Poslové pro tablet

Messenger je nejen moderní způsob komunikace mezi lidmi, ale také hlavní konkurent mobilních operátorů. Statistiky za rok 2015 ukázaly, že ruští operátoři přišli o více než 20 miliard korun kvůli Viberu a WhatsAppu. Tento nebývalý nárůst popularity messengerů je způsoben absencí poplatků za SMS a hovory. Hlavní podmínkou je však stále aktivní připojení k internetu, za které musíte platit.

Aby bylo možné v tabletu používat služby messengeru, musí být zařízení především vybaveno modulem GSM, tj. slotem pro sim kartu. A podpora volání. povinná, protože číslo obdrží speciální kód.

Registrace a spuštění PlayMarketu

Chcete-li si Viber nainstalovat do svého zařízení, musíte se zaregistrovat na Gmailu a aktivovat svůj účet na PlayMarketu. Vše je snadné a nebude to velký problém ani pro nezkušeného uživatele. Po aktivaci účtu můžete spustit obchod s aplikacemi a zobrazit domovskou stránku.

Seznam aplikací

Abyste se nemotali do hlavy a neztráceli čas, stačí kliknout na vyhledávání a zadat název programu, v našem případě je to Viber. Zobrazí se spousta výsledků vyhledávání, ale nás zajímá pouze Viber.

Přehled a soubory ke stažení

Po kliknutí na zástupce aplikace se otevře stránka, kde kromě tlačítka „instalovat“ najdete i popis a obrázky. Je dokonale optimalizován pro různá zařízení včetně tabletů.

Stiskněte zelené tlačítko, zobrazí se potvrzovací okno a po odsouhlasení se spustí automatické stahování a instalace aplikace Vibe. Ke stahování doporučujeme používat připojení Wi-Fi. je bezpečné a hlavně rychlé.

Nikdo vám nebrání stáhnout si aplikaci z oficiálních stránek vývojáře, kde najdete i odkazy pro další platformy.

Spuštění a aktivace

Na tabletu se zobrazí oznámení, že aplikace Messenger byla úspěšně nainstalována a je připravena k použití. Když vložíte kartu SIM do slotu a spustíte službu Viber, zobrazí se okno s výzvou k zadání telefonního čísla. Nyní musíte vybrat svou zemi, zadat zbývající číslice a počkat na SMS.

Messenger v podstatě automaticky zadá přijatý kód a vy musíte pouze stisknout tlačítko. dokončit. Během několika sekund vibeber zkontroluje telefonní seznam tabletu a zobrazí seznam těch, kteří již mají nainstalovaný messenger.

Nyní je třeba vybrat správnou osobu: zavolat a chatovat, nebo poslat zprávu a čekat na odpověď. Kromě standardního textu můžete posílat i různé značkové samolepky.

Jak nainstalovat Viber do tabletu bez SIM karty, jak synchronizovat Viber v telefonu, tabletu a počítači

Aplikace viber je jedním z nejoblíbenějších messengerů, který je nainstalován nejen v chytrých telefonech, ale také v tabletech. Umožňuje uživatelům vyměňovat si zprávy (textové i hlasové), fotografie a video soubory, vytvářet skupinové chaty, hrát hry, volat a mnoho dalšího. dr. V takovém případě není problém nastavit telefon pomocí funkce vyber. Obrazovka iPadu je vybavena odnímatelnou obrazovkou, ke které lze přistupovat v počítači pomocí kabelu USB.

Jak nainstalovat službu Vyber do tabletu?

Instalace služby Výběr do tabletu není složitá. A má ruské rozhraní, které mnoha uživatelům usnadňuje život. Je třeba také poznamenat, že vývojáři optimalizovali tuto aplikaci pro širokou škálu operačních systémů. Podstatné je, že je možné tohoto „chatbota“ používat na zařízeních:

Chcete-li spustit výběr na tabletu (včetně iPadu), musíte:

 • Vstupte do specializovaného obchodu (App Store, Play Market, Windows Store). Zde v několika sekcích najednou najdete odkaz ke stažení aplikace. Pokud to nefunguje, můžete do vyhledávacího pole jednoduše zadat „viber“. Instalační soubor můžete také stáhnout z webových stránek třetích stran prostřednictvím počítače a poté stáhnout instalační program Viber do tabletu.
 • Jednodušší a bezpečnější je však nainstalovat populární messenger prostřednictvím oficiálního obchodu. Proto klikněte na ikonu aplikace. Poté vyberte tlačítko „instalovat“ (obvykle je zvýrazněno zeleně). Aplikace Viber se po krátké době stáhne do paměti vašeho zařízení.
 • Dále se může zobrazit okno, ve kterém budete vyzváni k přidání platebních metod. Nemusíte se obávat. Službu Viber můžete používat zdarma. Takže stačí kliknout na „přeskočit“.
 • Chcete-li tuto aplikaci plně využívat, musíte jí nyní povolit přístup k různým funkcím tabletu. mikrofonu, fotoaparátu, kontaktům atd. п.
 • V tomto okamžiku je instalace téměř dokončena. Najděte příslušného zástupce na ploše a klikněte na něj. Při prvním spuštění je třeba nakonfigurovat nastavení služby Vyber. Ze seznamu vyberte alespoň zemi a zadejte své mobilní číslo.
READ  Jak aktualizovat Android na tabletu Digma

Dalším důležitým krokem je aktivace. Je třeba zadat číslo mobilního telefonu (v mezinárodním formátu), na které bude kód zaslán. Poté je třeba ji zapsat do zvláštního okna. Aktivaci služby Vybrat na tabletu lze provést různými způsoby:

 • Pokud máte účet v aplikaci, kód přijde přímo do aplikace Messenger. To znamená, že se zobrazí okno, ve kterém uvidíte několik čísel. Ty je třeba zadat do zvláštního řádku s nápisem „zde zadejte kód“. Účet je následně synchronizován. uživatel k němu má nyní přístup z různých zařízení (počítače, chytrého telefonu nebo tabletu) současně. Seznam kontaktů nemusíte přenášet. automaticky se stáhne z cloudu.
 • Pokud jste k danému mobilnímu telefonnímu číslu dosud nepřipojili službu viber, obdržíte jednoduchou textovou zprávu. Bude také obsahovat kód, který musíte zadat pro vytvoření účtu.

Některá zařízení obdrží během aktivace kód qr. K tomu obvykle dochází, pokud má uživatel účet v aplikaci Messenger. Tím se automaticky otevře skener QR kódů aplikace Viber. Zbývá jen pomocí tohoto skeneru naskenovat kód QR na obrazovce tabletu.

Pokud se skener neotevře, můžete jej aktivovat ručně. Za tímto účelem klikněte v aplikaci v levém bočním menu na sekci „QR kód“.

Instalace aplikace Viber do tabletu bez karty SIM

Instalace aplikace Messenger do smartphonu nebo tabletu s kartou SIM není problém. Stačí dodržovat schéma činností, které jsme popsali výše. Stačí stáhnout instalační soubor z obchodu, spustit instalační proces, potvrdit telefonní číslo a to je vše. používat program.

Jak nastavit Viber v tabletu bez SIM karty je trochu složitější. Budete potřebovat více gest, protože neexistuje přímý způsob, jak potvrdit registraci pomocí SMS. Ale nenechte se frustrovat. Zejména proto, že existují dva způsoby, jak to udělat:

 • Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat Viber do tabletu bez SIM karty, pokud máte chytrý telefon s již nainstalovaným a aktivovaným messengerem. To zjednodušuje proces synchronizace a registrace.
 • Pokud nemáte chytrý telefon s nainstalovaným softwarem Vyber, potřebujete jakýkoli jiný telefon. Při instalaci aplikace do tabletu na něj odešlete aktivační kód. Pokud z nějakého důvodu nepřijde SMS zpráva, použijte službu „zavolejte si“. Poté během několika sekund obdržíte hovor, během kterého program nadiktuje několik číslic. Kód je kód, který musíte zadat do potvrzovacího formuláře na tabletu. Tento způsob aktivace služby viber bez použití telefonu však ne vždy funguje. Proto je nejlepší mít smartphone s nainstalovaným Viberem.

Pouze od systému Android 4.0 můžete nainstalovat Viber a aktivovat stejný účet na několika zařízeních najednou. Může to být chytrý telefon, počítač nebo tablet. Některým se dokonce podařilo nainstalovat Vyber na dva tablety najednou. se SIM kartou i bez 3G modulu.

READ  Jak odstranit účet iPad

Po instalaci aplikace Vyber do svého zařízení se mnoho uživatelů setkává s následujícím problémem. aplikace nesynchronizuje telefonní seznam kontaktů s tabletem. Je to běžné zejména u zařízení se systémem Android. Přiznejme si, že příčin této poruchy může být několik.

Nejčastěji však dochází k nesprávnému nastavení. Nejprve je tedy třeba zkontrolovat, zda je synchronizace vůbec povolena. Za tímto účelem:

 • Přejděte do podsekce „nastavení“ a poté do podsekce „obecné“.
 • Zde najdete položku „synchronizovat kontakty“. Toto nastavení musí být zapnuté. Pokud ne, aktivujte ji.
 • Uložte změny a zajistěte, aby byly všechny kontakty Viber viditelné v tabletu.

Instalace aplikace Viber do tabletu

Stačí stáhnout instalační soubor z Google Play pro Android nebo AppStore pro iOS, nainstalovat jej, potvrdit telefonní číslo a je to. Chcete-li nainstalovat aplikaci Viber do tabletu bez karty SIM, musíte provést několik dalších kroků, protože neexistuje přímé potvrzení registrace pomocí SMS. Ale existuje cesta ven a dvě z nich!

Pokud máte chytrý telefon s nainstalovanou službou Viber. V tomto případě je to snadné, stačí nainstalovat aplikaci a synchronizovat svůj adresář kontaktů s účtem Google (nejjednodušší je přejít přes webové rozhraní a přidat čísla účtů). Nejprve je nutné přenést všechny potřebné kontakty ze smartphonu do účtu Google! Můžete také použít libovolného správce kontaktů.

S kontakty na iPadu není žádný problém, protože v systému iOS vždy existuje seznam kontaktů ve výchozím nastavení.

Pokud nemáte chytrý telefon s nainstalovaným Viberem. V takovém případě potřebujete jakýkoli jiný telefon, na který vám přijde SMS pro potvrzení registrace. Pokud neobdržíte SMS, využijte službu „Call you“ a po několika sekundách vám zavolá robot, který vám anglicky nadiktuje několik číslic, které bezpečně zadáte do potvrzovacího formuláře na tabletu.

Většinou to nebude fungovat, takže se ujistěte, že máte smartphone s nainstalovaným Viberem.

Určitě se podívejte na video s přehledem Viberu a ukázku instalace, abyste obecně pochopili, co je to Viber.

Kompatibilní s modely

Viber funguje na zařízeních se systémem Android, iOS a Windows. V prodeji jsou různé modely tabletů: systém můžete nainstalovat do tabletů s kartou SIM nebo bez ní.

Hlavní a přídavné zařízení

Hlavním zařízením pro messenger je smartphone s funkční kartou SIM. První použití pro přihlášení. Tablet se obvykle používá jako další komunikační zařízení. Tablet je pohodlnější pro čtení a prohlížení zpráv, fotografií a videí. Je tedy možné mít v provozu dvě zařízení současně.

Možné kombinace

Pokud máte více než jedno zařízení (například smartphone Samsung a tablet Asus), lze je kombinovat:

 • Smartphone jako hlavní zařízení, tablet (nebo několik tabletů) jako sekundární zařízení.
 • Hlavním zařízením je chytrý telefon, kromě toho tablet Viber na počítači.
 • Tablet s kartou SIM. hlavní, přídavný. mobilní verze pro Windows PC.

Možnost bez účtu SIM

Bez SIM karty znamená, že v tabletu s nainstalovaným messengerem není vložena SIM karta a není v něm zaregistrován účet Viber. To samozřejmě neznamená, že není potřeba, ale jeho role i v jednoduchém mobilním telefonu bude dostačující. Algoritmus instalace aplikace Vyber do tabletu bez telefonu krok za krokem bude vypadat takto:

Poznámka! Můžete se také rozhodnout, že své mobilní číslo nebudete používat vůbec. Stačí zadat pevnou linku a podmínku přijetí bezplatného hovoru pomocí hlasového diktátu kódu

Jak se přihlásit k Viberu bez SMS?

Na telefonech a tabletech je jediným způsobem, jak spustit aplikaci bez SMS, použití hovoru pro získání kódu. Pokud používáte emulátory, můžete spustit Viber na PC bez QR kódu.

 • Nejprve na tabletu přejděte na stránku webového klienta aplikace WhatsApp.
 • Poté vstupte do nastavení aplikace ve smartphonu a vyhledejte položku synchronizace pomocí kódu QR.
 • Stejný kód musí být v prohlížeči na tabletu.

Instalace aplikace Viber do zařízení bez karty SIM

Nezoufejte, pokud je váš tablet bez karty SIM. Instalace vyberu je v tomto případě dostatečně jednoduchá a nezabere mnoho času. Karta SIM je neplatná ihned po instalaci aplikace do zařízení. Hlavní podmínkou fungování programu je dostupnost stálého připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. K instalaci můžete v podstatě použít telefon s kartou SIM a dříve nainstalovanou aplikací. Účet si musíte zkopírovat do svého tabletového zařízení a používat jej v plném rozsahu.

Samotnou aplikaci lze snadno stáhnout z bezplatného obchodu s aplikacemi prostřednictvím internetu standardním způsobem. Zadejte své číslo z chytrého telefonu, abyste obdrželi aktivační kód, a pokračujte v instalaci jako obvykle.

READ  Jak nastavit procento baterií na Samsung

Telefonní seznam v zařízeních se systémem Android bez karty SIM musí být vytvořen v účtu Google. Software ji automaticky přetáhne do vašeho seznamu kontaktů vyber.

Možnost tabletu

Mohu používat Viber v tabletu bez SIM karty??

Další otázkou je, zda lze aplikaci Viber v tabletu plně využívat bez SIM karty? Na rozdíl od mobilních telefonů můžete aplikaci používat, i když nemáte kartu SIM. Pouze v tomto případě nemusíte používat další speciálně vytvořený účet, ale funkci aktivace Viberu na dalším zařízení.

V takovém případě zůstane SIM karta ve smartphonu a vy můžete používat messenger v tabletu. Pokud si však náhle budete chtít vytvořit samostatný účet pro svůj tablet a používat jej, budete si muset koupit a nainstalovat další kartu SIM. V takovém případě ji ze zařízení neodstraňujte, jinak nebudete moci v aplikaci Viber dlouho komunikovat.

Máme také článek o synchronizaci služby Viber s počítačem. Tam se dozvíte všechny potřebné nuance používání stejného účtu ve smartphonu a počítači.

Podívali jsme se také blíže a prozkoumali, jaké funkce má Viber pro různé populární značky smartphonů. Informativní články o této problematice najdete na našich webových stránkách.

Pokyny krok za krokem pro instalaci aplikace Viber do tabletu

Instalace aplikace Messenger do tabletu se téměř neliší od běžné instalace do mobilního telefonu. Služba Viber je vázána na vaše telefonní číslo, takže musíte mít smartphone. Pokud ještě nejste šťastným majitelem takového zařízení, požádejte někoho blízkého, můžete mu také slíbit, že nebudete sledovat žádnou korespondenci ani fotografie.

Musíte si stáhnout aplikaci Viber do tabletu, pomůže nám s tím App Store. Stáhněte si ji a nainstalujte do svého zařízení. v App Store vyhledejte aplikaci Viber, ale nezapomeňte v levém horním rohu zaškrtnout políčko „pouze pro iPhone“. Ano, Viber bez SIM karty funguje na iPadu bezchybně.

 • Postup trvá několik minut.
 • Na obrazovce se zobrazí okno umožňující registraci do systému.
 • Zadejte svůj region a telefonní číslo, na které bude přístupový kód zaslán v SMS.
 • Zpráva přijde na váš telefon. Zadejte kód do příslušného okna na tabletu a dokončete instalaci.

Nainstalovali jste Viber do tabletu bez karty SIM.

S přáteli nebo kolegy můžete komunikovat pouze tehdy, když je tablet online. Protože v tabletu nemáte kartu SIM, pomůže vám Wi-Fi.

Pokud nemáte doma Wi-Fi, můžete ji zdarma najít v kavárnách, obchodech, parcích nebo na jiných veřejných místech, případně u sousedů, kde je nechráněná Wi-Fi.

Viber messenger je skvělou alternativou k mnoha dalším aplikacím, které se používají ke komunikaci s lidmi. Viber vám poskytne nekonečné možnosti a jedinečné funkce. Pro zajímavost, na celém světě ji používá již více než 200 milionů lidí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS