Typy widgetů

Jak bylo zmíněno na začátku, widgety mají mnohem širší škálu funkcí než čas nebo počasí na domovské obrazovce. Nejlepší widgety pro Samsung Smart TV jsou ty programy, které uživateli poskytují maximální pohodlí při sledování televize. Dělí se na následující funkční typy:

 • Stránky, kde si můžete objednat video na vyžádání. V angličtině to zní jako VOD (Video on Demand). video na vyžádání;
 • Služby pro služby IPTV (sledování televizního a video obsahu online). Chcete-li widget používat, musíte načíst seznamy skladeb s kanály. Existují placené i bezplatné služby;)
 • Jakékoli informační zdroje. Od zpráv po počasí;
 • hry a aplikace s kontextem zábavy;
 • vzdělávací stránky. Například se učit cizí jazyky;
 • služby, které umožňují sledovat 3D filmy ve vysokém rozlišení 4K;
 • sociální sítě: , YouTube atd.;
 • Aplikace pro hlasové a video hovory. Nyní můžete volat své rodině a přátelům prostřednictvím televizoru a vidět je na velké obrazovce.

Toto není celý seznam aplikací. Mnohem více zjistíte sami, až se seznámíte s tím, jak widgety instalovat a fungovat.

Nastavení pro řadu “ F “ 2013

Stiskněte tlačítko MENU na dálkovém ovladači. Pokud je dálkový ovladač citlivý na dotyk, stiskněte více, vyberte nabídku.

Zadejte své přihlašovací jméno. Heslo ponechte prázdné. Pokud budete vyzváni k zadání hesla, zadejte sso1029dev! (S vykřičníkem).

Klepněte na dálkový ovladač Smart Hub. Vybrat doplňky.aplikace.

Vyberte parametr. Vyberte možnost spustit synchronizační aplikaci.(Spustit synchronizaci aplikací)

Pokud ukončíte aplikaci Smart-TV, widgety se nezobrazí.

Jak nainstalovat widgety na Samsung Smart TV z USB flash disku

Moderní Smart TV, jako je například Samsung Smart TV, je zařízení, které se svými funkcemi blíží plnohodnotnému počítači. Jeho možnosti se rozšiřují instalací dalších aplikací, tzv. widgetů.

instalace, widgetu, televizoru, samsung, smart

Vzhledem k tomu, že je Smart-TV připojen k bezdrátové síti a má tak přístup k internetu, lze widgety instalovat a aktualizovat přímo prostřednictvím tohoto připojení.

READ  Jak vytvořit síť mezi dvěma počítači

Existuje však i jiný způsob. Widgety lze do Smart TV nainstalovat pomocí externí paměťové karty. Pokud se vyskytnou potíže, obraťte se na servisní středisko televizorů Samsung.

Instalace widgetů prostřednictvím USB klíče na Samsung Smart TV

Nejdříve je třeba vytvořit instalační flash disk. Paměť USB musí být naformátována tak, aby byla čitelná pro Smart TV. Musí být naformátován ve formátu FAT32 s jedním oddílem.

Potřebný widget si stáhněte z oficiálních webových stránek nebo z jiného, ale spolehlivého zdroje. Poté přeneste archiv zazipovaných souborů na USB flash disk.

Připojte disk USB k zásuvce USB označené HDD. To je důležité, aby jej televizor sám rozpoznal. Druhé označení je pro připojení myši a klávesnice.

instalace, widgetu, televizoru, samsung, smart

Aby bylo možné instalovat aplikace z USB flash disku, musí být v televizoru nainstalován speciální software NstreamLmod widget. Umožňuje pohodlně otevírat a přehrávat seznamy skladeb se soubory.

Spusťte NstreamLmod a vyberte „USB scanner“.

Po výběru jednotky flash se zobrazí seznam stažených archivů widgetů. Kliknutím na archiv widgetu jej nainstalujte a počkejte na dokončení procesu.

Nyní televizor vypněte a zapněte, po přihlášení do aplikace Smart Hab uvidíte nainstalované aplikace označené jako Uživatel.

Tímto způsobem budete moci snadno a rychle nainstalovat nové widgety do svého televizoru Samsung Smart TV. Zdroje widgetů vybírejte zodpovědně, protože chybný software widgetů může poškodit televizor a ovlivnit jeho výkon. Nejlepším řešením je zakoupit oficiální widgety od jejich výrobců. V takovém případě nehrozí, že byste kvůli chybnému softwaru přišli o funkčnost svého Smart TV.

Svůj dotaz můžete položit našemu servisnímu středisku telefonicky nebo napsáním dotazu do formuláře pro zpětnou vazbu.

Mohlo by vás také zajímat

Instalace widgetu do zařízení Samsung C a B

Při tomto způsobu instalace aplikace do řady B a dalších televizních seriálů mějte na paměti, že všechny aplikace, které byly nainstalovány dříve a jsou označeny jako „uživatelské“, budou odstraněny. Pokud o ně nechcete přijít, měli byste si uložit seznam jejich instalačních souborů, abyste je mohli později obnovit.

Chcete-li do televizoru řady C nebo B nainstalovat widgety, musíte nejprve vytvořit uživatele, který se od této chvíle bude jmenovat „Develop“. K tomu potřebujete:

Nyní přejděme přímo k instalaci widgetu pro zařízení Samsung řady B a C.

 • Restartujte televizor;
 • Stiskněte tlačítko „Internet TV“ a potom „A“;
 • Vyberte právě vytvořeného uživatele a zadejte kód PIN pro přihlášení;
 • Přejděte do nabídky a přejděte do nastavení widgetu;
 • Nyní vyberte položku „Vývojář“ a v ní položku „Nastavení IP adresy“;
 • Zde je třeba zadat požadovanou IP adresu, nebo pokud ji neznáte, zadejte 5.45.116.112 a uložit;
 • Nyní přejděte zpět do části „Vývojář“, vyberte možnost „Synchronizovat uživatelské aplikace“ a potvrďte volbu kliknutím na tlačítko „OK“.
READ  Vytvoření účtu Apple ID bez karty. Vytvořte pro své dítě

Postup instalace z jednotky flash

Instalace softwaru z flash disku je dostupná pouze u některých řad televizorů Samsung, zejména u některých modelů řady J. V počítači je třeba naformátovat USB disk na FAT32, pak vytvořit složku „userwidget“ v kořenovém adresáři disku a umístit do ní dříve stažené widgety. Poté je třeba připojit USB disk k přijímači a přejít do sekce „Smart„. Zařízení rozpozná USB disk a vyzve vás k instalaci dostupných aplikací. Po instalaci je třeba přijímač restartovat. Veškerý nainstalovaný obsah se tedy zobrazí v části „Moje aplikace“.

Co je televizní aplikace (widget)?

Widget pro TV je program navržený speciálně pro snadné použití na širokoúhlém televizoru s dálkovým ovládáním.

Obecně platí, že cokoli si přeje vaše srdce. Widget můžete nainstalovat z flash disku, na který je třeba stáhnout soubor aplikace prostřednictvím počítače, a poté jej připojit k televizoru. Také přímo přes internet, online.

Jelikož společnosti Samsung a LG používají odlišné operační systémy, Tizen a WebOS, aplikace z jednoho systému nebudou vhodné pro instalaci do druhého. Pro každou značku musíte najít vlastní aplikace, a to i pro zobrazení stejné služby.

КАК УСТАНОВИТЬ ПРИЛОЖЕНИЯ НА СМАРТ ТВ SAMSUNG Tizen Studio ОТ СКАЧИВАНИЯ ДО ЗАПУСКА ПРИЛОЖЕНИЙ НА ТВ

V dnešní době programátoři aktivně a široce implementují cloudové technologie, takže aplikace Smart TV nezabírají v televizoru mnoho místa, veškerý hlavní obsah se načítá podle potřeby ze vzdáleného serveru vývojáře.

Díky tomu můžete nainstalovat poměrně velké množství programů a her, aniž by to mělo vliv na rychlost televizoru. Zároveň jsou optimalizovány pro nepříliš výkonný hardware, na kterém často není možné správně zobrazit stejně kvalitní filmy v běžném televizním prohlížeči.

Instalace standardu

Chcete-li aplikaci nainstalovat, musíte přejít do nabídky Smart TV (SmartHUB, dostanete se tam stisknutím červeného tlačítka na dálkovém ovladači).Do vyhledávacího pole zadejte název widgetu. Poté aktivujte vyhledávání a postupujte podle automatických pokynů.

Po dokončení procesu ukončete obchod. nově nainstalované widgety jsou viditelné v záložkách.

Pokud se takto nenainstaluje, můžete ji zkusit (po kontrole připojení k internetu) nainstalovat z USB flash disku.

Samsung

Standardní widgety se instalují prostřednictvím obchodu Samsung Apps. U aplikací třetích stran je situace o něco složitější. Společnost Samsung omezila možnost jejich instalace, ale tento zákaz lze obejít. K instalaci widgetů třetích stran budete potřebovat USB disk. Formátování na FAT32. Za tímto účelem:

instalace, widgetu, televizoru, samsung, smart

Připojení paměti USB k počítači.

READ  Zvuk oznámení Samsung s10

Otevřete „Počítač“ a klikněte pravým tlačítkem myši na jednotku.

Vyberte možnost „Formát“.

Vyberte systém souborů FAT32.

Formátování odstraní z paměťové karty všechna data. Nyní je třeba připravit jej k instalaci widgetu na Samsung Smart TV.

Vytvoření složky „userwidget“.

Smart tv от samsung. Как реально работает ?!

Stáhněte si archivy s widgety a vložte je do složky bez rozbalování.

Instalace widgetů z paměti USB se spustí automaticky a skončí zprávou „Balíček je hotový“. Poté se v nabídce Smart TV objeví nový widget.

Подключение SMART TV телевизора SAMSUNG к интернету

Kromě toho lze widgety na Samsungu stahovat pomocí IP.adresa:. Stiskněte tlačítka „Smart Hub“ a „A“. Zadejte uživatelské jméno „develop“. Heslo je automaticky vyplněno u všech modelů kromě řady F, u televizorů této řady je třeba použít klávesu „sso1029dev“!“.

Dále je třeba stisknout tlačítko “ Nástroje „, abyste se dostali do nastavení, přejděte do sekce „Vývoj“, zaškrtněte řádek „Nastavení IP“ a zadejte adresu aplikace, kterou chcete nainstalovat.

Ve službě LG Apps TV jsou k dispozici standardní widgety. Pokud však potřebný widget nenajdete, můžete si stáhnout a nainstalovat aplikace třetích stran. To se provádí pomocí jednotky flash:

 • Stáhněte si archiv widgetů LG do počítače. Stahujte aplikace z důvěryhodných zdrojů, abyste předešli poškození systému.
 • Zkontrolujte systém souborů na disku USB. Musí být naformátován na FAT32.

Rozbalte obsah archivu do kořenového adresáře paměti USB.

Televizory LG mají několik omezení. Widgety lze spustit pouze v případě, že je připojen disk USB. Některé USB.Paměťové karty USB nemusí být vhodné pro instalaci aplikací a televizory s pouze jedním USB.Widgety nemusí být možné spustit.

Co jsou widgety pro Samsung Smart TV, kde je stáhnout a jak je nainstalovat??

Widget Smart TV je aplikace, která poskytuje určitou funkci. Může jít o jednoduchou úlohu, jako je zobrazení času na ikoně, nebo o složitější program, například okno chatu. Widgety výrazně zjednodušují řadu procesů: přihlašování do systému, rychlý přístup k části nabídky nebo aplikace. K dispozici jako virtuální klávesnice atd.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS