dlouhou, dobu, rychle

Nastavení iPadu doma

Předtím, než hledáte Master Apple Opravy nebo přejděte do autorizovaného servisního centra, zkuste změnit nastavení. Nejprve zmenšíte jas obrazovky nebo použijte funkci „auto.yarda“.

Dále byste měli vypnout další vizuální efekty iOS: Přejděte na „Nastavení“. „Basic“. „Universal Access“ a dotkněte se posuvníku „redukčního pohybu“. Baterie se může také posadit kvůli nesprávnému provozu doprovodu pohybů. Vypne se podle následujícího algoritmu:

Měli byste také odpojit ekvalizér a další funkce a režimy: Bluetooth, Wi-Fi, „Push“, „Location Services“, „Obsahujte aktualizaci“. Ipad auto.lock, naopak, musíte se zapnout.

Aby byl iPad propuštěn co nejpomale. Radikální způsob, jak vyložit všechny zbytečné aplikace:

 • Připojte gadget k síti (použijte pouze původní nabíječku)
 • Zároveň klikněte na domov a sílu
 • Udržujte tlačítka, dokud neuvidíte logo Apple na obrazovce
 • Počkejte na načítání operačního systému

V iOS osmé verze najdete aplikaci, která sami utrácí hodně energie. Way: „Nastavení“. „základní“. „Statistika“. „Použití baterie“. Nezapomeňte stahovat a nainstalovat nový software v Apple Store (buďte opatrní u nelicencovaného softwaru, protože to může způsobit mnoho chyb).

Fáze profesionálních oprav gadgetu

Pokud nastavení iPadu, vykládání zbytečných programů nepřineslo správný výsledek, měli byste vyhledat pomoc od profesionálů. Podezření na tovární manželství tablet pro prodejce nebo v autorizovaném servisním středisku jej opravit zdarma. Nechcete ztrácet čas na cestě, jinak jsou porušeny záruční podmínky (například k problému došlo po aktualizaci softwaru, které nefulty, mechanické poškození nebo vstup do tekutiny). Objednejte služby Yudu.

 • Masters jdou domů s profesionálními nástroji a originálními komponenty Apple
 • Soukromí obchodníci a firmy podléhají ověřovacímu postupu (ověření dat), interagují se zákazníky bez zprostředkovatelů
 • Účinkující provádějí rychlou opravu iPadu, ale stanovíte minimální ceny
 • Profesionálové probíhají nepřetržitě o víkendech a svátcích

Soukromí specialisté a zaměstnanci organizací registrovaných v Yudu mají rozsáhlé zkušenosti. Pomohou, i když iPad drží poplatek špatně, poplatky po dlouhou dobu nebo jsou zcela propuštěny.

Zatímco doma nebo v kanceláři, můžete pozorovat pokrok umělce Yudu. Nejprve diagnostikuje iPad (s výjimkou selhání AKB, důvod, že nabíjení bylo řízeno, může být na systémové desce spodní smyčka nebo ovladač řízení výkonu). Pokud je problém v baterii, Master jej změní v několika fázích:

 • Pochopit zařízení
 • Odpojí smyčky (reproduktory, tlačítka, kamery atd.)
 • Vypne se a extrahuje základní desku
 • Odstraní starou baterii a nainstalujte novou
 • Shromažďuje tablet v opačném pořadí

Jak je porucha odstraněna: iPad 4 je rychle propuštěn

Когда сильно греется iPad 4 или очень ыыстро разржжается, стоит ызызвать. Vezme zařízení ke službě Zhsmoskoskok. Najde naši adresu v kontaktech.

Jakmile předáte zařízení, poskytneme takové služby:

 • Určíme, proč se iPad 4 začal vypouštět velmi rychle. Diagnóza je zdarma.
 • Rychle definujeme rozklad. Řekněme, že je to vadné a jak obnovit práci, jak eliminovat rozpad. Víme, co dělat.
 • Provádíme opravy vysoké kvality se zárukou.
 • Náklady jsou v cenovém seznamu. Zavolejte operátorovi, poradí vám.

Naši pánové vědí, proč je tablet velmi vyhřívaný nebo propuštěn. Provedeme naléhavé opravy v servisním středisku GSMMoskov a nebudete za to muset přeplatit.

Tvrdíte problém, když se iPad Mini 2 rychle vypouští? Nevím, proč došlo k poruše a co v této situaci dělat? Pomůžeme vám zjistit, proč se iPad Mini 2 začal vypouštět velmi rychle. Naši inženýři vědí, jak odstranit zhroucení, bez ohledu na to, jak obtížné to je.

Popis poruchy a metody eliminace:

 • Důvodem, proč iPad Mini 2 funguje méně než obvykle, je obvykle porucha své baterie, mohla ztratit svou kapacitu. V tomto případě lze problém snadno odstranit výměnou baterie. Pokud je s baterií v pořádku, ale zařízení stále rychle ztratí svůj náboj, měli byste určitě diagnostikovat samotný tablet.
 • Nepanikařte, pokud je váš gadget zahříván při nabíjení nebo během konverzace. Toto je normální jev, protože v těchto situacích dochází ke zvýšené spotřebě, což přispívá ke skutečnosti, že iPad Mini 2 je zahříván. Pokud jste si všimli, že za jiných okolností je iPad Mini 2 velmi horký, pak byste neměli opustit takovou situaci, nezapomeňte se obrátit na specialistu.

Pokud chcete, aby váš počítač iPad Mini 2 tablety dostával opravy s vysokou kvalitou pomocí originálních komponent a se zárukou po dobu 1 roku, doporučujeme, abyste kontaktovali naše servisní centrum Apple.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS