Co dělat, pokud inteligentní hodinky nevidí SIM kartu?

Pokud při instalaci SIM karty v inteligentních hodinách, gadget nevidí kartu, může existovat několik důvodů: karta je nastavena nesprávně. V blízkosti slotu je obvykle nakreslena správná poloha SIM karty (kde by měla být strana s úhlem řezu). Žádost o kód PIN nebyl odstraněn.

Řešení problému „hodinky nejsou připojeny“ nebo „žádné síťové zařízení“:

 • Zkontrolujte zůstatek na mapě SIM Watch a dostupnost internetu.
 • Zkontrolujte, zda jsou hodiny zahrnuty a signál mobilní sítě je zobrazen na displeji hodin, ikona výměny dat se sítí je aktivní
 • Zkontrolujte IP adresu a v případě potřeby nastavte správnou.

Jak zjistit, že na hodinách není internet?

Na displeji hodinek není žádná ikona „internetu“ (ikona internetu vypadá jako „⇅“ nebo „e“ v závislosti na modelu hodinek)

Když se pokusíte ovládat hodiny v aplikaci SeRacker, objeví se chyba „Žádné síťové zařízení“

Stává se, že neexistuje internet z přírodních důvodů, najednou. Například jste v zóně se špatným povlakem. Počkejte několik minut. pokud se internet neobjeví, pokyny vám pomohou níže.

inteligentní, hodinky, nevidí, kartu

Jak nainstalovat aplikaci na čínské inteligentní hodinky?

Chcete.li se dostat do nastavení dotykových hodin bez tlačítek, měli byste na obrazovce udělat 10 rychlých doteků. Taková řada kliknutí je zajištěna, aby se po náhodném doteku nechodilo do nastavení. Poté, co se dostane do nastavení, je první věcí nastavit aktuální hodinu.

READ  Hodinky se nepřipojí k iPhonu. Jak vyřešit potíže s iPhonem XR, který se nesynchronizuje s hodinkami Apple Watch?

Jak aktivovat SIM kartu na inteligentních hodinek?

Chcete.li připojit hodiny k telefonu, musíte projít řadou kroků:

 • Zakupte správnou SIM kartu a nakonfigurujte ji;
 • Třídit baterii zařízení;
 • Zapněte gadget;
 • Určete identifikátory: ID a IMEI;
 • Nést smartphone;
 • Zkontrolujte synchronizaci.

Jak odstranit heslo ze SIM karty?

Přejděte na aplikaci „Nastavení“ na vašem smartphonu Android. Dále přejděte do části Nastavení bezpečnosti. V této části musíte přejít do pododdílu „Blokující SIM karta“. Poté je v bodě stejného názvu („blokování SIM karty“) nutné odstranit krabici nebo přesunout posuvník do neaktivního režimu.

inteligentní, hodinky, nevidí, kartu
 • Když jsou inteligentní hodiny vypnuty, stiskněte a podržte horní tlačítko a povolte zařízení.
 • Když vložíte inteligentní hodinky k nabíjení, automaticky se zapnou.

Jaká sim karta je potřebná pro chytré hodiny?

Funkce inteligentních hodinek vám umožňuje reagovat na hovor a vzít SMS-KU, aniž byste přerušili řízení a bez zastavení tréninku v tělocvičně. Chcete.li plně používat hodinky, stačí si koupit SIM kartu a správně ji vložit Existují tři formáty:

Řešení problému „hodinky nejsou připojeny“ nebo „žádné síťové zařízení“:

 • Zkontrolujte zůstatek na mapě SIM Watch a dostupnost internetu.
 • Zkontrolujte, zda jsou hodiny zahrnuty a signál mobilní sítě je zobrazen na displeji hodin, ikona výměny dat se sítí je aktivní
 • Zkontrolujte IP adresu a v případě potřeby nastavte správnou.

Jak nabíjet inteligentní dítě

Na webech na webu můžete vidět informace, že inteligentní dítě Watch nelze účtovat z notebooku. Zařízení je však vybaveno kabelem USB.

Je nutné zajistit, aby síla poplatku vstupujícího do příslušenství nepřesáhla 1-2 amp. Můžete použít nabíječku třetí strany, která splňuje výše uvedené požadavky. Také jsme psali pokyny, jak správně načíst.

Proč jsou hodiny hodinek inteligentních dítěte rychle propuštěny?

Nabíjení baterie je zpravidla dostatečné po dobu 2-3 dnů, v závislosti na nastavení aktualizací geolokace. Pokud je parametr nastaven „každou minutu“, bude baterie sedět rychleji. Doporučuje se nastavit „normální režim, každých 10 minut“.

READ  jak odebrat kartu z obsluhy na iPhonu. Které karty aplikace podporuje

Kromě toho může být příčinou rychlého vypouštění zařízení častý výměna textových a hlasových zpráv nebo přijímání SMS od operátora mobilní sítě (je třeba je vypnout v nastavení SIM karty nebo voláním operátora). Špatná.kvalitní baterie může také zničit práci hodin.

inteligentní, hodinky, nevidí, kartu

Jak vložit SIM kartu do elary?

Po provedení všech těchto jednoduchých operací lze SIM považovat za připravenou k instalaci v inteligentních hodinách. Způsob umístění zařízení do slotu se může lišit v závislosti na výrobci. U nejpohodlnějších modelů SIM je vložen do speciálního slotu na boku, zatímco na ostatních je umístěn do štěrbiny pod baterií.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS